Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

operacje plastyczne

> 
milutka
śro, 21 lis 2012 - 21:33
CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 13:24) *
.Tamponów no nie moge uzywać, nie wiem jaki może miec to związek z nosem 29.gif , ale lekarzowi powiem;)



Tak czytam i czytam ten temat, gdzie tu o tych tamponach jest napisane? icon_wink.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post śro, 21 lis 2012 - 21:33
Post #21

CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 13:24) *
.Tamponów no nie moge uzywać, nie wiem jaki może miec to związek z nosem 29.gif , ale lekarzowi powiem;)



Tak czytam i czytam ten temat, gdzie tu o tych tamponach jest napisane? icon_wink.gif

--------------------
mama_do_kwadratu
śro, 21 lis 2012 - 21:43
Ja tam nie widzę nic złego w operacji nosa- sama bym sobie machnęła, zwłaszcza "przy okazji" przegrody, jeśli się da.
Upewnij się tylko, czy lekarz jest dobry, coby Ci jeszcze tego nosa nie popsuł.
I jeśli czujesz, że chcesz- popraw.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 21 lis 2012 - 21:43
Post #22

Ja tam nie widzę nic złego w operacji nosa- sama bym sobie machnęła, zwłaszcza "przy okazji" przegrody, jeśli się da.
Upewnij się tylko, czy lekarz jest dobry, coby Ci jeszcze tego nosa nie popsuł.
I jeśli czujesz, że chcesz- popraw.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Inanna
śro, 21 lis 2012 - 21:46
CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 20:19) *
Inana, a mozesz dowiedziec si e u kogo robila?
ja wlasnie rozmawialam z Dr Z. Giedrojć Juraha, podobno super lekarz,skonsultuje mnie na poczatku grudnia:)


Ona to robiła w zwykłym szpitalu na NFZ, zupełnie anonimowy lekarz wykonywał operację - w mieście powiatowym na wschodzie Polski.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post śro, 21 lis 2012 - 21:46
Post #23

CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 20:19) *
Inana, a mozesz dowiedziec si e u kogo robila?
ja wlasnie rozmawialam z Dr Z. Giedrojć Juraha, podobno super lekarz,skonsultuje mnie na poczatku grudnia:)


Ona to robiła w zwykłym szpitalu na NFZ, zupełnie anonimowy lekarz wykonywał operację - w mieście powiatowym na wschodzie Polski.

--------------------



Zelda
śro, 21 lis 2012 - 23:21
Zdjęcia wysłałam mailem do doktora G;) konsultacja darmowa,CV ma rewelacyjne.Zobaczymy co mi powie, wstepnie terminy są styczniowe jesli o Katowice chodzi.Najchetniej to chciałabym juz od razu;) jak wszystko, ale wiem, że musze sprawdzić kilku lekarzy.
Inanna miala przegrode tylko czy korektÄ™ nosa tez?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 21 lis 2012 - 23:21
Post #24

Zdjęcia wysłałam mailem do doktora G;) konsultacja darmowa,CV ma rewelacyjne.Zobaczymy co mi powie, wstepnie terminy są styczniowe jesli o Katowice chodzi.Najchetniej to chciałabym juz od razu;) jak wszystko, ale wiem, że musze sprawdzić kilku lekarzy.
Inanna miala przegrode tylko czy korektÄ™ nosa tez?
gozar
czw, 22 lis 2012 - 00:06
Maja mój tata zniósł dobrze narkozę. Gorzej z resztą. Sam fakt , że masz kilka metrów tampomów w nosie i przez tydzień nie możesz nim oddychać, jedynie przez buzię , która jest przez to wyschnięta jak trampek. Mama wkładała mu w nocy takie kółko do ust żeby mu się buzia nie zamykała, bo jak się zamknęła to się dusił i wybudzał. Był potwornie wymęczony. A mama razem z nim. Dodatkowo nie zaszyli mu chyba dobrze jakiegoś naczynka ( lub mu pękło) i dostał krwotoku w domu. Stracił dużo krwi i wylądował na pogotowiu. Nie musze pisać, że omal się nie udławił krwią. Następnego dnia znowu powtórka i znowu krwotok, tym razem z gwałtownym wzrostem ciśnienia do 220/200. Mało nie zszedł.
No ale po tygodniu już było. Lepiej.
W każdym razie powiedział, że gdyby wiedział że to tak boli to w życiu by sie nie zdecydował na ta operację.

No i tyle opowieści icon_smile.gif

Ten post edytował gozar czw, 22 lis 2012 - 00:07
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post czw, 22 lis 2012 - 00:06
Post #25

Maja mój tata zniósł dobrze narkozę. Gorzej z resztą. Sam fakt , że masz kilka metrów tampomów w nosie i przez tydzień nie możesz nim oddychać, jedynie przez buzię , która jest przez to wyschnięta jak trampek. Mama wkładała mu w nocy takie kółko do ust żeby mu się buzia nie zamykała, bo jak się zamknęła to się dusił i wybudzał. Był potwornie wymęczony. A mama razem z nim. Dodatkowo nie zaszyli mu chyba dobrze jakiegoś naczynka ( lub mu pękło) i dostał krwotoku w domu. Stracił dużo krwi i wylądował na pogotowiu. Nie musze pisać, że omal się nie udławił krwią. Następnego dnia znowu powtórka i znowu krwotok, tym razem z gwałtownym wzrostem ciśnienia do 220/200. Mało nie zszedł.
No ale po tygodniu już było. Lepiej.
W każdym razie powiedział, że gdyby wiedział że to tak boli to w życiu by sie nie zdecydował na ta operację.

No i tyle opowieści icon_smile.gif

--------------------
Inanna
czw, 22 lis 2012 - 00:18
CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 23:21) *
Inanna miala przegrode tylko czy korektÄ™ nosa tez?


Miała przegrodę i przy okazji korektę nosa - nos od zawsze miała mało urodziwy, a później zdarzyło jej się jeszcze zemdleć i go sobie złamać. W rezultacie jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Więc jej go przy okazji operowania przegrody nosowej ślicznie wymodelowali icon_smile.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post czw, 22 lis 2012 - 00:18
Post #26

CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Nov 2012 - 23:21) *
Inanna miala przegrode tylko czy korektÄ™ nosa tez?


Miała przegrodę i przy okazji korektę nosa - nos od zawsze miała mało urodziwy, a później zdarzyło jej się jeszcze zemdleć i go sobie złamać. W rezultacie jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Więc jej go przy okazji operowania przegrody nosowej ślicznie wymodelowali icon_smile.gif

--------------------



Zelda
czw, 22 lis 2012 - 00:19
Gozar ja mam tak że wiekszośc zycia mam katar i jedna dziurkę prawie caly czas zatkana więc wiem co to oddychanie przez usta niestety.Ja nie poddałabym sie tej operacji gdyby mi nie "poszło na uszy"..czasami mam tak że prawie nie słysze na jedo ludzie mówia że krzyczę a ja mówię wg mnie cicho.Jakos tak Hania pooperacyjna mnie pociesza, bo ten zabieg nosa to nic w porównaniu;) zobaczymy
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 22 lis 2012 - 00:19
Post #27

Gozar ja mam tak że wiekszośc zycia mam katar i jedna dziurkę prawie caly czas zatkana więc wiem co to oddychanie przez usta niestety.Ja nie poddałabym sie tej operacji gdyby mi nie "poszło na uszy"..czasami mam tak że prawie nie słysze na jedo ludzie mówia że krzyczę a ja mówię wg mnie cicho.Jakos tak Hania pooperacyjna mnie pociesza, bo ten zabieg nosa to nic w porównaniu;) zobaczymy
Zelda
czw, 29 lis 2012 - 18:48
Byłam dzis u laryngologa. Operacja jest konieczna bo moja przegroda ma kształ litery S, w jednej dziurce mam blokade na poczatku a w drugiej z tyłu. Przekłada to sie na słuch, więc jak nie zrobie to będe bardzij głucha niź jestem, przy okazji zdecydowałam sie na plastykę nosa.Mam dzwonic za tydzień do niej, ma mi podac namiary na jakiegos sprawdzonego chirurga zeby nie spiperzyl mi tej przegrody bo będa gorsze cyrki. Ja jutro mam konsultacje i w sobotę z drugim lekarzem.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 29 lis 2012 - 18:48
Post #28

Byłam dzis u laryngologa. Operacja jest konieczna bo moja przegroda ma kształ litery S, w jednej dziurce mam blokade na poczatku a w drugiej z tyłu. Przekłada to sie na słuch, więc jak nie zrobie to będe bardzij głucha niź jestem, przy okazji zdecydowałam sie na plastykę nosa.Mam dzwonic za tydzień do niej, ma mi podac namiary na jakiegos sprawdzonego chirurga zeby nie spiperzyl mi tej przegrody bo będa gorsze cyrki. Ja jutro mam konsultacje i w sobotę z drugim lekarzem.
Abotak
piÄ…, 30 lis 2012 - 16:05
CYTAT(milutka @ Mon, 19 Nov 2012 - 22:46) *
edit: a wiem co bym chciała bardzo, liposukcję brzucha, jestem chudzielec ale tam mam strasznie dużo tłuszczu i skóry icon_sad.gif ze względu na wadę serca nigdy w życiu na w-f nie ćwiczyłam.



Milutko
, jesli chcesz sie pozbyc brzucha to dieta niskoweglowa wylacznie. Bez zadnych cwiczen specjalnych, roznych cudow, brzuszysko pieknie spada.
Dodatkowo mozna pocwiczyc tylko miesnie przez napinanie i rozluznianie ale sama dieta swoje robi.
Pamietaj ze ten brzuch to tylko objaw i bynajmniej nie z braku cwiczen.
To wspolczesna choroba cywilizacyjna ( zobacz ile kobiet chodzi z takim muffinowym zwisem teraz, panowie z miesniem piwnym i `piersiami`) jako ze w diecie duza ilosc wysokich wegli dodatkowo tak zmodyfikowanych ze podnosza bardzo cukier, odkladaja sie w postaci tluszczu wlasnie w tych rejonach glownie( tzw otylosc wewnetrzna gdzie czlowiek niby szczuply ale wlasnie jama brzuszna, organy, serce oblozone mocno tluszczem)
Niestety, bez pozbycia sie tego na stale ( w sensie ze przyczyny odkladania sie) masz na przyszlosc duzo wieksza sklonnosc do cukrzycy, wysokiego cholesterolu, zawalow, nadcisnienia, innego paskudztwa i zadne lipo nie ratuje.
Ani cwiczenia.
Ile ja sie nacwiczylam, nacudowalam. Guzik to dalo.
pare miesiecy diety ( z ktorej nie zamierzam rezygnowac bo to nie dieta polegajaca na glodzeniu sie czy spozywaniu dziwnych mikstur a zdrowa i smaczna) i to co mi od 7 ( a nawet wiecej) lat wisialo i co uwazalam za pociazowy balast, poszlo sobie bez zadnych cwiczen i stawania na rzesach.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post piÄ…, 30 lis 2012 - 16:05
Post #29

CYTAT(milutka @ Mon, 19 Nov 2012 - 22:46) *
edit: a wiem co bym chciała bardzo, liposukcję brzucha, jestem chudzielec ale tam mam strasznie dużo tłuszczu i skóry icon_sad.gif ze względu na wadę serca nigdy w życiu na w-f nie ćwiczyłam.



Milutko
, jesli chcesz sie pozbyc brzucha to dieta niskoweglowa wylacznie. Bez zadnych cwiczen specjalnych, roznych cudow, brzuszysko pieknie spada.
Dodatkowo mozna pocwiczyc tylko miesnie przez napinanie i rozluznianie ale sama dieta swoje robi.
Pamietaj ze ten brzuch to tylko objaw i bynajmniej nie z braku cwiczen.
To wspolczesna choroba cywilizacyjna ( zobacz ile kobiet chodzi z takim muffinowym zwisem teraz, panowie z miesniem piwnym i `piersiami`) jako ze w diecie duza ilosc wysokich wegli dodatkowo tak zmodyfikowanych ze podnosza bardzo cukier, odkladaja sie w postaci tluszczu wlasnie w tych rejonach glownie( tzw otylosc wewnetrzna gdzie czlowiek niby szczuply ale wlasnie jama brzuszna, organy, serce oblozone mocno tluszczem)
Niestety, bez pozbycia sie tego na stale ( w sensie ze przyczyny odkladania sie) masz na przyszlosc duzo wieksza sklonnosc do cukrzycy, wysokiego cholesterolu, zawalow, nadcisnienia, innego paskudztwa i zadne lipo nie ratuje.
Ani cwiczenia.
Ile ja sie nacwiczylam, nacudowalam. Guzik to dalo.
pare miesiecy diety ( z ktorej nie zamierzam rezygnowac bo to nie dieta polegajaca na glodzeniu sie czy spozywaniu dziwnych mikstur a zdrowa i smaczna) i to co mi od 7 ( a nawet wiecej) lat wisialo i co uwazalam za pociazowy balast, poszlo sobie bez zadnych cwiczen i stawania na rzesach.
pomidorro
piÄ…, 30 lis 2012 - 16:19
Bogusiu- a mogę Cię prosić na pw szczegóły diety? M walczy z tym problemem.
Maja- jak i tak masz "cierpieć" to przynajmniej zrobisz coś dla siebie jeśli chodzi o wygląd.
Będę trzymała kciuki, żeby wszystko dobrze posżło.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 30 lis 2012 - 16:19
Post #30

Bogusiu- a mogę Cię prosić na pw szczegóły diety? M walczy z tym problemem.
Maja- jak i tak masz "cierpieć" to przynajmniej zrobisz coś dla siebie jeśli chodzi o wygląd.
Będę trzymała kciuki, żeby wszystko dobrze posżło.

--------------------



Abotak
piÄ…, 30 lis 2012 - 19:21
pomidorro
po ang. duzo
https://www.wheatbellyblog.com/

i po polsku co nieco
https://pracownia4.wordpress.com/2011/10/14...acy-w-pszenicy/

ksiazka jest dobrym zrodlem ale i na blogu ww b duzo informacji
Ogolnie pozornie drakonska icon_wink.gif. Zwlaszcza dlka makaroniarzy i chlebozercow icon_smile.gif
Ale tylko pozornie bo naprawde to co pozostaje, jest bardzo smaczne i pozywne
W watku na mniamniamie jest sporo moich przepisow wg tych zalecen.
Tam tez chyba gdzies link do mojego bloga ( glowy nie dam ale wydaje mi sie ze na bank przez ktorys z przepisow) gdzie wiekszosc juz na te modle.

edit:
dorzuce jeszcze
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_niskow%C4%99glowodanowa


Ten post edytował Bogusia123456 pią, 30 lis 2012 - 19:25
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post piÄ…, 30 lis 2012 - 19:21
Post #31

pomidorro
po ang. duzo
https://www.wheatbellyblog.com/

i po polsku co nieco
https://pracownia4.wordpress.com/2011/10/14...acy-w-pszenicy/

ksiazka jest dobrym zrodlem ale i na blogu ww b duzo informacji
Ogolnie pozornie drakonska icon_wink.gif. Zwlaszcza dlka makaroniarzy i chlebozercow icon_smile.gif
Ale tylko pozornie bo naprawde to co pozostaje, jest bardzo smaczne i pozywne
W watku na mniamniamie jest sporo moich przepisow wg tych zalecen.
Tam tez chyba gdzies link do mojego bloga ( glowy nie dam ale wydaje mi sie ze na bank przez ktorys z przepisow) gdzie wiekszosc juz na te modle.

edit:
dorzuce jeszcze
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_niskow%C4%99glowodanowa
pomidorro
piÄ…, 30 lis 2012 - 21:36
Bogusiu- dziekujÄ™ icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 30 lis 2012 - 21:36
Post #32

Bogusiu- dziekujÄ™ icon_smile.gif

--------------------



Zelda
sob, 01 gru 2012 - 10:54
CYTAT(pomidorro @ Fri, 30 Nov 2012 - 16:19) *
Bogusiu- a mogę Cię prosić na pw szczegóły diety? M walczy z tym problemem.
Maja- jak i tak masz "cierpieć" to przynajmniej zrobisz coś dla siebie jeśli chodzi o wygląd.
Będę trzymała kciuki, żeby wszystko dobrze posżło.

podobno nos w ogole nie boli po operacji.jedynie narkozy sie boje trochÄ™...mam miec konsultacje anestezjologicznÄ…, planowo zabieg 7.01.
Gozar czy Twoj tata robil usg zatok lub TK?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 01 gru 2012 - 10:54
Post #33

CYTAT(pomidorro @ Fri, 30 Nov 2012 - 16:19) *
Bogusiu- a mogę Cię prosić na pw szczegóły diety? M walczy z tym problemem.
Maja- jak i tak masz "cierpieć" to przynajmniej zrobisz coś dla siebie jeśli chodzi o wygląd.
Będę trzymała kciuki, żeby wszystko dobrze posżło.

podobno nos w ogole nie boli po operacji.jedynie narkozy sie boje trochÄ™...mam miec konsultacje anestezjologicznÄ…, planowo zabieg 7.01.
Gozar czy Twoj tata robil usg zatok lub TK?
pomidorro
sob, 01 gru 2012 - 11:43
Maja- szybko ta operacja. Będziemy trzymac kciuki !
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 01 gru 2012 - 11:43
Post #34

Maja- szybko ta operacja. Będziemy trzymac kciuki !

--------------------



Zelda
sob, 01 gru 2012 - 14:16
nad lekarzem sie jeszcze zastanawiam.Byłam na 2 kosultacjach z chirurgami plastykami.Jedne to facet ma weloletnie doświadczenie, "opatentowany" sposob operacjo nosa , bardzo fajny ,;i Pani doktor tez ma bdb doswiadczenie, tez fajna, i o polowe tansza...nie wiem co mam robić...
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 01 gru 2012 - 14:16
Post #35

nad lekarzem sie jeszcze zastanawiam.Byłam na 2 kosultacjach z chirurgami plastykami.Jedne to facet ma weloletnie doświadczenie, "opatentowany" sposob operacjo nosa , bardzo fajny ,;i Pani doktor tez ma bdb doswiadczenie, tez fajna, i o polowe tansza...nie wiem co mam robić...
kasiunia
sob, 01 gru 2012 - 23:32
maja jak może nie boleć łamany, piłowany, no weź... chyba że ty tylko chrząstki chcesz robić?

babie bym się nie dała zoperować za Chiny, zresztą że połowę tańsza też ci powinno dać do myślenia, są rzeczy na których się nie oszczędza. to jest TWARZ..
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post sob, 01 gru 2012 - 23:32
Post #36

maja jak może nie boleć łamany, piłowany, no weź... chyba że ty tylko chrząstki chcesz robić?

babie bym się nie dała zoperować za Chiny, zresztą że połowę tańsza też ci powinno dać do myślenia, są rzeczy na których się nie oszczędza. to jest TWARZ..

--------------------
pozdrawiam
kasia

Zelda
nie, 02 gru 2012 - 06:36
kasiunia zalogowałam się na tym forum o którym mi pisalaś, i tak 99% mowi ze nos nie boli po operacji, to samo lekarze mi powiedzieli.Co do ceny, to babka wczesniej pracowała w klinice w której teraz pracuje ten lekarz, on jest ze tak powiem "dolatujący".Ona otworzyla niedawno swoją klinike i może stąd ta cena bo pewnie ma dotacje...Nie wiem czy moge podac tu nazwiska lekarzy?, może ktos o nim cos slyszał.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post nie, 02 gru 2012 - 06:36
Post #37

kasiunia zalogowałam się na tym forum o którym mi pisalaś, i tak 99% mowi ze nos nie boli po operacji, to samo lekarze mi powiedzieli.Co do ceny, to babka wczesniej pracowała w klinice w której teraz pracuje ten lekarz, on jest ze tak powiem "dolatujący".Ona otworzyla niedawno swoją klinike i może stąd ta cena bo pewnie ma dotacje...Nie wiem czy moge podac tu nazwiska lekarzy?, może ktos o nim cos slyszał.
Macio

Go??







post nie, 02 gru 2012 - 23:34
Post #38

Też bym zrobiła chętnie nos. Maja zaciskam za bezbolesne i wymierne efekty
Zelda
pon, 03 gru 2012 - 10:21
Macio ja bym olała ten nos , ale musze bo inaczej przestne słyszec zupelnie i to oddychanie...
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post pon, 03 gru 2012 - 10:21
Post #39

Macio ja bym olała ten nos , ale musze bo inaczej przestne słyszec zupelnie i to oddychanie...
gerda
pon, 03 gru 2012 - 10:22
Ja tylko słowo do Bogusi. Wielbię Cię, jestem już tak chuda że prawie mnie nie ma, za to brzuch... Zagłębiam się w podlinkowane teksty.
gerda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: śro, 04 paź 06 - 18:22
Nr użytkownika: 7,817




post pon, 03 gru 2012 - 10:22
Post #40

Ja tylko słowo do Bogusi. Wielbię Cię, jestem już tak chuda że prawie mnie nie ma, za to brzuch... Zagłębiam się w podlinkowane teksty.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
> operacje plastyczne
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama