Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prezent dla 4-latki

> 
kacperro1
śro, 28 wrz 2016 - 16:19
Hej icon_smile.gif Moja mała za 2 tygodnie kończy 4 latka i zupełnie nie mam pojęcia co jej kupić! Lalkami nie chce się bawić, a pluszak wydaje mi się za banalny. Z czego byłaby zadowolona? icon_smile.gif
kacperro1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 28 wrz 16 - 15:09
Skąd: Kołobrzeg
Nr użytkownika: 48,183




post śro, 28 wrz 2016 - 16:19
Post #1

Hej icon_smile.gif Moja mała za 2 tygodnie kończy 4 latka i zupełnie nie mam pojęcia co jej kupić! Lalkami nie chce się bawić, a pluszak wydaje mi się za banalny. Z czego byłaby zadowolona? icon_smile.gif

--------------------
[Sygnatura niezgodna z regulaminem forum]


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 30 wrz 2016 - 23:22
Post #2

Cieżko powiedzieć. Pewnie jakaś zabawka będzie odpowiednia. A może lubi łyżwy? Moje dzieciaki w tym wieku uwielbiały jeździć. My kupowaliśmy w tym sklepie https://www.asport.pl/k/229/lyzwy/
barbra00
nie, 02 paź 2016 - 18:43
ja ostatnio kupiłam chrześniakowi książki i bajkę na dvd icon_wink.gif zadowolony był a też nie wiedziałam co kupić bo zabawkami nie chce sie bawic icon_wink.gif
barbra00


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 02 paź 16 - 18:35
Nr użytkownika: 48,201




post nie, 02 paź 2016 - 18:43
Post #3

ja ostatnio kupiłam chrześniakowi książki i bajkę na dvd icon_wink.gif zadowolony był a też nie wiedziałam co kupić bo zabawkami nie chce sie bawic icon_wink.gif
mamazuziizosi
śro, 05 paź 2016 - 11:40
Ja mam w domu 5 i 6-latke. Powiem szczerze że dla takich dzieciaków najlepszym prezentem są puzzle lub gry planszowe takie jak tu https://www.euro.com.pl/zabawki-i-artykuly-dla-dzieci.bhtml Dzieci mają zajęcie a rodzice odrobinę spokoju icon_wink.gif Nie jestem za kupowaniem tabletow czy gier na komputer dla małych dzieci.
mamazuziizosi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 05 paź 16 - 11:28
Nr użytkownika: 48,211




post śro, 05 paź 2016 - 11:40
Post #4

Ja mam w domu 5 i 6-latke. Powiem szczerze że dla takich dzieciaków najlepszym prezentem są puzzle lub gry planszowe takie jak tu https://www.euro.com.pl/zabawki-i-artykuly-dla-dzieci.bhtml Dzieci mają zajęcie a rodzice odrobinę spokoju icon_wink.gif Nie jestem za kupowaniem tabletow czy gier na komputer dla małych dzieci.
kiwi89
wto, 11 paź 2016 - 14:50
A może jakaś gra planszowa? Czterolatki już je zaczynają ogarniać. Ja też zawsze uważam, że świetnie się sprawdzają książki.
kiwi89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: sob, 08 paź 16 - 22:23
Nr użytkownika: 48,227




post wto, 11 paź 2016 - 14:50
Post #5

A może jakaś gra planszowa? Czterolatki już je zaczynają ogarniać. Ja też zawsze uważam, że świetnie się sprawdzają książki.
Ewela_31
wto, 18 paź 2016 - 15:57
Proponuję coś kreatywnego - teraz na topie jest piasek kinetyczny. Albo może ciastolina lub koraliki do składania z nich bransoletek itp
Ewela_31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: czw, 13 paź 16 - 12:58
Nr użytkownika: 48,251




post wto, 18 paź 2016 - 15:57
Post #6

Proponuję coś kreatywnego - teraz na topie jest piasek kinetyczny. Albo może ciastolina lub koraliki do składania z nich bransoletek itp
oliwialiwia
czw, 27 paź 2016 - 14:54
Może jakieś fajne puzzle trójwymiarowe albo piasek kinetyczny? To podobno teraz hit:D
oliwialiwia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 27 paź 16 - 14:47
Nr użytkownika: 48,334




post czw, 27 paź 2016 - 14:54
Post #7

Może jakieś fajne puzzle trójwymiarowe albo piasek kinetyczny? To podobno teraz hit:D
Red_Rose
czw, 26 sty 2017 - 10:52
Naprawdę nie wiem co ci mam doradzić. Ja mam chrześnicę w podobnym wieku ale z wyborem prezentu dla niej nie było problemu, po prostu kupiłam jej Elsę https://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalk.../snow-glow-elsa i mała była zachwycona. A skoro twoja córka nie chce się bawić lalkami, to może dobrym rozwiązaniem będzie gra planszowa albo pluszak?
Red_Rose


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 01 gru 16 - 10:34
Nr użytkownika: 48,496




post czw, 26 sty 2017 - 10:52
Post #8

Naprawdę nie wiem co ci mam doradzić. Ja mam chrześnicę w podobnym wieku ale z wyborem prezentu dla niej nie było problemu, po prostu kupiłam jej Elsę https://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalk.../snow-glow-elsa i mała była zachwycona. A skoro twoja córka nie chce się bawić lalkami, to może dobrym rozwiązaniem będzie gra planszowa albo pluszak?
coffeelover9608
nie, 29 sty 2017 - 15:27
Ostatnio kupiłam chrześnicy auto na pilota i była mega zadowolona, aż nie można jej było odciągnąć od zabawy icon_biggrin.gif
coffeelover9608


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 29 sty 17 - 14:32
Nr użytkownika: 48,800




post nie, 29 sty 2017 - 15:27
Post #9

Ostatnio kupiłam chrześnicy auto na pilota i była mega zadowolona, aż nie można jej było odciągnąć od zabawy icon_biggrin.gif
muppet
pon, 30 sty 2017 - 20:16
A może jakaś laleczka typu bobas? Myślę, że dla małej dziewczynki to dobry pomysł na prezent.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 30 sty 2017 - 20:16
Post #10

A może jakaś laleczka typu bobas? Myślę, że dla małej dziewczynki to dobry pomysł na prezent.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 04 lut 2017 - 15:12
Post #11

Czteroletniemu dziecku warto zakupić takie zabawki, które będą przyjazne w użytkowaniu. Mam na myśli takie,które nie zrobią mu krzywdy. Ja kupuję tylko od polskich producentów zabawek i unikach zagranicznych a zwłaszcza chińskich marek ,które stawiają na ilość a nie jakość. Mój ostatni zakup to zabawka od Bajo https://www.niczchin.pl/ukladanki-drewniane...zzle-tecza.html dla synka. Oni stosują akurat barwniki spożywcze a krawędzie elementów są gładkie - także może się nimi spokojnie bawić.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 29 lis 2017 - 20:03
Post #12

Może jakaś kreatywna zabawka.Może byc też ciekawa gra, bądź zabawka interaktywna. Wybór naprawdę duży.
AnetaDziwosz
czw, 30 lis 2017 - 10:07
A może jakiś fajny zestaw kredek? Dzieci w tym wieku lubią rysować, kolorować itd. icon_smile.gif
AnetaDziwosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 30 lis 17 - 10:05
Nr użytkownika: 51,042




post czw, 30 lis 2017 - 10:07
Post #13

A może jakiś fajny zestaw kredek? Dzieci w tym wieku lubią rysować, kolorować itd. icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 30 lis 2017 - 15:32
Post #14

Według mnie super prezentem byłaby ta gra https://www.al.to/p/382234-gra-zrecz...rty-61645.html Froggy Party! Jest to gra zręcznościowa dla dzieci w wieku właśnie 4 lat i więcej. Żabka wydaje polecenia, zaś uczestnicy mają za zadanie wykonywać różne czynności jak na przykład udawanie baletnicy, przedzieranie się przez puszczę czy bycie gigantem. Zabawa świetnie zachęca do ruchu i wspomaga rozwój fizyczny a przy tym może grać cała rodzina icon_smile.gif Poza tym jest teraz na promocji "Oszczędź z Alą i Tomkiem"! Więc jak ktoś się waha jaki prezent świąteczny kupić dzieciakom to polecam serdecznie z_choinka.gif
sylwia92_
śro, 06 gru 2017 - 09:50
Moja 4 latka lubi ciastoline, dużo czasu słuch bajek na cd i ogląda przy tym książeczkę dołączoną, grywam też w grzybobranie i chińczyka
sylwia92_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 26 wrz 17 - 10:06
Nr użytkownika: 50,534




post śro, 06 gru 2017 - 09:50
Post #15

Moja 4 latka lubi ciastoline, dużo czasu słuch bajek na cd i ogląda przy tym książeczkę dołączoną, grywam też w grzybobranie i chińczyka
MarysiaL
wto, 27 mar 2018 - 11:19
Zgadzam się, że dla maluchów najlepsze są zabawki edukacyjne w prezencie. Jak akurat jestem z Łodzi, dlatego po inspirację i na zakupy chodzę do Esów Floresów, ale mają też sklep online: https://www.esyfloresystore.pl/ , więc bez problemu można zamówić bez wychodzenia z domu. Ogólnie mają śliczne ubranka dla dzieci, atestowane, edukacyjne zabawki czy akcesoria do pokoju dziecięcego, więc jest w czym wybierać icon_smile.gif No i jakościowo stoją na wysokim poziomie, także z prezentu będą zadowolone nie tylko dzieciaczki, ale ich mamy też icon_smile.gif Z doświadczenia wiem, że to nie bez znaczenia icon_smile.gif
MarysiaL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 23 mar 18 - 15:17
Nr użytkownika: 51,663




post wto, 27 mar 2018 - 11:19
Post #16

Zgadzam się, że dla maluchów najlepsze są zabawki edukacyjne w prezencie. Jak akurat jestem z Łodzi, dlatego po inspirację i na zakupy chodzę do Esów Floresów, ale mają też sklep online: https://www.esyfloresystore.pl/ , więc bez problemu można zamówić bez wychodzenia z domu. Ogólnie mają śliczne ubranka dla dzieci, atestowane, edukacyjne zabawki czy akcesoria do pokoju dziecięcego, więc jest w czym wybierać icon_smile.gif No i jakościowo stoją na wysokim poziomie, także z prezentu będą zadowolone nie tylko dzieciaczki, ale ich mamy też icon_smile.gif Z doświadczenia wiem, że to nie bez znaczenia icon_smile.gif
daniel3332
wto, 30 lip 2019 - 12:31
Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem będzie zabawka biznes po europejsku . Sam taką samą zabawkę kupiłem mojemu dziecku i naprawdę było bardzo zadowolone z tego powodu.Takiego go jeszcze na swoje oczy nie widziałem tak naprawdę.
daniel3332


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 30 lip 19 - 08:23
Nr użytkownika: 53,225




post wto, 30 lip 2019 - 12:31
Post #17

Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem będzie zabawka biznes po europejsku . Sam taką samą zabawkę kupiłem mojemu dziecku i naprawdę było bardzo zadowolone z tego powodu.Takiego go jeszcze na swoje oczy nie widziałem tak naprawdę.
> Prezent dla 4-latki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 08:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama