Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
89 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

> 
sylwia.wk
sob, 30 wrz 2006 - 12:27
teraz juz jest lepiej tzn jest codzien bynajmniej na noc.
ale byl okres kiedy byl przez pare mies non stop w domu i niemoglam tego zniesc~!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post sob, 30 wrz 2006 - 12:27
Post #41

teraz juz jest lepiej tzn jest codzien bynajmniej na noc.
ale byl okres kiedy byl przez pare mies non stop w domu i niemoglam tego zniesc~!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
Dudek

Go??







post pon, 02 paź 2006 - 12:27
Post #42

Przykro strasznie
Ja mam w takim razie komfortową sytuację bo pracujemy razem ale ale za maluchem to tak tęsknię, że ....
sylwia.wk
pon, 02 paź 2006 - 13:15
moj nie nadaje sie do siedzenia w domu bo non stop zgrzedzi.
a bez dorianka to max wytrzymujemy 1 dzien!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post pon, 02 paź 2006 - 13:15
Post #43

moj nie nadaje sie do siedzenia w domu bo non stop zgrzedzi.
a bez dorianka to max wytrzymujemy 1 dzien!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
pon, 02 paź 2006 - 23:56
Dziewczyny tak zaczełysmy pisac o swoich małżonkach,to moze napiszcie jak sie poznaliscie.
Ja bardzo milo to wspominam.
Poznlismy sie z Mackiem w internacie,mieszkał równo pokój pode mna.
Nigdy w nim nie widziałam ani chłopaka ani męza a tym bardziej ojca mojego dziecka.On zakochał sie od pierwszego spotkania(tak przynajmniej mówi do dziś-zobaczyma za 40 lat,co powie icon_lol.gif )
Starał sie i dawał mi sygnały ale ja byłam ślepa i głucha jakas.
Potem on wyjechał do innego miasta,a ja zostałam.Przez 5 lat utrzymywalismy bardzo sporadyczny i chłodny kontakt.Ja przez ten czas byłam z kims z kim sie wogóle nie układało,on tez miał jakies dziewczyny i tak czas leciał,az do tego dnia gdy nieznajomy głos w słuchawce zaprosił mnie na kawe.Nie od razu sie zorientowałam,że to Maciek tak głos mu zmężniał,a że stara znajomosc sie zakończyła pomyslałam czemu nie.
Maciek nie próżnował...dowiedziawszy sie,że juz nie jestem z tamtym chłopakiem od razu zakasał rekawy i do działania...
Był wtedy w wojsku wiec nie spotykalismy sie task czesto ale te spotkania przynosiły mi tyle spokoju i radości,ze to mi wystarczało.Potem spoitykaliśmy sie czesciej.Przyjechał za mna do Warszawy i pewnego razu nagle kleknoł i poprosił mnie o reke...ja byłam tak oszołomiona,ze zamiast ładnie i kulturalnie odpowiedzieć,to wypaliłam...NOOOOOOO icon_redface.gif
i tak powolutku,powolutku....pobralismy się.Potem na swiat przyszło nasze najwieksze szczescie Agatka,która przynosi nam co dzień wiele radości............... icon_wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post pon, 02 paź 2006 - 23:56
Post #44

Dziewczyny tak zaczełysmy pisac o swoich małżonkach,to moze napiszcie jak sie poznaliscie.
Ja bardzo milo to wspominam.
Poznlismy sie z Mackiem w internacie,mieszkał równo pokój pode mna.
Nigdy w nim nie widziałam ani chłopaka ani męza a tym bardziej ojca mojego dziecka.On zakochał sie od pierwszego spotkania(tak przynajmniej mówi do dziś-zobaczyma za 40 lat,co powie icon_lol.gif )
Starał sie i dawał mi sygnały ale ja byłam ślepa i głucha jakas.
Potem on wyjechał do innego miasta,a ja zostałam.Przez 5 lat utrzymywalismy bardzo sporadyczny i chłodny kontakt.Ja przez ten czas byłam z kims z kim sie wogóle nie układało,on tez miał jakies dziewczyny i tak czas leciał,az do tego dnia gdy nieznajomy głos w słuchawce zaprosił mnie na kawe.Nie od razu sie zorientowałam,że to Maciek tak głos mu zmężniał,a że stara znajomosc sie zakończyła pomyslałam czemu nie.
Maciek nie próżnował...dowiedziawszy sie,że juz nie jestem z tamtym chłopakiem od razu zakasał rekawy i do działania...
Był wtedy w wojsku wiec nie spotykalismy sie task czesto ale te spotkania przynosiły mi tyle spokoju i radości,ze to mi wystarczało.Potem spoitykaliśmy sie czesciej.Przyjechał za mna do Warszawy i pewnego razu nagle kleknoł i poprosił mnie o reke...ja byłam tak oszołomiona,ze zamiast ładnie i kulturalnie odpowiedzieć,to wypaliłam...NOOOOOOO icon_redface.gif
i tak powolutku,powolutku....pobralismy się.Potem na swiat przyszło nasze najwieksze szczescie Agatka,która przynosi nam co dzień wiele radości............... icon_wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
Dudek

Go??







post wto, 03 paź 2006 - 09:11
Post #45

My to dłłłługa historia
Ja robiłam prawo jazdy i jak na złość bardzo nie chciałam jechać na jazdy (nie chciało mi się bo była niedziela 8 rano..)ale pojechałam
Jadąc ulicą Żeromskiego(Warszawa) stanęłam za czarnym audi czekając na skręt w lewo i co zrobił owy kierowca audi ... włączył wsteczny i cofnął prosto w mój samochód(ale mu wiąchę posłałam)i wylazł wielki chłop zaczął się tłumaczyć, że o n nie z Wawy i nie zna okolicy itp
Spisaliśmy umowę i tak po tygodniu nieznajmoy zadzwonił później po miesiący spotkalismy się (kiepskie spotkanie) ale po 10 miesiącach stanęliśmy na ślubnym kobiercu a po 3 latach urodziłam nasze pierwsze dziecko i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie...
A tak nawiasem mówiąć to jak wydarzył się ten wypadek gdy wróciłam wściekła do domu powiedziałam mojej mamie, że poznałam mojego przyszłego męża
Kocham go całym sercem!!!
sylwia.wk
wto, 03 paź 2006 - 11:05
ja wracalam ze szkoly z kolerzanka i przejechal autem fajny gosc taki spoko z buzki mowie jej ze chyba fajny a ona ze go zna ale nr.niema a po paru krokach spotykamy jej kolege ktury jest przyjacielem "goscia z auta" dal mi nr do niego napisalam mu sms potem jeszcze pare i zadzwonil i w ten sam dzien sie spotkalismy a na drugi dzien wiedzielismy ze chcemy byc razem i jestesmy nadal!! w czerwcu minely 4 lata jak sie znamy.
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post wto, 03 paź 2006 - 11:05
Post #46

ja wracalam ze szkoly z kolerzanka i przejechal autem fajny gosc taki spoko z buzki mowie jej ze chyba fajny a ona ze go zna ale nr.niema a po paru krokach spotykamy jej kolege ktury jest przyjacielem "goscia z auta" dal mi nr do niego napisalam mu sms potem jeszcze pare i zadzwonil i w ten sam dzien sie spotkalismy a na drugi dzien wiedzielismy ze chcemy byc razem i jestesmy nadal!! w czerwcu minely 4 lata jak sie znamy.

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
wto, 03 paź 2006 - 15:29
no i tak...
ja wiezę w przeznaczenie i w to,że sie czuje,ze to własnie ten jedyny-moze nie zawsze tak od razu np.w moim przypadku,no ale to ja byłam jakas przycmiona icon_redface.gif
my z Maćkiem moze nie mamy bardzo długiego starzu małzeńskiego ale znamy sie juz 8 lat i to jest miłe... wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post wto, 03 paź 2006 - 15:29
Post #47

no i tak...
ja wiezę w przeznaczenie i w to,że sie czuje,ze to własnie ten jedyny-moze nie zawsze tak od razu np.w moim przypadku,no ale to ja byłam jakas przycmiona icon_redface.gif
my z Maćkiem moze nie mamy bardzo długiego starzu małzeńskiego ale znamy sie juz 8 lat i to jest miłe... wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
kindzior
wto, 03 paź 2006 - 15:34
CYTAT(Moniczka_r)
Kocham go całym sercem!!!


Moniczko życzę ci zeby tak zawsze miedzy wami był....mieć siebie,kochac sie,szanowac i isc razem przez zycie,to cos wyjatkowego o co trzeba dbac i nawet czasem walczyć,a jak pojawia się dziecko to juz niczego wiecej chyba nie trzeba tylko życzyc sobie szczescia,zdrowia i cieszyć sie kazdą chwilą choc nie zawsze jest to łatwe... icon_wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post wto, 03 paź 2006 - 15:34
Post #48

CYTAT(Moniczka_r)
Kocham go całym sercem!!!


Moniczko życzę ci zeby tak zawsze miedzy wami był....mieć siebie,kochac sie,szanowac i isc razem przez zycie,to cos wyjatkowego o co trzeba dbac i nawet czasem walczyć,a jak pojawia się dziecko to juz niczego wiecej chyba nie trzeba tylko życzyc sobie szczescia,zdrowia i cieszyć sie kazdą chwilą choc nie zawsze jest to łatwe... icon_wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
kindzior
wto, 03 paź 2006 - 15:41
a tak odbiegajac od tematu,to fajnie dziewczyny,ze piszecie,bo jak narazie piszemy tylko we trzy jak zauważyłyscie.....
gdzie te dziewczyny z 82 icon_question.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post wto, 03 paź 2006 - 15:41
Post #49

a tak odbiegajac od tematu,to fajnie dziewczyny,ze piszecie,bo jak narazie piszemy tylko we trzy jak zauważyłyscie.....
gdzie te dziewczyny z 82 icon_question.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
wto, 03 paź 2006 - 15:42
CYTAT(kindzior)
no i tak...
ja wiezę w przeznaczenie i w to,że sie czuje,ze to własnie ten jedyny-moze nie zawsze tak od razu np.


my na pierwszej randce opowiadalismy sobie o sobie a potem gadalismy ogolnie o zyciu rodzinie dzieciach (jak my to widzimy,jak bysmy chcieli itp) zgadzalismy sie we wszystkim. a nasza rozmowa strasznie sie przeciągła!!! bo noc nas zastala!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post wto, 03 paź 2006 - 15:42
Post #50

CYTAT(kindzior)
no i tak...
ja wiezę w przeznaczenie i w to,że sie czuje,ze to własnie ten jedyny-moze nie zawsze tak od razu np.


my na pierwszej randce opowiadalismy sobie o sobie a potem gadalismy ogolnie o zyciu rodzinie dzieciach (jak my to widzimy,jak bysmy chcieli itp) zgadzalismy sie we wszystkim. a nasza rozmowa strasznie sie przeciągła!!! bo noc nas zastala!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
wto, 03 paź 2006 - 15:57
CYTAT(sylwia.wk)
a nasza rozmowa strasznie sie przeciągła!!! bo noc nas zastala!

wiesz co przypomniałas mi własnie jak to było icon_lol.gif
na każda rozmowe ciagle brakowało czasu,bo czas tak leciał jak szalony.
godzina,to jak minuta.............ale było miło-te niewinne spojrzenia,ze wstydem zadawane pytania i plany icon_biggrin.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post wto, 03 paź 2006 - 15:57
Post #51

CYTAT(sylwia.wk)
a nasza rozmowa strasznie sie przeciągła!!! bo noc nas zastala!

wiesz co przypomniałas mi własnie jak to było icon_lol.gif
na każda rozmowe ciagle brakowało czasu,bo czas tak leciał jak szalony.
godzina,to jak minuta.............ale było miło-te niewinne spojrzenia,ze wstydem zadawane pytania i plany icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
wto, 03 paź 2006 - 16:06
jej az mnie ciarki przelecialy icon_biggrin.gif
no fajnie bylo. teraz to juz inaczej!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post wto, 03 paź 2006 - 16:06
Post #52

jej az mnie ciarki przelecialy icon_biggrin.gif
no fajnie bylo. teraz to juz inaczej!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
wto, 03 paź 2006 - 16:36
noooo...teraz to już co innego,też fajnie ale już nie to samo icon_redface.gif
miło jest wspominac tamte chwile........mhy
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post wto, 03 paź 2006 - 16:36
Post #53

noooo...teraz to już co innego,też fajnie ale już nie to samo icon_redface.gif
miło jest wspominac tamte chwile........mhy

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
wto, 03 paź 2006 - 17:05
dnie!
a odnosnie braku tu mam 82' to fakt, cus niema! hmm
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post wto, 03 paź 2006 - 17:05
Post #54

dnie!
a odnosnie braku tu mam 82' to fakt, cus niema! hmm

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
sob, 07 paź 2006 - 00:40
hej Dziewczyny!!!
Co tam u was słychać?
Nic siÄ™ nie odzywacie...
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 07 paź 2006 - 00:40
Post #55

hej Dziewczyny!!!
Co tam u was słychać?
Nic siÄ™ nie odzywacie...

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
sob, 07 paź 2006 - 13:06
mie choroba dopadla wiec ledwo zyje!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post sob, 07 paź 2006 - 13:06
Post #56

mie choroba dopadla wiec ledwo zyje!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
Aga H
sob, 07 paź 2006 - 14:53
Odżył mi komputer!!! Więc jestem. Umarł we wtorek i dopiero 10 minut temu brat mi go naprawiła. Więc jestem

ale bezmężna icon_wink.gif więc historii nie opowiadam
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post sob, 07 paź 2006 - 14:53
Post #57

Odżył mi komputer!!! Więc jestem. Umarł we wtorek i dopiero 10 minut temu brat mi go naprawiła. Więc jestem

ale bezmężna icon_wink.gif więc historii nie opowiadam

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
kindzior
sob, 07 paź 2006 - 20:13
Sylwia biedaku nikt nie lubi byc chory ateraz ten okres na choroby sie zaczoł icon_cry.gif
Lecz sie,odpoczywaj i zycze zdrówka icon_wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 07 paź 2006 - 20:13
Post #58

Sylwia biedaku nikt nie lubi byc chory ateraz ten okres na choroby sie zaczoł icon_cry.gif
Lecz sie,odpoczywaj i zycze zdrówka icon_wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
kindzior
sob, 07 paź 2006 - 20:15
Aga nie zawsze sie ma tego meza ale za to masz wspanialego Szkraba a zyci jeszcze przed toba icon_wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 07 paź 2006 - 20:15
Post #59

Aga nie zawsze sie ma tego meza ale za to masz wspanialego Szkraba a zyci jeszcze przed toba icon_wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
Aga H
nie, 08 paź 2006 - 08:57
A to, że przed mną, to ja wiem...nawet się nie martwię tym, że bezmężna za bardzo
tylko chciałoby się czasem zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności. Choć na chwilkę. Ale nic to, powoli się przyzywyczajam. Mam tylko nadzieję, że w wakacje uda mi się zrealizować plany, a to znaczy, że będę musiała komuś podrzucić malutką na 10 dni. Resztę da się przeżyć
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post nie, 08 paź 2006 - 08:57
Post #60

A to, że przed mną, to ja wiem...nawet się nie martwię tym, że bezmężna za bardzo
tylko chciałoby się czasem zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności. Choć na chwilkę. Ale nic to, powoli się przyzywyczajam. Mam tylko nadzieję, że w wakacje uda mi się zrealizować plany, a to znaczy, że będę musiała komuś podrzucić malutką na 10 dni. Resztę da się przeżyć

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
> A rocznik 82?DZiewczyny pobudka
Start new topic
Reply to this topic
89 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama