Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Usunięcie trzeciego migdala dziecku - pilne!

> 
Kasia R mama Lui...
wto, 07 lut 2006 - 10:52
Super Gosiu, że już po strachu.
Za to u nas choroby grasują, Lu już po 1 dniu gorączki i kaszlu ok, za to Tynka od niej złapała i dziś jest brzydko, Paweł osłuchał i mówi, że to może być nawet zapalenie płuc icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Po południu konsultacja pediatryczna.
Pozdrowienia dla wszystkich
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post wto, 07 lut 2006 - 10:52
Post #21

Super Gosiu, że już po strachu.
Za to u nas choroby grasują, Lu już po 1 dniu gorączki i kaszlu ok, za to Tynka od niej złapała i dziś jest brzydko, Paweł osłuchał i mówi, że to może być nawet zapalenie płuc icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Po południu konsultacja pediatryczna.
Pozdrowienia dla wszystkich
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
gosiat
śro, 08 lut 2006 - 06:23
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać.
icon_sad.gif
gosiat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 436
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:18
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,222




post śro, 08 lut 2006 - 06:23
Post #22

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać.
icon_sad.gif

--------------------

janeczka bl

Go??







post pon, 20 lut 2006 - 08:36
Post #23

Jaś ma przeunięty zabieg na kwiecień. Troszeczkę źle wyszły mu badania, trzba powtarzać.
Gosiu-cieszę się, że Twoja Córeczka tak dzielnie i lekko przeszła zabieg icon_smile.gif
Mam nadzieję, że z Jasiem też tak będzie.
Kasia R mama Lui...
nie, 05 mar 2006 - 17:43
Janeczko, Trzymaj się tam ciepło ze swoimi potrójnymi choróbskami i uważaj na nowe leki...

A mnie nie było, bo wylądowałyśmy z Tynką w Klinice Niemowlęcej w DSK. Brrr, była wysoka gorączka nie reagująca na leki, nastraszyli nas neuroinfekcją. Jak przyszło do wypisu, to dopatrzyli się na siłę jakiegoś wirusowego gardła... Ale co moich nerwów i nocy na fotelu przy roztelepanym metalowym łóżeczku, to moje. I dwa kilo w ciągu jednej nocy mnie mniej się zrobiło.
Jutro idę na kontrolę do pediatry. I jeszcze musimy zrobić ECHO, bo dosłuchały się dochtorki szmeru nad sercem - podobno przygodny, ale trzeba się upewnić, ech...
Po tych przejściach jakoś opadła mi ochota na trzeci paseczek w podpisie, a mając taką spokojną cudną drugą Tynkę aż zazdrościłam mamboo...
Pozdrawiam
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post nie, 05 mar 2006 - 17:43
Post #24

Janeczko, Trzymaj się tam ciepło ze swoimi potrójnymi choróbskami i uważaj na nowe leki...

A mnie nie było, bo wylądowałyśmy z Tynką w Klinice Niemowlęcej w DSK. Brrr, była wysoka gorączka nie reagująca na leki, nastraszyli nas neuroinfekcją. Jak przyszło do wypisu, to dopatrzyli się na siłę jakiegoś wirusowego gardła... Ale co moich nerwów i nocy na fotelu przy roztelepanym metalowym łóżeczku, to moje. I dwa kilo w ciągu jednej nocy mnie mniej się zrobiło.
Jutro idę na kontrolę do pediatry. I jeszcze musimy zrobić ECHO, bo dosłuchały się dochtorki szmeru nad sercem - podobno przygodny, ale trzeba się upewnić, ech...
Po tych przejściach jakoś opadła mi ochota na trzeci paseczek w podpisie, a mając taką spokojną cudną drugą Tynkę aż zazdrościłam mamboo...
Pozdrawiam
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
gosiat
nie, 05 mar 2006 - 18:18
Przykro mi z powodu Tynki. icon_cry.gif Życzę jej dużo zdróweczka. icon_smile.gif
Dwa dni temu robiłam Zuzi echo serca z powodu szmeru. Wyszła jej struna w lewej komorze i niedomykalność zastawki trójdzielnej. icon_eek.gif Podobno fizjologia icon_question.gif Czyli jest dobrze czy mam się martwić icon_question.gif icon_cry.gif
gosiat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 436
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:18
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,222




post nie, 05 mar 2006 - 18:18
Post #25

Przykro mi z powodu Tynki. icon_cry.gif Życzę jej dużo zdróweczka. icon_smile.gif
Dwa dni temu robiłam Zuzi echo serca z powodu szmeru. Wyszła jej struna w lewej komorze i niedomykalność zastawki trójdzielnej. icon_eek.gif Podobno fizjologia icon_question.gif Czyli jest dobrze czy mam się martwić icon_question.gif icon_cry.gif

--------------------

mamboo
nie, 05 mar 2006 - 18:41
Kasiu,
trzymajcie siÄ™ z TynkÄ… cieplutko icon_smile.gif
Ta zima to chyba dla wszystkich paskudna jest icon_sad.gif

Basia
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post nie, 05 mar 2006 - 18:41
Post #26

Kasiu,
trzymajcie siÄ™ z TynkÄ… cieplutko icon_smile.gif
Ta zima to chyba dla wszystkich paskudna jest icon_sad.gif

Basia

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Kasia R mama Lui...
śro, 08 mar 2006 - 11:34
No i Tynka dalej chora - paskudna nadżerka na tylnej ścianie gardła i w dodatku wysypka uczuleniowa na antybiotyk.... I szmerek nad sercem pediatra wysłuchała, ale powiedziała, że tylko dlatego go słyszy, bo wie, że on tam jest. Trzymamy się jakoś.
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post śro, 08 mar 2006 - 11:34
Post #27

No i Tynka dalej chora - paskudna nadżerka na tylnej ścianie gardła i w dodatku wysypka uczuleniowa na antybiotyk.... I szmerek nad sercem pediatra wysłuchała, ale powiedziała, że tylko dlatego go słyszy, bo wie, że on tam jest. Trzymamy się jakoś.
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
janeczka
piÄ…, 21 kwi 2006 - 11:57
To ja wrócę do tematu migadłkowego.
Jaś miał zabieg 2 tygodnie temu w Sanitasie...
I co?
No zachwycona jestem, zachwycona!
Zabieg zaczął się ok. 16a po 21 pozwolono nam wyjść do domu. Jasiek krótko po narkozie chodził (i chciał biegać oczywiście). Zniósł narkozę fantastycznie:zero wymiotów, żadnych zbędnych atrakcji. 2 dni po zabiegu normalnie jadł. Czuł się doskonale.
Opieka w Saniasie-wspaniała. Dr Janusz też jak zwykle (czy w DSK czy gdzie indziej) z niesamowitym podejściem do dzieci.
Jaś przed narkozą dostał taki lek, po którym miał takie uczucia, że pytał "Czy tu działa grawitacja?". Pozwolono nam być z Synkiem do chwili, kiedy zasnął.
Kiedy tylko wybudził się z narkozy, żądał natychmiastowego przyniesienia mu utraconego migdałka! Był oburzony faktem, że ot tak go wyrzucono! icon_wink.gif
Jasio teraz lżej oddycha i lepiej czuje zapachy. Nie chrapie w nocy. Nie jest już blady jak ściana, dobrze śpi, więc jest lepiej dotleniony, ma lepszy apetyt i lepiej słyszy.
Długo wyszło, ale strasznie się bałam tego zabiegu-zupełnie niepotrzebnie.
Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki.
Nawet nie wiem, czy w nomym mieszkaniu będę miała Internet.
Pozdrawiam!!!
janeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 10 paź 04 - 19:24
Nr użytkownika: 2,177




post piÄ…, 21 kwi 2006 - 11:57
Post #28

To ja wrócę do tematu migadłkowego.
Jaś miał zabieg 2 tygodnie temu w Sanitasie...
I co?
No zachwycona jestem, zachwycona!
Zabieg zaczął się ok. 16a po 21 pozwolono nam wyjść do domu. Jasiek krótko po narkozie chodził (i chciał biegać oczywiście). Zniósł narkozę fantastycznie:zero wymiotów, żadnych zbędnych atrakcji. 2 dni po zabiegu normalnie jadł. Czuł się doskonale.
Opieka w Saniasie-wspaniała. Dr Janusz też jak zwykle (czy w DSK czy gdzie indziej) z niesamowitym podejściem do dzieci.
Jaś przed narkozą dostał taki lek, po którym miał takie uczucia, że pytał "Czy tu działa grawitacja?". Pozwolono nam być z Synkiem do chwili, kiedy zasnął.
Kiedy tylko wybudził się z narkozy, żądał natychmiastowego przyniesienia mu utraconego migdałka! Był oburzony faktem, że ot tak go wyrzucono! icon_wink.gif
Jasio teraz lżej oddycha i lepiej czuje zapachy. Nie chrapie w nocy. Nie jest już blady jak ściana, dobrze śpi, więc jest lepiej dotleniony, ma lepszy apetyt i lepiej słyszy.
Długo wyszło, ale strasznie się bałam tego zabiegu-zupełnie niepotrzebnie.
Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki.
Nawet nie wiem, czy w nomym mieszkaniu będę miała Internet.
Pozdrawiam!!!

--------------------
user posted image

Ja?:
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
gosiat
wto, 25 kwi 2006 - 21:57
Cieszę się, że Jaś przeszedł przez zabieg równie dobrze jak Zuzia. icon_smile.gif
Niestety u nas wycięcie migdała nie pomogło na nawracające zapalenia uszu. icon_confused.gif A na to liczyłam... Właśnie Zuzia przechodzi przez to drugi raz od lutego - czyli od zabiegu. icon_cry.gif W zasadzie każdy katar kończy się zapaleniem ucha. Już nie mam pomysłów w jaki sposób można temu zapobiegać... icon_rolleyes.gif
gosiat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 436
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:18
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,222




post wto, 25 kwi 2006 - 21:57
Post #29

Cieszę się, że Jaś przeszedł przez zabieg równie dobrze jak Zuzia. icon_smile.gif
Niestety u nas wycięcie migdała nie pomogło na nawracające zapalenia uszu. icon_confused.gif A na to liczyłam... Właśnie Zuzia przechodzi przez to drugi raz od lutego - czyli od zabiegu. icon_cry.gif W zasadzie każdy katar kończy się zapaleniem ucha. Już nie mam pomysłów w jaki sposób można temu zapobiegać... icon_rolleyes.gif

--------------------

> UsuniÄ™cie trzeciego migdala dziecku - pilne!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama