Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Okulista w Gliwicach

> 
Jo@sia
pon, 03 sty 2005 - 10:13
Dziewczyny poradźcie gdzie do okulisty w Gliwicach z 2 latkiem i czy jedynym sposobem na sprawdzenie wzroku takiego szkraba jest zaktaplanie mu przez kilka dni oczu.

Pozdrawiam cieplutko
Joaśka
Jo@sia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 21:30
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 508

GG:


post pon, 03 sty 2005 - 10:13
Post #1

Dziewczyny poradźcie gdzie do okulisty w Gliwicach z 2 latkiem i czy jedynym sposobem na sprawdzenie wzroku takiego szkraba jest zaktaplanie mu przez kilka dni oczu.

Pozdrawiam cieplutko
Joaśka
hedwiga mama kacpra

Go??







post śro, 05 sty 2005 - 22:23
Post #2

Ja też sie przyłaczam do tej prosby. Też chciałabym sprawdzić wzrok mojego 2,5 latka.
geli

Go??







post nie, 09 sty 2005 - 21:05
Post #3

Ja mam co prawda 3,5 letnie dziecko ale trafiłam na baaardzo miłą p. doktor, najpierw sprawdzała wzrok na tablicach , później zakraplała oczy 3 razy w odstępach 10 min ( chyba)icon_smile.gif.Później sprawdzała komputerowo plus metodą tradycyjną.Do tego ma bardzo duzo cierpliwości dla takich maluchów.A co do namiarów to byłyśmy na Zwycięstwa - Optyk "Stankiewicz", niedaleko placu inwalidów.Wizyta kosztowała 40 zł ale jeżeli w tym samym optyku zamawiasz okulary to wizyta gratis.Dr.Calów -Pasternak - przyjmuje tez w Corporze na Kaczyńcu ale z tego co wiem to tam wizyta dopiero w okolicach maja icon_smile.gif
Jo@sia
pon, 10 sty 2005 - 09:41
Dzięki, podrepczemy tam i mam nadzieję, że nie będziemy musieli zakraplać oczek przez kilka dni, wolę jak już ma go męczyć, to wszystko w jeden dzień i z głowy, a nie że ja go 5 dni zakraplam i dziecko 5 dni ma wyciętych z zabawy icon_sad.gif
Jo@sia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 21:30
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 508

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 09:41
Post #4

Dzięki, podrepczemy tam i mam nadzieję, że nie będziemy musieli zakraplać oczek przez kilka dni, wolę jak już ma go męczyć, to wszystko w jeden dzień i z głowy, a nie że ja go 5 dni zakraplam i dziecko 5 dni ma wyciętych z zabawy icon_sad.gif
Kaszanka
wto, 11 sty 2005 - 10:55
Pierwsze słyszę o zakraplaniu na parę dni icon_eek.gif Synek koleżanki chodzi dwa razy w roku do okulisty i zakraplane oczy ma tylko wtedy.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post wto, 11 sty 2005 - 10:55
Post #5

Pierwsze słyszę o zakraplaniu na parę dni icon_eek.gif Synek koleżanki chodzi dwa razy w roku do okulisty i zakraplane oczy ma tylko wtedy.
Jo@sia
wto, 11 sty 2005 - 12:59
Mam nadzieję bo mnie pańcia powiedziałą że zbadać wzroku się nie da bez zakraplania atropiną przez trzy (to w przychodni - tylko trzeba czekać na termin) albo 5 dzi to w gabinecie. Więc jak mam się sadyścić nad moim małym tyle czasu to ja protestuje. Dlatego szukam gdzieś okulisty który nie kazałby nam zakraplać oczu a zbadał dobrze wzrok.
Jo@sia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 21:30
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 508

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 12:59
Post #6

Mam nadzieję bo mnie pańcia powiedziałą że zbadać wzroku się nie da bez zakraplania atropiną przez trzy (to w przychodni - tylko trzeba czekać na termin) albo 5 dzi to w gabinecie. Więc jak mam się sadyścić nad moim małym tyle czasu to ja protestuje. Dlatego szukam gdzieś okulisty który nie kazałby nam zakraplać oczu a zbadał dobrze wzrok.

--------------------
Joasia mama Bartusia
user posted image
Kaszanka
czw, 13 sty 2005 - 11:48
Myślę że badanie komputerowe też jest jakimś wyjściem. Powodzenia
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post czw, 13 sty 2005 - 11:48
Post #7

Myślę że badanie komputerowe też jest jakimś wyjściem. Powodzenia
> Okulista w Gliwicach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 15:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama