Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdańsk Osowa - praca chałupnicza

> 
Siunia
śro, 21 maj 2003 - 13:30
Dziewczyny,
mam pytanie.
Wiem,że w Gdańsku Osowie jest firma, która zleca prace chałupniczą - malowanie figurek. Tylko problem w tym, że nie mam kontaktu z ludźmi, którzy tam kiedys pracowali.
Firma faktycznie daje wszystko co do tej pracy potrzebne i naprawdę płaci za wykonane prace icon_smile.gif
Moze ktoś słyszał lub wie gdzie się mieści.
Znalazłabym ich sama, ale nawet nie znam nazwy tej firmy.
A może ktos wie gdzie jest jakas solidna firma zlecająca pracę chałupniczą w Trójmieście.
Będę wdzięczna
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post śro, 21 maj 2003 - 13:30
Post #1

Dziewczyny,
mam pytanie.
Wiem,że w Gdańsku Osowie jest firma, która zleca prace chałupniczą - malowanie figurek. Tylko problem w tym, że nie mam kontaktu z ludźmi, którzy tam kiedys pracowali.
Firma faktycznie daje wszystko co do tej pracy potrzebne i naprawdę płaci za wykonane prace icon_smile.gif
Moze ktoś słyszał lub wie gdzie się mieści.
Znalazłabym ich sama, ale nawet nie znam nazwy tej firmy.
A może ktos wie gdzie jest jakas solidna firma zlecająca pracę chałupniczą w Trójmieście.
Będę wdzięczna
- Siunia

Posty w temacie
Siunia   GdaÅ„sk Osowa - praca chaÅ‚upnicza   Å›ro, 21 maj 2003 - 13:30
Weronisia   Ja pracowaÅ‚am tam w Osowie :P Nie pamiÄ™tam ...   czw, 22 maj 2003 - 16:37
domi   Siuniu ja także tam pracowaÅ‚am i nie polecam z ...   czw, 22 maj 2003 - 16:50
Dorotka25   ja rowniez poprosze o namiary na te firme :)   czw, 22 maj 2003 - 19:11
Weronisia   ObiecujÄ™, że poszukam i dam znać. BÅ‚agam o cie...   czw, 22 maj 2003 - 19:17
blaire   ja tez, ja tez:))   czw, 22 maj 2003 - 19:26
Weronisia   Niestety w domu nie mam nic na ten temat :( A...   czw, 22 maj 2003 - 19:57
Gala18   Zastanawiam siÄ™ nad zÅ‚ożeniem PIT online. Czyta...   czw, 01 gru 2022 - 12:52
> GdaÅ„sk Osowa - praca chaÅ‚upnicza
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama