Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Depilacja pach

> 
anula23
czw, 19 lut 2004 - 19:13
ja pod pachami golÄ™ maszynka, depilatorem za bardzo boli....
depilatora uzywam do nog i do ....bikini icon_biggrin.gif icon_lol.gif
anula23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: sob, 14 lut 04 - 17:54
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 1,447




post czw, 19 lut 2004 - 19:13
Post #21

ja pod pachami golÄ™ maszynka, depilatorem za bardzo boli....
depilatora uzywam do nog i do ....bikini icon_biggrin.gif icon_lol.gif
i.
czw, 19 lut 2004 - 21:28
Ja bikini bez problemu golę, pachy gorzej, ale ostatnio udało mi się całe depilatorem przejechać icon_biggrin.gif Ból straszny, ale przeżyłam icon_wink.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post czw, 19 lut 2004 - 21:28
Post #22

Ja bikini bez problemu golę, pachy gorzej, ale ostatnio udało mi się całe depilatorem przejechać icon_biggrin.gif Ból straszny, ale przeżyłam icon_wink.gif
2 szkraby
czw, 19 lut 2004 - 21:37
CYTAT(Arra)
Ja używam depilatora Braun -a. Nie lubiÄ™ ale wyrywam. JakoÅ› można przetrwać - posyczÄ™, poskaczÄ™ icon_eek.gif  i tydzieÅ„ spokoju  8)  
Nogi - luzik - przyzwyczaiłam się. Natomiast bikini nie idzie ani depilacja ani wosk... Zostaje mi tylko golenie. Teraz mam inny problem - golę "tam" wszystko icon_redface.gif , a teraz mój rosnący brzuch baaaardzo mi przeszkadza - jest niewygodnie i już muszę goli się w lusteku i jeszcze nie bardzo mi to wychodzi... A co bedzie później... Macie jakies doświadczenie w tym kierunku icon_question.gif


Wiesz mi było samemu pod koniec już ciężko się golić, więc prosiłam męża o pomoc, to lepsze niż pozacinanie się.

Zawsze używałam depilatora do nóg, ale podczas ciąży musiałam przestać i do użytku znowu wróciły maszynki.
Teraz znowu siÄ™ przymierzam do depilatora.
Natomiast pod pachami i bikini zawsze maszynka.

Choć przyznać się muszę, że włosy wcale mi szybko nie odrastają.
Pod pachami i bikini to raz na tydzień.
Natomiast nawet kiedy maszynką nogi ogole to dopiero po 2,5 tygodniach muszę zabieg powtarzać.
Depilator to na 6 tygodni spokój.
Znowu trzeba się przemóc i do użytku depilator zapędzić.
2 szkraby


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 368
Dołączył: nie, 23 lis 03 - 10:16
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,206




post czw, 19 lut 2004 - 21:37
Post #23

CYTAT(Arra)
Ja używam depilatora Braun -a. Nie lubiÄ™ ale wyrywam. JakoÅ› można przetrwać - posyczÄ™, poskaczÄ™ icon_eek.gif  i tydzieÅ„ spokoju  8)  
Nogi - luzik - przyzwyczaiłam się. Natomiast bikini nie idzie ani depilacja ani wosk... Zostaje mi tylko golenie. Teraz mam inny problem - golę "tam" wszystko icon_redface.gif , a teraz mój rosnący brzuch baaaardzo mi przeszkadza - jest niewygodnie i już muszę goli się w lusteku i jeszcze nie bardzo mi to wychodzi... A co bedzie później... Macie jakies doświadczenie w tym kierunku icon_question.gif


Wiesz mi było samemu pod koniec już ciężko się golić, więc prosiłam męża o pomoc, to lepsze niż pozacinanie się.

Zawsze używałam depilatora do nóg, ale podczas ciąży musiałam przestać i do użytku znowu wróciły maszynki.
Teraz znowu siÄ™ przymierzam do depilatora.
Natomiast pod pachami i bikini zawsze maszynka.

Choć przyznać się muszę, że włosy wcale mi szybko nie odrastają.
Pod pachami i bikini to raz na tydzień.
Natomiast nawet kiedy maszynką nogi ogole to dopiero po 2,5 tygodniach muszę zabieg powtarzać.
Depilator to na 6 tygodni spokój.
Znowu trzeba się przemóc i do użytku depilator zapędzić.

--------------------



Dagmarka34
piÄ…, 13 kwi 2018 - 15:35
Polecam bardzo laserową depilację pach <3 Jestem po pierwszym zabiegu, minęło około dwa tygodnie i włoski zaczeły mi wypadać a moje pachy są teraz piękne i gładkie icon_smile.gif Z pewnością zrobię całą serię icon_smile.gif Robiłam depilację pach w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa polecam!
Dagmarka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 16:41
Nr użytkownika: 50,892




post piÄ…, 13 kwi 2018 - 15:35
Post #24

Polecam bardzo laserową depilację pach <3 Jestem po pierwszym zabiegu, minęło około dwa tygodnie i włoski zaczeły mi wypadać a moje pachy są teraz piękne i gładkie icon_smile.gif Z pewnością zrobię całą serię icon_smile.gif Robiłam depilację pach w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa polecam!
paulina.ka
piÄ…, 20 kwi 2018 - 15:20
Ja do depilacji całego ciała używam depilatora na światło IPL. I jestem zadowolona, bo włoski odrastają znacznie wolniej i w znacznie mniejszej ilości. We wakacje w ogóle nie będę musiała brać maszynki do ręki icon_smile.gif
paulina.ka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 14:51
Nr użytkownika: 51,784




post piÄ…, 20 kwi 2018 - 15:20
Post #25

Ja do depilacji całego ciała używam depilatora na światło IPL. I jestem zadowolona, bo włoski odrastają znacznie wolniej i w znacznie mniejszej ilości. We wakacje w ogóle nie będę musiała brać maszynki do ręki icon_smile.gif
azotic
wto, 24 kwi 2018 - 14:50
Myślę, że to jest temat dla specjalisty... Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
azotic


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 22 kwi 18 - 13:14
Nr użytkownika: 51,789




post wto, 24 kwi 2018 - 14:50
Post #26

Myślę, że to jest temat dla specjalisty... Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...

--------------------
Odgórny nakaz łączenia się w pary jest zwyczajnym idiotyzmem.
> Depilacja pach
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama