Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
92 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Co ostatnio widziałam

> 
hawah
nie, 25 lut 2007 - 19:13
"Małe dzieci" - z powodów osobistych był mi bliski i ogólnie się podobał

"Krolestwo niebieskie" - niestety nie jestem w stanie ocenic prawdziwosci historycznej, Orlando Bloom za idealny, prawdziwy rycerz bez skazy, ale mimo to polecam icon_smile.gif
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post nie, 25 lut 2007 - 19:13
Post #41

"Małe dzieci" - z powodów osobistych był mi bliski i ogólnie się podobał

"Krolestwo niebieskie" - niestety nie jestem w stanie ocenic prawdziwosci historycznej, Orlando Bloom za idealny, prawdziwy rycerz bez skazy, ale mimo to polecam icon_smile.gif
Kocurek
nie, 25 lut 2007 - 23:46
"Tylko mnie kochaj" widziałam w TV, taki słodko - landrynkowato - naiwny, zdecydowanie dla koneserów tego gatunku icon_wink.gif

"Diabeł.." też bez zachwytu, jak dla mnie, dla samej (doskonałej co prawda) Meryl Streep film niewart ślęczenia przed ekranem. Książki niestety nie czytałam.
Natomiast polecam "Patrol" ("The Guardian" znaczy, fajnie ktoś dał polski tytuł), Kostner (jak go nie kocham) rewelacyjny, a i Kutcher niezłe ciacho icon_wink.gif wartka akcja, świetne efekty, ryk wzburzonego żywiołu - ogląda się szybko, i na pewno kiedyś jeszcze raz go obejrzę.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post nie, 25 lut 2007 - 23:46
Post #42

"Tylko mnie kochaj" widziałam w TV, taki słodko - landrynkowato - naiwny, zdecydowanie dla koneserów tego gatunku icon_wink.gif

"Diabeł.." też bez zachwytu, jak dla mnie, dla samej (doskonałej co prawda) Meryl Streep film niewart ślęczenia przed ekranem. Książki niestety nie czytałam.
Natomiast polecam "Patrol" ("The Guardian" znaczy, fajnie ktoś dał polski tytuł), Kostner (jak go nie kocham) rewelacyjny, a i Kutcher niezłe ciacho icon_wink.gif wartka akcja, świetne efekty, ryk wzburzonego żywiołu - ogląda się szybko, i na pewno kiedyś jeszcze raz go obejrzę.


--------------------
Agnieszka AZJ
pon, 26 lut 2007 - 00:02
CYTAT(Kocurek)
Natomiast polecam "Patrol" ("The Guardian" znaczy, fajnie ktoś dał polski tytuł), Kostner (jak go nie kocham) rewelacyjny, a i Kutcher niezłe ciacho icon_wink.gif wartka akcja, świetne efekty, ryk wzburzonego żywiołu - ogląda się szybko, i na pewno kiedyś jeszcze raz go obejrzę.


Pożyczyła nam go przyjaciółka twierdząc, że będzie się podobał i Rafałowi i mnie - i miała rację.
Dobrze zrobiony - w dobrym tempie, bez dłużyzn, ale i nie za szybko. Sceny "morskie" zapierające dech i finał - robi wrażenie.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 26 lut 2007 - 00:02
Post #43

CYTAT(Kocurek)
Natomiast polecam "Patrol" ("The Guardian" znaczy, fajnie ktoś dał polski tytuł), Kostner (jak go nie kocham) rewelacyjny, a i Kutcher niezłe ciacho icon_wink.gif wartka akcja, świetne efekty, ryk wzburzonego żywiołu - ogląda się szybko, i na pewno kiedyś jeszcze raz go obejrzę.


Pożyczyła nam go przyjaciółka twierdząc, że będzie się podobał i Rafałowi i mnie - i miała rację.
Dobrze zrobiony - w dobrym tempie, bez dłużyzn, ale i nie za szybko. Sceny "morskie" zapierające dech i finał - robi wrażenie.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Agnieszka AZJ
pon, 26 lut 2007 - 00:12
CYTAT(żmijasel)
To samo dotyczy Ja Wam pokażę-szkoda czasu.


Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy i dotyczy to obu ekranizacji Grocholi. W ksiązkach rewelacyjna postacią była Ula - przyjaciółka i sąsiadka Judyty. Nie tylko ona zresztą - cała jej rodzina jest świetna: jej układy z mężem, jej córki. Dlaczego tego nie ma w filmach ??? Już Brodzik była taka sobie, a tutaj - ta bezdzietna para z mężem pantoflarzem - dno 450[1].gif Nawet Pazura mniej mnie zniesmaczył. Taka swietna rola dla już dojrzałej aktorki - szkoda, że nie dali szansy... no własnie - komu ? Macie pomysł na aktorkę do tej roli ?
Pasowałaby mi tu chyba Antonina Choroszy.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 26 lut 2007 - 00:12
Post #44

CYTAT(żmijasel)
To samo dotyczy Ja Wam pokażę-szkoda czasu.


Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy i dotyczy to obu ekranizacji Grocholi. W ksiązkach rewelacyjna postacią była Ula - przyjaciółka i sąsiadka Judyty. Nie tylko ona zresztą - cała jej rodzina jest świetna: jej układy z mężem, jej córki. Dlaczego tego nie ma w filmach ??? Już Brodzik była taka sobie, a tutaj - ta bezdzietna para z mężem pantoflarzem - dno 450[1].gif Nawet Pazura mniej mnie zniesmaczył. Taka swietna rola dla już dojrzałej aktorki - szkoda, że nie dali szansy... no własnie - komu ? Macie pomysł na aktorkę do tej roli ?
Pasowałaby mi tu chyba Antonina Choroszy.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
marghe.
pon, 26 lut 2007 - 22:55
obejrzałam Diabła co to u Prady sie ubiera
kiepściutki
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 26 lut 2007 - 22:55
Post #45

obejrzałam Diabła co to u Prady sie ubiera
kiepściutki
aluc

Go??







post pon, 26 lut 2007 - 23:06
Post #46

remanentów dvd ciąg dalszy

"15 minut" z Denirakiem - miodzio, jeśli kto lubi policyjne, aluc uwielbia
Gosia P
pon, 26 lut 2007 - 23:27
"Aleksander" - człowiek na ten czas rzeczywiście wielki, film mimo dobrej obsady i reżysera, taki sobie. Następny w kolejce czeka "Król Artur" zobaczymy ...
Gosia P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 242
Dołączył: śro, 22 cze 05 - 13:54
Skąd: stąd
Nr użytkownika: 3,303




post pon, 26 lut 2007 - 23:27
Post #47

"Aleksander" - człowiek na ten czas rzeczywiście wielki, film mimo dobrej obsady i reżysera, taki sobie. Następny w kolejce czeka "Król Artur" zobaczymy ...

--------------------
Gosia
Pawe?ek 1994
Jacu? 2004
user posted image
Sel
wto, 27 lut 2007 - 09:40
CYTAT(Agnieszka AZJ)
Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam  mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Widzisz to ja mam odwrotne zdanie-mnie się już bardziej podobał Nigdy w życiu-książek nie czytałam.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 27 lut 2007 - 09:40
Post #48

CYTAT(Agnieszka AZJ)
Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam  mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Widzisz to ja mam odwrotne zdanie-mnie się już bardziej podobał Nigdy w życiu-książek nie czytałam.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

addera
wto, 27 lut 2007 - 10:08
Dzięki Dziennikowi odświeżyłam:
Pulp Fiction (ale ja to jestem zakręcona na tym punkcie icon_wink.gif )
Gangi Nowego Jorku - krwawo, ale dobrze zrobione (IMHO)
Aviator - DiCaprio dobry jak nigdy dotąd wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 27 lut 2007 - 10:08
Post #49

Dzięki Dziennikowi odświeżyłam:
Pulp Fiction (ale ja to jestem zakręcona na tym punkcie icon_wink.gif )
Gangi Nowego Jorku - krwawo, ale dobrze zrobione (IMHO)
Aviator - DiCaprio dobry jak nigdy dotąd wink.gif

--------------------



Agnieszka AZJ
wto, 27 lut 2007 - 11:00
CYTAT(żmijasel)
CYTAT(Agnieszka AZJ)

Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam  mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Widzisz to ja mam odwrotne zdanie-mnie się już bardziej podobał Nigdy w życiu-książek nie czytałam.


Własnie dlatego, że nie czytałaś wink.gif Ten film może się podobać tylko pod warunkiem, że się go nie traktuje jak ekranizacji książki tylko jak byt całkowicie odrębny wink.gif .
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 27 lut 2007 - 11:00
Post #50

CYTAT(żmijasel)
CYTAT(Agnieszka AZJ)

Na "Nigdy w zyciu" byłam w kinie i wyszłam  mocno zdegustowana. Na to nie poszłam, ale ostatnio było z Viva i się skusilam.
Ciut lepsze - tzn. bliższe książce, ale ogólnie kiepskie.

Widzisz to ja mam odwrotne zdanie-mnie się już bardziej podobał Nigdy w życiu-książek nie czytałam.


Własnie dlatego, że nie czytałaś wink.gif Ten film może się podobać tylko pod warunkiem, że się go nie traktuje jak ekranizacji książki tylko jak byt całkowicie odrębny wink.gif .

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Graz
wto, 27 lut 2007 - 11:14
Wczoraj była premiera Testosteronu. Ja sie wybieram - po trosze z ciekawości, bo oglądałam spektakl, po trosze ze wzgledu na aktorów (lubie Kota i Struhra młodego), a po trosze po znajomości, bo znajomości przyczyniły sie do powstania filmu.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 27 lut 2007 - 11:14
Post #51

Wczoraj była premiera Testosteronu. Ja sie wybieram - po trosze z ciekawości, bo oglądałam spektakl, po trosze ze wzgledu na aktorów (lubie Kota i Struhra młodego), a po trosze po znajomości, bo znajomości przyczyniły sie do powstania filmu.
cydorka
wto, 27 lut 2007 - 14:38
CYTAT(Graz)
a po trosze po znajomości, bo znajomości przyczyniły sie do powstania filmu.

Twoje znajomości?
wink.gif
to juz wiem na co idziemy
kiedy?
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post wto, 27 lut 2007 - 14:38
Post #52

CYTAT(Graz)
a po trosze po znajomości, bo znajomości przyczyniły sie do powstania filmu.

Twoje znajomości?
wink.gif
to juz wiem na co idziemy
kiedy?
cyd
Kocurek
wto, 27 lut 2007 - 17:23
CYTAT(addera)
Dzięki Dziennikowi odświeżyłam:
Pulp Fiction (ale ja to jestem zakręcona na tym punkcie icon_wink.gif )
Gangi Nowego Jorku - krwawo, ale dobrze zrobione (IMHO)
Aviator - DiCaprio dobry jak nigdy dotąd  :wink:


Och, ja oszalałam na punkcie muzyki z "Pulp Fiction", kocham tę płytę do dziś icon_cool.gif

CYTAT(Gosia P)
"Aleksander" - człowiek na ten czas rzeczywiście wielki, film mimo dobrej obsady i reżysera, taki sobie. Następny w kolejce czeka "Król Artur" zobaczymy ...


"Aleksander" bardzo fajny, polecam icon_smile.gif chociaż koniec może nieco rozczarowa, natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy icon_cool.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 27 lut 2007 - 17:23
Post #53

CYTAT(addera)
Dzięki Dziennikowi odświeżyłam:
Pulp Fiction (ale ja to jestem zakręcona na tym punkcie icon_wink.gif )
Gangi Nowego Jorku - krwawo, ale dobrze zrobione (IMHO)
Aviator - DiCaprio dobry jak nigdy dotąd  :wink:


Och, ja oszalałam na punkcie muzyki z "Pulp Fiction", kocham tę płytę do dziś icon_cool.gif

CYTAT(Gosia P)
"Aleksander" - człowiek na ten czas rzeczywiście wielki, film mimo dobrej obsady i reżysera, taki sobie. Następny w kolejce czeka "Król Artur" zobaczymy ...


"Aleksander" bardzo fajny, polecam icon_smile.gif chociaż koniec może nieco rozczarowa, natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy icon_cool.gif

--------------------
Agnieszka AZJ
wto, 27 lut 2007 - 17:35
CYTAT(Kocurek)
natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy  8)


Pod warunkiem, że się zapomni o prawdzie historycznej icon_wink.gif Juz pomijam Ginewrę w "bojowym bikini" icon_wink.gif , ale całe tło historyczne wywoływało u mnie spazmy icon_rolleyes.gif

Miał ktoś pomysł na fajną bajeczkę - OK, ale dlaczego musiał to nazwać "Król Artur" i udawać, że jest to film historyczny ? icon_eek.gif W legendach arturiańskich jest materiał na kilka pięknych filmów - nie trzeba nic wymyślać.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 27 lut 2007 - 17:35
Post #54

CYTAT(Kocurek)
natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy  8)


Pod warunkiem, że się zapomni o prawdzie historycznej icon_wink.gif Juz pomijam Ginewrę w "bojowym bikini" icon_wink.gif , ale całe tło historyczne wywoływało u mnie spazmy icon_rolleyes.gif

Miał ktoś pomysł na fajną bajeczkę - OK, ale dlaczego musiał to nazwać "Król Artur" i udawać, że jest to film historyczny ? icon_eek.gif W legendach arturiańskich jest materiał na kilka pięknych filmów - nie trzeba nic wymyślać.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
kethry
śro, 28 lut 2007 - 01:38
wielbicielom legend arturiańskich mogę polecić "Mgły Avalonu" - książkę (Marion Zimmer Bradley) i film - wprawdzie mocno w stosunku do powieści okrojony, ale jak tu nie okroić tomiszcza liczącego sobie 1000 stron? znana mniej więcej wszystkim historia opowiedziana z zupełnie innej strony (co może być uznane za herezję, ale przecież nie musi icon_wink.gif) - bardzo dużo magii, ale magii... rzekłabym, niebanalnej i niestereotypowej.
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post śro, 28 lut 2007 - 01:38
Post #55

wielbicielom legend arturiańskich mogę polecić "Mgły Avalonu" - książkę (Marion Zimmer Bradley) i film - wprawdzie mocno w stosunku do powieści okrojony, ale jak tu nie okroić tomiszcza liczącego sobie 1000 stron? znana mniej więcej wszystkim historia opowiedziana z zupełnie innej strony (co może być uznane za herezję, ale przecież nie musi icon_wink.gif) - bardzo dużo magii, ale magii... rzekłabym, niebanalnej i niestereotypowej.

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
Kocurek
śro, 28 lut 2007 - 01:53
CYTAT(Agnieszka AZJ)
CYTAT(Kocurek)
natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy  8)


Pod warunkiem, że się zapomni o prawdzie historycznej wink.gif Juz pomijam Ginewrę w "bojowym bikini" wink.gif , ale całe tło historyczne wywoływało u mnie spazmy icon_rolleyes.gif

Miał ktoś pomysł na fajną bajeczkę - OK, ale dlaczego musiał to nazwać "Król Artur" i udawać, że jest to film historyczny ? icon_eek.gif W legendach arturiańskich jest materiał na kilka pięknych filmów - nie trzeba nic wymyślać.


To absolutnie nie jest film historyczny, i stwierdzam to nawet ja - ja, która (wstyd się przyznać) jestem z historią na bakier icon_redface.gif zatem przy oglądaniu nie miałam zgrzytów
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 28 lut 2007 - 01:53
Post #56

CYTAT(Agnieszka AZJ)
CYTAT(Kocurek)
natomiast "Król Artur", taki trochę klimatyczny, baśniowy  8)


Pod warunkiem, że się zapomni o prawdzie historycznej wink.gif Juz pomijam Ginewrę w "bojowym bikini" wink.gif , ale całe tło historyczne wywoływało u mnie spazmy icon_rolleyes.gif

Miał ktoś pomysł na fajną bajeczkę - OK, ale dlaczego musiał to nazwać "Król Artur" i udawać, że jest to film historyczny ? icon_eek.gif W legendach arturiańskich jest materiał na kilka pięknych filmów - nie trzeba nic wymyślać.


To absolutnie nie jest film historyczny, i stwierdzam to nawet ja - ja, która (wstyd się przyznać) jestem z historią na bakier icon_redface.gif zatem przy oglądaniu nie miałam zgrzytów

--------------------
hawah
śro, 28 lut 2007 - 20:46
CYTAT(ms.mez)
a ja widziałam wczoraj "Życie ukryte w słowach" (Secret life of words) - dobre, choć ostro ponure. Nieprzegadane.


Obejrzałam. Bardzo poruszający. Naprawdę dobry.
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post śro, 28 lut 2007 - 20:46
Post #57

CYTAT(ms.mez)
a ja widziałam wczoraj "Życie ukryte w słowach" (Secret life of words) - dobre, choć ostro ponure. Nieprzegadane.


Obejrzałam. Bardzo poruszający. Naprawdę dobry.
mama_do_kwadratu
czw, 01 mar 2007 - 22:05
Grbavica- bardzo dobry.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 01 mar 2007 - 22:05
Post #58

Grbavica- bardzo dobry.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
hawah
nie, 04 mar 2007 - 09:52
"36" dramat sensacyjny, o francuskich policjantach, bardzo dobry.
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post nie, 04 mar 2007 - 09:52
Post #59

"36" dramat sensacyjny, o francuskich policjantach, bardzo dobry.
Meggi
nie, 04 mar 2007 - 17:04
Wczoraj na TVN poraz trzeci obejrzałam "Zieloną Milę " icon_cry.gif i po raz kolejny zryczałam się aż poduszka mokra była icon_cry.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post nie, 04 mar 2007 - 17:04
Post #60

Wczoraj na TVN poraz trzeci obejrzałam "Zieloną Milę " icon_cry.gif i po raz kolejny zryczałam się aż poduszka mokra była icon_cry.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



> Co ostatnio widziałam
Start new topic
Reply to this topic
92 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 23:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama