Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

jakie dodatki i makijaż do zoltej sukienki

> 
Zelda
sob, 08 wrz 2012 - 08:43
Za tydzień jade na wesele kuzynki.Sukienkę mam zółtą plisowaną.Nie wiem tylko jaki kolor butów będzie pasował, czy ubrać jakąś biżuterię i jak sie pomalować.Jestem bardzo opalona i obecnie wlosy mam jasne od słońca.
Sukienka jest na ramiączkach góra plisowana sięga do pasa i tam lekko nachodzi na "spodnicę".

Ten post edytował maja2006 sob, 08 wrz 2012 - 08:44
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 08 wrz 2012 - 08:43
Post #1

Za tydzień jade na wesele kuzynki.Sukienkę mam zółtą plisowaną.Nie wiem tylko jaki kolor butów będzie pasował, czy ubrać jakąś biżuterię i jak sie pomalować.Jestem bardzo opalona i obecnie wlosy mam jasne od słońca.
Sukienka jest na ramiączkach góra plisowana sięga do pasa i tam lekko nachodzi na "spodnicę".
ana
sob, 08 wrz 2012 - 08:54
szare
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post sob, 08 wrz 2012 - 08:54
Post #2

szare

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
sdw
sob, 08 wrz 2012 - 09:13
Maja, zależy, jaki ten żólty i czy nie "boisz się" kolorów.

Ja koolorystycznie uwielbiam szaleć, żólty na wlasnej osobie odkrylam niedawno (odkąd pamiętam w żólci bylo mi paskudnie, ale z wiekiem zmienila mi się karnacja i zaczęlam się sobie w tym kolorze bardzo podobać), a do tego żótego prawie wszystkie inne barwy. Mocne i wyraziste do przytlumionej żólci, stonowane do żywej i wesolej. Zólty jest wdzięczną barwą do zestawień kolorystycznych i w zalezności od odcienia, karnacji, koloru wlosów można się nim świetnie bawić.

Ty jestes blondynką, tak? W takim wypadku ja bym dobrala jakiś ciemniejszy, mocno kontrastujący kolor, w którym jest Ci do twarzy. Ciezko radzic na odleglosć nie widząc czlowieka, ale ja bym widziala blondynkę w żólci zestawonej z mocną fuksją, fioletem, wyrazistą, mocną zielenią, szafirem, chabrem, granatem. I niekoniecznie wszystkie dodatki w takim samym kolorze. No i czerń rzecz jasna, to już klasyka, ale za to zawsze na czasie, dla mniej odważnych i psująca do każdego odcienia żólci.

Ja bym w szary nie szla. W ogóle szarośc mi nie pasuje ani do tego typu imprezy, a ni do pory roku. Ale, jak zaznaczylam, ja uwielbiam zabawę kolorami i lubię wesolo.

Wrzuć tę kieckę, a najlepiej siebie w niej, to się dobierze.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 09:13
Post #3

Maja, zależy, jaki ten żólty i czy nie "boisz się" kolorów.

Ja koolorystycznie uwielbiam szaleć, żólty na wlasnej osobie odkrylam niedawno (odkąd pamiętam w żólci bylo mi paskudnie, ale z wiekiem zmienila mi się karnacja i zaczęlam się sobie w tym kolorze bardzo podobać), a do tego żótego prawie wszystkie inne barwy. Mocne i wyraziste do przytlumionej żólci, stonowane do żywej i wesolej. Zólty jest wdzięczną barwą do zestawień kolorystycznych i w zalezności od odcienia, karnacji, koloru wlosów można się nim świetnie bawić.

Ty jestes blondynką, tak? W takim wypadku ja bym dobrala jakiś ciemniejszy, mocno kontrastujący kolor, w którym jest Ci do twarzy. Ciezko radzic na odleglosć nie widząc czlowieka, ale ja bym widziala blondynkę w żólci zestawonej z mocną fuksją, fioletem, wyrazistą, mocną zielenią, szafirem, chabrem, granatem. I niekoniecznie wszystkie dodatki w takim samym kolorze. No i czerń rzecz jasna, to już klasyka, ale za to zawsze na czasie, dla mniej odważnych i psująca do każdego odcienia żólci.

Ja bym w szary nie szla. W ogóle szarośc mi nie pasuje ani do tego typu imprezy, a ni do pory roku. Ale, jak zaznaczylam, ja uwielbiam zabawę kolorami i lubię wesolo.

Wrzuć tę kieckę, a najlepiej siebie w niej, to się dobierze.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Ciocia Magda
sob, 08 wrz 2012 - 09:24
Mi też by pasował szary, antracytowy, czarny.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 09:24
Post #4

Mi też by pasował szary, antracytowy, czarny.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Wiewi
sob, 08 wrz 2012 - 09:53
Ja siÄ™ pod sdw podpisujÄ™ icon_smile.gif
Szafir, granat, chaber, mocna zieleń jak najbardziej.
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
SkÄ…d: tu
Nr użytkownika: 11,040




post sob, 08 wrz 2012 - 09:53
Post #5

Ja siÄ™ pod sdw podpisujÄ™ icon_smile.gif
Szafir, granat, chaber, mocna zieleń jak najbardziej.

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
Zelda
sob, 08 wrz 2012 - 10:04
żółty jest bardzo intensywny, wrzuce zdjęcia wieczorem.Tata wybrał sukienkę, z mama jak ja zobaczyłysmy to stiwerdziłysmy zę masakra;).Ja w żółtym w ogole sie nie widziałam.Nie wiem czy to kwestia odcienia,ale jest ok.
Kolorów sie nie boję, ale własnie nad czarnym sie zastanawiam.Szary nie pasuje, nie do tego odcienia zolci.Fiolet fajna opcja, kuzynka ma dodatki fioletowe, w sense buty i wystrój; kwiaty dekoracje itd.
a jeszcze może mi podpowiecie jaką fryzurę?włosy mam długie i bardzo gęste.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 08 wrz 2012 - 10:04
Post #6

żółty jest bardzo intensywny, wrzuce zdjęcia wieczorem.Tata wybrał sukienkę, z mama jak ja zobaczyłysmy to stiwerdziłysmy zę masakra;).Ja w żółtym w ogole sie nie widziałam.Nie wiem czy to kwestia odcienia,ale jest ok.
Kolorów sie nie boję, ale własnie nad czarnym sie zastanawiam.Szary nie pasuje, nie do tego odcienia zolci.Fiolet fajna opcja, kuzynka ma dodatki fioletowe, w sense buty i wystrój; kwiaty dekoracje itd.
a jeszcze może mi podpowiecie jaką fryzurę?włosy mam długie i bardzo gęste.
sdw
sob, 08 wrz 2012 - 10:19
Maja, to idź w ten fiolet, a jeszcze lepiej intensywną fuksję. Bosssko, że się nie boisz icon_mrgreen.gif I jeszcze boszciej, że nie szary icon_wink.gif

Ale wrzuć, wrzuć. Siebie w niejże.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 10:19
Post #7

Maja, to idź w ten fiolet, a jeszcze lepiej intensywną fuksję. Bosssko, że się nie boisz icon_mrgreen.gif I jeszcze boszciej, że nie szary icon_wink.gif

Ale wrzuć, wrzuć. Siebie w niejże.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Dirty Diana
sob, 08 wrz 2012 - 11:33
Do żółtego pasuje prawie wszystko, a najbardziej błękit. Idź w kolory intensywne, bo blond+żółć może się równać mdła całość. Fuksja, fiolet, purpura jak najbardziej. Fryzurę można doradzić, kiedy będzie się znało krój sukienki i dodatki, w tym szczególnie biżuterię.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 08 wrz 2012 - 11:33
Post #8

Do żółtego pasuje prawie wszystko, a najbardziej błękit. Idź w kolory intensywne, bo blond+żółć może się równać mdła całość. Fuksja, fiolet, purpura jak najbardziej. Fryzurę można doradzić, kiedy będzie się znało krój sukienki i dodatki, w tym szczególnie biżuterię.

--------------------
Agnes-3
sob, 08 wrz 2012 - 13:57
Maja pozwol kochana ze sie podepne.. ja mam wesele za 2 tygodnie.Sukienke mam wiazana na szyi czerwona i tez nie wiem jak sie uczesac 21.gif
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 13:57
Post #9

Maja pozwol kochana ze sie podepne.. ja mam wesele za 2 tygodnie.Sukienke mam wiazana na szyi czerwona i tez nie wiem jak sie uczesac 21.gif


--------------------








Agnieszka
sdw
sob, 08 wrz 2012 - 18:30
Agnes, na pewno tak, żeby bylo plecy widać icon_wink.gif Bo ona bez pleców, rozumiem, skoro na szyi wiązana?

A'propos żóltego i dodatków. Dziś mialam na sobie pelen pakiet kolorów do żóltej bazy. No, bazy, jak bazy, ale rzucala się ta żólć w oczy. Byla i soczysta trawiasa zieleń, i fuksja i granat. I wyglądalo to świetnie, a ja zdecydowanie nie jak choinka icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 18:30
Post #10

Agnes, na pewno tak, żeby bylo plecy widać icon_wink.gif Bo ona bez pleców, rozumiem, skoro na szyi wiązana?

A'propos żóltego i dodatków. Dziś mialam na sobie pelen pakiet kolorów do żóltej bazy. No, bazy, jak bazy, ale rzucala się ta żólć w oczy. Byla i soczysta trawiasa zieleń, i fuksja i granat. I wyglądalo to świetnie, a ja zdecydowanie nie jak choinka icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Dirty Diana
sob, 08 wrz 2012 - 18:41
O tak, granat też pięknie wygląda z żółtym.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 08 wrz 2012 - 18:41
Post #11

O tak, granat też pięknie wygląda z żółtym.

--------------------
Agnes-3
sob, 08 wrz 2012 - 20:05
tak Sdw,plecy odkryte tak do wysokosci biustonosza.No to znaczy mam podpiac ale nie wiem jak 37.gif

edit.literowka

Ten post edytował Agnes-3 sob, 08 wrz 2012 - 20:06
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post sob, 08 wrz 2012 - 20:05
Post #12

tak Sdw,plecy odkryte tak do wysokosci biustonosza.No to znaczy mam podpiac ale nie wiem jak 37.gif

edit.literowka

--------------------








Agnieszka
mamami
wto, 11 wrz 2012 - 08:55
Byle nie granat do żółci, ani inny chaber... niezmiennie kojarzy mi sie to z barwami Poczty Polskiej i połowie Polaków też icon_smile.gif Ja głosuję za fioletem icon_smile.gif

Agnes byle nie kok upięty z loczków icon_smile.gif Fajne pobałaganione podpięcie zawsze się sprawdzi. Ja byłam teraz na weselu miałam włosy upięte wysoko, wysoko, prawie na czubku głowy.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 11 wrz 2012 - 08:55
Post #13

Byle nie granat do żółci, ani inny chaber... niezmiennie kojarzy mi sie to z barwami Poczty Polskiej i połowie Polaków też icon_smile.gif Ja głosuję za fioletem icon_smile.gif

Agnes byle nie kok upięty z loczków icon_smile.gif Fajne pobałaganione podpięcie zawsze się sprawdzi. Ja byłam teraz na weselu miałam włosy upięte wysoko, wysoko, prawie na czubku głowy.
Agnes-3
wto, 11 wrz 2012 - 09:09
mamami w koku gladkim chyba czulabym sie jak stateczna starsza pani 06.gif tez myslalam o jakims"balaganie"podpietym.
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post wto, 11 wrz 2012 - 09:09
Post #14

mamami w koku gladkim chyba czulabym sie jak stateczna starsza pani 06.gif tez myslalam o jakims"balaganie"podpietym.

--------------------








Agnieszka
mamboo
wto, 11 wrz 2012 - 09:48
Gdzie są zdjęcia sukienek, ja się pytam icon_mrgreen.gif
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post wto, 11 wrz 2012 - 09:48
Post #15

Gdzie są zdjęcia sukienek, ja się pytam icon_mrgreen.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 11 wrz 2012 - 12:14
Post #16

maja dawaj zdjęcia.
Jeśli to taki pastelowy żółty to ja bym szla w szare dodatki icon_smile.gif
Zelda
wto, 11 wrz 2012 - 19:24
zdjecie mam tylko jedno zaraz po zakupach bo mi wsiakl kabel i nie mam jak aktualnych przegrac.
najgorsze jest to ze dzis bylam u fryzjera i jestem lzejsza o 60cm wlosow icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif nie wiem co mi odbilo...dobrze ze szybko rosnÄ….
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 11 wrz 2012 - 19:24
Post #17

zdjecie mam tylko jedno zaraz po zakupach bo mi wsiakl kabel i nie mam jak aktualnych przegrac.
najgorsze jest to ze dzis bylam u fryzjera i jestem lzejsza o 60cm wlosow icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif nie wiem co mi odbilo...dobrze ze szybko rosnÄ….
Zelda
wto, 11 wrz 2012 - 19:36
fryzura jest taka, mozna ukladac na rozne sposoby

sukienka taka
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 11 wrz 2012 - 19:36
Post #18

fryzura jest taka, mozna ukladac na rozne sposoby

sukienka taka
sdw
wto, 11 wrz 2012 - 19:39
Fuksja albo filoet. Byle nie ciemny.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 11 wrz 2012 - 19:39
Post #19

Fuksja albo filoet. Byle nie ciemny.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Zelda
wto, 11 wrz 2012 - 19:48
czyli czarny odpada?
sukienka wyszla nieciekawie na tym zdjeciu, fajniejsza jest w rzeczywistosci
a co z wlosami?za duzo sie nie da bo tylu nie ma, ale czy je ulizac czy jakis nieład?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 11 wrz 2012 - 19:48
Post #20

czyli czarny odpada?
sukienka wyszla nieciekawie na tym zdjeciu, fajniejsza jest w rzeczywistosci
a co z wlosami?za duzo sie nie da bo tylu nie ma, ale czy je ulizac czy jakis nieład?
> jakie dodatki i makijaż do zoltej sukienki
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 15:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama