Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

prezent urodzinowy dla męża

> 
bolka
nie, 14 paź 2007 - 14:29
Szukam natchnienia, mąż ma urodziny 25.10. Problematyczne są dla mnie następujące kwestie:
1. zawsze miałam problem z kupieniem prezentu mężczyźnie
2. ostatnio mąż dostał kapcie, a ja miesiąc później komplet: kolczyki+łańcuszek z wisiorkiem
3. z jego upodobań to gra w kręgle, motoryzacja, książki czyta branżowe ma tego mnóstwo, z muzyki U2 ale ma całą kolekcję, a tak zadowala go radio
4. męskie kosmetyki ma, ubrań ma więcej ode mnie, poza tym mam problem z kupowaniem sobie ciuchów a co dopiero komuś
5. z seksownych niespodzianek to w 8 miesiącu ciąży na dużo mnie nie stać 08.gif
6. na jego urodziny przeznaczamy 2 dni, jednego dnia przychodzą rodzice, drugiego znajomi, czyli nasze indywidualne wyjście - prezent dało by 3 dni urodzin impreza.gif (to za dużo)
przewiduję na prezent ok. 100 zł lub mniej, nie więcej żeby jak nie trafię to nie za dużym kosztem
z góry dzięki za każdy pomysł
bolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,323
Dołączył: wto, 07 lis 06 - 15:46
Nr użytkownika: 8,359




post nie, 14 paź 2007 - 14:29
Post #1

Szukam natchnienia, mąż ma urodziny 25.10. Problematyczne są dla mnie następujące kwestie:
1. zawsze miałam problem z kupieniem prezentu mężczyźnie
2. ostatnio mąż dostał kapcie, a ja miesiąc później komplet: kolczyki+łańcuszek z wisiorkiem
3. z jego upodobań to gra w kręgle, motoryzacja, książki czyta branżowe ma tego mnóstwo, z muzyki U2 ale ma całą kolekcję, a tak zadowala go radio
4. męskie kosmetyki ma, ubrań ma więcej ode mnie, poza tym mam problem z kupowaniem sobie ciuchów a co dopiero komuś
5. z seksownych niespodzianek to w 8 miesiącu ciąży na dużo mnie nie stać 08.gif
6. na jego urodziny przeznaczamy 2 dni, jednego dnia przychodzą rodzice, drugiego znajomi, czyli nasze indywidualne wyjście - prezent dało by 3 dni urodzin impreza.gif (to za dużo)
przewiduję na prezent ok. 100 zł lub mniej, nie więcej żeby jak nie trafię to nie za dużym kosztem
z góry dzięki za każdy pomysł


--------------------
Ariannae
nie, 14 paź 2007 - 15:18
Hi, hi mój mąż też ma urodziny 25.10 03.gif i ja też zawsze dlugo sie zastanawiam co mu kupić ( z facetami zawsze jest problem, kobiecie o wiele łatwiej kupić prezent).
Ponieważ moj R. uwielbia muzykę, w tym roku kupiłam mu koncert Armii na DVD ( ja też lubię Armię, więc sama tez skorzystam 08.gif ).
A więc ja proponuję abys swojemu mężowi kupiła U2 na DVD 06.gif albo książkę o U2 06.gif
Ariannae


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: czw, 06 wrz 07 - 14:57
Nr użytkownika: 16,088




post nie, 14 paź 2007 - 15:18
Post #2

Hi, hi mój mąż też ma urodziny 25.10 03.gif i ja też zawsze dlugo sie zastanawiam co mu kupić ( z facetami zawsze jest problem, kobiecie o wiele łatwiej kupić prezent).
Ponieważ moj R. uwielbia muzykę, w tym roku kupiłam mu koncert Armii na DVD ( ja też lubię Armię, więc sama tez skorzystam 08.gif ).
A więc ja proponuję abys swojemu mężowi kupiła U2 na DVD 06.gif albo książkę o U2 06.gif

--------------------


iguana
pon, 15 paź 2007 - 07:28
ja zazwyczaj swojemu kupujÄ™ prezenty tu:
https://www.toys4boys.pl/Prezenty-dla-Niego-catId1.html
Zawsze jest zadowolony, bo mają tam oryginalne gadżety. Ostatnio na urodziny dostał zestaw 11 czy 13 narzędzi w breloczku. Maleńkie toto, a bardzo przydatne. Podobało się.
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post pon, 15 paź 2007 - 07:28
Post #3

ja zazwyczaj swojemu kupujÄ™ prezenty tu:
https://www.toys4boys.pl/Prezenty-dla-Niego-catId1.html
Zawsze jest zadowolony, bo mają tam oryginalne gadżety. Ostatnio na urodziny dostał zestaw 11 czy 13 narzędzi w breloczku. Maleńkie toto, a bardzo przydatne. Podobało się.

--------------------

Roberta
pon, 15 paź 2007 - 07:51
Ja swojemu mogę zawsze sprezentować książki i pyty z muzyką, ale kiedyś wymysliłam ekslibris w formie pieczątki.
Zrobiło to na nim wielkie wrażenie, powiedział, że jeszcze nigdy nie dostał tak eleganckiego prezentu, choć pudełko pieczątki, to nie jest rzecz zbyt eksluzywna. A plusy dla mnie to były takie:
1. kosztowało 50 zł (tylko),
2. robiÄ… na poczekaniu.
Może tylko więcej czasu zajęło mi wymyslenie co umieścić na ekslibrisie.
Na naszym ekslibrisie jest alfabet z nazwiskiem wkomponowanym w ciąg znaków.
Sto lat dla męża (u Twego boku rzecz jasna)! impreza.gif

Roberta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 11:08
SkÄ…d: ze Wsi, Starej
Nr użytkownika: 1,566




post pon, 15 paź 2007 - 07:51
Post #4

Ja swojemu mogę zawsze sprezentować książki i pyty z muzyką, ale kiedyś wymysliłam ekslibris w formie pieczątki.
Zrobiło to na nim wielkie wrażenie, powiedział, że jeszcze nigdy nie dostał tak eleganckiego prezentu, choć pudełko pieczątki, to nie jest rzecz zbyt eksluzywna. A plusy dla mnie to były takie:
1. kosztowało 50 zł (tylko),
2. robiÄ… na poczekaniu.
Może tylko więcej czasu zajęło mi wymyslenie co umieścić na ekslibrisie.
Na naszym ekslibrisie jest alfabet z nazwiskiem wkomponowanym w ciąg znaków.
Sto lat dla męża (u Twego boku rzecz jasna)! impreza.gif



--------------------
Mama Kacperka (24.12.2001), Igorka (14.07.2004), Hubercika (24.10.2006) i aniołka (10 t.c. ['] 5.12.2008)
Klient FCJPNFM
bolka
pon, 15 paź 2007 - 10:06
Myślę, że wybiorę coś z gadżetów
1. ramka cyfrowa do zdjęć tylko w formie breloku (ze względu na cenę)
2. kufle do piwa
ale jeszcze przejrzę tą stronkę później na spokojnie, dzięki za linka
Fajnie, że nie będą to kapcie 08.gif
Pieczątka odpada ze względu na to że mąż prowadzi poligrafię i pieczątki są czymś powszechnym dla Niego.
bolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,323
Dołączył: wto, 07 lis 06 - 15:46
Nr użytkownika: 8,359




post pon, 15 paź 2007 - 10:06
Post #5

Myślę, że wybiorę coś z gadżetów
1. ramka cyfrowa do zdjęć tylko w formie breloku (ze względu na cenę)
2. kufle do piwa
ale jeszcze przejrzę tą stronkę później na spokojnie, dzięki za linka
Fajnie, że nie będą to kapcie 08.gif
Pieczątka odpada ze względu na to że mąż prowadzi poligrafię i pieczątki są czymś powszechnym dla Niego.


--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 24 lut 2017 - 11:47
Post #6

Jak jesteś w ósmym miesiącu to najlepiej będzie jak kupisz coś przez internet. Ja swojemu mężowi kupiłam akcesoria myśliwskie bo uwielbia wypady do lasu i wyprawy myśliwskie, zresztą jakby ktoś potrzebował to tutaj można znaleźć fajne artykuły w dobrych cenach: https://faut.com.pl
Sandra999
piÄ…, 14 kwi 2017 - 12:31
Ja bym na Twoim miejscu przygotowała kolację i zaprosiła go gdzieś - np. teatr lub kino icon_wink.gif
Sandra999


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 14 kwi 17 - 12:12
Nr użytkownika: 49,322




post piÄ…, 14 kwi 2017 - 12:31
Post #7

Ja bym na Twoim miejscu przygotowała kolację i zaprosiła go gdzieś - np. teatr lub kino icon_wink.gif
muppet
śro, 19 kwi 2017 - 13:10
Myślę, że pulsometr to również dobry pomysł na prezent. Ja to kupiłam mojemu mężczyźnie.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 19 kwi 2017 - 13:10
Post #8

Myślę, że pulsometr to również dobry pomysł na prezent. Ja to kupiłam mojemu mężczyźnie.
quall
wto, 25 kwi 2017 - 03:26
Temat stary wiadomo ale jakby ktoś potrzebował dalej prezentu to polecić mogę rower magnetyczny https://www.marbo-sport.pl/product-pol-2587...-Sculpture.html tak by nowego tematu nie zakładać. Jeśli ktoś nie wie co to, to zachęcam do sprawdzenia gdyż potrafi wpłynąć on na zdrowie i kondycji bardzo mocno.
quall


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 24 kwi 17 - 07:59
Nr użytkownika: 49,395




post wto, 25 kwi 2017 - 03:26
Post #9

Temat stary wiadomo ale jakby ktoś potrzebował dalej prezentu to polecić mogę rower magnetyczny https://www.marbo-sport.pl/product-pol-2587...-Sculpture.html tak by nowego tematu nie zakładać. Jeśli ktoś nie wie co to, to zachęcam do sprawdzenia gdyż potrafi wpłynąć on na zdrowie i kondycji bardzo mocno.
dora88
wto, 25 kwi 2017 - 13:24
Rower magnetyczny? hahahahah co to takiego? U mnie na urodziny to skromniejsze prezenty ^^ Ode mnie mąż dostał pyszną kolację i kubek z nadrukiem, który się ukazuje, jak kubek jest ciepły. Coś w ten deseń: https://www.tech-media.pl/search/t25,kubki_z_nadrukiem. Oczywiście napis całkowicie spersonalizowany, który tylko dla nas ma duże znaczenie icon_smile.gif
dora88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 13 gru 13 - 10:02
Nr użytkownika: 43,294




post wto, 25 kwi 2017 - 13:24
Post #10

Rower magnetyczny? hahahahah co to takiego? U mnie na urodziny to skromniejsze prezenty ^^ Ode mnie mąż dostał pyszną kolację i kubek z nadrukiem, który się ukazuje, jak kubek jest ciepły. Coś w ten deseń: https://www.tech-media.pl/search/t25,kubki_z_nadrukiem. Oczywiście napis całkowicie spersonalizowany, który tylko dla nas ma duże znaczenie icon_smile.gif
kuna87
nie, 30 kwi 2017 - 10:08
Mój dostał ostatnio gre planszową... Później rękawiczki na motocykl. W sumie to wszystko zależy od jego zainteresowań i tego co potrzebuje
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 30 kwi 2017 - 10:08
Post #11

Mój dostał ostatnio gre planszową... Później rękawiczki na motocykl. W sumie to wszystko zależy od jego zainteresowań i tego co potrzebuje

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
marcysia4
śro, 30 sie 2017 - 01:26
Mój ostatnio dostał router. Jeżeli ktoś się interesuje: https://www.morele.net/komputery/sieci/routery-48/ ale on akurat chciał to dostać. Może zapytać go jakie ma marzenia i kup mu coś, co mu się przyda.
marcysia4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 27 sie 17 - 15:16
Nr użytkownika: 50,290




post śro, 30 sie 2017 - 01:26
Post #12

Mój ostatnio dostał router. Jeżeli ktoś się interesuje: https://www.morele.net/komputery/sieci/routery-48/ ale on akurat chciał to dostać. Może zapytać go jakie ma marzenia i kup mu coś, co mu się przyda.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 05 wrz 2017 - 00:26
Post #13

A może konsola Microsoft Xbox One X 1TB? Mój mąż dostał ją na 35-te urodziny i cieszyl się jak dziecko. Można ją zamówić za pośrednictwem tej strony - https://www.ceneo.pl/44987720 Warto!
lillou
wto, 12 wrz 2017 - 11:51
Jakiś czas temu mój dostał ode mnie beard designer. Już nie mogłam patrzeć jak się guzdra i męczy z przycinaniem brody, chcialam kupić już taki bardziej profesjonalny sprzęt, żeby nie bylo że się rozleci po paru użyciach.
lillou


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: pon, 26 paź 15 - 08:52
Nr użytkownika: 46,626




post wto, 12 wrz 2017 - 11:51
Post #14

Jakiś czas temu mój dostał ode mnie beard designer. Już nie mogłam patrzeć jak się guzdra i męczy z przycinaniem brody, chcialam kupić już taki bardziej profesjonalny sprzęt, żeby nie bylo że się rozleci po paru użyciach.
lusija
śro, 13 wrz 2017 - 14:45
Ja chcę kupić mojemu kamerkę do monitorowania, mąż miał ostatnio jakąś kradzież w biurze, podejrzewają któregoś z pracowników, ale ponieważ nie ma monitoringu, dlatego wpadłam na pomysł kamerki. Średnio się na tym znam ale może Wy macie jakieś pomysły? Na razie wpadła mi w oko taka marki mikavi.
lusija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 13 wrz 17 - 14:41
Nr użytkownika: 50,437




post śro, 13 wrz 2017 - 14:45
Post #15

Ja chcę kupić mojemu kamerkę do monitorowania, mąż miał ostatnio jakąś kradzież w biurze, podejrzewają któregoś z pracowników, ale ponieważ nie ma monitoringu, dlatego wpadłam na pomysł kamerki. Średnio się na tym znam ale może Wy macie jakieś pomysły? Na razie wpadła mi w oko taka marki mikavi.
śrubka
czw, 14 wrz 2017 - 08:31
Ja na pewno kupiłabym mężowi coś zgodnego z jego zainteresowaniami, a jak sądzę, takie rzeczy się wie.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 14 wrz 2017 - 08:31
Post #16

Ja na pewno kupiłabym mężowi coś zgodnego z jego zainteresowaniami, a jak sądzę, takie rzeczy się wie.
MisiaMiśka
sob, 23 wrz 2017 - 16:50
Ja własnie też się zastanawiam nad prezentem dla TŻta i mam z tym problem. icon_sad.gif Jego hobby to majsterkowanie, mamy w garażu już dosłownie wszystko: piły, szlifierki, wiertarki nie mówiąc o drobnych narzędziach typu milion śrubokrętów i kombinerek.... icon_sad.gif
Zawsze starałam się wymyślić coś czego jeszcze nie ma ale w tym roku nie mam pomysłu. Myślałam może o karcie podarunkowej do jakiegoś sklepu typu castorama, ale wydaje mi się to takim prezentem na "odwal się".
Wymyśliłam też, że zrobię sobie taką nieco odważniejsza sesję zdjęciową, a jemu w prezencie podaruję właśnie moje profesjonalne zdjęcie. Taki prezent w sumie 2w1. Ja zawsze marzyłam o takiej sesji, ale ciągle to odkładałam, bo były ważniejsze wydatki. Teraz mam okazję i nawet znalazłam interesującą ofertę. Kobieca sesja zdjęciowa w super studiu, a do tego profesjonalny wizaż. Z tego co widziałam, mają pozytywne opinie, więc chyba się skuszę. Myślę, że TŻ też będzie zadowolony.
A Wy co o tym myślicie? Czy jednak lepsza ta karta?
MisiaMiśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 21 lip 17 - 15:04
Nr użytkownika: 50,052




post sob, 23 wrz 2017 - 16:50
Post #17

Ja własnie też się zastanawiam nad prezentem dla TŻta i mam z tym problem. icon_sad.gif Jego hobby to majsterkowanie, mamy w garażu już dosłownie wszystko: piły, szlifierki, wiertarki nie mówiąc o drobnych narzędziach typu milion śrubokrętów i kombinerek.... icon_sad.gif
Zawsze starałam się wymyślić coś czego jeszcze nie ma ale w tym roku nie mam pomysłu. Myślałam może o karcie podarunkowej do jakiegoś sklepu typu castorama, ale wydaje mi się to takim prezentem na "odwal się".
Wymyśliłam też, że zrobię sobie taką nieco odważniejsza sesję zdjęciową, a jemu w prezencie podaruję właśnie moje profesjonalne zdjęcie. Taki prezent w sumie 2w1. Ja zawsze marzyłam o takiej sesji, ale ciągle to odkładałam, bo były ważniejsze wydatki. Teraz mam okazję i nawet znalazłam interesującą ofertę. Kobieca sesja zdjęciowa w super studiu, a do tego profesjonalny wizaż. Z tego co widziałam, mają pozytywne opinie, więc chyba się skuszę. Myślę, że TŻ też będzie zadowolony.
A Wy co o tym myślicie? Czy jednak lepsza ta karta?
Danka1533
śro, 04 paź 2017 - 20:47
Dla babeczki to bym kupiła coś z decolicious.pl świetne mają te wieszaczki, zjawiskowe po prostu ,ale dla faceta hmm...na dzień chłopaka kupiłam męzowi perfumy, zawsze mówi że lubi zapach ,który mu wybiorę, także nie ma problemu. In2U Calvina Kleina rozwiązał problem:) Takze polecam perfumy:D
Danka1533


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 28 wrz 17 - 21:34
Nr użytkownika: 50,559




post śro, 04 paź 2017 - 20:47
Post #18

Dla babeczki to bym kupiła coś z decolicious.pl świetne mają te wieszaczki, zjawiskowe po prostu ,ale dla faceta hmm...na dzień chłopaka kupiłam męzowi perfumy, zawsze mówi że lubi zapach ,który mu wybiorę, także nie ma problemu. In2U Calvina Kleina rozwiązał problem:) Takze polecam perfumy:D
krawatek
śro, 15 lis 2017 - 17:06
A co sądzicie o jedwabnych spinkach do mankietów? Mam dylemat czy kupować na gwiazdkę https://www.ekrawat.pl/sprzedaz-hurtowa.html
krawatek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 15 lis 17 - 16:56
Nr użytkownika: 50,917




post śro, 15 lis 2017 - 17:06
Post #19

A co sądzicie o jedwabnych spinkach do mankietów? Mam dylemat czy kupować na gwiazdkę https://www.ekrawat.pl/sprzedaz-hurtowa.html


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 17 lis 2017 - 15:47
Post #20

Ja w tym roku postanowiłam, że kupię mężowi jakiś praktyczny prezent. Pamiętam jak za starych czasów mieliśmy toster i mąż uwielbiał go używać rano do kawy. Ba, nawet z jego pomocą robił mi śniadania do łóżka! To były czas... niestety dawno temu spalił się a my jakoś nie pomyśleliśmy o nowy, a ostatnio nawet go wspominał. I tak szukając jakiegoś nowego trafiłam na taki fajny model https://www.al.to/p/148639-toster-philips-hd2628-20.html. Miałam do tej pory sporo sprzętów Philipsa i bardzo sobie je chwalę. Do tego bardzo ładnie wygląda. Mąż był zachwycony jak go dostał i teraz tosty są u nas prawie codziennie a i ja znowu dostaje śniadania do łóżka icon_smile.gif
> prezent urodzinowy dla męża
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 14:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama