Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szukam hotelu w Warszawie.

> 
aronka
czw, 18 gru 2003 - 23:15
Dziewczyny, piszę na "mazowieckim", bo potrzebuję pomocy Warszawianek.
Szukam hotelu blisko ul. Krasińskiego i WIML-u. Wybieram się z początkiem stycznia na badania. Firma nam zwraca za nocleg, ale jadę z rodzinką, więc muszę się liczyć z kosztami.
Niestety, jakoś nie mogę za dużo znależć w internecie, może Wy mogłybyście pomóc... icon_confused.gif
Wiem, że jest jakiś hotel "Maria" w tej okolicy, ale on jest podobno drogi.
Help! icon_sad.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post czw, 18 gru 2003 - 23:15
Post #1

Dziewczyny, piszę na "mazowieckim", bo potrzebuję pomocy Warszawianek.
Szukam hotelu blisko ul. Krasińskiego i WIML-u. Wybieram się z początkiem stycznia na badania. Firma nam zwraca za nocleg, ale jadę z rodzinką, więc muszę się liczyć z kosztami.
Niestety, jakoś nie mogę za dużo znależć w internecie, może Wy mogłybyście pomóc... icon_confused.gif
Wiem, że jest jakiś hotel "Maria" w tej okolicy, ale on jest podobno drogi.
Help! icon_sad.gif
agabr
pią, 19 gru 2003 - 17:05
Aronka blisko krasinskiego hotelu nie ma,wiem bo mieszkam b blisko, w ogole Zoliborz w hotele nedzny, Maria nie jest jakos koszmarnie droga (a jest rzeczywiscie dosc blisko)na tle warszawskich hoteli,o ile oczywiscie nie przeszkadza Ci, ze spotykaja sie tam mniejszosci seksualne,wez moze pod uwage ktorys z Hoteli ibis (na Stawkach lub na Solidarnosci)cena weekendowa ok 220zl (weekend ze sniadaniem),sredni standard europejski.Bryndza
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pią, 19 gru 2003 - 17:05
Post #2

Aronka blisko krasinskiego hotelu nie ma,wiem bo mieszkam b blisko, w ogole Zoliborz w hotele nedzny, Maria nie jest jakos koszmarnie droga (a jest rzeczywiscie dosc blisko)na tle warszawskich hoteli,o ile oczywiscie nie przeszkadza Ci, ze spotykaja sie tam mniejszosci seksualne,wez moze pod uwage ktorys z Hoteli ibis (na Stawkach lub na Solidarnosci)cena weekendowa ok 220zl (weekend ze sniadaniem),sredni standard europejski.Bryndza
aronka
sob, 20 gru 2003 - 17:42
Dzięki! Sprawdzę dokładniej "Marię", bo do Ibisa już dzwoniłam. Wygląda, że jest bardzo fajnie. Noc kosztuje ponad 300zł za pokój, ale firma zwraca nam 300 zł, więc nie ma problemu.
Pozdrawiam serdecznie!
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post sob, 20 gru 2003 - 17:42
Post #3

Dzięki! Sprawdzę dokładniej "Marię", bo do Ibisa już dzwoniłam. Wygląda, że jest bardzo fajnie. Noc kosztuje ponad 300zł za pokój, ale firma zwraca nam 300 zł, więc nie ma problemu.
Pozdrawiam serdecznie!
kasiask
sob, 20 gru 2003 - 21:21
nie jestem z Warszawy i nie wiem o jakiej lokalizacji w W-wie myślisz, ale w październiku tego roku przyszło mi spędzić w hotelu jedną noc. Razem z koleżanką zdecydowałyśmy się na Air Port Hotel. Za dwuosobowy pokój ze śniadaniem zapłaciłyśmy 200 zł, a warunki były naprawde super!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post sob, 20 gru 2003 - 21:21
Post #4

nie jestem z Warszawy i nie wiem o jakiej lokalizacji w W-wie myślisz, ale w październiku tego roku przyszło mi spędzić w hotelu jedną noc. Razem z koleżanką zdecydowałyśmy się na Air Port Hotel. Za dwuosobowy pokój ze śniadaniem zapłaciłyśmy 200 zł, a warunki były naprawde super!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

aronka
sob, 20 gru 2003 - 22:59
Kasiu, dzięki. Ale ten hotel, jak sama nazwa mówi jest gdzieś blisko lotniska. Będę na lotnisku w pierwszy dzień (pojedziemy z Krakowa rano), bo mam tam testy -przechodzimy je co dwa lata. A w drugim dniu z samego rana muszę być na badaniach w WIML-u (Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej) na Żoliborzu. Wybieram się z mężem i z Natalką, nie chcę ich ściągać tak wcześnie i wlec ze sobą. Tak więc potrzebuję ulokować się blisko WIML-u, żeby tam rano szybciutko dotrzeć. Pewnie, że nieraz zdarzało mi się tłuc z lotniska na badania z przesiadką, ale skoro mogę sobie ułatwić...
A jeśli chodzi o cenę, to firma zwraca nam 300 zł za hotel, więc do tej kwoty możemy spokojnie zaszaleć. wink.gif

Pozdrawiam, Kasiu!
Będę szczęśliwa, jak już wrócę. U nas w pracy każdy dostaje gęsiej skórki na myśl o wyjeździe do stolycy...
Z całym szacunkiem dla Warszawianek! icon_biggrin.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post sob, 20 gru 2003 - 22:59
Post #5

Kasiu, dzięki. Ale ten hotel, jak sama nazwa mówi jest gdzieś blisko lotniska. Będę na lotnisku w pierwszy dzień (pojedziemy z Krakowa rano), bo mam tam testy -przechodzimy je co dwa lata. A w drugim dniu z samego rana muszę być na badaniach w WIML-u (Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej) na Żoliborzu. Wybieram się z mężem i z Natalką, nie chcę ich ściągać tak wcześnie i wlec ze sobą. Tak więc potrzebuję ulokować się blisko WIML-u, żeby tam rano szybciutko dotrzeć. Pewnie, że nieraz zdarzało mi się tłuc z lotniska na badania z przesiadką, ale skoro mogę sobie ułatwić...
A jeśli chodzi o cenę, to firma zwraca nam 300 zł za hotel, więc do tej kwoty możemy spokojnie zaszaleć. wink.gif

Pozdrawiam, Kasiu!
Będę szczęśliwa, jak już wrócę. U nas w pracy każdy dostaje gęsiej skórki na myśl o wyjeździe do stolycy...
Z całym szacunkiem dla Warszawianek! icon_biggrin.gif
karolina111
wto, 13 sie 2013 - 17:16
[edit: moderacja]

karolina111


Grupa: Zbanowani
Postów: 25
Dołączył: czw, 11 lip 13 - 07:42
Nr użytkownika: 42,481




post wto, 13 sie 2013 - 17:16
Post #6

[edit: moderacja]

Agnieszka AZJ
wto, 13 sie 2013 - 18:36
Drogi Spamerze !!! Spamując warto jednak uszanować inteligencję czytelnika ! Przykro mi, ze tak nisko nas cenisz icon_sad.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 13 sie 2013 - 18:36
Post #7

Drogi Spamerze !!! Spamując warto jednak uszanować inteligencję czytelnika ! Przykro mi, ze tak nisko nas cenisz icon_sad.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Grażyna7
wto, 26 wrz 2017 - 07:39
Ja jadę do apartamentu Solatium Booking, fakt, że wybieramy się z 2 latkiem i 12 latką już trzeci raz świadczy o jego atrakcyjności.
Grażyna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 85
Dołączył: wto, 04 lip 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,929




post wto, 26 wrz 2017 - 07:39
Post #8

Ja jadę do apartamentu Solatium Booking, fakt, że wybieramy się z 2 latkiem i 12 latką już trzeci raz świadczy o jego atrakcyjności.
alka25
wto, 26 wrz 2017 - 15:11
A jest w Warszawie Ibis?
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post wto, 26 wrz 2017 - 15:11
Post #9

A jest w Warszawie Ibis?
śrubka
pon, 14 maj 2018 - 12:20
Jak mi się zdaje to w internecie byłoby najłatwiej coś znaleźć, sama jak jeżdżę do Wawy to raczej zatrzymuje się u znajomych
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pon, 14 maj 2018 - 12:20
Post #10

Jak mi się zdaje to w internecie byłoby najłatwiej coś znaleźć, sama jak jeżdżę do Wawy to raczej zatrzymuje się u znajomych
> Szukam hotelu w Warszawie.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama