Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Filmy dla dzieci
Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

Sekret Eleonory to animowana podróż do świata, w którym czytanie jest umiejętnością na wagę złota. Okazuje się bowiem, że tylko dzięki niej ożywają postaci znane każdemu młodemu czytelnikowi.

Rodzina.

więcej


Dżeki i Nuka

Dżeki i Nuka

Któż nie pamięta niezwykłych przygód przesłodkich niedźwiadków, do dziś pobrzmiewa w głowie tytułowa piosenka. Mali mieszkańcy wielkich gór to odcinkowy serial animowany emitowany w Polsce w połowie lat.

więcej


Franklin i skarb jeziora

Franklin i skarb jeziora

Fabuła "Franklina i Skarbu Jeziora" zamknięta jest w ramach jednej historii, nie trzeba więc znać serialu, aby móc w pełni zrozumieć film. Jego akcja rozpoczyna się od retrospekcji - babcia Franklina przypomina sobie, jak w dzieciństwie spędzonym nad Jeziorem Żółwi zakopała w ziemi kapsułę czasu z przedmiotami należącymi do członków jej rodziny.

więcej

Magiczna kostka

Magiczna kostka

Film ukazuje nowe przygody smoków i ludzi żyjących na Smoczym Wzgórzu. Magiczna kostka skierowana jest do dzieci w wieku 4-12 lat, które - jak wiadomo - uwielbiają niespodzianki, mityczne stwory i baśniowe sploty wydarzeń. A jednocześnie są już w stanie rozpoznać moralny profil bohaterów i odczytać wewnętrzny przekaz historii.

więcej

Pozostałe
Madagaskar
Kubuś i Hefalumpy
Tarzan
Mio i Mao: niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków
Lippy & Messy
Bracia Koala: spragniony pingwin i inne historie
Wielka przygoda prosiaczka Willbura: Sieć Szarlotty 2
Mali agenci 3D
Kól Maciuś I (pakiet 4 płyt DVD)