Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Ankieta "Rodzić po ludzku."-pomóżmy coś zmienić!!!

> 
Paris mon amour
piÄ…, 08 gru 2006 - 23:05
Witam koleżanki Forumowiczki!!!
Jesteśmy sporą społecznością i myślę, że mogłybyśmy bardzo pomóc biorąc udział w akcji" Rodzić po ludzku 2006" poprzez wypełnienie ankiety do jakiej link wklejam poniżej. Żyjemy w takim, a nie innym kraju, o naszej służbie zdrowia możnaby eseje pisać, ale może uda się coś zmienić w naszych szpitalach...jak nie pomożemy sobie, to może skorzystają przyszłe pokolenia kobiet wink.gif
https://www.ankieta.rodzicpoludzku.pl/Ankie...ta/default.aspx
Paris mon amour


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,085
Dołączył: pią, 01 wrz 06 - 19:24
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,312




post piÄ…, 08 gru 2006 - 23:05
Post #1

Witam koleżanki Forumowiczki!!!
Jesteśmy sporą społecznością i myślę, że mogłybyśmy bardzo pomóc biorąc udział w akcji" Rodzić po ludzku 2006" poprzez wypełnienie ankiety do jakiej link wklejam poniżej. Żyjemy w takim, a nie innym kraju, o naszej służbie zdrowia możnaby eseje pisać, ale może uda się coś zmienić w naszych szpitalach...jak nie pomożemy sobie, to może skorzystają przyszłe pokolenia kobiet wink.gif
https://www.ankieta.rodzicpoludzku.pl/Ankie...ta/default.aspx

--------------------

Mika
piÄ…, 08 gru 2006 - 23:19
podejżewam,że większość z nas ją wypełniła icon_wink.gif
akcja trwa już wiele lat
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 08 gru 2006 - 23:19
Post #2

podejżewam,że większość z nas ją wypełniła icon_wink.gif
akcja trwa już wiele lat

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Paris mon amour
piÄ…, 08 gru 2006 - 23:39
Mika to jest ankieta dla dziewczyn, które rodziły w 2006 r. Akcja trwa długo, ale zmieniają się dane i standardy.
Paris mon amour


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,085
Dołączył: pią, 01 wrz 06 - 19:24
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,312




post piÄ…, 08 gru 2006 - 23:39
Post #3

Mika to jest ankieta dla dziewczyn, które rodziły w 2006 r. Akcja trwa długo, ale zmieniają się dane i standardy.

--------------------

Mika
nie, 10 gru 2006 - 08:10
nie,ta ankieta nie jest dla kobiet rodzących w 2006r,ta ankieta jest dla WSZYSTKICH kobiet które rodziły wink.gif

poza tym akcja już się kończy -trwa od stycznia i o tym na forum było już niejednokrotnie wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 10 gru 2006 - 08:10
Post #4

nie,ta ankieta nie jest dla kobiet rodzących w 2006r,ta ankieta jest dla WSZYSTKICH kobiet które rodziły wink.gif

poza tym akcja już się kończy -trwa od stycznia i o tym na forum było już niejednokrotnie wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Paris mon amour
nie, 10 gru 2006 - 19:06
Miko jak coś Ci nie odpowiada, to zgłoś moderatorowi do usunięcia ten temat. Skoro Ty nie wypełniasz, bo już to uczyniłaś, to nie znaczy, że wszystkie odwiedzające forum dziewczyny już to zrobiły. Nie rozumiem Twojego czepiania się w tej kwestii, tym bardziej, że cel jest szlachetny!!! To nie jest bynajmniej wątek dyskusyjny...kto chce to skorzysta, a kto nie chce nie musi-proste
Paris mon amour


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,085
Dołączył: pią, 01 wrz 06 - 19:24
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,312




post nie, 10 gru 2006 - 19:06
Post #5

Miko jak coś Ci nie odpowiada, to zgłoś moderatorowi do usunięcia ten temat. Skoro Ty nie wypełniasz, bo już to uczyniłaś, to nie znaczy, że wszystkie odwiedzające forum dziewczyny już to zrobiły. Nie rozumiem Twojego czepiania się w tej kwestii, tym bardziej, że cel jest szlachetny!!! To nie jest bynajmniej wątek dyskusyjny...kto chce to skorzysta, a kto nie chce nie musi-proste

--------------------

Mika
nie, 10 gru 2006 - 19:51
wystarczyło wrzucić w wyszukiwarkę "rodzić po ludzku"
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 10 gru 2006 - 19:51
Post #6

wystarczyło wrzucić w wyszukiwarkę "rodzić po ludzku"

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
meggie
nie, 10 gru 2006 - 22:03
no ok, wystarczyło-moze i masz racje, tylko widzisz Mika ja dowiedzialam sie wlasnie z tej ankiety (z tego zalozonego tematu) ze istnieje takie cos i ze moge sobie poczytac opinie o szpitalu w ktorym chce rodzic, wiec nie rozumiem dlaczego ten temat ci przeszkadza?
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post nie, 10 gru 2006 - 22:03
Post #7

no ok, wystarczyło-moze i masz racje, tylko widzisz Mika ja dowiedzialam sie wlasnie z tej ankiety (z tego zalozonego tematu) ze istnieje takie cos i ze moge sobie poczytac opinie o szpitalu w ktorym chce rodzic, wiec nie rozumiem dlaczego ten temat ci przeszkadza?
Mika
pon, 11 gru 2006 - 09:27
przepraszam,a gdzie ja napisałam,że temat przeszkadza mnie czy komukolwiek innemu?

ja rozumiem,że ciąża mózg nadgryza i kobiety są nadwrażliwe,ale nie nadinterpretujcie moich wypowiedzi wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 09:27
Post #8

przepraszam,a gdzie ja napisałam,że temat przeszkadza mnie czy komukolwiek innemu?

ja rozumiem,że ciąża mózg nadgryza i kobiety są nadwrażliwe,ale nie nadinterpretujcie moich wypowiedzi wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Paris mon amour
pon, 11 gru 2006 - 09:40
CYTAT(Mika)
a rozumiem,że ciąża mózg nadgryza
- tak? I do tego widzę, że to nieodwracalnie...A mi jeszcze na wzrok też widocznie padła, bo cały czas sądziłam, że piszę na forum "Ciąża i poród", a u Ciebie moja droga, jakoś takowego paseczka nie widzę icon_eek.gif , więc odpuść sobie z łaski swojej i wszczynaj takie niepłodne dyskusje gdzie indziej icon_twisted.gif Tak jak napisałam wyżej-TO NIE WĄTEK DYSKUSYJNY I FINITO icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Paris mon amour


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,085
Dołączył: pią, 01 wrz 06 - 19:24
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,312




post pon, 11 gru 2006 - 09:40
Post #9

CYTAT(Mika)
a rozumiem,że ciąża mózg nadgryza
- tak? I do tego widzę, że to nieodwracalnie...A mi jeszcze na wzrok też widocznie padła, bo cały czas sądziłam, że piszę na forum "Ciąża i poród", a u Ciebie moja droga, jakoś takowego paseczka nie widzę icon_eek.gif , więc odpuść sobie z łaski swojej i wszczynaj takie niepłodne dyskusje gdzie indziej icon_twisted.gif Tak jak napisałam wyżej-TO NIE WĄTEK DYSKUSYJNY I FINITO icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------

Mika
pon, 11 gru 2006 - 09:45
spuść z tonu kobieto
to,że forum podzielone jest tematycznie to nie znaczy,że nie ciążarne,dzieciate bądź nie dzieciate wstępu na określone podfora nie mają

mój ton od początku był informacyjny,to ty agresywnie ripostujesz



CYTAT
tak? I do tego widzę, że to nieodwracalnie...


nooo,będziesz miała jeszcze gorzej ....



tak to właśnie jest jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i emotek nie widzi....


a tym tonem to możesz gdzie indziej
bo mnie rozkazywać nikt nie będzie
i proszÄ™ -nie krzycz
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 09:45
Post #10

spuść z tonu kobieto
to,że forum podzielone jest tematycznie to nie znaczy,że nie ciążarne,dzieciate bądź nie dzieciate wstępu na określone podfora nie mają

mój ton od początku był informacyjny,to ty agresywnie ripostujesz



CYTAT
tak? I do tego widzę, że to nieodwracalnie...


nooo,będziesz miała jeszcze gorzej ....



tak to właśnie jest jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i emotek nie widzi....


a tym tonem to możesz gdzie indziej
bo mnie rozkazywać nikt nie będzie
i proszÄ™ -nie krzycz

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Paris mon amour
pon, 11 gru 2006 - 10:31
Kobieto, czy ty nie potrafisz odpuśćić? Sądząc po ilości Twoich postów sądzę , że nie. Nikt nie prosił Cię o zdanie, bo jak już pisałam 3 razy ten wątek nie ma charakteru dyskusyjnego i skoro Cię nie dotyczy i nie interesuje- to po co piszesz, czy "informujesz"? Uważasz, że tylko Ty masz tu monopol na wiedzę i Twoją misją życiową jest "oświecanie" innych " zaciemniałych" forumowiczek? Oczywiście, że możesz pisać na jakim forum chcesz i co chcesz, ale niech to przynajmniej jest celowe. Weź lepiej dzieciaczki na spacer, bo dziś ładna pogoda, a nie wyładowywuj tu swoich życiowych frustracji-będzie z tego napewno większy pożytek.
Paris mon amour


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,085
Dołączył: pią, 01 wrz 06 - 19:24
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,312




post pon, 11 gru 2006 - 10:31
Post #11

Kobieto, czy ty nie potrafisz odpuśćić? Sądząc po ilości Twoich postów sądzę , że nie. Nikt nie prosił Cię o zdanie, bo jak już pisałam 3 razy ten wątek nie ma charakteru dyskusyjnego i skoro Cię nie dotyczy i nie interesuje- to po co piszesz, czy "informujesz"? Uważasz, że tylko Ty masz tu monopol na wiedzę i Twoją misją życiową jest "oświecanie" innych " zaciemniałych" forumowiczek? Oczywiście, że możesz pisać na jakim forum chcesz i co chcesz, ale niech to przynajmniej jest celowe. Weź lepiej dzieciaczki na spacer, bo dziś ładna pogoda, a nie wyładowywuj tu swoich życiowych frustracji-będzie z tego napewno większy pożytek.

--------------------

Mika
pon, 11 gru 2006 - 10:35
spuść z tonu i sama się przespaceruj,dotleń się icon_wink.gif

i kto tu jest sfrustrowany,nadwrazliwy i pyskaty? ....
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 10:35
Post #12

spuść z tonu i sama się przespaceruj,dotleń się icon_wink.gif

i kto tu jest sfrustrowany,nadwrazliwy i pyskaty? ....

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
meggie
pon, 11 gru 2006 - 11:44
no wlasnie kto? icon_evil.gif

sadzac po tym Mika ze kontynujesz ciagle ten watek widac ze nie mozesz wysiedziec bez narobienia zamieszania, w domu tez takie dymy sadzisz?

Daj innym poczytac o akcji, nie kazdy moze byc tak douczony i tak wszechwiedzacy jak Ty!

Jesli nam mozg wyzarło to ide podziekowac bogu ze twoj zostal nienaruszony po 2 ciazach.
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post pon, 11 gru 2006 - 11:44
Post #13

no wlasnie kto? icon_evil.gif

sadzac po tym Mika ze kontynujesz ciagle ten watek widac ze nie mozesz wysiedziec bez narobienia zamieszania, w domu tez takie dymy sadzisz?

Daj innym poczytac o akcji, nie kazdy moze byc tak douczony i tak wszechwiedzacy jak Ty!

Jesli nam mozg wyzarło to ide podziekowac bogu ze twoj zostal nienaruszony po 2 ciazach.
Mika
pon, 11 gru 2006 - 11:57
nie po dwóch a po trzech -to raz
dwa-zębem czasu również został nadgryziony icon_wink.gif

tak jak Lena napisała informacyjnie,tak ja informacyjnie odpowiedziałam
kolejnym jej krokiem było naskoczenie na mnie
więc nie wiem kto tu co zaczął

poza tym trzeba się nauczyć czytać i interpretować emotki-wtedy życie staje się o wiele łatwiejsze icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 11:57
Post #14

nie po dwóch a po trzech -to raz
dwa-zębem czasu również został nadgryziony icon_wink.gif

tak jak Lena napisała informacyjnie,tak ja informacyjnie odpowiedziałam
kolejnym jej krokiem było naskoczenie na mnie
więc nie wiem kto tu co zaczął

poza tym trzeba się nauczyć czytać i interpretować emotki-wtedy życie staje się o wiele łatwiejsze icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
meggie
pon, 11 gru 2006 - 12:03
to nie chodzi o interpretacje, moze ja za glupia na to jestem i trzeba odpowiednia szkole skonczyc, ale widze ze przyczepilas sie watku ciekawego, a czemu nie piszesz swoich wypowiedzi w innych tematach w stylu "boli mnie brzuch" czy podobne, ktore sa zakladane po raz 10 na tym podforum. a codziennie przybywa przynajmniej jeden zakladany przez nowego uzytkownika

wiec nie pisz
CYTAT
wystarczyło wrzucić w wyszukiwarkę "rodzić po ludzku"


bo inne tego nie robia, a jakos nie zwracasz na to uwagi wink.gif
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post pon, 11 gru 2006 - 12:03
Post #15

to nie chodzi o interpretacje, moze ja za glupia na to jestem i trzeba odpowiednia szkole skonczyc, ale widze ze przyczepilas sie watku ciekawego, a czemu nie piszesz swoich wypowiedzi w innych tematach w stylu "boli mnie brzuch" czy podobne, ktore sa zakladane po raz 10 na tym podforum. a codziennie przybywa przynajmniej jeden zakladany przez nowego uzytkownika

wiec nie pisz
CYTAT
wystarczyło wrzucić w wyszukiwarkę "rodzić po ludzku"


bo inne tego nie robia, a jakos nie zwracasz na to uwagi wink.gif
Agga
pon, 11 gru 2006 - 12:50
Ankieta wypełniona icon_lol.gif .Nie pamiętam czy wypełniałam w szpitalu ale nawet jeśli tak to chyba się nic nie stało jak wypełniłam drugi raz.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 11 gru 2006 - 12:50
Post #16

Ankieta wypełniona icon_lol.gif .Nie pamiętam czy wypełniałam w szpitalu ale nawet jeśli tak to chyba się nic nie stało jak wypełniłam drugi raz.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Mika
pon, 11 gru 2006 - 13:01
Agusia-tak poza tematem
GRATULACJE icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 13:01
Post #17

Agusia-tak poza tematem
GRATULACJE icon_biggrin.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Agga
pon, 11 gru 2006 - 13:13
Mika-dziekuje.To był przypadek icon_lol.gif .Dwoje dzieci były palnowane ale widac ostatnią wpadke musialam zaliczyć.Tzn.trzecie tez było planowane ale za rok,dwa a wyszlo teraz.Ale to przez to że po Angelice 2 razy poronilam a z Natalką nie mogłam zajśc przez 14 miesięcy i teraz zbytnio nie uważaliśmy bo nie myslałam ze tak łatwo pujdzie.A tu jednak icon_lol.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 11 gru 2006 - 13:13
Post #18

Mika-dziekuje.To był przypadek icon_lol.gif .Dwoje dzieci były palnowane ale widac ostatnią wpadke musialam zaliczyć.Tzn.trzecie tez było planowane ale za rok,dwa a wyszlo teraz.Ale to przez to że po Angelice 2 razy poronilam a z Natalką nie mogłam zajśc przez 14 miesięcy i teraz zbytnio nie uważaliśmy bo nie myslałam ze tak łatwo pujdzie.A tu jednak icon_lol.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Mika
pon, 11 gru 2006 - 13:22
cały czas twierdzę,że na to forum jakieś fatum padło jeśli chodzi o 3 dzieci icon_lol.gif
to wszystko wina tego,że w ogóle o 3 myślałaś icon_cool.gif
ja też myślałam... i mam icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 11 gru 2006 - 13:22
Post #19

cały czas twierdzę,że na to forum jakieś fatum padło jeśli chodzi o 3 dzieci icon_lol.gif
to wszystko wina tego,że w ogóle o 3 myślałaś icon_cool.gif
ja też myślałam... i mam icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Agga
pon, 11 gru 2006 - 13:26
To ty tez jestes w ciąży icon_question.gif Jak tak to gratulacje icon_lol.gif
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 11 gru 2006 - 13:26
Post #20

To ty tez jestes w ciąży icon_question.gif Jak tak to gratulacje icon_lol.gif

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
> Ankieta "Rodzić po ludzku."-pomóżmy coÅ› zmienić!!!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama