Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Pasje, hobby, zainteresowania:

, czyli o tym, czego nie mam.
> , czyli o tym, czego nie mam.
Liana
śro, 17 paź 2018 - 10:51
Quori - jest różnica, oj jest icon_biggrin.gif
Liana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: śro, 17 paź 18 - 09:41
Nr użytkownika: 52,176




post śro, 17 paź 2018 - 10:51
Post #21

Quori - jest różnica, oj jest icon_biggrin.gif
rozrywkowamatka
pią, 19 paź 2018 - 12:29
Nie wiem czy można nazwać to pasją, ale ja uwielbiam gry planszowe. Mam mnóstwo w domu, ale to mnie nie powstrzymuje, żeby cały czas poszerzać swoją kolekcję icon_biggrin.gif Teraz myślę nad zakupem gry Pokój 25, jeszcze nie miałam okazji w nią grac, ale słyszałam, że jest super icon_biggrin.gif
rozrywkowamatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 19 paź 18 - 12:03
Nr użytkownika: 52,186




post pią, 19 paź 2018 - 12:29
Post #22

Nie wiem czy można nazwać to pasją, ale ja uwielbiam gry planszowe. Mam mnóstwo w domu, ale to mnie nie powstrzymuje, żeby cały czas poszerzać swoją kolekcję icon_biggrin.gif Teraz myślę nad zakupem gry Pokój 25, jeszcze nie miałam okazji w nią grac, ale słyszałam, że jest super icon_biggrin.gif
monkka9
śro, 24 paź 2018 - 13:47
Znalazłoby się kilka pasji, albo nawet więcej niż kilka, ale takie największe to spacery, taniec, czytanie książek ulubionych autorów, pisanie felietonów, podróże, wycieczki rowerowe, prace w ogródku, majsterkowanie w domu i odnawianie starych mebli icon_smile.gif
monkka9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 24 paź 18 - 09:16
Nr użytkownika: 52,207




post śro, 24 paź 2018 - 13:47
Post #23

Znalazłoby się kilka pasji, albo nawet więcej niż kilka, ale takie największe to spacery, taniec, czytanie książek ulubionych autorów, pisanie felietonów, podróże, wycieczki rowerowe, prace w ogródku, majsterkowanie w domu i odnawianie starych mebli icon_smile.gif
kamilakornik
śro, 06 mar 2019 - 11:15
Jazda konno.
kamilakornik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 06 mar 19 - 10:54
Nr użytkownika: 52,781




post śro, 06 mar 2019 - 11:15
Post #24

Jazda konno.
VonDamian
śro, 17 kwi 2019 - 17:27
Ja dużo rysuję. Wszelakie rzeczy - zależy na co mam wenę.
VonDamian


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 10 kwi 19 - 14:25
Nr użytkownika: 52,955




post śro, 17 kwi 2019 - 17:27
Post #25

Ja dużo rysuję. Wszelakie rzeczy - zależy na co mam wenę.

--------------------
Nie dziękuj mi za mówienie ci prawdy, kiedy kłamstwo byłoby dla ciebie zbawieniem.
ancimonne
wto, 23 kwi 2019 - 15:34
czytanie i fotografia, ale miałam tak jak ty icon_smile.gif przez długi czas nie miałam nic swojego. Daj sobie czas, podpatrz co lubią ludzie, może od kogoś załapiesz bakcyla. icon_smile.gif
ancimonne


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 23 kwi 19 - 15:21
Nr użytkownika: 52,998




post wto, 23 kwi 2019 - 15:34
Post #26

czytanie i fotografia, ale miałam tak jak ty icon_smile.gif przez długi czas nie miałam nic swojego. Daj sobie czas, podpatrz co lubią ludzie, może od kogoś załapiesz bakcyla. icon_smile.gif
QraQ
wto, 14 maj 2019 - 04:24
Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
QraQ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 09 maj 19 - 15:55
Nr użytkownika: 53,031




post wto, 14 maj 2019 - 04:24
Post #27

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.

--------------------
Mówi się, że litość to nieprzyjemna rzecz, ale jest lepsza niż nienawiść
Maciek120
nie, 19 maj 2019 - 11:29
U mnie to basen i generalnie sport. Aktywność fizyczna to moje największe hobby icon_wink.gif
Maciek120


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: pią, 15 lis 13 - 15:38
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 43,153




post nie, 19 maj 2019 - 11:29
Post #28

U mnie to basen i generalnie sport. Aktywność fizyczna to moje największe hobby icon_wink.gif
nacomie
piÄ…, 24 maj 2019 - 10:11
fotografia, gra na gitarze, pianinie, śpiew icon_smile.gif
nacomie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 24 maj 19 - 10:07
Nr użytkownika: 53,083




post piÄ…, 24 maj 2019 - 10:11
Post #29

fotografia, gra na gitarze, pianinie, śpiew icon_smile.gif
motylek999
wto, 23 lip 2019 - 14:43
A może jakiś sport? Zawsze też można poznać nowych znajomych dzięki temu icon_razz.gif Ja też wkręciłam się jakiś czas temu w astronomię, kupiliśmy tutaj teleskop -https://www.skynet.pl/category/optyka-teleskopy-levenhuk i obserwujemy całą rodziną icon_razz.gif Ale mam świadomość że to hobby nie dla każdego icon_smile.gif Oglądaj dużo i czytaj, może czymś się zainspirujesz icon_smile.gif
motylek999


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: wto, 23 lip 19 - 13:59
Nr użytkownika: 53,207




post wto, 23 lip 2019 - 14:43
Post #30

A może jakiś sport? Zawsze też można poznać nowych znajomych dzięki temu icon_razz.gif Ja też wkręciłam się jakiś czas temu w astronomię, kupiliśmy tutaj teleskop -https://www.skynet.pl/category/optyka-teleskopy-levenhuk i obserwujemy całą rodziną icon_razz.gif Ale mam świadomość że to hobby nie dla każdego icon_smile.gif Oglądaj dużo i czytaj, może czymś się zainspirujesz icon_smile.gif
Kotelka
wto, 28 sty 2020 - 14:42
Osobiście mam bardzo wiele zainteresowań
Na pewno jest to czytanie bo muszę przeczytać przynajmniej jedną ksiązkę w miesiącu, chociaż zwykle czytam 2-3 ksiązki. Wiele osób spędza czas wieczorami przed telewizorem, sama uwielbiam w tym czasie czytać ksiązki.

Muzyka, gram na gitarze chociaż ostatnio bawię się również w tworzenie muzyki oraz uczę się gry na keyboardzie ( nie jest to takie proste i trochę żałuję ze nie zaczęłam nauki wcześniej) Ostatnio kupilam sobie stołek do pianina
No i uwielbiam zwiedzać praktycznie co roku wybieram się na jakaś dłuzszą wycieczkę zagraniczną. Jak rownież na kilka wycieczek w Polsce.

Ten post edytował Kotelka śro, 29 sty 2020 - 15:27
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 28 sty 2020 - 14:42
Post #31

Osobiście mam bardzo wiele zainteresowań
Na pewno jest to czytanie bo muszę przeczytać przynajmniej jedną ksiązkę w miesiącu, chociaż zwykle czytam 2-3 ksiązki. Wiele osób spędza czas wieczorami przed telewizorem, sama uwielbiam w tym czasie czytać ksiązki.

Muzyka, gram na gitarze chociaż ostatnio bawię się również w tworzenie muzyki oraz uczę się gry na keyboardzie ( nie jest to takie proste i trochę żałuję ze nie zaczęłam nauki wcześniej) Ostatnio kupilam sobie stołek do pianina
No i uwielbiam zwiedzać praktycznie co roku wybieram się na jakaś dłuzszą wycieczkę zagraniczną. Jak rownież na kilka wycieczek w Polsce.
muppet
śro, 29 sty 2020 - 11:17
U mnie też króluje czytanie. Ale oprócz tego fotografia.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 29 sty 2020 - 11:17
Post #32

U mnie też króluje czytanie. Ale oprócz tego fotografia.
Ddroz
nie, 31 maj 2020 - 13:02
A ja uwielbiam grać w szachy icon_smile.gif Pasja dość mało popularna, ale bardzo rozwijająca, którą wszystkim polecam. Mnie szachy niezwykle wyciszają i uczą koncentracji. Staram się zainteresować szachami też moje dzieci, bo to świetna nauka logicznego myślenia. Polecam spróbować - można zacząć od szachów online lub zapisać się do klubu szachowego. Na https://czasdladzieci.pl/jak-zaczac-grac-w-...-grac-w-szachy/ znajdziecie wszelkie wskazówki dla początkujących icon_smile.gif
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post nie, 31 maj 2020 - 13:02
Post #33

A ja uwielbiam grać w szachy icon_smile.gif Pasja dość mało popularna, ale bardzo rozwijająca, którą wszystkim polecam. Mnie szachy niezwykle wyciszają i uczą koncentracji. Staram się zainteresować szachami też moje dzieci, bo to świetna nauka logicznego myślenia. Polecam spróbować - można zacząć od szachów online lub zapisać się do klubu szachowego. Na https://czasdladzieci.pl/jak-zaczac-grac-w-...-grac-w-szachy/ znajdziecie wszelkie wskazówki dla początkujących icon_smile.gif
ewelka89
czw, 30 lip 2020 - 10:48
u mnie to bieganie, czytanie książek o tematyce medycznej, czytanie blogów o zdrowiu czy jakieś fajne artykuły o zdrowiu naturalnych metodach leczenia, zioła itd.

________________________

https://www.apo-discounter.pl/
ewelka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: czw, 24 paź 19 - 13:17
Nr użytkownika: 53,376




post czw, 30 lip 2020 - 10:48
Post #34

u mnie to bieganie, czytanie książek o tematyce medycznej, czytanie blogów o zdrowiu czy jakieś fajne artykuły o zdrowiu naturalnych metodach leczenia, zioła itd.

________________________

https://www.apo-discounter.pl/
anja84
pon, 01 lut 2021 - 13:25
Ja z mężem mam akwarium słodkowodne (https://www.akwarystyczny24.pl/produkt/viv-akwarium-100x45x45cm-202l-10mm-wysokiej-jakosci-akwarium-z-super-transparentnego-szkla-3963 - polecam) i to jedno z bardziej fascynujących hobby, jakie razem dzielimy. Plus zbiornik pięknie się prezentuje, więc podwójnie warto!
anja84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 15 kwi 19 - 14:56
Nr użytkownika: 52,969




post pon, 01 lut 2021 - 13:25
Post #35

Ja z mężem mam akwarium słodkowodne (https://www.akwarystyczny24.pl/produkt/viv-akwarium-100x45x45cm-202l-10mm-wysokiej-jakosci-akwarium-z-super-transparentnego-szkla-3963 - polecam) i to jedno z bardziej fascynujących hobby, jakie razem dzielimy. Plus zbiornik pięknie się prezentuje, więc podwójnie warto!
jarekcda
sob, 06 lut 2021 - 17:10
Każdy z nas powinien mieć jakieś hobby. To nas buduje i sprawia , że życie jest przyjemnością.
jarekcda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: nie, 27 paź 19 - 17:33
Nr użytkownika: 53,384




post sob, 06 lut 2021 - 17:10
Post #36

Każdy z nas powinien mieć jakieś hobby. To nas buduje i sprawia , że życie jest przyjemnością.

--------------------
Dodaj artykuł na naszym blogu wielotematycznym https://bazafirmy.pl/blog/
. Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj artykuł"
farah557
wto, 23 mar 2021 - 10:06
Moim hobby jest ogrodnictwo. Lubię mieć w swoim ogrodzie rośliny oryginalne i niespotykane. W tym roku planuję rozpocząć u siebie uprawę... grzybów. Czytałam w artykule https://poradnikogrodniczy.pl/grzyby-w-ogrodzie.php, że jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy stosować się tylko do kilku prostych wskazówek.
farah557


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: pią, 13 mar 20 - 13:59
Nr użytkownika: 53,577




post wto, 23 mar 2021 - 10:06
Post #37

Moim hobby jest ogrodnictwo. Lubię mieć w swoim ogrodzie rośliny oryginalne i niespotykane. W tym roku planuję rozpocząć u siebie uprawę... grzybów. Czytałam w artykule https://poradnikogrodniczy.pl/grzyby-w-ogrodzie.php, że jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy stosować się tylko do kilku prostych wskazówek.
Kotelka
pon, 21 mar 2022 - 07:51
Nie ma zestawu ogólnych umiejętności i zainteresowań dla 3 latka. Jeden lubi to, inny co innego i to jest ok. Wspieraj i dopinguj to co lubi, to ja ja rozwija i upewnia, że fajnie jest coś lubić. Nie narzucaj tego, co jej nie kręci na razie. Jeszcze jest dużo czasu na inne umiejętności. Mój syn do 4 toku życia rysował tylko i wyłącznie spiralę jednym kolorem. Teraz ma 7 lat i robi projekt bazy z materacy i koców, w kolorze, z kierunkiem ustawienia, strzałkami, wskazówkami. On narysuje, a ja wiem jak to złożyć, piękna instrukcja. Rozwinął się mimo tego, że nie był na równi z innymi dziećmi w przedszkolu Nie spinaj się, proponuj i wykonuj z nią te rzeczy, których jeszcze nie ogarnia, bądź przy niej gdy robi to co lubi i pomagaj jej mieć z tego radość. Lubi pomagać? W lidlu widziałam swego czasu zabawkowa suszarka na pranie. Czemu nie? Kuchnia, pralka, żelazko, jest multum takich zabawek. Widziałam nawet zabawkowe expresy do kawy, czy roboty kuchenne. Możecie świetnie spędzić czas razem, ty na swoim "sprzęcie" ona na swoim

Zerknij sobie również na ksiązkę:
https://www.eduksiegarnia.pl/bajki-ktore-po...dkrywac-talenty

Wartościowa pozycja do rozwijania inteligencji emocjonalnej u dziecka.
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post pon, 21 mar 2022 - 07:51
Post #38

Nie ma zestawu ogólnych umiejętności i zainteresowań dla 3 latka. Jeden lubi to, inny co innego i to jest ok. Wspieraj i dopinguj to co lubi, to ja ja rozwija i upewnia, że fajnie jest coś lubić. Nie narzucaj tego, co jej nie kręci na razie. Jeszcze jest dużo czasu na inne umiejętności. Mój syn do 4 toku życia rysował tylko i wyłącznie spiralę jednym kolorem. Teraz ma 7 lat i robi projekt bazy z materacy i koców, w kolorze, z kierunkiem ustawienia, strzałkami, wskazówkami. On narysuje, a ja wiem jak to złożyć, piękna instrukcja. Rozwinął się mimo tego, że nie był na równi z innymi dziećmi w przedszkolu Nie spinaj się, proponuj i wykonuj z nią te rzeczy, których jeszcze nie ogarnia, bądź przy niej gdy robi to co lubi i pomagaj jej mieć z tego radość. Lubi pomagać? W lidlu widziałam swego czasu zabawkowa suszarka na pranie. Czemu nie? Kuchnia, pralka, żelazko, jest multum takich zabawek. Widziałam nawet zabawkowe expresy do kawy, czy roboty kuchenne. Możecie świetnie spędzić czas razem, ty na swoim "sprzęcie" ona na swoim

Zerknij sobie również na ksiązkę:
https://www.eduksiegarnia.pl/bajki-ktore-po...dkrywac-talenty

Wartościowa pozycja do rozwijania inteligencji emocjonalnej u dziecka.
ambrera
sob, 04 cze 2022 - 11:01
Mnie ostatnimi czasy wzielo na granie. I odkrylam taka gierke jak https://skijumpsimulator.com/
Mozna wygrac nagrody jak fotel gamingowy i jest to nowa gra wiec i grafika i muzyka sa nowoczesne.
ambrera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 16 mar 20 - 23:51
Nr użytkownika: 53,584




post sob, 04 cze 2022 - 11:01
Post #39

Mnie ostatnimi czasy wzielo na granie. I odkrylam taka gierke jak https://skijumpsimulator.com/
Mozna wygrac nagrody jak fotel gamingowy i jest to nowa gra wiec i grafika i muzyka sa nowoczesne.
alka25
śro, 03 sie 2022 - 08:24
A co powiesz na szachy? Można nauczyć się grać w każdym wieku. Fajnie jest się zapisać do klubu szachowego. Zobacz tutaj o co chodzi w tej inicjatywnie + jak jesteś ze Świdnicy lub okolic to znajdziesz miejsca dla siebie icon_wink.gif
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post śro, 03 sie 2022 - 08:24
Post #40

A co powiesz na szachy? Można nauczyć się grać w każdym wieku. Fajnie jest się zapisać do klubu szachowego. Zobacz tutaj o co chodzi w tej inicjatywnie + jak jesteś ze Świdnicy lub okolic to znajdziesz miejsca dla siebie icon_wink.gif
> Pasje, hobby, zainteresowania:, czyli o tym, czego nie mam.
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 06:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama