Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

makijaż permanentny - warto?

> 
BabyBlue
pon, 12 mar 2018 - 12:13
Hej. Jakie macie doświadczenie z makijażem permanentnym? Jesteście zadowolone z jego efektów, czy wręcz przeciwnie, żałujecie że się na niego zdecydowałyście? Ja niedługo mam urodziny i mąż pytał mnie co chciałabym dostać. Pomyślałam więc o tym, żeby wykupił mi wizytę w salonie, gdzie zrobiliby mi
makijaż permanentny oczu. Boje się jednak trochę, że będę wyglądać okropnie i szybko tego pożałuje... Co myślicie?
BabyBlue


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 15 lut 18 - 14:26
Nr użytkownika: 51,503




post pon, 12 mar 2018 - 12:13
Post #1

Hej. Jakie macie doświadczenie z makijażem permanentnym? Jesteście zadowolone z jego efektów, czy wręcz przeciwnie, żałujecie że się na niego zdecydowałyście? Ja niedługo mam urodziny i mąż pytał mnie co chciałabym dostać. Pomyślałam więc o tym, żeby wykupił mi wizytę w salonie, gdzie zrobiliby mi
makijaż permanentny oczu. Boje się jednak trochę, że będę wyglądać okropnie i szybko tego pożałuje... Co myślicie?
azotic
wto, 24 kwi 2018 - 14:56
Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie icon_smile.gif Z całą pewnością przyda mi się icon_wink.gif
azotic


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 22 kwi 18 - 13:14
Nr użytkownika: 51,789




post wto, 24 kwi 2018 - 14:56
Post #2

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie icon_smile.gif Z całą pewnością przyda mi się icon_wink.gif

--------------------
Odgórny nakaz łączenia się w pary jest zwyczajnym idiotyzmem.
Patunia009
śro, 25 kwi 2018 - 21:36
Jeśli chodi o makijaż permanentny opinie ludzi są różne..
Technika robocizny w tych czasch czasami załamuje ;(
pseudo kosmetyczki nie mjące zadnej praktyki ogłaszają sie za taniosci i kobiety później płaczą i plują sobie w brode z powodu zle wykonanej usługi..
moim zdaniem, makijaż permanentny jest czyms bardzo ulatwiającym Nam kobietom nasz codzienny makijaz, zaoszczamy w ten sposob duzo czasu na malowanie brwi czy tez nadawanie ksztaltu.
jestem jak najbardziej za, oczywscie jesli jestemy w dobrych rękach icon_smile.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post śro, 25 kwi 2018 - 21:36
Post #3

Jeśli chodi o makijaż permanentny opinie ludzi są różne..
Technika robocizny w tych czasch czasami załamuje ;(
pseudo kosmetyczki nie mjące zadnej praktyki ogłaszają sie za taniosci i kobiety później płaczą i plują sobie w brode z powodu zle wykonanej usługi..
moim zdaniem, makijaż permanentny jest czyms bardzo ulatwiającym Nam kobietom nasz codzienny makijaz, zaoszczamy w ten sposob duzo czasu na malowanie brwi czy tez nadawanie ksztaltu.
jestem jak najbardziej za, oczywscie jesli jestemy w dobrych rękach icon_smile.gif
alinka_malinka
pon, 07 maj 2018 - 14:29
Najpierw bym poszła na hennę, zobaczyła co i jak u mnie wygląda... Bo jednak to jest już coś trwałego i jak będzie zły efekt, to nie wiadomo czy warto icon_smile.gif
alinka_malinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 07 maj 18 - 14:26
Nr użytkownika: 51,828




post pon, 07 maj 2018 - 14:29
Post #4

Najpierw bym poszła na hennę, zobaczyła co i jak u mnie wygląda... Bo jednak to jest już coś trwałego i jak będzie zły efekt, to nie wiadomo czy warto icon_smile.gif
Iza_Bella
piÄ…, 22 lut 2019 - 10:31
wszystko zależne od salonu.. jak potrafią dobrze zrobić to czemu nie? zawsze ładne oko to fajna rzecz icon_biggrin.gif Ja bym się popytała czy ktoś poleca gabinet i czy sa jakies zdjecia pacjentek tak zeby samemu zobaczyc czy faktycznie tak ladnie robia te oko icon_smile.gif
Iza_Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pią, 22 lut 19 - 10:05
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 52,736




post piÄ…, 22 lut 2019 - 10:31
Post #5

wszystko zależne od salonu.. jak potrafią dobrze zrobić to czemu nie? zawsze ładne oko to fajna rzecz icon_biggrin.gif Ja bym się popytała czy ktoś poleca gabinet i czy sa jakies zdjecia pacjentek tak zeby samemu zobaczyc czy faktycznie tak ladnie robia te oko icon_smile.gif

--------------------
Iza ma już 2 latka :)
Ddroz
nie, 24 lut 2019 - 19:09
Mi się marzą permanentne kreski. Jednak nie ukrywam, że trochę się boję... icon_razz.gif
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post nie, 24 lut 2019 - 19:09
Post #6

Mi się marzą permanentne kreski. Jednak nie ukrywam, że trochę się boję... icon_razz.gif
mochito5
czw, 22 paź 2020 - 16:09
Żona mojego znajomego zażyczyła sobie to jako prezent urodzinowy i później z tego co mówił była średnio zadowolona. Ponoć efekty były średnie, mało widoczne
mochito5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 29 maj 19 - 12:18
Nr użytkownika: 53,097




post czw, 22 paź 2020 - 16:09
Post #7

Żona mojego znajomego zażyczyła sobie to jako prezent urodzinowy i później z tego co mówił była średnio zadowolona. Ponoć efekty były średnie, mało widoczne
> makijaż permanentny - warto?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 15:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama