Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Prezent na 50-urodziny mamy

, pustka w głowie
> , pustka w głowie
myla
śro, 08 gru 2010 - 11:08
26 grudnia moja ukochana mama kończy 50 lat... zastanawiam sie nad prezentem dla Niej.... co byscie mi poradziły?.... odpadają ramki ze zdjeciami ( bo ma pełno, nawet ostatnio w październiku dałam jej duze ramki ze zdjeciami wnuków), jakies wazony czy cos do postawienia raczej tez nie
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 11:08
Post #1

26 grudnia moja ukochana mama kończy 50 lat... zastanawiam sie nad prezentem dla Niej.... co byscie mi poradziły?.... odpadają ramki ze zdjeciami ( bo ma pełno, nawet ostatnio w październiku dałam jej duze ramki ze zdjeciami wnuków), jakies wazony czy cos do postawienia raczej tez nie

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
krolewienka
śro, 08 gru 2010 - 12:55
może karnet na jakiś zabieg/zabiegi relaksacyjne?
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post śro, 08 gru 2010 - 12:55
Post #2

może karnet na jakiś zabieg/zabiegi relaksacyjne?

--------------------


ewita 77
śro, 08 gru 2010 - 13:37
Mylka a może zakup karnetu na wspólne wyjście do kina, teatru?
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 13:37
Post #3

Mylka a może zakup karnetu na wspólne wyjście do kina, teatru?

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
mari_emzet
śro, 08 gru 2010 - 14:23
Moja mama na 50-te urodziny dostała ... rower! Marzyła o nowym, ładnym, z koszyczkiem.
I takowy dostała. Wiesz, na 50-te urodziny ramki ze zdjęciem to bym nie dała icon_razz.gif Jak dla mnie
zbyt poważna "impreza" na takie bzdetki.

Pomyśl, o czym Twoja mama marzy. Może karnet do SPA, albo jakaś wycieczka (można się
całą rodziną złożyć) na weekend. Coś, co sprawi jej naprawdę radość, i będzie o tym długo
pamiętać icon_smile.gif
mari_emzet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 771
Dołączył: śro, 07 kwi 10 - 12:07
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 32,424

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 14:23
Post #4

Moja mama na 50-te urodziny dostała ... rower! Marzyła o nowym, ładnym, z koszyczkiem.
I takowy dostała. Wiesz, na 50-te urodziny ramki ze zdjęciem to bym nie dała icon_razz.gif Jak dla mnie
zbyt poważna "impreza" na takie bzdetki.

Pomyśl, o czym Twoja mama marzy. Może karnet do SPA, albo jakaś wycieczka (można się
całą rodziną złożyć) na weekend. Coś, co sprawi jej naprawdę radość, i będzie o tym długo
pamiętać icon_smile.gif
anax
śro, 08 gru 2010 - 15:21
Ja teściowej na 60 ur.kupiłam srebrną brożkę a mamie na 50 tkę zegarek.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 15:21
Post #5

Ja teściowej na 60 ur.kupiłam srebrną brożkę a mamie na 50 tkę zegarek.

--------------------


Malgood
śro, 08 gru 2010 - 19:38
ja mojej mamie kupiłam złoty łańcuszek, i chodzi w nim non stop. Znaczy chyba prezent "siadł":)
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 19:38
Post #6

ja mojej mamie kupiłam złoty łańcuszek, i chodzi w nim non stop. Znaczy chyba prezent "siadł":)

--------------------


anita
śro, 08 gru 2010 - 19:51
tak naprawdę trudno doradzać nic nie wiedząc o tej osobie. Może napisz coś więcej, jaka jest, co lubi, czy jest domatorem czy wręcz przeciwnie.

Jak bym swojej mamie kupiła złoty łańcuszek to by go chyba sprzedała icon_wink.gif za to dobre kije do nordic walking ją zachwyciły, podobnie by była zadowolona z "gaci rowerowych" biletów do teatru, weekendu w spa lub dowolnego wyjazdu. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każda 50 latka jest taka aktywna jak moja mama
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 19:51
Post #7

tak naprawdę trudno doradzać nic nie wiedząc o tej osobie. Może napisz coś więcej, jaka jest, co lubi, czy jest domatorem czy wręcz przeciwnie.

Jak bym swojej mamie kupiła złoty łańcuszek to by go chyba sprzedała icon_wink.gif za to dobre kije do nordic walking ją zachwyciły, podobnie by była zadowolona z "gaci rowerowych" biletów do teatru, weekendu w spa lub dowolnego wyjazdu. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każda 50 latka jest taka aktywna jak moja mama
myla
czw, 09 gru 2010 - 08:34
dziękuje dziewczyny.... kochane jesteście... pomysły super i wkoncu zdecydowałam sie na zakup karnetu do SPA... podzwoniłam wczoraj i dzisiaj ide po konktetne dane i po karnet.... wydaje mi sie ze mama bedzie zadowolona....w drugie świeto ( dzien urodzin mamy) zaprosiłam wszystkich do nas ( moich braci z rodzinami, dziadków, rodzenstwo mamy i tate) na małe przyjecie... mam nadzieje że wypali... oczywiscie nie zabraknie torta ( ciocia juz sie zaoferowała) z 50-cioma świeczkami ( a ze mama pali to bedzie miała co dmuchac icon_razz.gif)
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 09 gru 2010 - 08:34
Post #8

dziękuje dziewczyny.... kochane jesteście... pomysły super i wkoncu zdecydowałam sie na zakup karnetu do SPA... podzwoniłam wczoraj i dzisiaj ide po konktetne dane i po karnet.... wydaje mi sie ze mama bedzie zadowolona....w drugie świeto ( dzien urodzin mamy) zaprosiłam wszystkich do nas ( moich braci z rodzinami, dziadków, rodzenstwo mamy i tate) na małe przyjecie... mam nadzieje że wypali... oczywiscie nie zabraknie torta ( ciocia juz sie zaoferowała) z 50-cioma świeczkami ( a ze mama pali to bedzie miała co dmuchac icon_razz.gif)

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
Sarenthiel
czw, 16 gru 2010 - 14:37
Na tak ważne rocznice potwierdzające kolejne 18-urodzinki:P zawsze wybieram jakąś gustowną biżuterię. w sumie to nawet nie wiem czemu tak robię, po prostu mam słabość chyba icon_razz.gif
Sarenthiel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: czw, 16 gru 10 - 10:58
Nr użytkownika: 35,176




post czw, 16 gru 2010 - 14:37
Post #9

Na tak ważne rocznice potwierdzające kolejne 18-urodzinki:P zawsze wybieram jakąś gustowną biżuterię. w sumie to nawet nie wiem czemu tak robię, po prostu mam słabość chyba icon_razz.gif
danutkka
pią, 19 sie 2016 - 14:58
może jakieś dobre winko z wyższej półki, którym będzie się mogła kiedyś pochwalić? Poszukaj czegoś na wina.com.pl może coś wpadnie Ci w oko
danutkka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: śro, 29 cze 16 - 15:15
Nr użytkownika: 47,785




post pią, 19 sie 2016 - 14:58
Post #10

może jakieś dobre winko z wyższej półki, którym będzie się mogła kiedyś pochwalić? Poszukaj czegoś na wina.com.pl może coś wpadnie Ci w oko


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 06 wrz 2016 - 12:57
Post #11

Ja bym proponowała coś fajnego dla mamy zaprojektowac. Mama na pewno doceni,że staraliście się sprezentować jej coś oryginalnego. Świetne sa torby z napisami:


Obie z mamą mamy takie torby i super sprawdają sie na zakupach. W sieci jest możliwość zaprojektowania.
https://selino.pl/torba-bawelniana-z-wlasny...wienie,g-5.html
MartusiaS
czw, 08 wrz 2016 - 11:55
a może eleganckie skórzane etui na telefon? na przykład Madsen House icon_smile.gif
MartusiaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 16 kwi 14 - 12:39
Nr użytkownika: 43,890




post czw, 08 wrz 2016 - 11:55
Post #12

a może eleganckie skórzane etui na telefon? na przykład Madsen House icon_smile.gif
beti111
wto, 13 wrz 2016 - 08:35
Taka ekologiczna torba może być świetnym prezentem dla mamy. Nadruk na torbie bawełnianej sprawi, że uśmiech pojawi się na jej twarzy. icon_smile.gif Jest to coś co będzie używać na co dzień.
beti111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: wto, 05 lip 16 - 07:23
Nr użytkownika: 47,811




post wto, 13 wrz 2016 - 08:35
Post #13

Taka ekologiczna torba może być świetnym prezentem dla mamy. Nadruk na torbie bawełnianej sprawi, że uśmiech pojawi się na jej twarzy. icon_smile.gif Jest to coś co będzie używać na co dzień.
mamazuziizosi
śro, 05 paź 2016 - 11:43
Ja bym kupiła cos do kuchni. Możesz zapytac mame wprost co by chciała dostać. Ja zazwyczaj tak robię. Ostatnio trafiłam na ekspresy ciśnieniowe na https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe.bhtml i chyba kupię mamie na święta. Lubi kawę a taka z ekspresu smakuje najlepiej icon_smile.gif Teraz na urodziny planuję jej kupić suszarkę do włosów.
mamazuziizosi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 05 paź 16 - 11:28
Nr użytkownika: 48,211




post śro, 05 paź 2016 - 11:43
Post #14

Ja bym kupiła cos do kuchni. Możesz zapytac mame wprost co by chciała dostać. Ja zazwyczaj tak robię. Ostatnio trafiłam na ekspresy ciśnieniowe na https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe.bhtml i chyba kupię mamie na święta. Lubi kawę a taka z ekspresu smakuje najlepiej icon_smile.gif Teraz na urodziny planuję jej kupić suszarkę do włosów.
Karads
pon, 14 lis 2016 - 17:39
Uważam, że dobrym prezentem na taką okazję byłby wielki kosz z różnymi podarunkami. O zawartości takiej paczki każdy decyduje sam, ale jeśli Twoja mama lubi wino,warto zadbać o to żeby znalazły się tam dwie butelki dobrego wina icon_wink.gif . Oprócz tego można dorzucić różne słodycze czy nawet konserwy. Duży wybór takich koszy jest na https://www.naszekosze.eu/ , samemu zamawiałem od nich kilka razy i jestem bardzo zadowolny.
Karads


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 25 paź 16 - 12:37
Nr użytkownika: 48,311




post pon, 14 lis 2016 - 17:39
Post #15

Uważam, że dobrym prezentem na taką okazję byłby wielki kosz z różnymi podarunkami. O zawartości takiej paczki każdy decyduje sam, ale jeśli Twoja mama lubi wino,warto zadbać o to żeby znalazły się tam dwie butelki dobrego wina icon_wink.gif . Oprócz tego można dorzucić różne słodycze czy nawet konserwy. Duży wybór takich koszy jest na https://www.naszekosze.eu/ , samemu zamawiałem od nich kilka razy i jestem bardzo zadowolny.
RillaW
sob, 10 gru 2016 - 15:59
Możesz mamę gdzieś zabrać. W czasach, gdy mamy tak niewiele czasu, okazuje się że możliwość pogadania jest najcenniejszym prezentem. Oprócz tego może warto dać jej blender albo jakiś inny gadżet z elektroniki. Możesz je znaleźć w rtv euro agd. Mama powinna być zadowolona.
RillaW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 09 lis 16 - 20:56
Nr użytkownika: 48,384




post sob, 10 gru 2016 - 15:59
Post #16

Możesz mamę gdzieś zabrać. W czasach, gdy mamy tak niewiele czasu, okazuje się że możliwość pogadania jest najcenniejszym prezentem. Oprócz tego może warto dać jej blender albo jakiś inny gadżet z elektroniki. Możesz je znaleźć w rtv euro agd. Mama powinna być zadowolona.
rudadagusia
wto, 20 gru 2016 - 12:26
A ja tam myślę, że mogłyby się sprawdzić klasyki - na przykład jakieś bardzo dobre perfumy? Ostatnio widziałam, że w sieci można w bardzo dobrej cenie dostać nowy zapach Chanel - Chanel No.5 L Eau. Wydaje mi się, że to fajna opcja, bo sporo babeczek w tym wieku lubuje się w tak tradycyjnych zapach jak Chanel. A jak nie to, to może jakiś karnecik, np. na masaże? Jak znam życie to mama pewnie sobie nic takiego nie sprezentuje (moja by nie sprezentowała).
rudadagusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: śro, 26 paź 16 - 10:06
Nr użytkownika: 48,318




post wto, 20 gru 2016 - 12:26
Post #17

A ja tam myślę, że mogłyby się sprawdzić klasyki - na przykład jakieś bardzo dobre perfumy? Ostatnio widziałam, że w sieci można w bardzo dobrej cenie dostać nowy zapach Chanel - Chanel No.5 L Eau. Wydaje mi się, że to fajna opcja, bo sporo babeczek w tym wieku lubuje się w tak tradycyjnych zapach jak Chanel. A jak nie to, to może jakiś karnecik, np. na masaże? Jak znam życie to mama pewnie sobie nic takiego nie sprezentuje (moja by nie sprezentowała).


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 28 gru 2016 - 19:45
Post #18

50-tka to okrągła liczba, warto się postarać icon_smile.gif Jakbym miała coś doradzić to myślę, że biżuteria będzie najbardziej trafiona. Poszukaj inspiracji w sklepie Kruka, ja tutaj wybrałam swój srebrny pierścionek zaręczynowy https://wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe . Wybór jest naprawdę duży, zwłaszcza ciekawie prezentują się nowe kolekcje
Karads
pią, 30 gru 2016 - 10:31
Pięćdziesiąte urodziny to specjalna okazja, dlatego warto podarować coś, co zostanie z Mamą na długo. Fajnym rozwiązaniem jest obraz ze zdjęcia, możesz zamówić online https://www.foto.wp.pl Pozostaje tylko kwestia zdjęcia, jest sporo możliwości np. kiedy ona była jeszcze dzieckiem, albo zdjęcie ze ślubu czy z dziećmi. Przemyśli to, wydaje mi się, że warto
Karads


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 25 paź 16 - 12:37
Nr użytkownika: 48,311




post pią, 30 gru 2016 - 10:31
Post #19

Pięćdziesiąte urodziny to specjalna okazja, dlatego warto podarować coś, co zostanie z Mamą na długo. Fajnym rozwiązaniem jest obraz ze zdjęcia, możesz zamówić online https://www.foto.wp.pl Pozostaje tylko kwestia zdjęcia, jest sporo możliwości np. kiedy ona była jeszcze dzieckiem, albo zdjęcie ze ślubu czy z dziećmi. Przemyśli to, wydaje mi się, że warto
marcysia4
śro, 30 sie 2017 - 01:30
Ja ostatnio podarowałam mamie suszarkę do grzybów i warzyw: https://www.morele.net/agd/kuchnia-i-gotowa...w-i-warzyw-510/ Była bardzo zadowolona, już suszy sobie w niej mięte na zimę herbaty. Polecam icon_smile.gif
marcysia4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 27 sie 17 - 15:16
Nr użytkownika: 50,290




post śro, 30 sie 2017 - 01:30
Post #20

Ja ostatnio podarowałam mamie suszarkę do grzybów i warzyw: https://www.morele.net/agd/kuchnia-i-gotowa...w-i-warzyw-510/ Była bardzo zadowolona, już suszy sobie w niej mięte na zimę herbaty. Polecam icon_smile.gif
> Prezent na 50-urodziny mamy, pustka w głowie
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 10:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama