Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fitness pierwszy raz

, wszelkie rady mile widziane :)
> , wszelkie rady mile widziane :)
chyka
nie, 26 lip 2015 - 19:49
Od września będę chodzic na fitness nie mam zielonego pojęcia na czym polega, w jakich ubraniach się cwiczy i co zabrac oprócz ręcznika i wody.... w klubie nie mogę a raczej nie chce się pytac, bo na siłownie chodzi tam mąż i pracuje wielu znajomych i wiedzą, że mam chodzic, bo uwaga przegrałam zakład... i wszyscy są bardzo ciekawi jak ja się zabiorę do czegos nowego. Kobieta która prowadzi zajęcia będzie dopiero na pierwszych zajęciach we wrześniu więc nie miałam okazji z nią porozmawiac jak to wszystko wygląda i przypatrzec się na czym zajęcia polegają

Bardzo proszę uświadomcie mnie czego mam się spodziewac i w ogóle wszelkie rady mile widziane icon_smile.gif
chyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 911
Dołączył: czw, 28 lip 11 - 22:09
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 37,280




post nie, 26 lip 2015 - 19:49
Post #1

Od września będę chodzic na fitness nie mam zielonego pojęcia na czym polega, w jakich ubraniach się cwiczy i co zabrac oprócz ręcznika i wody.... w klubie nie mogę a raczej nie chce się pytac, bo na siłownie chodzi tam mąż i pracuje wielu znajomych i wiedzą, że mam chodzic, bo uwaga przegrałam zakład... i wszyscy są bardzo ciekawi jak ja się zabiorę do czegos nowego. Kobieta która prowadzi zajęcia będzie dopiero na pierwszych zajęciach we wrześniu więc nie miałam okazji z nią porozmawiac jak to wszystko wygląda i przypatrzec się na czym zajęcia polegają

Bardzo proszę uświadomcie mnie czego mam się spodziewac i w ogóle wszelkie rady mile widziane icon_smile.gif

--------------------




basinka
pon, 16 kwi 2018 - 11:13
Ubrania i buty mają być przede wszystkim wygodne. Nie skupiaj się na tym, żeby się jakoś specjalnie przygotować. Chyba prawie każda siłownia ,a na swojej stronie jakiś regulamin, gdzie jest napisane, co warto mieć ze sobą na zajęciach. Podobnie też z zajęciami - można poczytać sobie które na czym polegają.
Poza tym nie rozumiem czemu nie chcesz pytać obsługi jak wygląda działalność tego miejsca i co z tego, że chodzi tam Twój mąż?! To on w takiej sytuacji powinien być Twoim przewodnikiem w tym miejscu. Poza tym czasami lepiej zapytać niż udawać specjalistę, bo można się zdecydowanie bardziej skompromitować.
Ale ogólnie warto ruszyć się na takie zajęcia i nie rezygnować z nich tylko dlatego, że idziemy na nie pierwszy raz. icon_smile.gif)
basinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 05 kwi 18 - 15:34
Nr użytkownika: 51,741




post pon, 16 kwi 2018 - 11:13
Post #2

Ubrania i buty mają być przede wszystkim wygodne. Nie skupiaj się na tym, żeby się jakoś specjalnie przygotować. Chyba prawie każda siłownia ,a na swojej stronie jakiś regulamin, gdzie jest napisane, co warto mieć ze sobą na zajęciach. Podobnie też z zajęciami - można poczytać sobie które na czym polegają.
Poza tym nie rozumiem czemu nie chcesz pytać obsługi jak wygląda działalność tego miejsca i co z tego, że chodzi tam Twój mąż?! To on w takiej sytuacji powinien być Twoim przewodnikiem w tym miejscu. Poza tym czasami lepiej zapytać niż udawać specjalistę, bo można się zdecydowanie bardziej skompromitować.
Ale ogólnie warto ruszyć się na takie zajęcia i nie rezygnować z nich tylko dlatego, że idziemy na nie pierwszy raz. icon_smile.gif)

Posty w temacie
chyka   Fitness pierwszy raz   nie, 26 lip 2015 - 19:49
muppet   Ja regularnie chodzÄ™ na zajÄ™cia fitness i instru...   wto, 26 wrz 2017 - 09:56
alka25   Nie ma co siÄ™ stresować, każdy kiedyÅ› musi zac...   wto, 26 wrz 2017 - 15:10
Jeich   Chcesz wyglÄ…dać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz ...   piÄ…, 13 paź 2017 - 23:42
muppet   Nieskromny ten trener, skoro nazywa siÄ™ najlepszy...   wto, 17 paź 2017 - 13:12
gilly   Polecam trening siÅ‚owy Wiele dziewczyn martwi siÄ...   pon, 13 lis 2017 - 10:13
makra   Z doÅ›wiadczenia powiem, że zestaw ubraÅ„ luźnie...   pon, 13 lis 2017 - 14:47
monika0b   Fitness to bardzo dobra decyzja. też siÄ™ stresow...   wto, 09 sty 2018 - 13:06
muppet   Bez przesady, nie ma czym siÄ™ stresować. Jak siÄ...   czw, 08 lut 2018 - 11:01
Ofelaa84   Bez stresu, każdy kiedyÅ› zaczynaÅ‚, zresztÄ… w t...   pon, 12 lut 2018 - 09:29
muppet   Tylko trudno siÄ™ czasami z terminami zgrać wtedy...   pon, 19 mar 2018 - 13:45
paska9   Na zajÄ™ciach fitness każdy jest z reguÅ‚y zajÄ™t...   czw, 22 mar 2018 - 14:02
muppet   Też tak myÅ›lÄ™. Sama do dziÅ› ćwiczÄ™ w niedrog...   pon, 16 kwi 2018 - 08:13
basinka   Ubrania i buty majÄ… być przede wszystkim wygodne...   pon, 16 kwi 2018 - 11:13
nakia   Butelka wody, rÄ™cznik, ciuchy na zmianÄ™ i maÅ‚o ...   wto, 24 kwi 2018 - 17:18
muppet   U mnie pomaga też ćwiczenie w klubach fitness. W...   Å›ro, 06 cze 2018 - 08:26
Nermie   Hej, nie ma czego siÄ™ bać, naprawdÄ™. Woda, rÄ™c...   piÄ…, 14 wrz 2018 - 14:10
Daliena   Pewnie że nie ma siÄ™ czego bać. Pewnie ci siÄ™ ...   czw, 11 paź 2018 - 10:25
Kotelka   Po prostu: dobry strój i najlepiej ze 2 treningi ...   wto, 23 sie 2022 - 10:27
> Fitness pierwszy raz, wszelkie rady mile widziane :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 17:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama