Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

kaszka/kleik do mleka

, poradźcie, proszę...
> , poradźcie, proszę...
Katrin3783

Go??







post pon, 27 gru 2010 - 00:15
Post #21

[post edytowany przez administratora]
h_ania
pią, 03 lut 2012 - 21:28
CYTAT(agnese @ Fri, 06 Aug 2010 - 23:37) *
bo ja zagęszczałam bebilon peptti kleikiem ryzowym



W jaki sposób??

Mój Szymek jest na zwykłym Bebilonie ale widzę, że dobrze byłoby mu go zagęścić. Na noc (czyli raz dziennie) podaję mu ten Bebilon na dobranoc, który jest już zagęszczony kleikiem. Niestety nie wiem w jakich proporcjach. Mam kleik ryżowy z nestle i tam jest napisane, żeby podawać dziecku jak kaszkę - w miseczce, lyżeczką (około 4 łyżki stołowe na 200 ml mleka). A mi zależy na podawaniu butelki. Zastanawiam się czy mogłabym mu ten kleik dodać do bebilonu tylko nie wiem ile.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post pią, 03 lut 2012 - 21:28
Post #22

CYTAT(agnese @ Fri, 06 Aug 2010 - 23:37) *
bo ja zagęszczałam bebilon peptti kleikiem ryzowym



W jaki sposób??

Mój Szymek jest na zwykłym Bebilonie ale widzę, że dobrze byłoby mu go zagęścić. Na noc (czyli raz dziennie) podaję mu ten Bebilon na dobranoc, który jest już zagęszczony kleikiem. Niestety nie wiem w jakich proporcjach. Mam kleik ryżowy z nestle i tam jest napisane, żeby podawać dziecku jak kaszkę - w miseczce, lyżeczką (około 4 łyżki stołowe na 200 ml mleka). A mi zależy na podawaniu butelki. Zastanawiam się czy mogłabym mu ten kleik dodać do bebilonu tylko nie wiem ile.

--------------------


katusia123
pon, 22 maj 2017 - 12:55
My karmimy synka kaszką bezmleczną https://humana-baby.pl/produkt/humana-100-o...mleczna-ryzowa/ bo on ma nietolerancję laktozy. No niestety, dzieci odziedziczyły po mnie wszelkie możliwe alergie pokarmowe i skórne, ale z tym to się akurat liczyłam i zawczasu doedukowałam się tym polu jak na Matkę Polkę przystało icon_smile.gif. Dzięki diecie od strony przewodu pokarmowego nic mu nie doskwiera. Ale przygotowanie takich posiłków to czasami niezła gimnastyk, bo musi być zdrowo, odżywczo, różnorodnie i jeszcze smacznie! icon_smile.gif Gotowe posiłki przystosowane do potrzeb takich dzieci są dużą pomocą.
katusia123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 22 maj 17 - 11:40
Nr użytkownika: 49,617




post pon, 22 maj 2017 - 12:55
Post #23

My karmimy synka kaszką bezmleczną https://humana-baby.pl/produkt/humana-100-o...mleczna-ryzowa/ bo on ma nietolerancję laktozy. No niestety, dzieci odziedziczyły po mnie wszelkie możliwe alergie pokarmowe i skórne, ale z tym to się akurat liczyłam i zawczasu doedukowałam się tym polu jak na Matkę Polkę przystało icon_smile.gif. Dzięki diecie od strony przewodu pokarmowego nic mu nie doskwiera. Ale przygotowanie takich posiłków to czasami niezła gimnastyk, bo musi być zdrowo, odżywczo, różnorodnie i jeszcze smacznie! icon_smile.gif Gotowe posiłki przystosowane do potrzeb takich dzieci są dużą pomocą.
Dorka82
sob, 19 sie 2017 - 00:02
Chorób cywilizacyjnych ciąg dalszy, czyli ciekawe na co jeszcze dzieci będą uczulone i czego nie będą rolerować. Dramatycznie to wszystko wygląda. Ja bym nie uciekała od oczywistości - niech się organizm uodparnia, nawet jeśli będzie cierpieć miesiące. W końcu pokarm się przyjmie i ciało zrozumie, że wszystko trzeba trawić i na tym jechać.
Dorka82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 18 sie 17 - 23:48
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 50,238




post sob, 19 sie 2017 - 00:02
Post #24

Chorób cywilizacyjnych ciąg dalszy, czyli ciekawe na co jeszcze dzieci będą uczulone i czego nie będą rolerować. Dramatycznie to wszystko wygląda. Ja bym nie uciekała od oczywistości - niech się organizm uodparnia, nawet jeśli będzie cierpieć miesiące. W końcu pokarm się przyjmie i ciało zrozumie, że wszystko trzeba trawić i na tym jechać.
> kaszka/kleik do mleka, poradźcie, proszę...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama