Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Angielski dla najmlodszych

> 
madziura
śro, 01 cze 2005 - 11:45
witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!
madziura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 22:08
Nr użytkownika: 2,374




post śro, 01 cze 2005 - 11:45
Post #1

witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!
Atena
piÄ…, 03 cze 2005 - 18:48
Moja Zulka wprawdzie na angielski nie chodzi,ale mamy zestaw płyt do nauki angielskiego dal dzieci"Angielski w domu".Efekt już widzę.Zu umie liczyć po angielsku do dziesięciu(po polsku do pięciu icon_eek.gif )wie jak jest po angielsku krowa,świnka,kaczka i wiele innych słów zna...
Włączam jej te płyty już chyba z rok.A ona bardzo je lubi i naprawdę chętnie ich słucha.

Atena.
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post piÄ…, 03 cze 2005 - 18:48
Post #2

Moja Zulka wprawdzie na angielski nie chodzi,ale mamy zestaw płyt do nauki angielskiego dal dzieci"Angielski w domu".Efekt już widzę.Zu umie liczyć po angielsku do dziesięciu(po polsku do pięciu icon_eek.gif )wie jak jest po angielsku krowa,świnka,kaczka i wiele innych słów zna...
Włączam jej te płyty już chyba z rok.A ona bardzo je lubi i naprawdę chętnie ich słucha.

Atena.

--------------------



jawor
wto, 14 cze 2005 - 21:29
Nauka metodą Helen Doron polega na poznawaniu języka najpierw mówionego. Jest to najbardziej naturalny sposób poznawania języka. Tą samą metodą poznajemy swój ojczysty język- najpierw mówiony, potem pisany. Dlatego efekty nauki są szybko widoczne. Oczywiście do tego zasada stopniowania trudnosci, itd., itp.
Moje dziecko nie chodzi na lekcje angielskiego, ale korzytamy z zestawu płyt pt. "Magic Englisch".
Moja córeczka, podobnie jak Zulki chetnie ogląda lekcje. Zna wiele słów, zwrotów, piosenek. Rozumie różne wypowiedzi słuchając jakichś programów.
Zulka, w jakim wieku jest Twoje dziecko?
Moja ma skończone 3 lata. Widzę też duże zainteresowanie lekcjami u młodszej latorośli - 9,5 miesiąca.
Aż piszczy jak słyszy znajomą muzyczkę. Tak więc moje panny czasami oglądają i słuchają razem.
Pozdrawiam.
jawor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 346
Dołączył: czw, 21 kwi 05 - 21:44
Nr użytkownika: 3,028




post wto, 14 cze 2005 - 21:29
Post #3

Nauka metodą Helen Doron polega na poznawaniu języka najpierw mówionego. Jest to najbardziej naturalny sposób poznawania języka. Tą samą metodą poznajemy swój ojczysty język- najpierw mówiony, potem pisany. Dlatego efekty nauki są szybko widoczne. Oczywiście do tego zasada stopniowania trudnosci, itd., itp.
Moje dziecko nie chodzi na lekcje angielskiego, ale korzytamy z zestawu płyt pt. "Magic Englisch".
Moja córeczka, podobnie jak Zulki chetnie ogląda lekcje. Zna wiele słów, zwrotów, piosenek. Rozumie różne wypowiedzi słuchając jakichś programów.
Zulka, w jakim wieku jest Twoje dziecko?
Moja ma skończone 3 lata. Widzę też duże zainteresowanie lekcjami u młodszej latorośli - 9,5 miesiąca.
Aż piszczy jak słyszy znajomą muzyczkę. Tak więc moje panny czasami oglądają i słuchają razem.
Pozdrawiam.
Atena
wto, 21 cze 2005 - 23:07
Nie wiem Jawor czy mnie pytasz ale jeśli mnie to moja córka będzie miała 3 lata 1go września

A.
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post wto, 21 cze 2005 - 23:07
Post #4

Nie wiem Jawor czy mnie pytasz ale jeśli mnie to moja córka będzie miała 3 lata 1go września

A.

--------------------



Zzoyka
sob, 27 sie 2005 - 20:56
Ludzie mam pytanie czy te płyty o których piszecie sa ogólnodostepne??A jesli tak to w jakich cenach orientacyjnie??
Zzoyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 20:38
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,555

GG:


post sob, 27 sie 2005 - 20:56
Post #5

Ludzie mam pytanie czy te płyty o których piszecie sa ogólnodostepne??A jesli tak to w jakich cenach orientacyjnie??
jawor
sob, 27 sie 2005 - 21:52
Płyty "Magic Englisch" dostepne są w sprzedaży wysyłkowej.
cena dwóch lekcji z dołączonymi do każdej z nichzeszytami z ćwiczeniami, grami, itp. wynosi około 60 zł.
Oprócz tego pzrysyłają gadżety np. zegar naścienny, worek na buty, naklejki i jakieś jeszcze inne drobiazgi.

Moje dzieci bardzo lubią lekcje angielskiego. Starsz aładnie łapie słówka i co najważniejsze poprawną wymowę.
Mam jeszcze młodszą córkę więc lekcje będą na pewno wykorzystane.
Nie załuję, że je kupujemy.
Pozdrawiam.
jawor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 346
Dołączył: czw, 21 kwi 05 - 21:44
Nr użytkownika: 3,028




post sob, 27 sie 2005 - 21:52
Post #6

Płyty "Magic Englisch" dostepne są w sprzedaży wysyłkowej.
cena dwóch lekcji z dołączonymi do każdej z nichzeszytami z ćwiczeniami, grami, itp. wynosi około 60 zł.
Oprócz tego pzrysyłają gadżety np. zegar naścienny, worek na buty, naklejki i jakieś jeszcze inne drobiazgi.

Moje dzieci bardzo lubią lekcje angielskiego. Starsz aładnie łapie słówka i co najważniejsze poprawną wymowę.
Mam jeszcze młodszą córkę więc lekcje będą na pewno wykorzystane.
Nie załuję, że je kupujemy.
Pozdrawiam.
nikamaja
sob, 27 sie 2005 - 23:11
CYTAT(madziura)
witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!


Madziura, też słyszałam, że to świetna metoda nauki angielsiego dla malutkich dzieci. Zdradź mi proszę ile to kosztuje, bo chciałabym Maję zapisać. Tylko nie wiem czy jest coś takiego w Kielcach.
nikamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 595
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 22:12
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,312

GG:


post sob, 27 sie 2005 - 23:11
Post #7

CYTAT(madziura)
witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!


Madziura, też słyszałam, że to świetna metoda nauki angielsiego dla malutkich dzieci. Zdradź mi proszę ile to kosztuje, bo chciałabym Maję zapisać. Tylko nie wiem czy jest coś takiego w Kielcach.

--------------------

Anita mama Mai (ur. 21.01.2004)
______________________________________
MAMA tylko cztery litery, a tak wiele znaczy...
emce
pon, 29 sie 2005 - 23:01
Moja Maja chodzi na "Helen Doron" już 2 lata. Koszt to ( o ile się nie mylę) ok 600 zł na rok (płaci się w 3 ratach, 1 zajęcia to 20 zł) + jednorazowo na początku roku ok 150 zł za materiały na cały rok (książeczki i płyty/kasety). Nie pamiętam dokładnie cen, poza tym mogą być inne w tym roku, ale mniej więcej tak to wygląda.

A jeśli chodzi o informacje to zajrzyj Tu Tam są namiary też na Kielce.

I daj znać co postanowiłaś![/url]
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post pon, 29 sie 2005 - 23:01
Post #8

Moja Maja chodzi na "Helen Doron" już 2 lata. Koszt to ( o ile się nie mylę) ok 600 zł na rok (płaci się w 3 ratach, 1 zajęcia to 20 zł) + jednorazowo na początku roku ok 150 zł za materiały na cały rok (książeczki i płyty/kasety). Nie pamiętam dokładnie cen, poza tym mogą być inne w tym roku, ale mniej więcej tak to wygląda.

A jeśli chodzi o informacje to zajrzyj Tu Tam są namiary też na Kielce.

I daj znać co postanowiłaś![/url]
justin
czw, 01 wrz 2005 - 06:13
CYTAT
PÅ‚yty "Magic Englisch" dostepne sÄ… w sprzedaży wysyÅ‚kowej.  
cena dwóch lekcji z doÅ‚Ä…czonymi do każdej z nichzeszytami z ćwiczeniami, grami, itp. wynosi okoÅ‚o 60 zÅ‚.  
Oprócz tego pzrysyÅ‚ajÄ… gadżety np. zegar naÅ›cienny, worek na buty, naklejki i jakieÅ› jeszcze inne drobiazgi.  


jawor, możesz podać mi adres, gdzie zamówić te płyty?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 06:13
Post #9

CYTAT
PÅ‚yty "Magic Englisch" dostepne sÄ… w sprzedaży wysyÅ‚kowej.  
cena dwóch lekcji z doÅ‚Ä…czonymi do każdej z nichzeszytami z ćwiczeniami, grami, itp. wynosi okoÅ‚o 60 zÅ‚.  
Oprócz tego pzrysyÅ‚ajÄ… gadżety np. zegar naÅ›cienny, worek na buty, naklejki i jakieÅ› jeszcze inne drobiazgi.  


jawor, możesz podać mi adres, gdzie zamówić te płyty?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
dankon
nie, 15 paź 2006 - 22:22
Swietna szkola z tego co wyczytalam i posluchalam, niestety w moim miescie takiej szkoly nie ma , najblizsza jest 50km. A niestety i tu nie posiadamy wlasnego srodka lokomocji.

Pozdrowienia dla pilnych uczniakow i ich mamuski icon_smile.gif
dankon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: czw, 22 wrz 05 - 19:20
Nr użytkownika: 3,690




post nie, 15 paź 2006 - 22:22
Post #10

Swietna szkola z tego co wyczytalam i posluchalam, niestety w moim miescie takiej szkoly nie ma , najblizsza jest 50km. A niestety i tu nie posiadamy wlasnego srodka lokomocji.

Pozdrowienia dla pilnych uczniakow i ich mamuski icon_smile.gif
monte cristo
wto, 14 lis 2006 - 14:55
a czy ma ktos doswiadczenia ( nie tylko slyszal ze gdzies ktos) z rodzicami roznonarodowosciowymi icon_rolleyes.gif . ja mowie do Yaska po polsku caly czas a Rita po angielsku ( bo inaczej nie umie) ale jeszcze z nikim sie nie spotkalem co ta metode przetestowal, zawsze gdzies ktos slyszal.
monte cristo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 871
Dołączył: sob, 03 wrz 05 - 00:08
Nr użytkownika: 3,584




post wto, 14 lis 2006 - 14:55
Post #11

a czy ma ktos doswiadczenia ( nie tylko slyszal ze gdzies ktos) z rodzicami roznonarodowosciowymi icon_rolleyes.gif . ja mowie do Yaska po polsku caly czas a Rita po angielsku ( bo inaczej nie umie) ale jeszcze z nikim sie nie spotkalem co ta metode przetestowal, zawsze gdzies ktos slyszal.
ulla
wto, 14 lis 2006 - 18:16
CYTAT(monte cristo)
a czy ma ktos doswiadczenia ( nie tylko slyszal ze gdzies ktos) z rodzicami roznonarodowosciowymi icon_rolleyes.gif . ja mowie do Yaska po polsku caly czas a Rita po angielsku ( bo inaczej nie umie) ale jeszcze z nikim sie nie spotkalem co ta metode przetestowal, zawsze gdzies ktos slyszal.



www.zimno.blog.pl


rodzice różnonarodowościowi, dziecko mówi po francusku do taty, po polsku do mamy icon_smile.gif A metoda jest skuteczna i są szanse na dziecko dwujęzyczne.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post wto, 14 lis 2006 - 18:16
Post #12

CYTAT(monte cristo)
a czy ma ktos doswiadczenia ( nie tylko slyszal ze gdzies ktos) z rodzicami roznonarodowosciowymi icon_rolleyes.gif . ja mowie do Yaska po polsku caly czas a Rita po angielsku ( bo inaczej nie umie) ale jeszcze z nikim sie nie spotkalem co ta metode przetestowal, zawsze gdzies ktos slyszal.



www.zimno.blog.pl


rodzice różnonarodowościowi, dziecko mówi po francusku do taty, po polsku do mamy icon_smile.gif A metoda jest skuteczna i są szanse na dziecko dwujęzyczne.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
DJ3
piÄ…, 31 sie 2007 - 13:46
Mój syn ma 2,5 roku, w naszym mieście jest szkoła Helen Doron i mocno się zastanawiam nad zapisaniem go, ciekawe, pożyteczne zajęcie z innymi dziećmi na długie zimowe wieczory ( czy popołudnia- i tak ciemno i ta)
Powiedzcie jak wyglądają takie zajęcia?
Co takie maluchy np 2 -letnie tam robią, jak się bawią, przecież one skaczą każde w innym kierunku, ( a może tylko moje???)
Starsze to co innego takie już 4 letnie.
Napiszcie za i przeciw, taką pocztą pantoflową więcej się można dowiedzieć.
DJ3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 31 sie 07 - 13:22
Nr użytkownika: 16,012




post piÄ…, 31 sie 2007 - 13:46
Post #13

Mój syn ma 2,5 roku, w naszym mieście jest szkoła Helen Doron i mocno się zastanawiam nad zapisaniem go, ciekawe, pożyteczne zajęcie z innymi dziećmi na długie zimowe wieczory ( czy popołudnia- i tak ciemno i ta)
Powiedzcie jak wyglądają takie zajęcia?
Co takie maluchy np 2 -letnie tam robią, jak się bawią, przecież one skaczą każde w innym kierunku, ( a może tylko moje???)
Starsze to co innego takie już 4 letnie.
Napiszcie za i przeciw, taką pocztą pantoflową więcej się można dowiedzieć.
Agnieszka Kamila
piÄ…, 31 sie 2007 - 16:22
nie testowałam ale znam dwoje dzieci z rodziny dwujęzycznej. Działa na 100 %
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post piÄ…, 31 sie 2007 - 16:22
Post #14

nie testowałam ale znam dwoje dzieci z rodziny dwujęzycznej. Działa na 100 %
aganiok78
czw, 25 paź 2007 - 18:06
CYTAT(madziura @ śro, 01 cze 2005 - 11:45) *
witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!


W Kaliszu właśnie otworzyli taką szkołę. Szkoda ,że nie zbyt tania....
aganiok78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,484
Dołączył: nie, 16 wrz 07 - 21:31
SkÄ…d: Kalisz
Nr użytkownika: 16,213

GG:


post czw, 25 paź 2007 - 18:06
Post #15

CYTAT(madziura @ śro, 01 cze 2005 - 11:45) *
witam
razem z Moja Jula od prawie roku chodzimy na angielski. zajecia odbywaja sie metoda Helen Doron. zapisywac mozna juz maluchy te, ktore skonczyle roczek. Ja na poczatku podchodzilam do tego bardzo sceptycznie-jak mozna uczyc takiego malucha angielskiego skoro jeszcze nie zna dobrze swijego ojczystego jezyka. Ale okazalo sie , ze to swietny pomysl. dziecko spotyka sie ze swoimi rowiesnikami, super sie bawi a do tego jeszcze sie uczy angielskiego. uwiezcie mi, ze moja juz teraz prawie dwuletnia coreczka wiele rozumie po angielsku i zaczyna juz nawet co nieco mowic. Teraz jak jej mowie ze jedziemy na angielski to piszczy z radosci.
polecam wszystkim maluchom!!!!!


W Kaliszu właśnie otworzyli taką szkołę. Szkoda ,że nie zbyt tania....

--------------------

sylwia65
wto, 04 mar 2008 - 11:46
Czesc Dziewczyny! Widze ze dawno tu juz nikt nie zagladal, a ja chyba bardzo "na czasie" jestem z jezykami dla malucha icon_wink.gif Moj syn ma 3.5 roku, i mowi w trzech jezykach. Moj maz jest z Algierii, wiec mowi do niego po arabsku, ja mowie po polsku, a z racji tego ze mieszkamy w Anglii, wprzedszkolu mowi po angielsku. Wszystko odbylo sie bezbolesnie, bezstesowo, i chyba szybko, bo pozniej zajelo by mu to wiele lat, zeby opanowac dwa dodatkowe jezyki.
Mama_do_kwadratu, czemu litosci...?
sylwia65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,202
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:36
SkÄ…d: London
Nr użytkownika: 17,537




post wto, 04 mar 2008 - 11:46
Post #16

Czesc Dziewczyny! Widze ze dawno tu juz nikt nie zagladal, a ja chyba bardzo "na czasie" jestem z jezykami dla malucha icon_wink.gif Moj syn ma 3.5 roku, i mowi w trzech jezykach. Moj maz jest z Algierii, wiec mowi do niego po arabsku, ja mowie po polsku, a z racji tego ze mieszkamy w Anglii, wprzedszkolu mowi po angielsku. Wszystko odbylo sie bezbolesnie, bezstesowo, i chyba szybko, bo pozniej zajelo by mu to wiele lat, zeby opanowac dwa dodatkowe jezyki.
Mama_do_kwadratu, czemu litosci...?

--------------------


mama_do_kwadratu
wto, 04 mar 2008 - 20:05
CYTAT(sylwia65 @ wto, 04 mar 2008 - 11:46) *
Mama_do_kwadratu, czemu litosci...?


ale ossssssso chodzi icon_question.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 04 mar 2008 - 20:05
Post #17

CYTAT(sylwia65 @ wto, 04 mar 2008 - 11:46) *
Mama_do_kwadratu, czemu litosci...?


ale ossssssso chodzi icon_question.gif


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
sylwia65
wto, 04 mar 2008 - 21:19
Rany, glupieje... Albo posty znikaja... Byly posty o rodzicach z roznych krajow, i ktos zapytal czy to ma sens mowic do dziecka w dwoch jezykach, i wtedy mamo_do_kwadratu napisalas litosci, ale nie wiem czy do tego postu!!! I teraz go nie ma... To juz bylo dawno, z pol roku temu, a teraz sie czuje jak kompletna idiotka icon_redface.gif Przysiegam ze nic zlego na mysli nie mialam, ale ja chyba dzis spac wczesniej pojde... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
sylwia65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,202
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:36
SkÄ…d: London
Nr użytkownika: 17,537




post wto, 04 mar 2008 - 21:19
Post #18

Rany, glupieje... Albo posty znikaja... Byly posty o rodzicach z roznych krajow, i ktos zapytal czy to ma sens mowic do dziecka w dwoch jezykach, i wtedy mamo_do_kwadratu napisalas litosci, ale nie wiem czy do tego postu!!! I teraz go nie ma... To juz bylo dawno, z pol roku temu, a teraz sie czuje jak kompletna idiotka icon_redface.gif Przysiegam ze nic zlego na mysli nie mialam, ale ja chyba dzis spac wczesniej pojde... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------


mama_do_kwadratu
wto, 04 mar 2008 - 22:07
litości mogłam napisać w kwestii Helen Doron dla rocznych dzieci icon_wink.gif
więcej grzechów nie pamiętam 06.gif

luuuuz, sylwia, luuuuuuuuuz 03.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 04 mar 2008 - 22:07
Post #19

litości mogłam napisać w kwestii Helen Doron dla rocznych dzieci icon_wink.gif
więcej grzechów nie pamiętam 06.gif

luuuuz, sylwia, luuuuuuuuuz 03.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
LenaXS
wto, 04 mar 2008 - 22:54
Kiedyś widziałam jak taka lekcja angielskiego metodą Hellen Dorn wygląda. Też byłam sceptyczna, ale... To chyba naprawdę działa. Lekcja polega na zabawie i śpiewaniu piosenek po angielsku przez prowadzącą osobę. Piosenki są bardzo proste i zawierają raptem kilka słów często powtarzanych. Poza tym każde kolejne zajęcia to głównie powtórzenie plus troszkę nowego materiału. Pani prowadząca zajęcia zadawała te same pytania po kolei wszystkim dzieciom i oczywiście na początku odpowiedzi udzielała sama, ale potem dzieciaki łapały. To były 2-2,5 letnie dzieci.
Ja osobiście nie czuję potrzeby uczenia mojej córci tak wcześnie angielskiego, ale jeśli ktoś chce to muszę przyznać, że na mnie ta metoda zrobiła wrażenie.
Pozdrawiam.
LenaXS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 57
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 12:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 18,464

GG:


post wto, 04 mar 2008 - 22:54
Post #20

Kiedyś widziałam jak taka lekcja angielskiego metodą Hellen Dorn wygląda. Też byłam sceptyczna, ale... To chyba naprawdę działa. Lekcja polega na zabawie i śpiewaniu piosenek po angielsku przez prowadzącą osobę. Piosenki są bardzo proste i zawierają raptem kilka słów często powtarzanych. Poza tym każde kolejne zajęcia to głównie powtórzenie plus troszkę nowego materiału. Pani prowadząca zajęcia zadawała te same pytania po kolei wszystkim dzieciom i oczywiście na początku odpowiedzi udzielała sama, ale potem dzieciaki łapały. To były 2-2,5 letnie dzieci.
Ja osobiście nie czuję potrzeby uczenia mojej córci tak wcześnie angielskiego, ale jeśli ktoś chce to muszę przyznać, że na mnie ta metoda zrobiła wrażenie.
Pozdrawiam.

--------------------


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie" - Paulo Coelho
> Angielski dla najmlodszych
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama