Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wrocław USG piersi

> 
Potwora
nie, 05 mar 2006 - 22:28
Gdzie zrobić? Oczywiście prywatnie bo nie mam siły włóczyć się po lekarzach w celu otrzymnia skierowania icon_rolleyes.gif

Na razie sprawdziłam Dolmed - koszt 50 zł.
Robiłyście gdzie indziej? Jakie wrażenia? Jakie ceny?
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 05 mar 2006 - 22:28
Post #1

Gdzie zrobić? Oczywiście prywatnie bo nie mam siły włóczyć się po lekarzach w celu otrzymnia skierowania icon_rolleyes.gif

Na razie sprawdziłam Dolmed - koszt 50 zł.
Robiłyście gdzie indziej? Jakie wrażenia? Jakie ceny?
Potwora
nie, 05 mar 2006 - 22:31
O a na stronie Vity to już nie podają cennika, pewnie to tajemnica icon_twisted.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 05 mar 2006 - 22:31
Post #2

O a na stronie Vity to już nie podają cennika, pewnie to tajemnica icon_twisted.gif
ewabi
pon, 06 mar 2006 - 01:00
Ola, w Mediconcepcie maja jakiegos fachowca od "piersi" - moze tam zadzwon zapytac?
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post pon, 06 mar 2006 - 01:00
Post #3

Ola, w Mediconcepcie maja jakiegos fachowca od "piersi" - moze tam zadzwon zapytac?

--------------------
Doruśka
pon, 06 mar 2006 - 07:40
na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 06 mar 2006 - 07:40
Post #4

na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)
menada
pon, 06 mar 2006 - 08:46
Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki.
https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/med...dix_cennik.html
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post pon, 06 mar 2006 - 08:46
Post #5

Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki.
https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/med...dix_cennik.html

--------------------




Potwora
pon, 06 mar 2006 - 10:58
CYTAT(Dorusia)
na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)


Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 06 mar 2006 - 10:58
Post #6

CYTAT(Dorusia)
na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)


Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy.
Doruśka
pon, 06 mar 2006 - 13:32
hmmm .ja robie od 25 Rż,bo mnei bolało,ale nei miałam nic wyczuwalne,ale doskonale roumiem ze neimasz siły icon_smile.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 06 mar 2006 - 13:32
Post #7

hmmm .ja robie od 25 Rż,bo mnei bolało,ale nei miałam nic wyczuwalne,ale doskonale roumiem ze neimasz siły icon_smile.gif
skanna
pon, 06 mar 2006 - 13:39
Mediconcept nie robi USG piersi, Jarosz poleca gabinet na DÅ‚ugosza.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 06 mar 2006 - 13:39
Post #8

Mediconcept nie robi USG piersi, Jarosz poleca gabinet na DÅ‚ugosza.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
menada
wto, 07 mar 2006 - 15:42
Skanna jakie fajne zdjęcie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Po waszych sugestiach też dziś emblemat zmieniłam icon_biggrin.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post wto, 07 mar 2006 - 15:42
Post #9

Skanna jakie fajne zdjęcie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Po waszych sugestiach też dziś emblemat zmieniłam icon_biggrin.gif

--------------------




Potwora
wto, 07 mar 2006 - 19:41
CYTAT(menada)
Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki. https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/medix_cennik.html


To "od ręki" mnie się podoba ślicznotko z emblematu icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 07 mar 2006 - 19:41
Post #10

CYTAT(menada)
Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki. https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/medix_cennik.html


To "od ręki" mnie się podoba ślicznotko z emblematu icon_exclaim.gif icon_wink.gif
karol
czw, 09 mar 2006 - 17:26
Jak jesteś z okolic Gaju, to w przychodni na Krynickiej mozna zrobic odpłatnie / dr Kowalewska/. umawiasz sie na konkretny dzień i konkretna godzinę. Pozdrawiam
karol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 14:44
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,816

GG:


post czw, 09 mar 2006 - 17:26
Post #11

Jak jesteś z okolic Gaju, to w przychodni na Krynickiej mozna zrobic odpłatnie / dr Kowalewska/. umawiasz sie na konkretny dzień i konkretna godzinę. Pozdrawiam

--------------------
karol

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
AISA
pon, 13 mar 2006 - 22:06
'Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.
AISA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: pon, 19 gru 05 - 13:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,331




post pon, 13 mar 2006 - 22:06
Post #12

'Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.

--------------------

Potwora
pon, 13 mar 2006 - 22:16
CYTAT(AISA)
'Dopóki nie skoÅ„czysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.  
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.


Masz nr telefonu na Kamińskiego?

Wogóle to chciałam tu wtrącić, że jeżeli nie pytają o wiek ani nie przeprowadzają z pacjentem wywiadu to chyba nie są najlepszymi lekarzami we Wrocławiu co?... icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 13 mar 2006 - 22:16
Post #13

CYTAT(AISA)
'Dopóki nie skoÅ„czysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.  
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.


Masz nr telefonu na Kamińskiego?

Wogóle to chciałam tu wtrącić, że jeżeli nie pytają o wiek ani nie przeprowadzają z pacjentem wywiadu to chyba nie są najlepszymi lekarzami we Wrocławiu co?... icon_rolleyes.gif
AISA
pon, 13 mar 2006 - 22:24
Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że nie pytają o wiek w tym sensie, że jeśli nie masz 30 lat to Cię nie przyjmą. Przyjmą cię. Nie ''dyskryminują" też pacjentek, które nie miały w rodzinie osób chorych na raka. Fakt faktem, że od momentu zarejestrowania telefonicznego musiałam czekać tydzień, ale uwierz mi warto było. Jeszcze nigdy nie miałam tak przebadanych piersi jak tam mi przebadali. A zajęło to łącznie może godzinę. Telefon na Kamieńskiego: 327-02-86
AISA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: pon, 19 gru 05 - 13:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,331




post pon, 13 mar 2006 - 22:24
Post #14

Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że nie pytają o wiek w tym sensie, że jeśli nie masz 30 lat to Cię nie przyjmą. Przyjmą cię. Nie ''dyskryminują" też pacjentek, które nie miały w rodzinie osób chorych na raka. Fakt faktem, że od momentu zarejestrowania telefonicznego musiałam czekać tydzień, ale uwierz mi warto było. Jeszcze nigdy nie miałam tak przebadanych piersi jak tam mi przebadali. A zajęło to łącznie może godzinę. Telefon na Kamieńskiego: 327-02-86

--------------------

Doruśka
wto, 14 mar 2006 - 10:00
i ja tez własnie tam chodze icon_smile.gif)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 14 mar 2006 - 10:00
Post #15

i ja tez własnie tam chodze icon_smile.gif)
tombek
pon, 07 maj 2012 - 21:07
dr świdrak robi usg piersi (ginekolog)
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post pon, 07 maj 2012 - 21:07
Post #16

dr świdrak robi usg piersi (ginekolog)
salamina
wto, 30 maj 2017 - 19:09
ja u Michalika robiłam, ogólnie zwykle chodzę do niego i mogę polecić, jest ok
https://ginekolog-michalik.pl/usg-piersi/ - tu możesz sobie ogarnąć
salamina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 21 lis 15 - 00:17
Nr użytkownika: 46,758




post wto, 30 maj 2017 - 19:09
Post #17

ja u Michalika robiłam, ogólnie zwykle chodzę do niego i mogę polecić, jest ok
https://ginekolog-michalik.pl/usg-piersi/ - tu możesz sobie ogarnąć
Laluna
wto, 29 sie 2017 - 22:42
Zależy czy jest coś niepokojącego czy chcesz po prostu zrobić badanie profilaktyczne? czy może chcesz zrobić USG w ramach wizyty ginekologicznej? W Komorowicach, w szpitalu Orthos robią i takie USG i takie gdy coś Cie niepokoi. Polecam zadzwonić i się dopytać, bo nie zawsze to co piszą w internecie pokrywa się z prawdą jeśli chodzi o ceny usług medycznych.
Laluna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 135
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 23:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,504

GG:


post wto, 29 sie 2017 - 22:42
Post #18

Zależy czy jest coś niepokojącego czy chcesz po prostu zrobić badanie profilaktyczne? czy może chcesz zrobić USG w ramach wizyty ginekologicznej? W Komorowicach, w szpitalu Orthos robią i takie USG i takie gdy coś Cie niepokoi. Polecam zadzwonić i się dopytać, bo nie zawsze to co piszą w internecie pokrywa się z prawdą jeśli chodzi o ceny usług medycznych.
Zossia89
wto, 12 wrz 2017 - 13:18
Wątek jest wrocławski, ale jeśli część czytelniczek jest ze stolicy to pozwolę sobie polecić warszawską klinikę - https://krajmed.pl/badania-usg/ - miałam tam badanie USG piersi i było wszystko w porządku.

Ten post edytował Zossia89 wto, 12 wrz 2017 - 13:19
Zossia89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 13 lut 17 - 12:56
Nr użytkownika: 48,854




post wto, 12 wrz 2017 - 13:18
Post #19

Wątek jest wrocławski, ale jeśli część czytelniczek jest ze stolicy to pozwolę sobie polecić warszawską klinikę - https://krajmed.pl/badania-usg/ - miałam tam badanie USG piersi i było wszystko w porządku.

--------------------
Szukasz praktycznych porad wychowawczych i nie tylko? Zerknij na mojego bloga: https://www.zaradne-mamy.blogspot.com - polecam :)
Dagmarka34
pon, 13 lis 2017 - 16:47
Ja w ostatnim czasie byłam na usg piersi w Proclinic. Lekarz dokładny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poszłam tam z polecenia i nie żałuję. Zobaczcie sobie https://proclinic.pl/oferta/usg-piersi/
Dagmarka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 16:41
Nr użytkownika: 50,892




post pon, 13 lis 2017 - 16:47
Post #20

Ja w ostatnim czasie byłam na usg piersi w Proclinic. Lekarz dokładny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poszłam tam z polecenia i nie żałuję. Zobaczcie sobie https://proclinic.pl/oferta/usg-piersi/
> WrocÅ‚aw USG piersi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama