Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pęcherzyk bez zarodka

> 
Gość

Go??







post czw, 16 wrz 2004 - 11:49
Post #1

Kochane powiedzcie mi do którego tygodnia zdarzyło się Wam na USG mieć pusty pecherzyk? a później okazało się , że jednak jest w nim zarodek?
Przede mną najtrudniejszy okres oczekiwania na kolejne USG, które wyjaśni czy ciąża rozwija się prawidłowo czy też nie.

Nic więcej nie potrafię teraz napisać, czekam z nadzieją na odpowiedzi.
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 07 paź 2004 - 14:19
Post #2

Gościu, gdzieś czytałam o dziewczynie, której stwierdzono pusty pęcherzyk. Przy następnym badaniu poinformowano ją, że wszystko jest w porządku i dzidziek rozwija się całkiem normalnie. Ale głowy nie dam, w jakim okresie ciąży to było.
Tobatka
czw, 07 paź 2004 - 18:25
Ja tak miałam. W 6 tygodniu nie było echa zarodka, następne USG wyznaczono na 8 tydzień.. To były najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu ;(

Ale okazało się, że maluszek się rozwija.. Dostalam na wszelki wypadek leki na podtrzymanie (ale może tez dlatego, że długo nie mogłam zajść?)

Trzymaj siÄ™...
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 07 paź 2004 - 18:25
Post #3

Ja tak miałam. W 6 tygodniu nie było echa zarodka, następne USG wyznaczono na 8 tydzień.. To były najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu ;(

Ale okazało się, że maluszek się rozwija.. Dostalam na wszelki wypadek leki na podtrzymanie (ale może tez dlatego, że długo nie mogłam zajść?)

Trzymaj siÄ™...
Magenta
nie, 21 lis 2004 - 08:47
Niedawno pisałam o mojej siostrze - 7 tydz puste jajo, po tygodniu już był zarodek. A już pożegnała sie z myślę o ciąży, tymczasem będę ciotką w maju icon_exclaim.gif U Ciebie też będzie dobrze.

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post nie, 21 lis 2004 - 08:47
Post #4

Niedawno pisałam o mojej siostrze - 7 tydz puste jajo, po tygodniu już był zarodek. A już pożegnała sie z myślę o ciąży, tymczasem będę ciotką w maju icon_exclaim.gif U Ciebie też będzie dobrze.

Magenta

--------------------

Jul_i_anka
czw, 10 lis 2005 - 09:35
Wczorajsze usg poczatek 8 tygodnia - pusty pecherzyk bez zarodka - czy jest sens miec jeszcze nadzieje??? Wszystko wskazuje na to że nie.... Już skasowalam ciążowy suwaczek i czekam.... Najtrudniejsze 2 tygodnie oczekiwania.
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
SkÄ…d: KR
Nr użytkownika: 3,469




post czw, 10 lis 2005 - 09:35
Post #5

Wczorajsze usg poczatek 8 tygodnia - pusty pecherzyk bez zarodka - czy jest sens miec jeszcze nadzieje??? Wszystko wskazuje na to że nie.... Już skasowalam ciążowy suwaczek i czekam.... Najtrudniejsze 2 tygodnie oczekiwania.

--------------------
córeczka


synu?
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 10 lis 2005 - 09:38
Post #6

Julka... Cóż mogę powiedzieć w takiej chwili? Niedawno "przerobiłam" dokładnie taką samą sytuację ze szwagierką. Tak strasznie przykre to jest... tego nie da się wytłumaczyć, ani zrozumieć. Wiesz... tylko u Niej znaleziono w wynikach kilka nieprawidłowości. Histopatologia to potwierdziła. Natura okazała się mądrzejsza, choć serce krwawiło bardzo...

Jestem z Tobą myślami.I ściskam kciuki za to, by było DOBRZE. Co nie zawsze oznacza niestety pojawienie się zarodka...

Przytulam CiÄ™ bardzo mocno.
> PÄ™cherzyk bez zarodka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 20:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama