Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Witam siÄ™

, i bardzo proszÄ™ o przeczytanie tego co mam do powiedzenia :)
> , i bardzo proszÄ™ o przeczytanie tego co mam do powiedzenia :)
Ewelinek
śro, 10 cze 2009 - 23:15
Witam icon_smile.gif

Zostałam nowym moderatorem forum kupię, dlatego też pozwalam popełnić sobie tego posta icon_biggrin.gif

Tak więc formalności:

1. Chciałabym aby dział był przejrzysty dlatego bardzo proszę/ przypominam, o dezaktualizacji swoich ogłoszeń przez wpisanie w temat "NIEAKTUALNE". Takie tematy będę usuwała na bieżąco. icon_smile.gif

2. Raz na miesiąc będę robiła gruntowe sprzątanie icon_wink.gif i wątki, w których ostatnia odpowiedź datowana jest na dwa m-ce (2m-ce) wcześniej będę usuwała automatycznie. Przykładowo mamy czerwiec więc w tym miesiącu usuwane są tematy z kwietnia, w lipcu usuwane będą tematy z maja itd.


W razie jakiś problemów, bądź niejasności proszę się zgłaszać do mnie na pw icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, ba! jestem pewna, że będzie nam się dobrze współpracowało icon_biggrin.gif

pozdrawiam
Ewelinek
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
SkÄ…d: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post śro, 10 cze 2009 - 23:15
Post #1

Witam icon_smile.gif

Zostałam nowym moderatorem forum kupię, dlatego też pozwalam popełnić sobie tego posta icon_biggrin.gif

Tak więc formalności:

1. Chciałabym aby dział był przejrzysty dlatego bardzo proszę/ przypominam, o dezaktualizacji swoich ogłoszeń przez wpisanie w temat "NIEAKTUALNE". Takie tematy będę usuwała na bieżąco. icon_smile.gif

2. Raz na miesiąc będę robiła gruntowe sprzątanie icon_wink.gif i wątki, w których ostatnia odpowiedź datowana jest na dwa m-ce (2m-ce) wcześniej będę usuwała automatycznie. Przykładowo mamy czerwiec więc w tym miesiącu usuwane są tematy z kwietnia, w lipcu usuwane będą tematy z maja itd.


W razie jakiś problemów, bądź niejasności proszę się zgłaszać do mnie na pw icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, ba! jestem pewna, że będzie nam się dobrze współpracowało icon_biggrin.gif

pozdrawiam
Ewelinek
> Witam siÄ™, i bardzo proszÄ™ o przeczytanie tego co mam do powiedzenia :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama