Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

ginekolog we wrocławiu

> 
Kalinka
sob, 25 wrz 2004 - 17:01
dr Wojciechowski prowadził moją ciążę - w sumie nie narzekam - ale chyba tylko dlatego, że przez cały czas wszystko było w porządku ... Ogólnie zarzuciłabym mu jedną rzecz - strasznie małomówny z niego człowiek. Żeby coś od niego usłyszeć sama musiałam pytać (i odpowiadał ... mało wyczerpująco ... przynajmniej dla mnie - kobiety w pierwszej ciąży ciekawej wszystkiego). Nie mogę też powiedzieć, żeby zarażał optymizmem ... acha - i jeszcze jadna rzecz - zawsze się spóźnia (hehe - wiem to od pielęgniarek ... no i z doświadczenia bo zawsze musiałam czegać mimo, że wizyty są na umówioną godzinę...).

pozdrawiam icon_smile.gif
Kalinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 309
Dołączył: czw, 02 paź 03 - 15:47
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,090

GG:


post sob, 25 wrz 2004 - 17:01
Post #21

dr Wojciechowski prowadził moją ciążę - w sumie nie narzekam - ale chyba tylko dlatego, że przez cały czas wszystko było w porządku ... Ogólnie zarzuciłabym mu jedną rzecz - strasznie małomówny z niego człowiek. Żeby coś od niego usłyszeć sama musiałam pytać (i odpowiadał ... mało wyczerpująco ... przynajmniej dla mnie - kobiety w pierwszej ciąży ciekawej wszystkiego). Nie mogę też powiedzieć, żeby zarażał optymizmem ... acha - i jeszcze jadna rzecz - zawsze się spóźnia (hehe - wiem to od pielęgniarek ... no i z doświadczenia bo zawsze musiałam czegać mimo, że wizyty są na umówioną godzinę...).

pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
user posted image
Kasia - mama Wiktorka - 9.11.2003
Ubi

Go??







post wto, 28 wrz 2004 - 11:22
Post #22

Polecam świetnego ginekologa Zbigniewa Saczko. Przynajmniej takie było moje odczucie. Chodziłam do niego i przed zajściem w ciążę i podczas niej i chyba na nim poprzestanę. Nie mam co prawda dużych doświadczeń z lekarzami, ale moich obserwacji wynika, że ten lekarz był zawsze otwarty na wszelkie wątpliwości, cierpliwie odpowiadał na wszelkie, nawet najgłupsze pytania ( typu czy ból porodowy jest do zniesienia , ups, może nie powinnam tego pisać, gdyż sama wystawiam sobie niezłe świadectwo icon_lol.gif ). A tak poważnie pomimo tego, że przebieg mojej ciąży był "koncertowy" kierował mnie na wszystkie badania, mogłam do niego dzwonić w środku nocy. A po porodzie przyszedł do mnie i pogratulował urokliwej ( jak to nazwał ) córeczki. Było to bardzo kojące..
Pozdrawiam
Doruśka
wto, 28 wrz 2004 - 13:48
Chodziąm do Saczko(tzn byłam 4 razy) nie założył mi karty!!
za każdym razem musiałam mówić wszystko od nowa,to mnie zraziło icon_sad.gif
ale nadżerke mi wyleczył kwasami za 1 raz.Aby odstawić dziecko od piersi polecał relanium dla mamy i dla dziecka icon_eek.gif

ja wróciłam do Dr.Zajac -Uramowskiej,która prowadziła z powodzieniem moja pierwszą,zagrozona ciażę.teraz kieruje mnie na milion badań,i nie pozwala brac hormonów,bo miałam zapalenie trzustki(fakt,źle znosiąłm te co brałąm) będe zakładać spiralę,ale najpierw robiąłm: posiew z antybiogramem,wymaz,usg,cytologię.Wiem,ze ta dr nie każdemu odpowiiada,nie jest miła w obejściu,ze tak powiem,ale ja mam do niej zaufanie i ja lubie,nawet sobie żartujemy,a jak ide na wizytę z Kalinka ,to mała zawsze dostaje jakieś długopisy czy notesiki...icon_smile.gif)

inni lekarze chcieli mi po prostu załozyć spiralę.a jeden nawet bez leczenia nadżerki
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 28 wrz 2004 - 13:48
Post #23

Chodziąm do Saczko(tzn byłam 4 razy) nie założył mi karty!!
za każdym razem musiałam mówić wszystko od nowa,to mnie zraziło icon_sad.gif
ale nadżerke mi wyleczył kwasami za 1 raz.Aby odstawić dziecko od piersi polecał relanium dla mamy i dla dziecka icon_eek.gif

ja wróciłam do Dr.Zajac -Uramowskiej,która prowadziła z powodzieniem moja pierwszą,zagrozona ciażę.teraz kieruje mnie na milion badań,i nie pozwala brac hormonów,bo miałam zapalenie trzustki(fakt,źle znosiąłm te co brałąm) będe zakładać spiralę,ale najpierw robiąłm: posiew z antybiogramem,wymaz,usg,cytologię.Wiem,ze ta dr nie każdemu odpowiiada,nie jest miła w obejściu,ze tak powiem,ale ja mam do niej zaufanie i ja lubie,nawet sobie żartujemy,a jak ide na wizytę z Kalinka ,to mała zawsze dostaje jakieś długopisy czy notesiki...icon_smile.gif)

inni lekarze chcieli mi po prostu załozyć spiralę.a jeden nawet bez leczenia nadżerki
MartaTwins
pon, 04 paź 2004 - 13:10
Ja polecam Saczko mamuskom pelnym watpliwosci, ktore lubia lekarza co to wyslucha cierpliwie, odpowie na najdziwniejsze pytania i ma poczucie humoru. Psychicznie czulam sie u niego bardzo komfortowo:) Bardzo tez mi sie podobalo, jak wyznal;), ze on sam w polowie jest kobieta:))))) Bo ja twierdzi ahahhaha tak dlugo juz w tym robi:)))))))))) Serdeczny lekarz. A zdarzylo mi sie kiedys, ze zetknelam sie z lekarzem, ktory mnie traktowal jak gadajaca ciezarna macice, bardzo wtedy docinialm podejscie SAczki do pacjentek.
MartaTwins


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: nie, 15 lut 04 - 18:36
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 1,449

GG:


post pon, 04 paź 2004 - 13:10
Post #24

Ja polecam Saczko mamuskom pelnym watpliwosci, ktore lubia lekarza co to wyslucha cierpliwie, odpowie na najdziwniejsze pytania i ma poczucie humoru. Psychicznie czulam sie u niego bardzo komfortowo:) Bardzo tez mi sie podobalo, jak wyznal;), ze on sam w polowie jest kobieta:))))) Bo ja twierdzi ahahhaha tak dlugo juz w tym robi:)))))))))) Serdeczny lekarz. A zdarzylo mi sie kiedys, ze zetknelam sie z lekarzem, ktory mnie traktowal jak gadajaca ciezarna macice, bardzo wtedy docinialm podejscie SAczki do pacjentek.

--------------------
Marta, mama Helenki i Eryka (07.05.2003)
Aleksandra
pon, 04 paź 2004 - 20:52
Widzę, że nie jestem oryginalna, tez gorąco polecam dr Zb. Saczko. Wspaniale prowadził ciążę, podczas każdej wizyty był przemiły, a co najważniejsze, kiedy przyszłam rodzić, on schodził z dyzuru,ale został przy mnie i całe szczęście, gdyż po pewnym czasie pojawiły się komplikacje, a on nie zwlekał z cesarką. Natomiast rany po cięciu można szukać, ale pod lupą.
Po porodzie często zaglądał do mnie i zawsze z miłym słowem na ustach. PS Dorusiu, a to relanium... az mi się wierzyć nie chce icon_biggrin.gif . Za kilka miesięcy będę musiała do niego przyjść i wówczas sama się zapytam, zobaczymy, czy i mnie doradzi taki sposób odstawienia dziecka od piersi. A może żartował.
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post pon, 04 paź 2004 - 20:52
Post #25

Widzę, że nie jestem oryginalna, tez gorąco polecam dr Zb. Saczko. Wspaniale prowadził ciążę, podczas każdej wizyty był przemiły, a co najważniejsze, kiedy przyszłam rodzić, on schodził z dyzuru,ale został przy mnie i całe szczęście, gdyż po pewnym czasie pojawiły się komplikacje, a on nie zwlekał z cesarką. Natomiast rany po cięciu można szukać, ale pod lupą.
Po porodzie często zaglądał do mnie i zawsze z miłym słowem na ustach. PS Dorusiu, a to relanium... az mi się wierzyć nie chce icon_biggrin.gif . Za kilka miesięcy będę musiała do niego przyjść i wówczas sama się zapytam, zobaczymy, czy i mnie doradzi taki sposób odstawienia dziecka od piersi. A może żartował.
Dorka
czw, 20 sty 2005 - 18:52
Szukam lekarza, który w gabinecie ma dobrej jakości sprzęt USG i dobrze się zna na interpretacji tego co dzięki niemu widać. Pewnie Jarosz icon_rolleyes.gif , czy polecicie jeszcze kogoś?
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post czw, 20 sty 2005 - 18:52
Post #26

Szukam lekarza, który w gabinecie ma dobrej jakości sprzęt USG i dobrze się zna na interpretacji tego co dzięki niemu widać. Pewnie Jarosz icon_rolleyes.gif , czy polecicie jeszcze kogoś?

--------------------
mama WKM ;)
Doruśka
czw, 20 sty 2005 - 19:47
Dorka,Pawluk jeszcze,a j apolecam Skośkiewicza.

Dla Ciebie kochana??? icon_smile.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 20 sty 2005 - 19:47
Post #27

Dorka,Pawluk jeszcze,a j apolecam Skośkiewicza.

Dla Ciebie kochana??? icon_smile.gif
Anita.W
czw, 20 sty 2005 - 21:25
Dorka ja polecam ul. Krzycką to klinika Jarosza. Maja tam naprawde super sprzęcior. Tam przyjmuje nie tylko Jarosz. Ja tam chodzę np. do dr. Mydłowskiego (jest bardzo dokładny i wszystko tlumaczy co widac na usg.)
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post czw, 20 sty 2005 - 21:25
Post #28

Dorka ja polecam ul. Krzycką to klinika Jarosza. Maja tam naprawde super sprzęcior. Tam przyjmuje nie tylko Jarosz. Ja tam chodzę np. do dr. Mydłowskiego (jest bardzo dokładny i wszystko tlumaczy co widac na usg.)

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Anita.W
czw, 20 sty 2005 - 21:27
aha wizyta z badanie + usg + cytologia kosztuje 110 zl.
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post czw, 20 sty 2005 - 21:27
Post #29

aha wizyta z badanie + usg + cytologia kosztuje 110 zl.

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Dorka
pią, 21 sty 2005 - 11:49
Dzieki dziewczyny za szybki odzew, zastanawiam się nad klinką Jarosza i Pawlukiem (jednak chyba troche tańszy icon_rolleyes.gif , podobno wizyta z USG 70zł, ale może się juz coś zmieniło, tylko u niego straszne kolejki icon_confused.gif )
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pią, 21 sty 2005 - 11:49
Post #30

Dzieki dziewczyny za szybki odzew, zastanawiam się nad klinką Jarosza i Pawlukiem (jednak chyba troche tańszy icon_rolleyes.gif , podobno wizyta z USG 70zł, ale może się juz coś zmieniło, tylko u niego straszne kolejki icon_confused.gif )

--------------------
mama WKM ;)
Aleksandra
pią, 21 sty 2005 - 20:50
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat dr Jarosza i chwilową nieobecnością dr Saczko, udałam się na wizytę do dr Jarosza i niestety po 2, 5 godzinach oczekawiania ( nie wiem jak ciężarne to znoszą) dałam sopbie spokój. Jak na tak długa praktykę mógłby trochę lepiej planować wizyty. Wiem, ze ilosć pacjentek świadczy na jego korzyść, ale ja tez cenię swój czas.
POzdrawiam i wszystkim pacjentkom dr Jarosza gratuluję cierpliwości.
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post pią, 21 sty 2005 - 20:50
Post #31

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat dr Jarosza i chwilową nieobecnością dr Saczko, udałam się na wizytę do dr Jarosza i niestety po 2, 5 godzinach oczekawiania ( nie wiem jak ciężarne to znoszą) dałam sopbie spokój. Jak na tak długa praktykę mógłby trochę lepiej planować wizyty. Wiem, ze ilosć pacjentek świadczy na jego korzyść, ale ja tez cenię swój czas.
POzdrawiam i wszystkim pacjentkom dr Jarosza gratuluję cierpliwości.
Anita.W
sob, 22 sty 2005 - 14:33
2,5 godziny icon_eek.gif . Oj mi to sie jeszcze nie przytrafiło. ALe ja byłam tam zaledwie 5 razy - w tym u samego Jarosza to tylko raz. Najdłużej czekałam jakieś 10 min. wink.gif .
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post sob, 22 sty 2005 - 14:33
Post #32

2,5 godziny icon_eek.gif . Oj mi to sie jeszcze nie przytrafiło. ALe ja byłam tam zaledwie 5 razy - w tym u samego Jarosza to tylko raz. Najdłużej czekałam jakieś 10 min. wink.gif .

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
fumiko
czw, 24 lut 2005 - 11:41
Czy ktoś z Was chodzi do Barcikowskiego z Corfamedu? Prosze o opinie

Pozdrawiam wszystkie mamy icon_biggrin.gif
fumiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 158
Dołączył: czw, 24 lut 05 - 11:30
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,746

GG:


post czw, 24 lut 2005 - 11:41
Post #33

Czy ktoś z Was chodzi do Barcikowskiego z Corfamedu? Prosze o opinie

Pozdrawiam wszystkie mamy icon_biggrin.gif
Doruśka
czw, 24 lut 2005 - 19:32
barcikowski to... nie polecam z całego serca nei polecam icon_sad.gif((
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 24 lut 2005 - 19:32
Post #34

barcikowski to... nie polecam z całego serca nei polecam icon_sad.gif((
fumiko
pią, 25 lut 2005 - 12:34
Dlaczego Dorusia, dlaczego? Ja mam pewne obawy co do jego kompetencji, ale nie wiem czy sluszne... podziel sie prosze swoimi doswiadczeniami
fumiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 158
Dołączył: czw, 24 lut 05 - 11:30
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,746

GG:


post pią, 25 lut 2005 - 12:34
Post #35

Dlaczego Dorusia, dlaczego? Ja mam pewne obawy co do jego kompetencji, ale nie wiem czy sluszne... podziel sie prosze swoimi doswiadczeniami
Doruśka
pią, 25 lut 2005 - 13:53
nie rozpoznał u mnie nadżerki,nawet po mojej sugesti,spirale bez znieczulenie chciał i bez badań dodatkowych zakładać (jeszcze wtedy nei miesiaczkowałam,zatem szyjka była zamknięta) nawet bez cytologi(a ja miałam nadżerkę icon_sad.gif(
wstydził sie bardziej niz ja
moją siostre i szwagra leczył 1,5 roku z chlamydii w końcu stwierdziął,ze sa nieuleczalnie chorzy icon_sad.gif((
na ich sugestei,zeby moze jakąś kombinacje antybiotyków to poprosił o liste,to on im przepisze co zechcą icon_eek.gif
dla mnie to wystarczy
a Ty? napisz prosze , bo moaj siostyra mysli,zeon tylko ja tak potraktował:(
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pią, 25 lut 2005 - 13:53
Post #36

nie rozpoznał u mnie nadżerki,nawet po mojej sugesti,spirale bez znieczulenie chciał i bez badań dodatkowych zakładać (jeszcze wtedy nei miesiaczkowałam,zatem szyjka była zamknięta) nawet bez cytologi(a ja miałam nadżerkę icon_sad.gif(
wstydził sie bardziej niz ja
moją siostre i szwagra leczył 1,5 roku z chlamydii w końcu stwierdziął,ze sa nieuleczalnie chorzy icon_sad.gif((
na ich sugestei,zeby moze jakąś kombinacje antybiotyków to poprosił o liste,to on im przepisze co zechcą icon_eek.gif
dla mnie to wystarczy
a Ty? napisz prosze , bo moaj siostyra mysli,zeon tylko ja tak potraktował:(
alusiaa
pon, 14 mar 2005 - 11:34
Byłam we W-wiu u trzech i w końcu...chodzę do babki w Oleśnicy.Wiem,ze przyjmuje też we Wroclawiu,w Vicie na Oławskiej,ale nie wiem,ile tam kosztuje wizyta.U siebie w prywatnym gabinecie wizyta kosztuje 50zl,a
z USG 70zł.
Babka konkretna ,prowadziła moją ciążę.ego.Mielismy zawsze mnóstwo pytan i zdarzałó się ,że siedzieliśmy w gabinecie niemal godzinę icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif .
Brakuje mi tych wizyt... wink.gif

A wcześniej byłam u młodszego Woytonia(z kliniki na Grobli),Zuchowskiej z Medicoveru i Smolińskiego.
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post pon, 14 mar 2005 - 11:34
Post #37

Byłam we W-wiu u trzech i w końcu...chodzę do babki w Oleśnicy.Wiem,ze przyjmuje też we Wroclawiu,w Vicie na Oławskiej,ale nie wiem,ile tam kosztuje wizyta.U siebie w prywatnym gabinecie wizyta kosztuje 50zl,a
z USG 70zł.
Babka konkretna ,prowadziła moją ciążę.ego.Mielismy zawsze mnóstwo pytan i zdarzałó się ,że siedzieliśmy w gabinecie niemal godzinę icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif .
Brakuje mi tych wizyt... wink.gif

A wcześniej byłam u młodszego Woytonia(z kliniki na Grobli),Zuchowskiej z Medicoveru i Smolińskiego.
fumiko
śro, 16 mar 2005 - 17:29
Przepraszam Dorusia, ze tak pozno - nie mialam neta... icon_sad.gif
Co do Barcikowskiego to mam mieszane uczucia, choc mnie takie nieprzyjemnosci jak Ciebie i Twoja rodzine nie spotkaly. Dla mnie jest bardzo mily i delikatny i odpowiada na wszystkie pytania, ale do tej pory [mimo, ze to juz 16 tydzien] nie dowiedzialam sie jaki mam termin porodu - obliczylam go sobie sama i na nastepna wizyte nie kazal mi robic morfologii i badania moczu, bo ostatnie wyniki mialam idealne... Nie wiem co o tym myslec...
fumiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 158
Dołączył: czw, 24 lut 05 - 11:30
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2,746

GG:


post śro, 16 mar 2005 - 17:29
Post #38

Przepraszam Dorusia, ze tak pozno - nie mialam neta... icon_sad.gif
Co do Barcikowskiego to mam mieszane uczucia, choc mnie takie nieprzyjemnosci jak Ciebie i Twoja rodzine nie spotkaly. Dla mnie jest bardzo mily i delikatny i odpowiada na wszystkie pytania, ale do tej pory [mimo, ze to juz 16 tydzien] nie dowiedzialam sie jaki mam termin porodu - obliczylam go sobie sama i na nastepna wizyte nie kazal mi robic morfologii i badania moczu, bo ostatnie wyniki mialam idealne... Nie wiem co o tym myslec...
alusiaa
sob, 19 mar 2005 - 10:57
Dorusiu! Co do doktor Zając,o której piszesz,że nie jest zbyt miła w obejściu.Istotnie- zetknęłam się z nią po porodzie w szpitalu.Miałam cesarkę i już po 2 czy 3 dniach w ogóle przestałam krwawić.
Nie wiedziałam,czy to normalne (mojego lekarza nie było),powiedziałam jej o tym podczas obchodu.Zrobiła aferę,dzwoniła do ordynatora,chciała jakiś zabieg przeprowadzać icon_eek.gif ,ordynator się nie zgodził ''na razie''.
Przypisała mi jakies czopki i CHININĘ (na malarię się ją stosuje) icon_eek.gif .
Do tego NASTRASZYŁA potwornie,że grozi mi sepsa icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif i tragedia gotowa...
Tak powiedziała icon_eek.gif ...

Byłam wtedy ciężko przerażona ,nie wiedziałam ,co się dzieje.Do tego nie
czułam się dobrze po porodzie...no szok po prostu.

Wrócił mój lekarz,okazało się,że nic się nie dzieje,ujście macicy wcale nie jest zablokowane,''nic mi nie gnije''-tak to ujęła,i wszystko jest ok. icon_eek.gif

Po prostu miałam ładnie wyczyszczoną macicę po zabiegu i tyle...
A ile strachu się wtedy najadłam i łez wypłakałam,to tylko ja wiem.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 19 mar 2005 - 10:57
Post #39

Dorusiu! Co do doktor Zając,o której piszesz,że nie jest zbyt miła w obejściu.Istotnie- zetknęłam się z nią po porodzie w szpitalu.Miałam cesarkę i już po 2 czy 3 dniach w ogóle przestałam krwawić.
Nie wiedziałam,czy to normalne (mojego lekarza nie było),powiedziałam jej o tym podczas obchodu.Zrobiła aferę,dzwoniła do ordynatora,chciała jakiś zabieg przeprowadzać icon_eek.gif ,ordynator się nie zgodził ''na razie''.
Przypisała mi jakies czopki i CHININĘ (na malarię się ją stosuje) icon_eek.gif .
Do tego NASTRASZYŁA potwornie,że grozi mi sepsa icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif i tragedia gotowa...
Tak powiedziała icon_eek.gif ...

Byłam wtedy ciężko przerażona ,nie wiedziałam ,co się dzieje.Do tego nie
czułam się dobrze po porodzie...no szok po prostu.

Wrócił mój lekarz,okazało się,że nic się nie dzieje,ujście macicy wcale nie jest zablokowane,''nic mi nie gnije''-tak to ujęła,i wszystko jest ok. icon_eek.gif

Po prostu miałam ładnie wyczyszczoną macicę po zabiegu i tyle...
A ile strachu się wtedy najadłam i łez wypłakałam,to tylko ja wiem.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
alusiaa
sob, 19 mar 2005 - 11:00
Acha,we wcześniejszym poście nie napisałam nazwiska lekarki,do któej chadzam z wielką przyjemnością icon_biggrin.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 19 mar 2005 - 11:00
Post #40

Acha,we wcześniejszym poście nie napisałam nazwiska lekarki,do któej chadzam z wielką przyjemnością icon_biggrin.gif
> ginekolog we wrocławiu
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 02:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama