Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

biały nalot na języku

> 
*Coco
nie, 16 gru 2007 - 08:47
karmię synka mlekiem początkowym i zauważyłam że ma na języczku biały nalot. zastanawiam się czy to następstwo karmienia go właśnie mlekiem sztucznym czy jakaś infekcja a może pleśniawki?? zaznaczam że mały nie ma kataru ani gorączki. czy możliwe że ma problemy z trawieniem tego mleka? wizytę mam dopiero w piątek i do tego czasu chciałam się zorientować czy macie podobne doświadczenia.
*Coco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 575
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 09:08
Nr użytkownika: 5,577




post nie, 16 gru 2007 - 08:47
Post #1

karmię synka mlekiem początkowym i zauważyłam że ma na języczku biały nalot. zastanawiam się czy to następstwo karmienia go właśnie mlekiem sztucznym czy jakaś infekcja a może pleśniawki?? zaznaczam że mały nie ma kataru ani gorączki. czy możliwe że ma problemy z trawieniem tego mleka? wizytę mam dopiero w piątek i do tego czasu chciałam się zorientować czy macie podobne doświadczenia.

--------------------
coco








Anio?ek 18.06.2006
Agulka 333
nie, 16 gru 2007 - 11:02
Cocobaby może to być tylko taki nalot z mleczka. Justynka tez taki miała i lekarka orzekła, że to nie plesniawki. Plesniawki bardziej przypominają taki serek łuski.
Najlepiej oczywiście jak pokarzesz lekarce przy najbliższej wizycie.
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post nie, 16 gru 2007 - 11:02
Post #2

Cocobaby może to być tylko taki nalot z mleczka. Justynka tez taki miała i lekarka orzekła, że to nie plesniawki. Plesniawki bardziej przypominają taki serek łuski.
Najlepiej oczywiście jak pokarzesz lekarce przy najbliższej wizycie.

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
ania_1982
czw, 03 sty 2008 - 13:27
hej! miałam podobny dylemat.Biały nalot na języku.Odpowiedz prosta.Spróbuj delikatnie zetrzeć go np.patyczkiem kosmetycznym. Jeżeli będzie schodzić to jest to sprawka mleczka.Jeżeli nie to prawdopodobnie pleśniawki.Są wynikiem osłabienia organizmu,albo leczenia antybiotykami.Leczenie jest proste ale trzeba je przeprowadzić do końca inaczej nawrót gotowy.Pozdrawiam!
ania_1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 28 maj 07 - 12:36
Skąd: Racibórz
Nr użytkownika: 14,608




post czw, 03 sty 2008 - 13:27
Post #3

hej! miałam podobny dylemat.Biały nalot na języku.Odpowiedz prosta.Spróbuj delikatnie zetrzeć go np.patyczkiem kosmetycznym. Jeżeli będzie schodzić to jest to sprawka mleczka.Jeżeli nie to prawdopodobnie pleśniawki.Są wynikiem osłabienia organizmu,albo leczenia antybiotykami.Leczenie jest proste ale trzeba je przeprowadzić do końca inaczej nawrót gotowy.Pozdrawiam!

--------------------

> biaÅ‚y nalot na jÄ™zyku
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 14:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama