Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 37 38 39  

Magiczna ÓSEMKA kwietniowych 2004 ;-)

> 
bonczek
pon, 24 paź 2005 - 22:10
no ja bym raczej głosowała za 60 godzinna doba - moze byłby czas na odpoczynek a tak kicha icon_sad.gif

pisałyście co Wasze skarby mówia nasz po słoweńsko - chorwacku gada tak :

mama
tata, tatusssss
tomeeeeeee
stań
damdaj dyń dyń - tramwaj
totong - pociąg
około - kółko
mniam mniam ....
gon gon - ogon
baba, dziadeeeeeeeee
lalalala - śpiewanie
tasztan
brum brum
ku ku
jajo
dzidzi
pam - pan
cześc
papa
nie
tam
tu
bam - jak coś lub ktos ( Misiek) spadnie
dom
koteeeee
buuuuu- buty
papeś - papeć

petki - skarpetki

ija ija - karetka lub policja


ogólnie porozumiewa się językiem zulu gula mimo zże ja pięknie mówię karetka - pogotowie - niestety auta te wydają charakterystyczny dżwięk - i kupa - dziecko łapie - ija ija icon_smile.gif


Mamo Madziu - szkoda że my się nie dogadałysmy- jakos przegapiłam Twój pobyt we Wrocławiu icon_sad.gif

pozdrawiam Wszystkie babeczki serdecznie -

P.S. - od dzisiaj jestem bezdomna - wymeldowałam się z obecnej chałupki ..... icon_razz.gif
bonczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 586
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 19:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,374

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 22:10
Post #761

no ja bym raczej głosowała za 60 godzinna doba - moze byłby czas na odpoczynek a tak kicha icon_sad.gif

pisałyście co Wasze skarby mówia nasz po słoweńsko - chorwacku gada tak :

mama
tata, tatusssss
tomeeeeeee
stań
damdaj dyń dyń - tramwaj
totong - pociąg
około - kółko
mniam mniam ....
gon gon - ogon
baba, dziadeeeeeeeee
lalalala - śpiewanie
tasztan
brum brum
ku ku
jajo
dzidzi
pam - pan
cześc
papa
nie
tam
tu
bam - jak coś lub ktos ( Misiek) spadnie
dom
koteeeee
buuuuu- buty
papeś - papeć

petki - skarpetki

ija ija - karetka lub policja


ogólnie porozumiewa się językiem zulu gula mimo zże ja pięknie mówię karetka - pogotowie - niestety auta te wydają charakterystyczny dżwięk - i kupa - dziecko łapie - ija ija icon_smile.gif


Mamo Madziu - szkoda że my się nie dogadałysmy- jakos przegapiłam Twój pobyt we Wrocławiu icon_sad.gif

pozdrawiam Wszystkie babeczki serdecznie -

P.S. - od dzisiaj jestem bezdomna - wymeldowałam się z obecnej chałupki ..... icon_razz.gif

--------------------
Tomek, ur. 23.11.1993

Michałek ur. 11.04.2004



Gosława
madziarex
pon, 24 paź 2005 - 22:33
Bonczku może masz rację z tymi 60 -cioma godzinami icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif Ja juz sama nie wiem jak podołać temu wszystkiemu- poprostu padam na dziób icon_mad.gif


Z nauki niewiele mi wyszło , ale poprostu moja mózgownica po tym , jak wstałam o 5.50 i dozipałam do 22 , już nie przyjmuje nieczego innego poza tym , że chcę spać icon_wink.gif


Tak więc zegnam się czule i mam nadzieję , że jutro zdołam pochwalic się fotkami z wczorajszego wypadu do "kulkolandii ".Zgadnijcie tymczasem czym nasz Qba bawił się najchętniej w tej sali zabaw.Podpowiem , że były to dwie rzeczy , z goła odmienne icon_cool.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif

Teraz mówię dobranoc icon_mrgreen.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 24 paź 2005 - 22:33
Post #762

Bonczku może masz rację z tymi 60 -cioma godzinami icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif Ja juz sama nie wiem jak podołać temu wszystkiemu- poprostu padam na dziób icon_mad.gif


Z nauki niewiele mi wyszło , ale poprostu moja mózgownica po tym , jak wstałam o 5.50 i dozipałam do 22 , już nie przyjmuje nieczego innego poza tym , że chcę spać icon_wink.gif


Tak więc zegnam się czule i mam nadzieję , że jutro zdołam pochwalic się fotkami z wczorajszego wypadu do "kulkolandii ".Zgadnijcie tymczasem czym nasz Qba bawił się najchętniej w tej sali zabaw.Podpowiem , że były to dwie rzeczy , z goła odmienne icon_cool.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif

Teraz mówię dobranoc icon_mrgreen.gif

--------------------
madziarex
pon, 24 paź 2005 - 22:46
Ja już naprawdę ostatni raz dzisiaj ( poprostu czekam jeszcze na M. , który wróci ok 23.40 icon_eek.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif ).

Popatrzcie icon_arrow.gif https://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 24 paź 2005 - 22:46
Post #763

Ja już naprawdę ostatni raz dzisiaj ( poprostu czekam jeszcze na M. , który wróci ok 23.40 icon_eek.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif ).

Popatrzcie icon_arrow.gif https://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick

--------------------
Mama Madzia
wto, 25 paź 2005 - 12:06
Ja też, ja też za wydłużeniem doby icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif cieszę sie ze z soboty na niedzielę przestawiamy zegary icon_lol.gif dłuzej się pośpi i wieczorki dłuższe icon_lol.gif icon_biggrin.gif choć duuuzym minuchem będzie króciusieńki dzionek icon_sad.gif no ale cos za coś icon_lol.gif

Bonczku ale Mi gadający jest no no icon_lol.gif icon_biggrin.gif szkodac żeśmy sie nie zgdały no ale nastepnym razem nie omieszkam zadyndać do Ciebie icon_wink.gif

Madziu te opisiki ciu trafione, ale one się zdeczka powtarzają icon_confused.gif

Dziewczyny mam pytanko czy znacie moze firmę QUADRI FOGLIO . JEST TO WŁOSKA FIRMA PRODUKUJĄCA UBRANIA DLA DZIECI. zamierzam kupic Kacprowi komplet: kurtkę i spodnie na zimę ale chciałabym znać Wasze opinie jesli oczywiście coś wiecie na ten temat icon_lol.gif Dodam że bardzo mi sie podobają i cenowo nie jest jeszcze tak najgorzej icon_wink.gif

Dziś Kacper z uśmiechem na ustach pobiegł na salę w złobku nawet nie czekał na mnie icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif zła passa przełamana icon_lol.gif mam nadzieje icon_wink.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 12:06
Post #764

Ja też, ja też za wydłużeniem doby icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif cieszę sie ze z soboty na niedzielę przestawiamy zegary icon_lol.gif dłuzej się pośpi i wieczorki dłuższe icon_lol.gif icon_biggrin.gif choć duuuzym minuchem będzie króciusieńki dzionek icon_sad.gif no ale cos za coś icon_lol.gif

Bonczku ale Mi gadający jest no no icon_lol.gif icon_biggrin.gif szkodac żeśmy sie nie zgdały no ale nastepnym razem nie omieszkam zadyndać do Ciebie icon_wink.gif

Madziu te opisiki ciu trafione, ale one się zdeczka powtarzają icon_confused.gif

Dziewczyny mam pytanko czy znacie moze firmę QUADRI FOGLIO . JEST TO WŁOSKA FIRMA PRODUKUJĄCA UBRANIA DLA DZIECI. zamierzam kupic Kacprowi komplet: kurtkę i spodnie na zimę ale chciałabym znać Wasze opinie jesli oczywiście coś wiecie na ten temat icon_lol.gif Dodam że bardzo mi sie podobają i cenowo nie jest jeszcze tak najgorzej icon_wink.gif

Dziś Kacper z uśmiechem na ustach pobiegł na salę w złobku nawet nie czekał na mnie icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif zła passa przełamana icon_lol.gif mam nadzieje icon_wink.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
wto, 25 paź 2005 - 13:56
CYTAT(Mama Madzia)
Dziewczyny mam pytanko czy znacie moze firmę QUADRI FOGLIO . JEST TO WŁOSKA FIRMA PRODUKUJĄCA UBRANIA DLA DZIECI. :


znam, mam duzo ich ubranek - polecam!!!!
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 13:56
Post #765

CYTAT(Mama Madzia)
Dziewczyny mam pytanko czy znacie moze firmę QUADRI FOGLIO . JEST TO WŁOSKA FIRMA PRODUKUJĄCA UBRANIA DLA DZIECI. :


znam, mam duzo ich ubranek - polecam!!!!

--------------------


madziarex
wto, 25 paź 2005 - 19:50
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_mad.gif Ale żeście się rozpisały............. icon_rolleyes.gif Brawo icon_twisted.gif Zatem ja też Was nie zanudzam i idę sobie na film 31.gif 08.gif


MMadzia ja znam tę formę z opisów Patisona i potwierdzaj to , co napisała wink.gif Znalazłam u nas w Galerii ten sklep , a nie sądziłam , ż ejest w Łodzi icon_cool.gif
Madzia chwal się planowanym zaqpem icon_smile.gif

Aha i MEGA GRATULACJE dla dzielnego KACPERKA icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziś mam labę - olałam wszystko icon_rolleyes.gif icon_cool.gif icon_twisted.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 25 paź 2005 - 19:50
Post #766

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_mad.gif Ale żeście się rozpisały............. icon_rolleyes.gif Brawo icon_twisted.gif Zatem ja też Was nie zanudzam i idę sobie na film 31.gif 08.gif


MMadzia ja znam tę formę z opisów Patisona i potwierdzaj to , co napisała wink.gif Znalazłam u nas w Galerii ten sklep , a nie sądziłam , ż ejest w Łodzi icon_cool.gif
Madzia chwal się planowanym zaqpem icon_smile.gif

Aha i MEGA GRATULACJE dla dzielnego KACPERKA icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziś mam labę - olałam wszystko icon_rolleyes.gif icon_cool.gif icon_twisted.gif

--------------------
Mama Madzia
wto, 25 paź 2005 - 20:08
Ale tu ciiiiiiiiszaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

My dziś po żłobku buszowaliśmy na placu zabaw "krytym" w pobliskim przedszkolu icon_lol.gif

.
.
.
.

a potem zakupy icon_lol.gif zdecydowaliśmy sie na Quadri Foglio - polecam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.
.
.
.

np to sie nachwaliłam icon_redface.gif icon_wink.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 20:08
Post #767

Ale tu ciiiiiiiiszaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

My dziś po żłobku buszowaliśmy na placu zabaw "krytym" w pobliskim przedszkolu icon_lol.gif

.
.
.
.

a potem zakupy icon_lol.gif zdecydowaliśmy sie na Quadri Foglio - polecam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.
.
.
.

np to sie nachwaliłam icon_redface.gif icon_wink.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Mama Madzia
wto, 25 paź 2005 - 20:09
Ale tu ciiiiiiiiszaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

My dziś po żłobku buszowaliśmy na placu zabaw "krytym" w pobliskim przedszkolu icon_lol.gif

.
.
.
.

a potem zakupy icon_lol.gif zdecydowaliśmy sie na Quadri Foglio - polecam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.
.
.
.

np to sie nachwaliłam icon_redface.gif wink.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 20:09
Post #768

Ale tu ciiiiiiiiszaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

My dziś po żłobku buszowaliśmy na placu zabaw "krytym" w pobliskim przedszkolu icon_lol.gif

.
.
.
.

a potem zakupy icon_lol.gif zdecydowaliśmy sie na Quadri Foglio - polecam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.
.
.
.

np to sie nachwaliłam icon_redface.gif wink.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
wto, 25 paź 2005 - 20:16
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_mad.gif Ale żeście się rozpisały............. icon_rolleyes.gif Brawo icon_twisted.gif Zatem ja też Was nie zanudzam i idę sobie na film 31.gif 08.gif


MMadzia ja znam tę formę z opisów Patisona i potwierdzaj to , co napisała icon_wink.gif Znalazłam u nas w Galerii ten sklep , a nie sądziłam , ż ejest w Łodzi icon_cool.gif
Madzia chwal się planowanym zaqpem icon_smile.gif

Aha i MEGA GRATULACJE dla dzielnego KACPERKA icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziś mam labę - olałam wszystko icon_rolleyes.gif icon_cool.gif icon_twisted.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 25 paź 2005 - 20:16
Post #769

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_mad.gif Ale żeście się rozpisały............. icon_rolleyes.gif Brawo icon_twisted.gif Zatem ja też Was nie zanudzam i idę sobie na film 31.gif 08.gif


MMadzia ja znam tę formę z opisów Patisona i potwierdzaj to , co napisała icon_wink.gif Znalazłam u nas w Galerii ten sklep , a nie sądziłam , ż ejest w Łodzi icon_cool.gif
Madzia chwal się planowanym zaqpem icon_smile.gif

Aha i MEGA GRATULACJE dla dzielnego KACPERKA icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dziś mam labę - olałam wszystko icon_rolleyes.gif icon_cool.gif icon_twisted.gif

--------------------
Mama Madzia
wto, 25 paź 2005 - 20:20
ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiszaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 20:20
Post #770

ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiszaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
wto, 25 paź 2005 - 20:41
"W momencie kiedy ks Lucjan zaczął mówić o Michalinie zaświeciło piekne słońce, wczesniej też było, ale w tym momencie wyszło takie ciepłe, jasne...
Nad miejscem gdzie jest teraz Michalina dziewczyny wypuściły pęk czerwonych balonów-serduszek, poszybowały wysoko w górę.
Pożegnanie Michaliny było piękne i tak jak Rafał parę dni temu napisał - nie było mu dane zaprowadzić dorosłą Michalinę do ołtarza, ale dzisiaj odprowadzili Ją żegnając piękna muzyką. "


Dziewczyny ja poprostu nie mogę icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Wyję od godziny icon_cry.gif icon_cry.gif Jakie życie jest niesprawiedliwe icon_exclaim.gif icon_cry.gif icon_exclaim.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 25 paź 2005 - 20:41
Post #771

"W momencie kiedy ks Lucjan zaczął mówić o Michalinie zaświeciło piekne słońce, wczesniej też było, ale w tym momencie wyszło takie ciepłe, jasne...
Nad miejscem gdzie jest teraz Michalina dziewczyny wypuściły pęk czerwonych balonów-serduszek, poszybowały wysoko w górę.
Pożegnanie Michaliny było piękne i tak jak Rafał parę dni temu napisał - nie było mu dane zaprowadzić dorosłą Michalinę do ołtarza, ale dzisiaj odprowadzili Ją żegnając piękna muzyką. "


Dziewczyny ja poprostu nie mogę icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Wyję od godziny icon_cry.gif icon_cry.gif Jakie życie jest niesprawiedliwe icon_exclaim.gif icon_cry.gif icon_exclaim.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

--------------------
Ewaaa
śro, 26 paź 2005 - 13:53
A KUKU !!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

piękne foty, jaki Kacpercio duży już, bravo
ja zimowych kosiumów nie kupuję , na razie ciepełko jest , jak ściśnie prawdziwa zima to kupię
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 13:53
Post #772

A KUKU !!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

piękne foty, jaki Kacpercio duży już, bravo
ja zimowych kosiumów nie kupuję , na razie ciepełko jest , jak ściśnie prawdziwa zima to kupię

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
śro, 26 paź 2005 - 15:40
No nie moge icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Ewuniu ogromniaste GRATULACJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Dbaj kochana tera o siebie szczególnie mocno, ściskam Cię gorąco Uciumciaj Olivcię od nas i pogłaskaj fasolinkę icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 15:40
Post #773

No nie moge icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Ewuniu ogromniaste GRATULACJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Dbaj kochana tera o siebie szczególnie mocno, ściskam Cię gorąco Uciumciaj Olivcię od nas i pogłaskaj fasolinkę icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ewaaa
śro, 26 paź 2005 - 15:51
dzięki

sama w to nie wierzę, dopiero jak zobaczę bijące serduszko i całą resztę
parę fotek książniczki mojej





Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 15:51
Post #774

dzięki

sama w to nie wierzę, dopiero jak zobaczę bijące serduszko i całą resztę
parę fotek książniczki mojej







--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Ptysiak
śro, 26 paź 2005 - 15:58
Jeju, Ewuniu icon_smile.gif cudownie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

dbajcie o siebie i sie nie przemeczaj icon_smile.gif

no prosze, pierwsza kwietniowka bedzie drugi raz mamusia

to termin na kiedy?? jakos lipiec-sierpien icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 15:58
Post #775

Jeju, Ewuniu icon_smile.gif cudownie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

dbajcie o siebie i sie nie przemeczaj icon_smile.gif

no prosze, pierwsza kwietniowka bedzie drugi raz mamusia

to termin na kiedy?? jakos lipiec-sierpien icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
śro, 26 paź 2005 - 16:17
Zapraszam do nowego watku icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

a Moderatora prosze o zamkniecie watku icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 16:17
Post #776

Zapraszam do nowego watku icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

a Moderatora prosze o zamkniecie watku icon_smile.gif

--------------------


> Magiczna ÓSEMKA kwietniowych 2004 ;-)
Start new topic
Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 37 38 39
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 15:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama