Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Jaki prezent na pożegnanie Pań z przedszkola

> 
domi
czw, 18 gru 2014 - 20:16
Wg mnie biżuteria to nieodpowiedni prezent dla nauczyciela. Po pierwsze nie znamy gustu nauczycielki, po drugie skąd wiemy, że nie jest uczuclona srebro/złoto? Ja np. jestem i wcale bym się nie ucieszyła z takiego prezentu.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post czw, 18 gru 2014 - 20:16
Post #21

Wg mnie biżuteria to nieodpowiedni prezent dla nauczyciela. Po pierwsze nie znamy gustu nauczycielki, po drugie skąd wiemy, że nie jest uczuclona srebro/złoto? Ja np. jestem i wcale bym się nie ucieszyła z takiego prezentu.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Tatte
sob, 20 gru 2014 - 15:53
hmmm, a dlaczego niby mamy dawać jakiejś Pani prezent? Czy ona nie ma swojej pensji? A może zapytam inaczej - czy jak dzieciaczki ukończą przedszkole/szkołę to dostaną wszystkie prezent od Pani nauczycielki?
Nie rozumiem tego nawyku z czasów PRL'u: jak jest dzień nauczyciela to rodzice składają się na prezent dla nauczyciela, a jak jest dzień dziecka czy mikołajki to rodzice składają się na prezenty dla dzieci. Gdzie lu logika? Czy rodzice w Polsce są aż tacy bogaci?

Ten post edytował Tatte sob, 20 gru 2014 - 15:55
Tatte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: sob, 20 gru 14 - 01:14
Nr użytkownika: 45,048




post sob, 20 gru 2014 - 15:53
Post #22

hmmm, a dlaczego niby mamy dawać jakiejś Pani prezent? Czy ona nie ma swojej pensji? A może zapytam inaczej - czy jak dzieciaczki ukończą przedszkole/szkołę to dostaną wszystkie prezent od Pani nauczycielki?
Nie rozumiem tego nawyku z czasów PRL'u: jak jest dzień nauczyciela to rodzice składają się na prezent dla nauczyciela, a jak jest dzień dziecka czy mikołajki to rodzice składają się na prezenty dla dzieci. Gdzie lu logika? Czy rodzice w Polsce są aż tacy bogaci?
gosiagosia
sob, 20 gru 2014 - 22:20
w naszym przedszkolu niedawno zawisl obraz z drzewem (robiony z gipsu jakby nie wiem co to ale jest strukturalne) pomalowane farbami. takie bardziej profesjonalne, niz dzieciece. podpisane od kogo dla kogo. nie bylo dla jednej pani ale dla calego przedszola. jest super.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 20 gru 2014 - 22:20
Post #23

w naszym przedszkolu niedawno zawisl obraz z drzewem (robiony z gipsu jakby nie wiem co to ale jest strukturalne) pomalowane farbami. takie bardziej profesjonalne, niz dzieciece. podpisane od kogo dla kogo. nie bylo dla jednej pani ale dla calego przedszola. jest super.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
MaciuÅ›
śro, 18 mar 2015 - 15:49
Ja polecam klasyk - kwiaty i np. oprawiony obrazek namalowany przez dzieci dla Pani Przedszkolanki
MaciuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: czw, 12 lut 15 - 14:23
Nr użytkownika: 45,353




post śro, 18 mar 2015 - 15:49
Post #24

Ja polecam klasyk - kwiaty i np. oprawiony obrazek namalowany przez dzieci dla Pani Przedszkolanki

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
mikusia333
pon, 26 wrz 2016 - 14:05
Ja unikałabym standardowych prezentów jak kwiatki czy kawa. Dobrym rozwiązaniem mogłoby być coś, co spodoba się, przyda w pracy i w domu, jak np. [edit: moderacja] Myślę, że to oryginalne i sensowne.
mikusia333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 30 cze 16 - 14:45
Nr użytkownika: 47,790




post pon, 26 wrz 2016 - 14:05
Post #25

Ja unikałabym standardowych prezentów jak kwiatki czy kawa. Dobrym rozwiązaniem mogłoby być coś, co spodoba się, przyda w pracy i w domu, jak np. [edit: moderacja] Myślę, że to oryginalne i sensowne.
gacka
śro, 16 lis 2016 - 21:31
Prezenty dla kogoś, z kim się żegnamy nie należą w swoim wyborze do najłatwiejszych. Trzeba nie źle się nagłowić zanim podejmiemy decyzję. ktoś jednak postanowił zrobić to za nas i zebrał kilka przydatnych pomysłów w jednym miejscu [edit: moderacja]

Warto się temu przyjrzeć bliżej ponieważ często zaganiani,roztrzepani,możemy przeoczy coś,z czego obdarowywany byłby bardzo zadowolony.
gacka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 30 paź 16 - 14:12
Nr użytkownika: 48,340




post śro, 16 lis 2016 - 21:31
Post #26

Prezenty dla kogoś, z kim się żegnamy nie należą w swoim wyborze do najłatwiejszych. Trzeba nie źle się nagłowić zanim podejmiemy decyzję. ktoś jednak postanowił zrobić to za nas i zebrał kilka przydatnych pomysłów w jednym miejscu [edit: moderacja]

Warto się temu przyjrzeć bliżej ponieważ często zaganiani,roztrzepani,możemy przeoczy coś,z czego obdarowywany byłby bardzo zadowolony.
acaii
pon, 05 gru 2016 - 12:35
kurczę ja mam zgryz chciałam kupić mężowi bilet na [edit: moderacja] ale koleżanka mówi że lepiej nie - jak już to lepiej mu dać 300 zł niech sam sobie zamówi...no ale co wtedy to za prezent? jak myślicie?
acaii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 13 lis 15 - 19:42
Nr użytkownika: 46,726




post pon, 05 gru 2016 - 12:35
Post #27

kurczę ja mam zgryz chciałam kupić mężowi bilet na [edit: moderacja] ale koleżanka mówi że lepiej nie - jak już to lepiej mu dać 300 zł niech sam sobie zamówi...no ale co wtedy to za prezent? jak myślicie?
> Jaki prezent na pożegnanie PaÅ„ z przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 12:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama