Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Samsung galaxy J5 2016

, pomożecie ???
> , pomożecie ???
~Luna~
wto, 12 lip 2016 - 13:14
Hejka icon_smile.gif

Mam nadzieję, że wśród użytkowniczek forum są posiadaczki samsunga J5 w wersji z 2016 r., bo mam mały problem z moim smartfonem i nie wiem czy to jego wada, czy po prostu ten typ tak ma icon_wink.gif

A teraz konkrety - chodzi mi o dodawanie kontaktów do ulubionych.
Według opisów i instrukcji, taka opcja powinna być przy każdym kontakcie, niestety u mnie jej nie ma, lub nie potrafię jej znaleźć.
Próbowałam wielu sposobów i nic.
Wchodziłam w "ulubione" klikałam "dodaj kontakt" po czym telefon odpowiadał "brak kontaktów do wyświetlenia".
Nieważne czy próbuję dodać kontakty z karty SIM czy z urządzenia, odpowiedź zawsze jest taka sama " brak kontaktów...".
Nie mogę dodać do ulubionych ani kontaktów z listy, ani wchodząc w edycję pojedynczego kontaktu.
W instrukcji napisane jest, że kontakt dodajemy do ulubionych w sposób opisany przeze mnie powyżej, lub przez zaznaczenie gwiazdki po wyświetleniu pojedynczego kontaktu.
U mnie gwiazdki nie ma.

Czy możecie sprawdzić jak jest w waszych modelach J5 2016, czy macie możliwość dodawania kontaktów do ulubionych, a jeśli tak to oświećcie mnie jak to zrobić .

Z góry wieeelkie dzięki icon_smile.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 12 lip 2016 - 13:14
Post #1

Hejka icon_smile.gif

Mam nadzieję, że wśród użytkowniczek forum są posiadaczki samsunga J5 w wersji z 2016 r., bo mam mały problem z moim smartfonem i nie wiem czy to jego wada, czy po prostu ten typ tak ma icon_wink.gif

A teraz konkrety - chodzi mi o dodawanie kontaktów do ulubionych.
Według opisów i instrukcji, taka opcja powinna być przy każdym kontakcie, niestety u mnie jej nie ma, lub nie potrafię jej znaleźć.
Próbowałam wielu sposobów i nic.
Wchodziłam w "ulubione" klikałam "dodaj kontakt" po czym telefon odpowiadał "brak kontaktów do wyświetlenia".
Nieważne czy próbuję dodać kontakty z karty SIM czy z urządzenia, odpowiedź zawsze jest taka sama " brak kontaktów...".
Nie mogę dodać do ulubionych ani kontaktów z listy, ani wchodząc w edycję pojedynczego kontaktu.
W instrukcji napisane jest, że kontakt dodajemy do ulubionych w sposób opisany przeze mnie powyżej, lub przez zaznaczenie gwiazdki po wyświetleniu pojedynczego kontaktu.
U mnie gwiazdki nie ma.

Czy możecie sprawdzić jak jest w waszych modelach J5 2016, czy macie możliwość dodawania kontaktów do ulubionych, a jeśli tak to oświećcie mnie jak to zrobić .

Z góry wieeelkie dzięki icon_smile.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Gość_miki_*

Go??







post pon, 30 sty 2017 - 10:43
Post #2

CYTAT(~Luna~ @ Tue, 12 Jul 2016 - 13:14) *
Hejka icon_smile.gif

Mam nadzieję, że wśród użytkowniczek forum są posiadaczki samsunga J5 w wersji z 2016 r., bo mam mały problem z moim smartfonem i nie wiem czy to jego wada, czy po prostu ten typ tak ma icon_wink.gif

A teraz konkrety - chodzi mi o dodawanie kontaktów do ulubionych.
Według opisów i instrukcji, taka opcja powinna być przy każdym kontakcie, niestety u mnie jej nie ma, lub nie potrafię jej znaleźć.
Próbowałam wielu sposobów i nic.
Wchodziłam w "ulubione" klikałam "dodaj kontakt" po czym telefon odpowiadał "brak kontaktów do wyświetlenia".
Nieważne czy próbuję dodać kontakty z karty SIM czy z urządzenia, odpowiedź zawsze jest taka sama " brak kontaktów...".
Nie mogę dodać do ulubionych ani kontaktów z listy, ani wchodząc w edycję pojedynczego kontaktu.
W instrukcji napisane jest, że kontakt dodajemy do ulubionych w sposób opisany przeze mnie powyżej, lub przez zaznaczenie gwiazdki po wyświetleniu pojedynczego kontaktu.
U mnie gwiazdki nie ma.

Czy możecie sprawdzić jak jest w waszych modelach J5 2016, czy macie możliwość dodawania kontaktów do ulubionych, a jeśli tak to oświećcie mnie jak to zrobić .

Z góry wieeelkie dzięki icon_smile.gif



Kontakt musi być zapisany tylko na karcie sim, po kliknięciu na kontakt pokazuje się gwiazdka trzeba na nią kliknąć i gotowe
> Samsung galaxy J5 2016, pomożecie ???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama