Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Maseczki domowej roboty :)

> 
jolanta25
pią, 05 wrz 2014 - 13:47
A moja taka na włosy: zmieszaj drożdże spożywcze z wodą i nałóż na włosy, trzymaj ok 30 minut i dokładnie umyj 2 razy głowę. Stosuj 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące. Włosy będą bujniejsze, przestaną wypadac i będą odżywione.
jolanta25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 05 wrz 14 - 13:03
Nr użytkownika: 44,491

GG:


post pią, 05 wrz 2014 - 13:47
Post #41

A moja taka na włosy: zmieszaj drożdże spożywcze z wodą i nałóż na włosy, trzymaj ok 30 minut i dokładnie umyj 2 razy głowę. Stosuj 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące. Włosy będą bujniejsze, przestaną wypadac i będą odżywione.
greeneye119
czw, 11 gru 2014 - 22:32
To ja dorzucę jeszcze moją maseczkę na włosy, którą stosuje od ostatnich kilku miesięcy icon_smile.gif

Mieszam żółtko jajka z łyżką oleju rycynowego, łyżeczką nafty kosmetycznej (aktualnie używam wersję z sokiem z pokrzywy, ale mogą też być inne) plus opcjonalnie 2-3 kropelki olejku rozmarynowego - włoski mniej wypadają, są mocniejsze.

Co do twarzy, to przemywałam kiedyś mlekiem - miało pomóc na nadmiar przetłuszczania, ostatecznie aż zanadto przesuszyło mi cerę icon_sad.gif
greeneye119


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 11 gru 14 - 20:30
Nr użytkownika: 44,998




post czw, 11 gru 2014 - 22:32
Post #42

To ja dorzucę jeszcze moją maseczkę na włosy, którą stosuje od ostatnich kilku miesięcy icon_smile.gif

Mieszam żółtko jajka z łyżką oleju rycynowego, łyżeczką nafty kosmetycznej (aktualnie używam wersję z sokiem z pokrzywy, ale mogą też być inne) plus opcjonalnie 2-3 kropelki olejku rozmarynowego - włoski mniej wypadają, są mocniejsze.

Co do twarzy, to przemywałam kiedyś mlekiem - miało pomóc na nadmiar przetłuszczania, ostatecznie aż zanadto przesuszyło mi cerę icon_sad.gif

--------------------
Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni.
rosa20
pon, 15 gru 2014 - 13:29
Polecam maseczkę sciągająca pory: ubite białka oraz maseczka z ogórka. Kupuję w aptece maseczkę z alg, nie jest aż tak droga a sprawia cuda na cerze:-)
rosa20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 15 gru 14 - 12:49
Nr użytkownika: 45,016




post pon, 15 gru 2014 - 13:29
Post #43

Polecam maseczkę sciągająca pory: ubite białka oraz maseczka z ogórka. Kupuję w aptece maseczkę z alg, nie jest aż tak droga a sprawia cuda na cerze:-)
anuszka007
pią, 19 gru 2014 - 12:25
smietna z miodem i kurkumą icon_smile.gif swietnie dziala na cere tłustą icon_smile.gif
anuszka007


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pon, 24 lis 14 - 08:58
Nr użytkownika: 44,883




post pią, 19 gru 2014 - 12:25
Post #44

smietna z miodem i kurkumą icon_smile.gif swietnie dziala na cere tłustą icon_smile.gif
alutka80
nie, 01 lut 2015 - 19:30
Ja kupuję gotowe maseczki, wydaje mi się, że dają lepsze efekty
alutka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pią, 05 gru 14 - 10:12
Nr użytkownika: 44,959




post nie, 01 lut 2015 - 19:30
Post #45

Ja kupuję gotowe maseczki, wydaje mi się, że dają lepsze efekty
maminkowa
czw, 05 mar 2015 - 11:15
ja wole zdecydowanie nautralne icon_smile.gif czesto jak zostaną mi biłąka robie wlasnie wyzej wymieniona maseczke z białek, doskonale sciaga skóre icon_smile.gif na całe ciało stosuje domowej roboty piling kawowy z odrobina oliwy icon_smile.gif
maminkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 41
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 11:01
Nr użytkownika: 45,428




post czw, 05 mar 2015 - 11:15
Post #46

ja wole zdecydowanie nautralne icon_smile.gif czesto jak zostaną mi biłąka robie wlasnie wyzej wymieniona maseczke z białek, doskonale sciaga skóre icon_smile.gif na całe ciało stosuje domowej roboty piling kawowy z odrobina oliwy icon_smile.gif
Rukarolka
czw, 05 mar 2015 - 14:11
Maseczka cynamonowa to idealny sposób na trądzik. Domowa maseczka na twarz pomoże pozbyć się kłopotliwych znamion na skórze, poza tym wygładzi i rozświetli cerę. Jeśli trądzik młodzieńczy to problem twojej skóry, maseczka cynamonowa jest właśnie dla ciebie.
Maseczka cynamonowa to idealny sposób na trądzik. Domowa maseczka na twarz pomoże pozbyć się kłopotliwych znamion na skórze, poza tym wygładzi i rozświetli cerę. Jeśli trądzik młodzieńczy to problem twojej skóry, maseczka cynamonowa jest właśnie dla ciebie.
Wykonanie domowej maseczki na twarz z cynamonu jest bardzo proste. Wystarczy do niewielkiej miseczki dodać 2 łyżeczki cynamonu i jedną łyżeczkę przegotowanej wody o pokojowej temperaturze. Całość należy dokładnie wymieszać i nakładać kolistymi ruchami w miejscach występowania trądziku czy czerwonych plam na skórze. Cynamonowa maseczka jest skuteczna, jednak po jej nałożeniu skóra może nieprzyjemnie szczypać. Wytrzymaj około 3 minuty, następnie dokładnie zmyj kosmetyk letnią wodą.
Aby trochę złagodzić mocne działanie maseczki na twarz możesz dodać do niej miód, który ma działanie nawilżające i jednocześnie łagodzące wszelkie podrażnienia. Wystarczy łyżeczka bądź dwie miodu wymieszane z cynamonem i wodą. -------------------
Nowy eko papieros
Rukarolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 29 paź 14 - 12:40
Nr użytkownika: 44,747




post czw, 05 mar 2015 - 14:11
Post #47

Maseczka cynamonowa to idealny sposób na trądzik. Domowa maseczka na twarz pomoże pozbyć się kłopotliwych znamion na skórze, poza tym wygładzi i rozświetli cerę. Jeśli trądzik młodzieńczy to problem twojej skóry, maseczka cynamonowa jest właśnie dla ciebie.
Maseczka cynamonowa to idealny sposób na trądzik. Domowa maseczka na twarz pomoże pozbyć się kłopotliwych znamion na skórze, poza tym wygładzi i rozświetli cerę. Jeśli trądzik młodzieńczy to problem twojej skóry, maseczka cynamonowa jest właśnie dla ciebie.
Wykonanie domowej maseczki na twarz z cynamonu jest bardzo proste. Wystarczy do niewielkiej miseczki dodać 2 łyżeczki cynamonu i jedną łyżeczkę przegotowanej wody o pokojowej temperaturze. Całość należy dokładnie wymieszać i nakładać kolistymi ruchami w miejscach występowania trądziku czy czerwonych plam na skórze. Cynamonowa maseczka jest skuteczna, jednak po jej nałożeniu skóra może nieprzyjemnie szczypać. Wytrzymaj około 3 minuty, następnie dokładnie zmyj kosmetyk letnią wodą.
Aby trochę złagodzić mocne działanie maseczki na twarz możesz dodać do niej miód, który ma działanie nawilżające i jednocześnie łagodzące wszelkie podrażnienia. Wystarczy łyżeczka bądź dwie miodu wymieszane z cynamonem i wodą. -------------------
Nowy eko papieros
NowakAnia
wto, 28 kwi 2015 - 01:05
Ja trzy razy w tygodniu stosuję maseczkę z owsianki. Cudownie oczyszcza pory i co za tym idzie, skóra jest oczyszczona, napięta i zdrowa. Po prostu parze łyzkę owianki i nakadam na twarz, czekam do wyschnięcia i zmywam.
NowakAnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 27 kwi 15 - 01:50
Nr użytkownika: 45,733




post wto, 28 kwi 2015 - 01:05
Post #48

Ja trzy razy w tygodniu stosuję maseczkę z owsianki. Cudownie oczyszcza pory i co za tym idzie, skóra jest oczyszczona, napięta i zdrowa. Po prostu parze łyzkę owianki i nakadam na twarz, czekam do wyschnięcia i zmywam.

--------------------
To coś całkowicie normalnego, że bardzo zależy nam na tym, aby wziąć taki kredyt, który nie jest wysoko oprocentowany. Nie tylko w bankach są korzystne oferty - przecież istnieją kredyty bez BIK https://www.doradztwo-kredytowe.com.pl, które wcale nie są złe.
samanta23
pią, 08 maj 2015 - 16:54
super przepisy:) wypróbuje każdy z nich:) dziękujęicon_smile.gif
samanta23


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: pią, 08 maj 15 - 16:48
Nr użytkownika: 45,800




post pią, 08 maj 2015 - 16:54
Post #49

super przepisy:) wypróbuje każdy z nich:) dziękujęicon_smile.gif
Gracjanna
nie, 17 maj 2015 - 22:20
Też lubię maseczki domowej roboty. A to starty ogórek, a to owsianka z miodem, oliwa z żółtkiem na włosy. Przyznam szczerze, że zaciekawiła mnie maseczka z cynamonem, bo mam problematyczna cerę. Musze wypróbować. Co do alg to na mojej skórze tylko pogarszały atak wyprysków. Słyszałam od koleżanki, że tak mogą działać i odstawiłam.
Gracjanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: nie, 17 maj 15 - 22:00
Nr użytkownika: 45,846




post nie, 17 maj 2015 - 22:20
Post #50

Też lubię maseczki domowej roboty. A to starty ogórek, a to owsianka z miodem, oliwa z żółtkiem na włosy. Przyznam szczerze, że zaciekawiła mnie maseczka z cynamonem, bo mam problematyczna cerę. Musze wypróbować. Co do alg to na mojej skórze tylko pogarszały atak wyprysków. Słyszałam od koleżanki, że tak mogą działać i odstawiłam.
kuna87
pią, 22 maj 2015 - 10:58
Ostatnio wyczytałam własnie o dobry działaniu płatków owsianych.
Robiłam taki z jogurtem i bananem.
Super nawilża
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pią, 22 maj 2015 - 10:58
Post #51

Ostatnio wyczytałam własnie o dobry działaniu płatków owsianych.
Robiłam taki z jogurtem i bananem.
Super nawilża

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Weroniczqa
sob, 23 maj 2015 - 14:30
Tyyyle przepisów;) będę musiała popróbować, bo uwielbiam domowe maseczki, a do tej pory korzystałam tylko z kilku przepisów;)
Weroniczqa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 79
Dołączył: wto, 14 kwi 15 - 11:13
Nr użytkownika: 45,665




post sob, 23 maj 2015 - 14:30
Post #52

Tyyyle przepisów;) będę musiała popróbować, bo uwielbiam domowe maseczki, a do tej pory korzystałam tylko z kilku przepisów;)
kiko12
pon, 31 sie 2015 - 09:33
taka maska domowej roboty to nie to samo co profesjonalna, ale znam jedna super na owsiance macie pelno przepisow w internecie! 08.gif
kiko12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 31 sie 15 - 09:14
Nr użytkownika: 46,320




post pon, 31 sie 2015 - 09:33
Post #53

taka maska domowej roboty to nie to samo co profesjonalna, ale znam jedna super na owsiance macie pelno przepisow w internecie! 08.gif
lenna
pią, 18 wrz 2015 - 16:14
A ja się ostatnio zachwycam takim banalnie prostym sposobem na piękne usta - smarujecie miodem. Jak zaschnie, można zlizać. Brzmi prosto,a le działa cuda!
lenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 16 wrz 15 - 16:09
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 46,388




post pią, 18 wrz 2015 - 16:14
Post #54

A ja się ostatnio zachwycam takim banalnie prostym sposobem na piękne usta - smarujecie miodem. Jak zaschnie, można zlizać. Brzmi prosto,a le działa cuda!
kasia99
czw, 05 lis 2015 - 21:06
Super te maseczki, strzał w 10 to ta z białek icon_smile.gif ja mam wrażliwą skórę, więc owsiana mi pasuje, robię papkę i trzymam kilka minut, z eko sklepu kupowałam skłądki, jak algi, też były całkiem ok, a jak nie mam czasu to gotowe https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...tuki-p4158.aspx, mnie koją zaczerwienienia. tradycyjne ogórki na twarz są dobre icon_smile.gif
kasia99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 21 wrz 15 - 15:00
Nr użytkownika: 46,428




post czw, 05 lis 2015 - 21:06
Post #55

Super te maseczki, strzał w 10 to ta z białek icon_smile.gif ja mam wrażliwą skórę, więc owsiana mi pasuje, robię papkę i trzymam kilka minut, z eko sklepu kupowałam skłądki, jak algi, też były całkiem ok, a jak nie mam czasu to gotowe https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...tuki-p4158.aspx, mnie koją zaczerwienienia. tradycyjne ogórki na twarz są dobre icon_smile.gif
Marta S
sob, 21 lis 2015 - 10:46
Ja stosuje olej z kokosa. Świetnie wygładza i daje radę na rozdwojone końcówki icon_smile.gif
Marta S


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 20 maj 15 - 16:19
Nr użytkownika: 45,870




post sob, 21 lis 2015 - 10:46
Post #56

Ja stosuje olej z kokosa. Świetnie wygładza i daje radę na rozdwojone końcówki icon_smile.gif
Molak
wto, 24 lis 2015 - 07:11
Ale super pomysły !!! Na pewno wypróbuję
Molak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: śro, 27 mar 13 - 09:25
Nr użytkownika: 41,916




post wto, 24 lis 2015 - 07:11
Post #57

Ale super pomysły !!! Na pewno wypróbuję
Elizabieta
pią, 11 gru 2015 - 22:54
CYTAT(greeneye119 @ Thu, 11 Dec 2014 - 22:32) *
To ja dorzucę jeszcze moją maseczkę na włosy, którą stosuje od ostatnich kilku miesięcy icon_smile.gif

Mieszam żółtko jajka z łyżką oleju rycynowego, łyżeczką nafty kosmetycznej (aktualnie używam wersję z sokiem z pokrzywy, ale mogą też być inne) plus opcjonalnie 2-3 kropelki olejku rozmarynowego - włoski mniej wypadają, są mocniejsze.

Co do twarzy, to przemywałam kiedyś mlekiem - miało pomóc na nadmiar przetłuszczania, ostatecznie aż zanadto przesuszyło mi cerę icon_sad.gif


Czy 12-latce również mogę taką maseczkę na włosy nałożyć?
Elizabieta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: pią, 11 gru 15 - 21:13
Nr użytkownika: 46,880




post pią, 11 gru 2015 - 22:54
Post #58

CYTAT(greeneye119 @ Thu, 11 Dec 2014 - 22:32) *
To ja dorzucę jeszcze moją maseczkę na włosy, którą stosuje od ostatnich kilku miesięcy icon_smile.gif

Mieszam żółtko jajka z łyżką oleju rycynowego, łyżeczką nafty kosmetycznej (aktualnie używam wersję z sokiem z pokrzywy, ale mogą też być inne) plus opcjonalnie 2-3 kropelki olejku rozmarynowego - włoski mniej wypadają, są mocniejsze.

Co do twarzy, to przemywałam kiedyś mlekiem - miało pomóc na nadmiar przetłuszczania, ostatecznie aż zanadto przesuszyło mi cerę icon_sad.gif


Czy 12-latce również mogę taką maseczkę na włosy nałożyć?
Papillotka
nie, 13 gru 2015 - 13:21
Ja tam myślę, że możesz. Na pewno nie zaszkodzi. Jak byłam mała, to moja mama też robiła mi płukanki z żółtek i piwa icon_smile.gif
Papillotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 05 gru 15 - 16:49
Skąd: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 46,840




post nie, 13 gru 2015 - 13:21
Post #59

Ja tam myślę, że możesz. Na pewno nie zaszkodzi. Jak byłam mała, to moja mama też robiła mi płukanki z żółtek i piwa icon_smile.gif
kera
pon, 29 lut 2016 - 23:44
a ja polecam domowy peeling z kawy - fusy, albo z ekspresu plus trochę oliwki. Boski jest. Stoje w wannie umaziana i czuje, ze skora jest taka mięciutka. A koszt jak biorę z pracy - żaden. Juz chyba nigdy nie kupię sobie gotowego peelingu:) Kremu nie da się samemu zrobić (tak prosto), więc dla dopełnienia ujędrniania www.happybabby.pl/swiat-mamy/pielegnacja-ciala/kremy-wyszczuplajace-i-ujedrniajace/tolpa-dermo-body-mum---krem-ujedrniajacy-brzuch-uda-posladki-250-ml,p14425 Można tez nabyć w rosmannku badz bidronce (niektore kosmetyki tołpy sa w biedronce pod inna marka a za 50 proc mniej!)
kera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pon, 23 lis 15 - 23:45
Nr użytkownika: 46,772




post pon, 29 lut 2016 - 23:44
Post #60

a ja polecam domowy peeling z kawy - fusy, albo z ekspresu plus trochę oliwki. Boski jest. Stoje w wannie umaziana i czuje, ze skora jest taka mięciutka. A koszt jak biorę z pracy - żaden. Juz chyba nigdy nie kupię sobie gotowego peelingu:) Kremu nie da się samemu zrobić (tak prosto), więc dla dopełnienia ujędrniania www.happybabby.pl/swiat-mamy/pielegnacja-ciala/kremy-wyszczuplajace-i-ujedrniajace/tolpa-dermo-body-mum---krem-ujedrniajacy-brzuch-uda-posladki-250-ml,p14425 Można tez nabyć w rosmannku badz bidronce (niektore kosmetyki tołpy sa w biedronce pod inna marka a za 50 proc mniej!)
> Maseczki domowej roboty :)
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:55
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama