Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Przedszkola Rzeszów

> 
Kocurek
pon, 25 wrz 2006 - 19:56
CYTAT(Kari07)
A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.


Kari,ja jeszcze nie wplaciłam na ten basen i mocno sie zastanawiam, dlatego bardzo Cię proszę o swzczegóły orgnizacyjno-techniczne Waszych jazd na basen (gdzie, kiedy i za ile, jesli mozna prosic 02.gif )

Mikołaj chodzi na Mazurską, przedszkole nr 11.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 25 wrz 2006 - 19:56
Post #21

CYTAT(Kari07)
A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.


Kari,ja jeszcze nie wplaciłam na ten basen i mocno sie zastanawiam, dlatego bardzo Cię proszę o swzczegóły orgnizacyjno-techniczne Waszych jazd na basen (gdzie, kiedy i za ile, jesli mozna prosic 02.gif )

Mikołaj chodzi na Mazurską, przedszkole nr 11.


--------------------
Kari07
wto, 26 wrz 2006 - 12:24
Co do basenu i kursu pływania to musisz podzwonić po basenach bo ja na razie wstrzymuję się z zapisaniem bo nie wiem co powie lekarz na to. Ze względu na wysiekowe zapalenia ucha laryngolog odradza nam basen.
W każdym razie kurs kosztuje ok 200 zł.Jest 20 godzin zajeć.
Masz kilka basenów do wyboru, polecam ten w Nowej Wsi ( "Fala").
Musisz zobaczyc do którego też jest ci najwygodniej dowozić. Ja mam pod nosem "Karpika" na Krakowskie Południe ( fajny)i blisko mam do "Muszelki" na Baranówce. Tobie chyba najblizej jest na Nowym Mieście.
Odradzam ROSiR bo tam jest zimna woda i warunki kiepskie.
Wiesz ja stwierdziłąm ze w zim e lepiej Bastka przypilnuję po wyjściu z basenu a jak panie mają ich 15 to róznie to może być.
My teraz w lecie jeźziliśmy do Nowej Wsi i tam jest super ten brodzik dla dzieci no i rura do zjeżdżania icon_smile.gif
Bastek zjeżdżał ze mna bo sam się bał.
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 12:24
Post #22

Co do basenu i kursu pływania to musisz podzwonić po basenach bo ja na razie wstrzymuję się z zapisaniem bo nie wiem co powie lekarz na to. Ze względu na wysiekowe zapalenia ucha laryngolog odradza nam basen.
W każdym razie kurs kosztuje ok 200 zł.Jest 20 godzin zajeć.
Masz kilka basenów do wyboru, polecam ten w Nowej Wsi ( "Fala").
Musisz zobaczyc do którego też jest ci najwygodniej dowozić. Ja mam pod nosem "Karpika" na Krakowskie Południe ( fajny)i blisko mam do "Muszelki" na Baranówce. Tobie chyba najblizej jest na Nowym Mieście.
Odradzam ROSiR bo tam jest zimna woda i warunki kiepskie.
Wiesz ja stwierdziłąm ze w zim e lepiej Bastka przypilnuję po wyjściu z basenu a jak panie mają ich 15 to róznie to może być.
My teraz w lecie jeźziliśmy do Nowej Wsi i tam jest super ten brodzik dla dzieci no i rura do zjeżdżania icon_smile.gif
Bastek zjeżdżał ze mna bo sam się bał.

--------------------
Sebastian- październik 2000
cheapai1
czw, 30 lis 2006 - 13:33
CYTAT(Kocurek)
<span style="color: darkblue">Witam.  <br />   <br /> Wkrótce bÄ™dÄ™ mieszkać w Rzeszowie, gdzieÅ› chyb...
Good, you the guy icon_smile.gif
_________________
cheap auto insurance
cheapai1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 30 lis 06 - 09:48
Nr użytkownika: 8,770




post czw, 30 lis 2006 - 13:33
Post #23

CYTAT(Kocurek)
<span style="color: darkblue">Witam.  <br />   <br /> Wkrótce bÄ™dÄ™ mieszkać w Rzeszowie, gdzieÅ› chyb...
Good, you the guy icon_smile.gif
_________________
cheap auto insurance
Kocurek
wto, 06 lut 2007 - 22:33
A ja znowu wyciagam wÄ…tek przedszkolny.

Mikołajowe przedszkole organizuje wyjazd do kina, po raz trzeci już. I ja jestem z tego powodu trochę wkurzona. Bo Helios i tak nie da więcej zniżki, niz dla każdej innej, typowej grupy zorganizowanej, POMIMO iż przedszkole reklamuje się, że ma jakiś "program współpracy" z kinem (nie wiem jak to się dokładnie nazywa).
Poza tym, trzy razy to stanowczo za dużo, moim zdaniem, jak na jedno półrocze. I nie chodzi mi o te 15 zł za jeden wyjazd*, bo to nie aż taki majątek, tylko o to, że ja jako rodzic odczuwam presję. Bo Mikołaj zaprotestował, że tym razem do kina nie pojedzie, bo jest gorszy icon_rolleyes.gif i on nie chce zostać w przedszkolu z "resztą" dzieci (wiecie, mój syn nie odczuwa do nikogo pogardy, ale ta "reszta" brzmiała specyficznie icon_rolleyes.gif )
Poza tym - czemu do jasnej anielki te wyjazdy mają służyć, poza rozrywką? Nie są to przecież żadne zajęcia edukacyjne...

Czy Wasze przedszkola tez takie wyjazdy organizują? i ile razy w ciągu - powiedzmy - jednego półrocza? Ja się poirytowałam, bo nie lubię odczuwać przymusu i być stawiana w sytuacji "muszę dać, bo wszyscy dają" icon_confused.gif


* A na pewno będa rodzice którzy dziecku na bajkę nie dadzą, bo to w ciągu półrocza jest już kwota 45 zł, którą lepiej wydać na buty... a jak jeszcze dwoje dzieci...
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 06 lut 2007 - 22:33
Post #24

A ja znowu wyciagam wÄ…tek przedszkolny.

Mikołajowe przedszkole organizuje wyjazd do kina, po raz trzeci już. I ja jestem z tego powodu trochę wkurzona. Bo Helios i tak nie da więcej zniżki, niz dla każdej innej, typowej grupy zorganizowanej, POMIMO iż przedszkole reklamuje się, że ma jakiś "program współpracy" z kinem (nie wiem jak to się dokładnie nazywa).
Poza tym, trzy razy to stanowczo za dużo, moim zdaniem, jak na jedno półrocze. I nie chodzi mi o te 15 zł za jeden wyjazd*, bo to nie aż taki majątek, tylko o to, że ja jako rodzic odczuwam presję. Bo Mikołaj zaprotestował, że tym razem do kina nie pojedzie, bo jest gorszy icon_rolleyes.gif i on nie chce zostać w przedszkolu z "resztą" dzieci (wiecie, mój syn nie odczuwa do nikogo pogardy, ale ta "reszta" brzmiała specyficznie icon_rolleyes.gif )
Poza tym - czemu do jasnej anielki te wyjazdy mają służyć, poza rozrywką? Nie są to przecież żadne zajęcia edukacyjne...

Czy Wasze przedszkola tez takie wyjazdy organizują? i ile razy w ciągu - powiedzmy - jednego półrocza? Ja się poirytowałam, bo nie lubię odczuwać przymusu i być stawiana w sytuacji "muszę dać, bo wszyscy dają" icon_confused.gif


* A na pewno będa rodzice którzy dziecku na bajkę nie dadzą, bo to w ciągu półrocza jest już kwota 45 zł, którą lepiej wydać na buty... a jak jeszcze dwoje dzieci...


--------------------
Kari07
śro, 07 lut 2007 - 14:59
U nas to jest może 2-3 razy w ciągu roku. Ostatnio byli chyba na "Autach" i chociaz byliśmy na tym wcześniej to i tak młody pojechał właśnie żeby nie zostac z resztą...Cóż...
Ale np. fajnie że pojechali na Epoke Lodowcową 2 bo na tym nie byliśmy poza tym z grupą zawsze inaczej niż z rodzicami. icon_smile.gif
Przymus to to jest, ale tak z drugiej strony są rodzice którzy z dzieckiem do kina się nie wybiorą bo jest to koszt 40 zł a tak za 15 zł dzieciak ma frajdę
Bardziej mnie cieszy, że do przedszkola przuyeżdza teatrzyk i jakaś ekipa z filharmonii i prezentuje instrumenty.
Chodzą też co jakiś czas do pobliskiej bibioteki.
W zesżłym roku powędrowali nawet do Straży Pożarnej na piechotę ( a kawałek jest z Baranówki)
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post śro, 07 lut 2007 - 14:59
Post #25

U nas to jest może 2-3 razy w ciągu roku. Ostatnio byli chyba na "Autach" i chociaz byliśmy na tym wcześniej to i tak młody pojechał właśnie żeby nie zostac z resztą...Cóż...
Ale np. fajnie że pojechali na Epoke Lodowcową 2 bo na tym nie byliśmy poza tym z grupą zawsze inaczej niż z rodzicami. icon_smile.gif
Przymus to to jest, ale tak z drugiej strony są rodzice którzy z dzieckiem do kina się nie wybiorą bo jest to koszt 40 zł a tak za 15 zł dzieciak ma frajdę
Bardziej mnie cieszy, że do przedszkola przuyeżdza teatrzyk i jakaś ekipa z filharmonii i prezentuje instrumenty.
Chodzą też co jakiś czas do pobliskiej bibioteki.
W zesżłym roku powędrowali nawet do Straży Pożarnej na piechotę ( a kawałek jest z Baranówki)

--------------------
Sebastian- październik 2000
Lila_
śro, 07 lut 2007 - 15:36
To nasze przedszkoel to chyba strasznie zacofane icon_rolleyes.gif wink.gif

Przeszukałam w pamięci Karola lata w przedszkolu i wyszło mi, że był 1 raz w ostatniej grupie czyli w 6-latkach icon_biggrin.gif .

Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif

Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post śro, 07 lut 2007 - 15:36
Post #26

To nasze przedszkoel to chyba strasznie zacofane icon_rolleyes.gif wink.gif

Przeszukałam w pamięci Karola lata w przedszkolu i wyszło mi, że był 1 raz w ostatniej grupie czyli w 6-latkach icon_biggrin.gif .

Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif

Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

Kari07
czw, 08 lut 2007 - 14:29
Kocurek - wykrakałaś icon_smile.gif
Dzisiaj mam ogloszenie o dobrowolych zapisach - tym razem nie do kina ale na Kólewnę Śnieżke na rolkach na Podpromiu..
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post czw, 08 lut 2007 - 14:29
Post #27

Kocurek - wykrakałaś icon_smile.gif
Dzisiaj mam ogloszenie o dobrowolych zapisach - tym razem nie do kina ale na Kólewnę Śnieżke na rolkach na Podpromiu..

--------------------
Sebastian- październik 2000
Kocurek
czw, 08 lut 2007 - 17:37
CYTAT(Lila_)
Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif


Mam identyczne wrażenie icon_rolleyes.gif chociaż u Miśka w grupie panie są bardzo fajne, kompetentne, i absolutnie nic do nich nie mam icon_smile.gif


CYTAT(Lila_)
Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif


Właśnie icon_confused.gif a tego nikt nie weryfikuje, oni po prostu chodzą na każdą nową bajkę, jaką właśnie wyświetla Helios icon_evil.gif

A tak BTW - czy u Was podajÄ… zupy owocowe?
Czy na zabawy typu bal karnawałowy chodzą rodzice? U nas nie ma takiej opcji - jak rodzic chce mieć zdjęcia swojego dziecka może je kupić u fotografa, który robi zawsze zdjęcia na tych imprezach. Przymusu kupowania oczywiście nie ma icon_confused.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 08 lut 2007 - 17:37
Post #28

CYTAT(Lila_)
Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif


Mam identyczne wrażenie icon_rolleyes.gif chociaż u Miśka w grupie panie są bardzo fajne, kompetentne, i absolutnie nic do nich nie mam icon_smile.gif


CYTAT(Lila_)
Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif


Właśnie icon_confused.gif a tego nikt nie weryfikuje, oni po prostu chodzą na każdą nową bajkę, jaką właśnie wyświetla Helios icon_evil.gif

A tak BTW - czy u Was podajÄ… zupy owocowe?
Czy na zabawy typu bal karnawałowy chodzą rodzice? U nas nie ma takiej opcji - jak rodzic chce mieć zdjęcia swojego dziecka może je kupić u fotografa, który robi zawsze zdjęcia na tych imprezach. Przymusu kupowania oczywiście nie ma icon_confused.gif


--------------------
Kari07
piÄ…, 09 lut 2007 - 09:03
U nas zup owocowych nie widziałam w spisie.
Na balu nie ma zakazu dla rodziców.
Ja w tym roku byłam, tylko dlatego ze to ostatni bal w przedszkolu.
Na poprzednich nie byłam.
U nas panie są super ale dla mnie jest jedyna zmora przedszkola to komputery w każdej grupie....
Chory pomysł.
Ale przedszkole dostało za darmo a dzeicaki w wolny czasie jak nei mają zajęć do moga grac - w gry zaakceptowane przez panią.
Uważam, ze w przeszkolu maja kupę innych zajęć niz kopuuter, a tak to jeden gra a 10 patrzy.... icon_evil.gif
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post piÄ…, 09 lut 2007 - 09:03
Post #29

U nas zup owocowych nie widziałam w spisie.
Na balu nie ma zakazu dla rodziców.
Ja w tym roku byłam, tylko dlatego ze to ostatni bal w przedszkolu.
Na poprzednich nie byłam.
U nas panie są super ale dla mnie jest jedyna zmora przedszkola to komputery w każdej grupie....
Chory pomysł.
Ale przedszkole dostało za darmo a dzeicaki w wolny czasie jak nei mają zajęć do moga grac - w gry zaakceptowane przez panią.
Uważam, ze w przeszkolu maja kupę innych zajęć niz kopuuter, a tak to jeden gra a 10 patrzy.... icon_evil.gif

--------------------
Sebastian- październik 2000
Nina326
czw, 27 wrz 2007 - 04:53
nie polecam przedszkola na Podwisloczu icon_confused.gif .....
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 27 wrz 2007 - 04:53
Post #30

nie polecam przedszkola na Podwisloczu icon_confused.gif .....

--------------------
Nina326


Kocurek
piÄ…, 28 wrz 2007 - 11:02
Nina, dlaczego?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 28 wrz 2007 - 11:02
Post #31

Nina, dlaczego?

--------------------
Agnieszka M
czw, 18 mar 2010 - 19:13
Właśnie po przeczytaniu waszych opisów zdałam sobie sprawę,że są one z przed ponad 1-2 lat ale temat jest jak najbardziej aktualny.
Ja też przenoszę się z Mielca do Rzeszowa na Słocinę (teraz Rzeszów).
Poszukuję dobrego przedszkola dla mojego dziecka i właśnie dostałam informację o nowym przedszkolu na ulicy Stanio Radosne Słoneczko w Słocinie.
Chciałabym,żeby mała miała podobne warunki jak w Mielcu a szczególnie: większe przedszkole a nie takie przydomowe , najlepiej z własną kuchnią a nie z jedzeniem z marketu, dobrych wychowawców.

Ostatnio słyszałam też,że przewiduje się dopłaty dla dziadków za opiekę nad dziećmi.Teść mógłby zostać z małą ale jakoś nie widzę rozwoju i ćwiczeń z dzieckiem z umiejętnościami edukacyjnymi dziadka icon_smile.gif chociaż kto wie icon_smile.gif.
Z opisu przedszkola www.przedszkole.rzeszow.pl wynika,że to całkiem dobre przedszkole z własną kuchnią i placem zabaw a budynek jest w trakcie realizacji .Widziałam plany i projekty wygląda bardzo fajnie i za małe stosunkowe pieniążki.Jestem już zameldowana i po rozmowie z Panią Dyrektor zapisałam małą.pozdrawiam i polecam najpierw warto się zameldować.

Ten post edytował Agnieszka M czw, 18 mar 2010 - 19:25
Agnieszka M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 18:44
Nr użytkownika: 32,183




post czw, 18 mar 2010 - 19:13
Post #32

Właśnie po przeczytaniu waszych opisów zdałam sobie sprawę,że są one z przed ponad 1-2 lat ale temat jest jak najbardziej aktualny.
Ja też przenoszę się z Mielca do Rzeszowa na Słocinę (teraz Rzeszów).
Poszukuję dobrego przedszkola dla mojego dziecka i właśnie dostałam informację o nowym przedszkolu na ulicy Stanio Radosne Słoneczko w Słocinie.
Chciałabym,żeby mała miała podobne warunki jak w Mielcu a szczególnie: większe przedszkole a nie takie przydomowe , najlepiej z własną kuchnią a nie z jedzeniem z marketu, dobrych wychowawców.

Ostatnio słyszałam też,że przewiduje się dopłaty dla dziadków za opiekę nad dziećmi.Teść mógłby zostać z małą ale jakoś nie widzę rozwoju i ćwiczeń z dzieckiem z umiejętnościami edukacyjnymi dziadka icon_smile.gif chociaż kto wie icon_smile.gif.
Z opisu przedszkola www.przedszkole.rzeszow.pl wynika,że to całkiem dobre przedszkole z własną kuchnią i placem zabaw a budynek jest w trakcie realizacji .Widziałam plany i projekty wygląda bardzo fajnie i za małe stosunkowe pieniążki.Jestem już zameldowana i po rozmowie z Panią Dyrektor zapisałam małą.pozdrawiam i polecam najpierw warto się zameldować.
Kocurek
piÄ…, 19 mar 2010 - 09:15
Ale to nie jest przedszkole publiczne (znaczy państwowe)?
Ile w takim razie kosztować będzie czesne?

Moja córka chodzi do PP nr 21 na Krzyżanowskiego - RE-WE-LA-CJA. Takie fajne przedszkole.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 19 mar 2010 - 09:15
Post #33

Ale to nie jest przedszkole publiczne (znaczy państwowe)?
Ile w takim razie kosztować będzie czesne?

Moja córka chodzi do PP nr 21 na Krzyżanowskiego - RE-WE-LA-CJA. Takie fajne przedszkole.

--------------------
hoodia
sob, 25 wrz 2010 - 09:19
Witam jestem dyrektorem przedszkola w Rzeszowie przy ulicy Jana Olbrachta .To jest dogodna dla ciebie okolica .Prosze o kontakt 696022403( przyjmuje dzieci od 2,5 lat).
hoodia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 25 wrz 10 - 09:05
Nr użytkownika: 34,396




post sob, 25 wrz 2010 - 09:19
Post #34

Witam jestem dyrektorem przedszkola w Rzeszowie przy ulicy Jana Olbrachta .To jest dogodna dla ciebie okolica .Prosze o kontakt 696022403( przyjmuje dzieci od 2,5 lat).
hoodia
sob, 25 wrz 2010 - 09:21
CYTAT(Kocurek @ Wed, 01 Feb 2006 - 14:48) *
<span style='color:darkblue'>Witam.
Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?
Powiedzcie Rzeszowianki</span>

hoodia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 25 wrz 10 - 09:05
Nr użytkownika: 34,396




post sob, 25 wrz 2010 - 09:21
Post #35

CYTAT(Kocurek @ Wed, 01 Feb 2006 - 14:48) *
<span style='color:darkblue'>Witam.
Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?
Powiedzcie Rzeszowianki</span>

hoodia
sob, 25 wrz 2010 - 09:22
500 zł z zajęciami dodatkowymi
hoodia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 25 wrz 10 - 09:05
Nr użytkownika: 34,396




post sob, 25 wrz 2010 - 09:22
Post #36

500 zł z zajęciami dodatkowymi
hoodia
sob, 25 wrz 2010 - 09:33
Jeszcze sÄ… miejsca w przedszkolu "Kajtek" nr telefonu 696022403
hoodia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 25 wrz 10 - 09:05
Nr użytkownika: 34,396




post sob, 25 wrz 2010 - 09:33
Post #37

Jeszcze sÄ… miejsca w przedszkolu "Kajtek" nr telefonu 696022403
madziorka hihi
pon, 05 mar 2012 - 13:50
witam

dziewczyny a do jakich Pkoli chodza wasze dzieci???
ja wlasnie stoje przed wyborem a rekrutacja juz rusza na dniach...

bedziemy mieszkac za 3 mies na ul milocinskiej
najblizsze publiczne pkole to nr 28 na obroncow poczty gdanskiej. opinie ma niezle. wiec zdecydowalam ze to bedzie pkole 1 wyboru
ale musze jeszcze dwa rezerwowe wybrac

w okolicy znalazlam jeszcze 36 37 i 22

czy ktoras z was zna opinie na wyzej wymienione????
pomozecie podjac nam decyzje?
dodam ze synek chodzi juz drugi rok do Pkola
we wrzesniu 2012 bedzie mial 5 latek
wiec to juz zaawansowany przedszkolak i otwarty na zmiany

dzieki z gory za odzew!!!
pozdrawiam

mama dwoch synkow. Magda
madziorka hihi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 05 mar 12 - 13:41
Nr użytkownika: 39,657




post pon, 05 mar 2012 - 13:50
Post #38

witam

dziewczyny a do jakich Pkoli chodza wasze dzieci???
ja wlasnie stoje przed wyborem a rekrutacja juz rusza na dniach...

bedziemy mieszkac za 3 mies na ul milocinskiej
najblizsze publiczne pkole to nr 28 na obroncow poczty gdanskiej. opinie ma niezle. wiec zdecydowalam ze to bedzie pkole 1 wyboru
ale musze jeszcze dwa rezerwowe wybrac

w okolicy znalazlam jeszcze 36 37 i 22

czy ktoras z was zna opinie na wyzej wymienione????
pomozecie podjac nam decyzje?
dodam ze synek chodzi juz drugi rok do Pkola
we wrzesniu 2012 bedzie mial 5 latek
wiec to juz zaawansowany przedszkolak i otwarty na zmiany

dzieki z gory za odzew!!!
pozdrawiam

mama dwoch synkow. Magda
Lila_
pon, 05 mar 2012 - 14:18
swoją dwójkę miałam w 36 i spokojnie mogę polecići icon_biggrin.gif

zarówno przedszkole na Starzyńskiego jak i Obrońców zupełnie mi nie odpowiadało z powodu bezpośredniego kontaktu z ulicą z czego to na Obrońców jakoś w pamięci utkwiło mi ze złą opinią jeżeli chodzi opiekę nad dziećmi - ale moi już ładnych parę lat temu chodzili i wszystko mogło się zmienić

36 spodobało mi się z powodu pięknego,cichego ogrodu i umiejscowieniem w spokojnej okolicy a z czaserm udowodniło,że opieka nad dziećmi i współpraca z rodzicami jest bardzo dobra icon_biggrin.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post pon, 05 mar 2012 - 14:18
Post #39

swoją dwójkę miałam w 36 i spokojnie mogę polecići icon_biggrin.gif

zarówno przedszkole na Starzyńskiego jak i Obrońców zupełnie mi nie odpowiadało z powodu bezpośredniego kontaktu z ulicą z czego to na Obrońców jakoś w pamięci utkwiło mi ze złą opinią jeżeli chodzi opiekę nad dziećmi - ale moi już ładnych parę lat temu chodzili i wszystko mogło się zmienić

36 spodobało mi się z powodu pięknego,cichego ogrodu i umiejscowieniem w spokojnej okolicy a z czaserm udowodniło,że opieka nad dziećmi i współpraca z rodzicami jest bardzo dobra icon_biggrin.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

madziorka hihi
pon, 05 mar 2012 - 20:39
Lila dzieki za odpowiedz. ja okolic wlasnie nie znam. nie ogladalam tych pkoli nawet z zewnatrz.nie mialam okazji.. nie mieszkam jeszcze w rzeszowie..
a o tym 28 tj na obroncow to wlasnie slyszalam same pochlebne opinie....
hmm

mam jeszcze chwilke czasu.moze cos sie dowiem wiecej
dzieki za odpowiedz szybko

tak spojrzalam w podpis i rzeczywiscie twoje dzieciaczki to juz nie przedszkolaki hihi

a szkole w rzeszowie znasz dobre?
cos nowego sie tworzy?

przed nami jeszcze troche czasu ale niewiele... moze na miejscu juz bede w temacie. no mam nadzieje hihi

pozdrawiam !

Ten post edytował madziorka hihi pon, 05 mar 2012 - 20:40
madziorka hihi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 05 mar 12 - 13:41
Nr użytkownika: 39,657




post pon, 05 mar 2012 - 20:39
Post #40

Lila dzieki za odpowiedz. ja okolic wlasnie nie znam. nie ogladalam tych pkoli nawet z zewnatrz.nie mialam okazji.. nie mieszkam jeszcze w rzeszowie..
a o tym 28 tj na obroncow to wlasnie slyszalam same pochlebne opinie....
hmm

mam jeszcze chwilke czasu.moze cos sie dowiem wiecej
dzieki za odpowiedz szybko

tak spojrzalam w podpis i rzeczywiscie twoje dzieciaczki to juz nie przedszkolaki hihi

a szkole w rzeszowie znasz dobre?
cos nowego sie tworzy?

przed nami jeszcze troche czasu ale niewiele... moze na miejscu juz bede w temacie. no mam nadzieje hihi

pozdrawiam !
> Przedszkola Rzeszów
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 08:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama