Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Niszczenie ścian

> 
Julia76
sob, 14 kwi 2018 - 20:09
od pewnego czasu mam problemy z 4 letnią córką. Zawsze była grzecznym bezproblemowym dzieckiem. Ostatnio coś się zmieniło i zaczęła malować po ścianach i meblach. Próbowałam tłumaczyć, że tak nie wolno.Nie pomogło. Próbowałam ją namówić do malowania na kartkach. Dawałam duże arkusze papieru (A1), przez pewien okres nawet zabierałam kredki. Obiecuje, obiecuje po czym ostatnio pomazała ściany u dziadków... Nie wiem już co mam z tym zrobić. Może ktoś miał podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzić.
Julia76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 14 kwi 18 - 19:54
Nr użytkownika: 51,759




post sob, 14 kwi 2018 - 20:09
Post #1

od pewnego czasu mam problemy z 4 letnią córką. Zawsze była grzecznym bezproblemowym dzieckiem. Ostatnio coś się zmieniło i zaczęła malować po ścianach i meblach. Próbowałam tłumaczyć, że tak nie wolno.Nie pomogło. Próbowałam ją namówić do malowania na kartkach. Dawałam duże arkusze papieru (A1), przez pewien okres nawet zabierałam kredki. Obiecuje, obiecuje po czym ostatnio pomazała ściany u dziadków... Nie wiem już co mam z tym zrobić. Może ktoś miał podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzić.
kajaa
śro, 18 kwi 2018 - 16:44
Taki wiek. Ja malowałam, moje dziecko maluje i inne dzieci pewnie też malują. Tylko jak moje pomazało ścianę kredką, to dałam jedną gumkę jemu do ręki jedną sobie i zmazywaliśmy to razem icon_smile.gif Także kazać po sobie posprzątać, na tyle, na ile się da, to chyba najlepsze rozwiązanie icon_wink.gif
kajaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: wto, 20 lut 18 - 16:20
Nr użytkownika: 51,523




post śro, 18 kwi 2018 - 16:44
Post #2

Taki wiek. Ja malowałam, moje dziecko maluje i inne dzieci pewnie też malują. Tylko jak moje pomazało ścianę kredką, to dałam jedną gumkę jemu do ręki jedną sobie i zmazywaliśmy to razem icon_smile.gif Także kazać po sobie posprzątać, na tyle, na ile się da, to chyba najlepsze rozwiązanie icon_wink.gif

Posty w temacie
Julia76   Niszczenie Å›cian   sob, 14 kwi 2018 - 20:09
Beata_kowal   DzieÅ„ dobry. Rozumiem Pani zaniepokojenie w prze...   nie, 15 kwi 2018 - 08:35
kajaa   Taki wiek. Ja malowaÅ‚am, moje dziecko maluje i in...   Å›ro, 18 kwi 2018 - 16:44
> Niszczenie Å›cian
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 01:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama