Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

chcę wyglądać seksownie

, w knajpie
> , w knajpie
Dabriza
piÄ…, 08 lip 2011 - 21:57
Podoba mi siÄ™ zielona sukienka:)
Ba zamarzyło mi sie wyjście do klubu po przeczytaniu tego wątku..a po poście mc Jagny..zrobienie czegoś tylko dla siebie..w sensie bycia i czucia sie pieknaą, wyluzowaną..i dobrej zabawy w cudownym towarzystwie:)-i koniecznie bez dzieci
a za Ciebie Inanna mocno mocno zacisnę kciuki- żeby się dobrze ułożylo- no!
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
SkÄ…d: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post piÄ…, 08 lip 2011 - 21:57
Post #41

Podoba mi siÄ™ zielona sukienka:)
Ba zamarzyło mi sie wyjście do klubu po przeczytaniu tego wątku..a po poście mc Jagny..zrobienie czegoś tylko dla siebie..w sensie bycia i czucia sie pieknaą, wyluzowaną..i dobrej zabawy w cudownym towarzystwie:)-i koniecznie bez dzieci
a za Ciebie Inanna mocno mocno zacisnę kciuki- żeby się dobrze ułożylo- no!

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
rysa154
piÄ…, 08 lip 2011 - 22:06
CYTAT(tolala @ Fri, 08 Jul 2011 - 22:54) *
TO może sprecyzujmy do jakiego klubu. Dla mnie klub, to takie miejsce, gdzie odbywają się koncerty, gdzie pije się piwo, gdzie jest głośno i gwarno.
A może to bardziej dyskoteka? Jeśli tak, to ja się nie wypowiadam, bo w takie miejsca nie chodzę, więc nie wiem co jest tam seksowne.

Jak dla mnie, letnia sukienka jest jak najbardziej ok, a jednocześnie pokże i biust i nogi, które Inana ma całkiem całkiem.



własnie gdzie ten wypad konkretnie?bo dla mnie klub to co innego niz dla tolali 29.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 08 lip 2011 - 22:06
Post #42

CYTAT(tolala @ Fri, 08 Jul 2011 - 22:54) *
TO może sprecyzujmy do jakiego klubu. Dla mnie klub, to takie miejsce, gdzie odbywają się koncerty, gdzie pije się piwo, gdzie jest głośno i gwarno.
A może to bardziej dyskoteka? Jeśli tak, to ja się nie wypowiadam, bo w takie miejsca nie chodzę, więc nie wiem co jest tam seksowne.

Jak dla mnie, letnia sukienka jest jak najbardziej ok, a jednocześnie pokże i biust i nogi, które Inana ma całkiem całkiem.



własnie gdzie ten wypad konkretnie?bo dla mnie klub to co innego niz dla tolali 29.gif

--------------------


Inanna
piÄ…, 08 lip 2011 - 22:06
Dabriza, dzięki icon_wink.gif

Tolala, to raczej dyskoteka będzie.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 08 lip 2011 - 22:06
Post #43

Dabriza, dzięki icon_wink.gif

Tolala, to raczej dyskoteka będzie.

--------------------



rysa154
piÄ…, 08 lip 2011 - 22:15
Inanna a ty w czym bys sie czula dobrze w sukience? w spodniach i bluzce?spódnicy?
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 08 lip 2011 - 22:15
Post #44

Inanna a ty w czym bys sie czula dobrze w sukience? w spodniach i bluzce?spódnicy?

--------------------


Nessi
piÄ…, 08 lip 2011 - 22:53
Mnie też sukienka nie przypadła do gustu. Obstawiałabym raczej tunikę + legginsy.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post piÄ…, 08 lip 2011 - 22:53
Post #45

Mnie też sukienka nie przypadła do gustu. Obstawiałabym raczej tunikę + legginsy.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Inanna
piÄ…, 08 lip 2011 - 23:21
W krótkiej wąskiej spódnicy i do tego bluzka? Ale musi brzuch zasłaniać, bo on mi wystaje 37.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 08 lip 2011 - 23:21
Post #46

W krótkiej wąskiej spódnicy i do tego bluzka? Ale musi brzuch zasłaniać, bo on mi wystaje 37.gif

--------------------



xxyy
sob, 09 lip 2011 - 06:34
Inanna
postaw na klatke piersiowa icon_wink.gif
dobry stanik, ladny dekolt i moze cos przyciagajacego uwage na szyje? a reszta stonowana , czy to spodnie czy spodnica
albo
rece i ramiona tez moga ladnie podkreslic kobiecosc, dekolt bardziej zabudowany a odsloniete ramiona? ladna bransoleta?


ps powodzenia w ulozeniu spraw malzenskich
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post sob, 09 lip 2011 - 06:34
Post #47

Inanna
postaw na klatke piersiowa icon_wink.gif
dobry stanik, ladny dekolt i moze cos przyciagajacego uwage na szyje? a reszta stonowana , czy to spodnie czy spodnica
albo
rece i ramiona tez moga ladnie podkreslic kobiecosc, dekolt bardziej zabudowany a odsloniete ramiona? ladna bransoleta?


ps powodzenia w ulozeniu spraw malzenskich
rysa154
sob, 09 lip 2011 - 21:03
Inanna a jak cos wybierzesz pochwalisz sie?mam na mysli zdjęcie całosci 06.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 09 lip 2011 - 21:03
Post #48

Inanna a jak cos wybierzesz pochwalisz sie?mam na mysli zdjęcie całosci 06.gif

--------------------


Inanna
nie, 10 lip 2011 - 20:43
Pochwalę się na pewno. Tylko to jeszcze torchę potrwa, bo teraz jesteśmy na urlopie. Ale nie zanosi się, zeby urlop miał coś między nami poprawić - na razie jest coraz gorzej, więc na pewno z Waszych rad skorzystam. Zaczęłam zwracać u wagę na biżuterię u kobiet i faktycznie - ważne to, co na szyi icon_wink.gif
Sorry, że tak byle jak piszę, ale tu jest fatalny zasięg, a ja kupiłam taki dziadoski netbook, że szlag mnie trafia i pisać się nie da:(
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post nie, 10 lip 2011 - 20:43
Post #49

Pochwalę się na pewno. Tylko to jeszcze torchę potrwa, bo teraz jesteśmy na urlopie. Ale nie zanosi się, zeby urlop miał coś między nami poprawić - na razie jest coraz gorzej, więc na pewno z Waszych rad skorzystam. Zaczęłam zwracać u wagę na biżuterię u kobiet i faktycznie - ważne to, co na szyi icon_wink.gif
Sorry, że tak byle jak piszę, ale tu jest fatalny zasięg, a ja kupiłam taki dziadoski netbook, że szlag mnie trafia i pisać się nie da:(

--------------------



pcola
nie, 10 lip 2011 - 20:52
Inanna,
może wakac[użytkownik x] w moim sąsiedztwie ? icon_wink.gif U mnie zasięg jest słabiutki i na dodatek chwilami całkowicie zanikający.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post nie, 10 lip 2011 - 20:52
Post #50

Inanna,
może wakac[użytkownik x] w moim sąsiedztwie ? icon_wink.gif U mnie zasięg jest słabiutki i na dodatek chwilami całkowicie zanikający.


--------------------



--------------------------
Inanna
nie, 10 lip 2011 - 21:51
Pcola,ja spędzam urlopy w cudownym miejscu 50km od domu icon_smile.gif ale zdecydowanie nie w Wielkopolsce icon_wink.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post nie, 10 lip 2011 - 21:51
Post #51

Pcola,ja spędzam urlopy w cudownym miejscu 50km od domu icon_smile.gif ale zdecydowanie nie w Wielkopolsce icon_wink.gif

--------------------



chaton
pon, 11 lip 2011 - 14:59
Inanna: a cos w ten desen?

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ontrastant.html

Poogladaj sobie strone tej marki dla inspiracji, oni maja bardzo kobiece fasony.
Jeszcze cos takiego widze na Tobie:

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ime-fruite.html

Ostatnio groszki znow modne:

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...e-a-fleurs.html

A ja kupilam taka na podryw osobistego niemeza 08.gif :

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ee-leopard.html


Oczywiscie nie musze dodawac, ze to Ty musisz wyrbrac, zeby pasowalo do twojego stylu.

Ten post edytował chaton pon, 11 lip 2011 - 15:06
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pon, 11 lip 2011 - 14:59
Post #52

Inanna: a cos w ten desen?

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ontrastant.html

Poogladaj sobie strone tej marki dla inspiracji, oni maja bardzo kobiece fasony.
Jeszcze cos takiego widze na Tobie:

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ime-fruite.html

Ostatnio groszki znow modne:

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...e-a-fleurs.html

A ja kupilam taka na podryw osobistego niemeza 08.gif :

https://eshop.sinequanone.com/categories/ro...ee-leopard.html


Oczywiscie nie musze dodawac, ze to Ty musisz wyrbrac, zeby pasowalo do twojego stylu.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
pcola
pon, 11 lip 2011 - 22:04
Innana,

aktualnie też nie jestem w Wielkopolsce lecz w Zachodniopomorskim icon_wink.gif

pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pon, 11 lip 2011 - 22:04
Post #53

Innana,

aktualnie też nie jestem w Wielkopolsce lecz w Zachodniopomorskim icon_wink.gif



--------------------



--------------------------
mamami
wto, 12 lip 2011 - 09:29
Innana jeśli to jest dyskoteka gdzie średnia wieku będzie poniżej 30, a nawet poniżej 25 to radzę spodnie. Sukienki sa super, ale... do klubów, gdzie poziom współimprezowiczów jest trochę wyższy niż na najzwyczajniejszej dyskotece. Bywam czasem i w jednych i w drugich miejscach dlatego jeśli chcesz iść na zwyczajną dyskotekę, gdzie będzie sporo młodzieży to dla "bezpieczeństwa" załóż spodnie. Kurcze no głupio mi trochę to pisać ale takie są realia i tak się dzieje w takich miejscach że lepiej za seksownie nie wyglądać, bo tam przychodzi masa facetów po to żeby złapać laskę na szybki numerek, jeśli tego nie chcesz lepiej na wstępie wyłączyć sie grona potencjalnych kandydatek icon_wink.gif
Ja proponuję spodnie, ładnie dopasowanie, najlepiej nie jeansy tylko z materiału i do tego dopasowany top, odsłaniający dekolt i biżuteria. Szpilki obowiązkowe, najlepiej potrenuj chodzenie jeśli długo w szpilkach nie chodziłaś bo będziesz się nieswojo czuć na chwiejnych nogach icon_wink.gif
Sukienka taka kręcona to byłaby fajna gdybyście szły np na salsową imprezę.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 12 lip 2011 - 09:29
Post #54

Innana jeśli to jest dyskoteka gdzie średnia wieku będzie poniżej 30, a nawet poniżej 25 to radzę spodnie. Sukienki sa super, ale... do klubów, gdzie poziom współimprezowiczów jest trochę wyższy niż na najzwyczajniejszej dyskotece. Bywam czasem i w jednych i w drugich miejscach dlatego jeśli chcesz iść na zwyczajną dyskotekę, gdzie będzie sporo młodzieży to dla "bezpieczeństwa" załóż spodnie. Kurcze no głupio mi trochę to pisać ale takie są realia i tak się dzieje w takich miejscach że lepiej za seksownie nie wyglądać, bo tam przychodzi masa facetów po to żeby złapać laskę na szybki numerek, jeśli tego nie chcesz lepiej na wstępie wyłączyć sie grona potencjalnych kandydatek icon_wink.gif
Ja proponuję spodnie, ładnie dopasowanie, najlepiej nie jeansy tylko z materiału i do tego dopasowany top, odsłaniający dekolt i biżuteria. Szpilki obowiązkowe, najlepiej potrenuj chodzenie jeśli długo w szpilkach nie chodziłaś bo będziesz się nieswojo czuć na chwiejnych nogach icon_wink.gif
Sukienka taka kręcona to byłaby fajna gdybyście szły np na salsową imprezę.
chaton
wto, 12 lip 2011 - 14:34
No wlasnie, jesli sie ubierzesz za eleganco, zawsze bedziesz sie glupio czuc. Lepiej zaryzykowac, ze bedziesz jedyna w jeansach, najwyzej ujdziesz za luzare.
Moze wiec jednak ladniesze jeansy i bluzka z duuuuzym dekoldem.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post wto, 12 lip 2011 - 14:34
Post #55

No wlasnie, jesli sie ubierzesz za eleganco, zawsze bedziesz sie glupio czuc. Lepiej zaryzykowac, ze bedziesz jedyna w jeansach, najwyzej ujdziesz za luzare.
Moze wiec jednak ladniesze jeansy i bluzka z duuuuzym dekoldem.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
candace
wto, 12 lip 2011 - 19:39
czytam czytam i .. kurcze dziewczyny zrobiÄ™ OT.

dlaczego kwestia seksownego wyglądu pojawia sie przy wyjściach, imprezach względnie planowanym podrywie?
po pierwsze dla mnie seksowny wygląd to wnętrze. jeśli twoje wnętrze jest zadowolone z siebie, jeśli idziesz wyprostowana, pewnym krokiem i uśmiechnięta to na 100% jasniejesz.

w tym celu rano powtarzasz mantrÄ™: jestem kurcze rewelacyjna:-)

po drugie: dlaczego nie można się ubierać seksownie na co dzień. nie mówię tu o wyzywającym i mocnoodkrywającym ciało looku. po prostu ładny dekolt, pasujące do ciała spodnie czy kobieca sukienka i już. i nie piszcie mi o pracy bo kto jak kto ale ja mam pracę absolutnie aseksowną (można by dyskutowaćicon_razz.gif) a staram się zawsze ubrać kobieco, z wyczucie (mam nadzieję) ale kobieco. bo to mi poprawia nastrój, nie robi ze mnie babochłopa w waciaku, powoduje też inne nastawienie rozmówcy. jesli musze byc na budowie to mam odpowiednie buty, kamizelkę kask i na ogół spodnie. ale w biurze mam zawsze szpilki. uwielbiam sukienki w typie Jackie O. jeśli jeansy to dopasowane, jeśli tunika to wtedy dekolt (oczywiście z umiarem).
każda z nas powinna czuś się rewelacyjnie w swoich ubraniach. Na zlocie podobała mi sie sukienka, a właściwie noszenie sukienki przez Tolalę. to było właśnie takie ubranie w jakim czuła się kobieco i pięknie. i tak było:-)

sama Inano musisz wiedzieć w czym czujesz się kobieco i wtedy ta kobiecosć wypłynie. i wtedy facet zwróci na ciebie uwagę.
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 12 lip 2011 - 19:39
Post #56

czytam czytam i .. kurcze dziewczyny zrobiÄ™ OT.

dlaczego kwestia seksownego wyglądu pojawia sie przy wyjściach, imprezach względnie planowanym podrywie?
po pierwsze dla mnie seksowny wygląd to wnętrze. jeśli twoje wnętrze jest zadowolone z siebie, jeśli idziesz wyprostowana, pewnym krokiem i uśmiechnięta to na 100% jasniejesz.

w tym celu rano powtarzasz mantrÄ™: jestem kurcze rewelacyjna:-)

po drugie: dlaczego nie można się ubierać seksownie na co dzień. nie mówię tu o wyzywającym i mocnoodkrywającym ciało looku. po prostu ładny dekolt, pasujące do ciała spodnie czy kobieca sukienka i już. i nie piszcie mi o pracy bo kto jak kto ale ja mam pracę absolutnie aseksowną (można by dyskutowaćicon_razz.gif) a staram się zawsze ubrać kobieco, z wyczucie (mam nadzieję) ale kobieco. bo to mi poprawia nastrój, nie robi ze mnie babochłopa w waciaku, powoduje też inne nastawienie rozmówcy. jesli musze byc na budowie to mam odpowiednie buty, kamizelkę kask i na ogół spodnie. ale w biurze mam zawsze szpilki. uwielbiam sukienki w typie Jackie O. jeśli jeansy to dopasowane, jeśli tunika to wtedy dekolt (oczywiście z umiarem).
każda z nas powinna czuś się rewelacyjnie w swoich ubraniach. Na zlocie podobała mi sie sukienka, a właściwie noszenie sukienki przez Tolalę. to było właśnie takie ubranie w jakim czuła się kobieco i pięknie. i tak było:-)

sama Inano musisz wiedzieć w czym czujesz się kobieco i wtedy ta kobiecosć wypłynie. i wtedy facet zwróci na ciebie uwagę.

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 12 lip 2011 - 21:10
Post #57

Lalicjo, ładnie napisałaś.

Ja mam właśnie kłopot ze znalezieniem tej kobiecości w sobie, niestety.
mamami
śro, 13 lip 2011 - 08:24
Lalicjo i ja Cię poprę z codzienną seksownością, bo sama to uskuteczniam od niedługiego czasu i widzę jak zmienił się sposób w jaki odbiera mnie otoczenie, ale najpierw musiało mi się w głowie poukładać, żebym nie czuła się przebrana tylko ubrana. Pracę mam także zdecydowanie nieseksowną, ale mam to w nosie, chcę się czuć kobietą i się czuję i bardzo mi z tym dobrze icon_smile.gif
Także Innano klub pierwszy krok a potem rozwiń skrzydła na życie codzienne i dopiero utrzesz nosa mężowi icon_wink.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 13 lip 2011 - 08:24
Post #58

Lalicjo i ja Cię poprę z codzienną seksownością, bo sama to uskuteczniam od niedługiego czasu i widzę jak zmienił się sposób w jaki odbiera mnie otoczenie, ale najpierw musiało mi się w głowie poukładać, żebym nie czuła się przebrana tylko ubrana. Pracę mam także zdecydowanie nieseksowną, ale mam to w nosie, chcę się czuć kobietą i się czuję i bardzo mi z tym dobrze icon_smile.gif
Także Innano klub pierwszy krok a potem rozwiń skrzydła na życie codzienne i dopiero utrzesz nosa mężowi icon_wink.gif
Carrie
śro, 13 lip 2011 - 09:48
CYTAT(Legalna lalicja @ Tue, 12 Jul 2011 - 20:39) *
czytam czytam i .. kurcze dziewczyny zrobiÄ™ OT.

dlaczego kwestia seksownego wyglądu pojawia sie przy wyjściach, imprezach względnie planowanym podrywie?
po pierwsze dla mnie seksowny wygląd to wnętrze. jeśli twoje wnętrze jest zadowolone z siebie, jeśli idziesz wyprostowana, pewnym krokiem i uśmiechnięta to na 100% jasniejesz.

w tym celu rano powtarzasz mantrÄ™: jestem kurcze rewelacyjna:-)

po drugie: dlaczego nie można się ubierać seksownie na co dzień. nie mówię tu o wyzywającym i mocnoodkrywającym ciało looku. po prostu ładny dekolt, pasujące do ciała spodnie czy kobieca sukienka i już. i nie piszcie mi o pracy bo kto jak kto ale ja mam pracę absolutnie aseksowną (można by dyskutowaćicon_razz.gif) a staram się zawsze ubrać kobieco, z wyczucie (mam nadzieję) ale kobieco. bo to mi poprawia nastrój, nie robi ze mnie babochłopa w waciaku, powoduje też inne nastawienie rozmówcy. jesli musze byc na budowie to mam odpowiednie buty, kamizelkę kask i na ogół spodnie. ale w biurze mam zawsze szpilki. uwielbiam sukienki w typie Jackie O. jeśli jeansy to dopasowane, jeśli tunika to wtedy dekolt (oczywiście z umiarem).
każda z nas powinna czuś się rewelacyjnie w swoich ubraniach. Na zlocie podobała mi sie sukienka, a właściwie noszenie sukienki przez Tolalę. to było właśnie takie ubranie w jakim czuła się kobieco i pięknie. i tak było:-)

sama Inano musisz wiedzieć w czym czujesz się kobieco i wtedy ta kobiecosć wypłynie. i wtedy facet zwróci na ciebie uwagę.



to nie jest OT - to jest temat główny
ja poruszyłam to na początku dyskusji
CYTAT
pojęcie jest tak obszerne...nie wiem co Ci napisać
tyle czynników, począwszy od dobrego samopoczucia i bycia szczęsliwym ze samym sobą, przez dotyk bransoletek na nadgarstku a skończywszy na fryzurze podkreślającej twój charakter i unikalność

obawiam się,że cokolwiek robione aktualnie na siłę - nie przyniesie pożądanego przez Ciebie efektu

doraźnie możesz sama dla siebie odwiedzić fryzjera ( ale nie przypadkowego) i poprosić o dobranie czegoś odświeżającego dla Ciebie - i wygląd i stan ducha


i nadal podtrzymujÄ™ tÄ™ wersjÄ™
bycie seksownym i atrakcyjnym to efekt zbiorczy - z wielu płaszczyzn

zrobienie się na jednorazową imprezę w określony sposób, który nie do końca jest stylem, w którym czujemy się pięknie i swobodnie, to albo liczenie na łatwy podryw u faceta ( który jest równie prosty jak sposób w jaki się go próbuje zainteresować) albo konieczność liczenia się ze złym samopoczuciem a nie fajną zabawą bo podejmujemy ryzyko bycia gwiazdą balu przebierańców.

Lalicja słusznie pisze o dobrym samopoczuciu i atrakcyjności na codzień, o budowaniu swojej jedynej i niepowtarzalnej atrakcyjności.Takiej autentycznej atrakcyjności - a nie stworzonej sztucznie, na szybko, bo chcę się odgryźć komuś.

Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post śro, 13 lip 2011 - 09:48
Post #59

CYTAT(Legalna lalicja @ Tue, 12 Jul 2011 - 20:39) *
czytam czytam i .. kurcze dziewczyny zrobiÄ™ OT.

dlaczego kwestia seksownego wyglądu pojawia sie przy wyjściach, imprezach względnie planowanym podrywie?
po pierwsze dla mnie seksowny wygląd to wnętrze. jeśli twoje wnętrze jest zadowolone z siebie, jeśli idziesz wyprostowana, pewnym krokiem i uśmiechnięta to na 100% jasniejesz.

w tym celu rano powtarzasz mantrÄ™: jestem kurcze rewelacyjna:-)

po drugie: dlaczego nie można się ubierać seksownie na co dzień. nie mówię tu o wyzywającym i mocnoodkrywającym ciało looku. po prostu ładny dekolt, pasujące do ciała spodnie czy kobieca sukienka i już. i nie piszcie mi o pracy bo kto jak kto ale ja mam pracę absolutnie aseksowną (można by dyskutowaćicon_razz.gif) a staram się zawsze ubrać kobieco, z wyczucie (mam nadzieję) ale kobieco. bo to mi poprawia nastrój, nie robi ze mnie babochłopa w waciaku, powoduje też inne nastawienie rozmówcy. jesli musze byc na budowie to mam odpowiednie buty, kamizelkę kask i na ogół spodnie. ale w biurze mam zawsze szpilki. uwielbiam sukienki w typie Jackie O. jeśli jeansy to dopasowane, jeśli tunika to wtedy dekolt (oczywiście z umiarem).
każda z nas powinna czuś się rewelacyjnie w swoich ubraniach. Na zlocie podobała mi sie sukienka, a właściwie noszenie sukienki przez Tolalę. to było właśnie takie ubranie w jakim czuła się kobieco i pięknie. i tak było:-)

sama Inano musisz wiedzieć w czym czujesz się kobieco i wtedy ta kobiecosć wypłynie. i wtedy facet zwróci na ciebie uwagę.



to nie jest OT - to jest temat główny
ja poruszyłam to na początku dyskusji
CYTAT
pojęcie jest tak obszerne...nie wiem co Ci napisać
tyle czynników, począwszy od dobrego samopoczucia i bycia szczęsliwym ze samym sobą, przez dotyk bransoletek na nadgarstku a skończywszy na fryzurze podkreślającej twój charakter i unikalność

obawiam się,że cokolwiek robione aktualnie na siłę - nie przyniesie pożądanego przez Ciebie efektu

doraźnie możesz sama dla siebie odwiedzić fryzjera ( ale nie przypadkowego) i poprosić o dobranie czegoś odświeżającego dla Ciebie - i wygląd i stan ducha


i nadal podtrzymujÄ™ tÄ™ wersjÄ™
bycie seksownym i atrakcyjnym to efekt zbiorczy - z wielu płaszczyzn

zrobienie się na jednorazową imprezę w określony sposób, który nie do końca jest stylem, w którym czujemy się pięknie i swobodnie, to albo liczenie na łatwy podryw u faceta ( który jest równie prosty jak sposób w jaki się go próbuje zainteresować) albo konieczność liczenia się ze złym samopoczuciem a nie fajną zabawą bo podejmujemy ryzyko bycia gwiazdą balu przebierańców.

Lalicja słusznie pisze o dobrym samopoczuciu i atrakcyjności na codzień, o budowaniu swojej jedynej i niepowtarzalnej atrakcyjności.Takiej autentycznej atrakcyjności - a nie stworzonej sztucznie, na szybko, bo chcę się odgryźć komuś.



--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
candace
śro, 13 lip 2011 - 10:54
CYTAT(Paka @ Tue, 12 Jul 2011 - 22:10) *
Lalicjo, ładnie napisałaś.

Ja mam właśnie kłopot ze znalezieniem tej kobiecości w sobie, niestety.

Alez paulinko- jesteś kobieca:-) a jesli tak się nie czujesz to znaczy, że po prostu jeszcze szukasz swojego stylu:-))
moja przyjaciółka chodzi w bojówkach i trampkach a wygląda przy tym jak 37.gif tak kobieco. ja od roku pokochałam szpilki icon_smile.gif) ale w biurze, bo dalej uwielbiam baleriny:-))
także szukaj Kochana!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post śro, 13 lip 2011 - 10:54
Post #60

CYTAT(Paka @ Tue, 12 Jul 2011 - 22:10) *
Lalicjo, ładnie napisałaś.

Ja mam właśnie kłopot ze znalezieniem tej kobiecości w sobie, niestety.

Alez paulinko- jesteś kobieca:-) a jesli tak się nie czujesz to znaczy, że po prostu jeszcze szukasz swojego stylu:-))
moja przyjaciółka chodzi w bojówkach i trampkach a wygląda przy tym jak 37.gif tak kobieco. ja od roku pokochałam szpilki icon_smile.gif) ale w biurze, bo dalej uwielbiam baleriny:-))
także szukaj Kochana!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
> chcÄ™ wyglÄ…dać seksownie, w knajpie
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama