Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Plac zabaw

, w ogródku
> , w ogródku
lukaz81
pią, 11 mar 2011 - 10:23
Witam,

myślę, że warto wskrzesić temat na nowo. Wiosna się zbliża, także można powoli wychodzić na dwór.

Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ale oczywiście za rozsądną cenę. Znalazłem takie coś.

[post edytowany przez administratora]
lukaz81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 11 mar 11 - 10:14
Nr użytkownika: 36,098




post pią, 11 mar 2011 - 10:23
Post #21

Witam,

myślę, że warto wskrzesić temat na nowo. Wiosna się zbliża, także można powoli wychodzić na dwór.

Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ale oczywiście za rozsądną cenę. Znalazłem takie coś.

[post edytowany przez administratora]
miskap
pią, 11 mar 2011 - 11:36
Ależ reklama icon_wink.gif i weź tu się człowieku nie skuś 29.gif
miskap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: wto, 05 paź 04 - 14:33
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 2,156




post pią, 11 mar 2011 - 11:36
Post #22

Ależ reklama icon_wink.gif i weź tu się człowieku nie skuś 29.gif

--------------------
poprawianie błędów mile widziane



Mika
pią, 11 mar 2011 - 12:25
Lukaz, jesteś D.UPA nie firma jeśli sprzedajesz półprodukt i pod pseudopromocją zdzierasz za kotwy, które powinny być w komplecie!!
twoje zestawy to dopiero są mega niebezpieczne -zero stabilizacji (no chyba,że zabulisz)
powodzenia -kup sobie samochód bez opon
żenada
idź pan wstydu oszczędź
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 11 mar 2011 - 12:25
Post #23

Lukaz, jesteś D.UPA nie firma jeśli sprzedajesz półprodukt i pod pseudopromocją zdzierasz za kotwy, które powinny być w komplecie!!
twoje zestawy to dopiero są mega niebezpieczne -zero stabilizacji (no chyba,że zabulisz)
powodzenia -kup sobie samochód bez opon
żenada
idź pan wstydu oszczędź

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
lukaz81
pią, 11 mar 2011 - 14:55
Mika nie rozumiem Twoich zarzutów, szukałem informacji w Internecie na temat placów zabaw, więc zalogowałem się na to forum, może bym się czegoś dowiedział.

Jeżeli myślisz, że jest tylko jeden Łukasz w całej Polsce to chyba coś jest nie tak.

Ech... żenada.

Nawet w Internecie...

Pozdrawiam
lukaz81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 11 mar 11 - 10:14
Nr użytkownika: 36,098




post pią, 11 mar 2011 - 14:55
Post #24

Mika nie rozumiem Twoich zarzutów, szukałem informacji w Internecie na temat placów zabaw, więc zalogowałem się na to forum, może bym się czegoś dowiedział.

Jeżeli myślisz, że jest tylko jeden Łukasz w całej Polsce to chyba coś jest nie tak.

Ech... żenada.

Nawet w Internecie...

Pozdrawiam
Mika
pią, 11 mar 2011 - 16:05
tak,tak
a łyżka na to niemożliwe icon_wink.gif
po telefonie wiesz,że firma ok, po zdjęciach że tysiąc kombinacji i wysoka jakość
no cud miód i orzeszki
i pic na wodę fotomontaż

no patrz -rzuciłeś tym Łukaszem,aż mnie zaciekawiło
i proszę włala -niech kto zgadnie jak własciciel ma na imię icon_lol.gif
nawet mi przez myśl wcześniej nie przeszło żeby to sprawdzić -sam się podłożyłeś

Ten post edytował Mika pią, 11 mar 2011 - 16:08
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 11 mar 2011 - 16:05
Post #25

tak,tak
a łyżka na to niemożliwe icon_wink.gif
po telefonie wiesz,że firma ok, po zdjęciach że tysiąc kombinacji i wysoka jakość
no cud miód i orzeszki
i pic na wodę fotomontaż

no patrz -rzuciłeś tym Łukaszem,aż mnie zaciekawiło
i proszę włala -niech kto zgadnie jak własciciel ma na imię icon_lol.gif
nawet mi przez myśl wcześniej nie przeszło żeby to sprawdzić -sam się podłożyłeś

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
lukaz81
pią, 11 mar 2011 - 16:13
Rzuciłem Łukaszem, bo nie wiem skąd wziąłeś takie zarzuty i po prostu może dlatego, że jest Łukasz podany na aukcji. Tysiące kombinacji wiem, że jest bo jest tam konfigurator i jest tysiące przykładów.

Firma OK, bo akurat rozmawiałem z tym właśnie Łukaszem. Mówił, że produkują tego tysiące sztuk na rynek niemiecki, jest to marka niemiecka, a oni są producentami.

Nie chcesz nie wierz... Ja sam nie wiem czy od nich kupię, myślałem, że jak mają takie różne bajery to już dużo ludzi ma te place zabaw i bym sięgnął po opinię.

Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie. Żałuję, że zalogowałem się na to forum.

Chyba trochę za dużo się naczytałeś o copywritingu.icon_smile.gif

Pozdrawiam.

Ten post edytował lukaz81 pią, 11 mar 2011 - 16:18
lukaz81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 11 mar 11 - 10:14
Nr użytkownika: 36,098




post pią, 11 mar 2011 - 16:13
Post #26

Rzuciłem Łukaszem, bo nie wiem skąd wziąłeś takie zarzuty i po prostu może dlatego, że jest Łukasz podany na aukcji. Tysiące kombinacji wiem, że jest bo jest tam konfigurator i jest tysiące przykładów.

Firma OK, bo akurat rozmawiałem z tym właśnie Łukaszem. Mówił, że produkują tego tysiące sztuk na rynek niemiecki, jest to marka niemiecka, a oni są producentami.

Nie chcesz nie wierz... Ja sam nie wiem czy od nich kupię, myślałem, że jak mają takie różne bajery to już dużo ludzi ma te place zabaw i bym sięgnął po opinię.

Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie. Żałuję, że zalogowałem się na to forum.

Chyba trochę za dużo się naczytałeś o copywritingu.icon_smile.gif

Pozdrawiam.
agarad
pią, 11 mar 2011 - 18:05
CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 10:23) *
Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ...



A w sklepach o których piszesz nie zapewnili Ciebie , że produkty które sprzedają sa bezpieczne? ufasz tak sprzedawcy na telefon?

Wg. mnie skoro szukasz czegoś bardziej bezpiecznego to polecam Ci dla synka plac zabaw z toczonego drewna a nie z takich kantówek icon_exclaim.gif,
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pią, 11 mar 2011 - 18:05
Post #27

CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 10:23) *
Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ...



A w sklepach o których piszesz nie zapewnili Ciebie , że produkty które sprzedają sa bezpieczne? ufasz tak sprzedawcy na telefon?

Wg. mnie skoro szukasz czegoś bardziej bezpiecznego to polecam Ci dla synka plac zabaw z toczonego drewna a nie z takich kantówek icon_exclaim.gif,

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Mika
pią, 11 mar 2011 - 18:22
CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 16:13) *
Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie.


uważasz,że telefoniczna rozmowa i zdjęcia to dokładne sprawdzenie?
w dobie internetu?
polecasz coś czego na oczy nie widziałeś,bo "pan był miły"?
tak naiwny to tylko Rysio z Klanu jest icon_wink.gif

Ten post edytował Mika pią, 11 mar 2011 - 18:22
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 11 mar 2011 - 18:22
Post #28

CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 16:13) *
Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie.


uważasz,że telefoniczna rozmowa i zdjęcia to dokładne sprawdzenie?
w dobie internetu?
polecasz coś czego na oczy nie widziałeś,bo "pan był miły"?
tak naiwny to tylko Rysio z Klanu jest icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
pati.n
pon, 21 lis 2011 - 11:14
to ja pokaże nasz icon_smile.gif



daszek powinien być nad piaskowicą, oczywiście latem bo jesienia łapię się każdy promyk słońca



a tu domek i ławeczka w środku icon_smile.gif




pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 21 lis 2011 - 11:14
Post #29

to ja pokaże nasz icon_smile.gif



daszek powinien być nad piaskowicą, oczywiście latem bo jesienia łapię się każdy promyk słońca



a tu domek i ławeczka w środku icon_smile.gif






--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Panfronns
wto, 01 gru 2015 - 09:32
Ważny jest tez dobry [edit: moderacja] takie rozwiązanie do ogródka, dzieci na pewno będą siędobrze bawiły, wazne tez aby taki plac zabaw był bezpieczny, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy.
Panfronns


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 01 gru 15 - 09:29
Nr użytkownika: 46,817




post wto, 01 gru 2015 - 09:32
Post #30

Ważny jest tez dobry [edit: moderacja] takie rozwiązanie do ogródka, dzieci na pewno będą siędobrze bawiły, wazne tez aby taki plac zabaw był bezpieczny, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy.
dynamical
śro, 13 kwi 2016 - 14:35
Świetny plac zabaw można mieć stąd [edit: moderacja] my zamówiliśmy i sprawdza się super. Moim zdaniem to dużo fajniejsze niż te otwarte dla wszystkich miejsca, gdzie połowa rodziców w ogóle nie zwraca uwagi na swoje dzieci...
dynamical


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 07 mar 16 - 14:47
Nr użytkownika: 47,237




post śro, 13 kwi 2016 - 14:35
Post #31

Świetny plac zabaw można mieć stąd [edit: moderacja] my zamówiliśmy i sprawdza się super. Moim zdaniem to dużo fajniejsze niż te otwarte dla wszystkich miejsca, gdzie połowa rodziców w ogóle nie zwraca uwagi na swoje dzieci...


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 06 cze 2017 - 18:30
Post #32

Ja zamawiałam zestaw z LeroyMerlin, dokładnie ten: https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzi...62341,l244.html

Szybko i sprawnie go zmontowaliśmy, przy naszej dwójce dzieci idealnie się sprawdza. Dodatkowo kupiliśmy https://misiedwa.pl/product-pol-40816-Hudor...90cm-76903.html akurat trafiliśmy na fajną promocję produktu (wysyłkę dostaliśmy w gratisie) a nasze chłopaki praktycznie całymi dniami szaleją w ogrodzie!



Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 28 cze 2017 - 10:39
Post #33

Moja córka praktycznie cały dzień przebywa na zewnątrz. Co mnie bardzo cieszy , ponieważ jest to zdecydowanie lepsze niż jakby miała siedzieć godzinami przed komputerem czy telewizorem/

Warto jest dziecku kupić:
piaskownicę
trampolinę
huśtawkę

Ogolnie fajne place zabaw są obecnie w OBI: https://www.obi.pl/ogrod-i-wypoczynek/wypoc...i-zabawa/c/1370 - szczególnie teraz kiedy zaczął sie sezon.
dynamical
czw, 31 sie 2017 - 11:59
Plac zabaw w ogródku to fajna sprawa i wbrew pozorom wiele rzeczy można samemu zrobić icon_biggrin.gif Ale trzeba wygospodarować trochę czasu, pieniedzy i chęci icon_biggrin.gif
dynamical


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 07 mar 16 - 14:47
Nr użytkownika: 47,237




post czw, 31 sie 2017 - 11:59
Post #34

Plac zabaw w ogródku to fajna sprawa i wbrew pozorom wiele rzeczy można samemu zrobić icon_biggrin.gif Ale trzeba wygospodarować trochę czasu, pieniedzy i chęci icon_biggrin.gif

--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 04 lis 2017 - 14:38
Post #35

Bardzo dobre jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo place zabaw oferuje firma https://www.pergola.com.pl/. Moja siostra ma od nich domek skrzata oraz mały zestaw sprawnościowy i dzieciaki zawsze mają dużą frajdę, jak jadą do cioci:) Oczywiście o jej dzieciach to już nawet nie wspomnę, że jak tylko jest pogoda to wiecznie wiszą na jakiejś drabince:)
MamaAnna123
wto, 20 mar 2018 - 19:20
A my zamówiliśmy drewniany plac zabaw z firmy https://agencjadzieciak.pl Przeczytaliśmy bardzo pozytywne opinie o tych produktach, a dodatkowo są z drewna, tak że całkowicie ekologiczne icon_wink.gif Damy znać jak się sprawuje!
MamaAnna123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 20 mar 18 - 19:17
Nr użytkownika: 51,644




post wto, 20 mar 2018 - 19:20
Post #36

A my zamówiliśmy drewniany plac zabaw z firmy https://agencjadzieciak.pl Przeczytaliśmy bardzo pozytywne opinie o tych produktach, a dodatkowo są z drewna, tak że całkowicie ekologiczne icon_wink.gif Damy znać jak się sprawuje!
MAŁPISZON
czw, 02 maj 2019 - 11:27
Bardzo aktualny temat. W tym przypadku plac zabaw do ogrodu https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-...-zabaw-fitness/ będzie - najlepszym rozwiązaniem.
MAŁPISZON


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 01 mar 19 - 10:02
Nr użytkownika: 52,763




post czw, 02 maj 2019 - 11:27
Post #37

Bardzo aktualny temat. W tym przypadku plac zabaw do ogrodu https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-...-zabaw-fitness/ będzie - najlepszym rozwiązaniem.

--------------------
śrubka
pią, 13 paź 2023 - 11:49
Zbudowanie placu zabaw dla dziecka w ogrodzie to chyba nie taka prosta sprawa.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pią, 13 paź 2023 - 11:49
Post #38

Zbudowanie placu zabaw dla dziecka w ogrodzie to chyba nie taka prosta sprawa.
> Plac zabaw, w ogródku
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama