Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Gdzie w Warszawie urodzinki dla 6 latki?

, które Centrum Zabaw polecacie?
> , które Centrum Zabaw polecacie?
A_KA
śro, 10 paź 2007 - 15:25
Wczoraj byłam na urodzinach kolegi Karolki w HulaKula (na Dobrej, przy BUWie).

Oczywiście po wyjściu pierwsze co usłyszałam z ust mojego dziecięcia to : "mamo czy ja też będę mogła zrobić takie urodziny... proooooooszę...".

Szczerze powiem, że wcześniej chciałam uniknąć takiego spędu. Zrobić urodzinki w gronie rodziny, w domu... Ale to żadna atrakcja dla dziecka, a przynajmniej nie taka jak urodziny z kolegami i koleżankami na placu zabaw...

No i teraz szukam jakiegoś fajnego miejsca na zorganizowanie urodzin (za miesiąc).
Co dla mnie jest ważne, czego szukam :
- miejsca, gdzie dzieci 6 letnie nie będą się nudzić,
- miejsca, gdzie można wynająć salkę, gdzie dzieci coś zjedzą, wypiją, gdzie rodzice będą mogli posiedzieć, gdy dzieci będą szaleć,
- miejsca, które ma rozsądne ceny

Urodzinki chcę wyprawić w tygodniu (raz, że taniej, dwa, że od razu po przedszkolu pojedziemy - a weekendy mamy zawsze zajęte)

Wczoraj byłyśmy na dużej sali w HulaKula. Fajne miejsce dla dzieci - dla rodziców mniej icon_wink.gif. Strasznie głośno. Jest gdzie brykać tzn. dużo zjeżdżalni, miejsc do wspinania, tub do przechodzenia, basen z piłkami... Wszystko na 2 piętrach.
Salki urodzinowe nieduże, ale wystarczające.
Cena z tego co wiem... wynajęcie sali 100 zł + 15 zł za dziecko + catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


Zastanawiam się jeszcze nad Bajlandią w Centrum Handlowym Targówek na Głębockiej. Tu CHYBA jest taniej, mam ich cennik przed oczami i chyba mogę zapłacić 16,50 za dziecko +wykupić u nich catering i za wynajęcie salki już nie płacę... Nie płacę też za wejściówkę dla solenizanta i płacę za rzeczywistą liczbę gości, którzy przybędą... Minimalna liczba osób płacących za wejściówki - 5.

Jeszcze nie robiłyśmy takich urodzin. Zielona tu jestem... Może osoby, które już robiły takie urodzinki/będą robić i są zorientowane - mogłyby mi coś doradzić? Gdzie, jak i za ile?? Plusy i minusy danego miejsca? Ile wcześniej trzeba rezerwować salki? Czy w tygodniu są tłoki? Czego mogę się spodziewać po danym placu zabaw? Jakie ma atrakcje?


A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post śro, 10 paź 2007 - 15:25
Post #1

Wczoraj byłam na urodzinach kolegi Karolki w HulaKula (na Dobrej, przy BUWie).

Oczywiście po wyjściu pierwsze co usłyszałam z ust mojego dziecięcia to : "mamo czy ja też będę mogła zrobić takie urodziny... proooooooszę...".

Szczerze powiem, że wcześniej chciałam uniknąć takiego spędu. Zrobić urodzinki w gronie rodziny, w domu... Ale to żadna atrakcja dla dziecka, a przynajmniej nie taka jak urodziny z kolegami i koleżankami na placu zabaw...

No i teraz szukam jakiegoś fajnego miejsca na zorganizowanie urodzin (za miesiąc).
Co dla mnie jest ważne, czego szukam :
- miejsca, gdzie dzieci 6 letnie nie będą się nudzić,
- miejsca, gdzie można wynająć salkę, gdzie dzieci coś zjedzą, wypiją, gdzie rodzice będą mogli posiedzieć, gdy dzieci będą szaleć,
- miejsca, które ma rozsądne ceny

Urodzinki chcę wyprawić w tygodniu (raz, że taniej, dwa, że od razu po przedszkolu pojedziemy - a weekendy mamy zawsze zajęte)

Wczoraj byłyśmy na dużej sali w HulaKula. Fajne miejsce dla dzieci - dla rodziców mniej icon_wink.gif. Strasznie głośno. Jest gdzie brykać tzn. dużo zjeżdżalni, miejsc do wspinania, tub do przechodzenia, basen z piłkami... Wszystko na 2 piętrach.
Salki urodzinowe nieduże, ale wystarczające.
Cena z tego co wiem... wynajęcie sali 100 zł + 15 zł za dziecko + catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


Zastanawiam się jeszcze nad Bajlandią w Centrum Handlowym Targówek na Głębockiej. Tu CHYBA jest taniej, mam ich cennik przed oczami i chyba mogę zapłacić 16,50 za dziecko +wykupić u nich catering i za wynajęcie salki już nie płacę... Nie płacę też za wejściówkę dla solenizanta i płacę za rzeczywistą liczbę gości, którzy przybędą... Minimalna liczba osób płacących za wejściówki - 5.

Jeszcze nie robiłyśmy takich urodzin. Zielona tu jestem... Może osoby, które już robiły takie urodzinki/będą robić i są zorientowane - mogłyby mi coś doradzić? Gdzie, jak i za ile?? Plusy i minusy danego miejsca? Ile wcześniej trzeba rezerwować salki? Czy w tygodniu są tłoki? Czego mogę się spodziewać po danym placu zabaw? Jakie ma atrakcje?




--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
agabr
śro, 10 paź 2007 - 18:12
Robilismy w fitmisiu , bez rewelacji ale przyzwoicie.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 10 paź 2007 - 18:12
Post #2

Robilismy w fitmisiu , bez rewelacji ale przyzwoicie.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
marghe.
śro, 10 paź 2007 - 18:18
Przez kilka lat robiliśmy w ww Fitmisiu. Ma on ogromną zaletę - jest cicho i spokojnie, nie ma dzikich tłumów. Rodzice mogą zejśc do barku na kawę itp
https://fitmis.pl/pub_dzieci/Dla_Waszych_dzieci.html

Ostatnio Gaba była zachwycona urodzinami kolegi w Kolorado na Konarskiego https://www.kolorado.com.pl/sale1.php?sth=kolorado

zerknij na to
https://www.edukado.pl/
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 10 paź 2007 - 18:18
Post #3

Przez kilka lat robiliśmy w ww Fitmisiu. Ma on ogromną zaletę - jest cicho i spokojnie, nie ma dzikich tłumów. Rodzice mogą zejśc do barku na kawę itp
https://fitmis.pl/pub_dzieci/Dla_Waszych_dzieci.html

Ostatnio Gaba była zachwycona urodzinami kolegi w Kolorado na Konarskiego https://www.kolorado.com.pl/sale1.php?sth=kolorado

zerknij na to
https://www.edukado.pl/
Dominika_
śro, 10 paź 2007 - 18:28
CYTAT(Ania Karolkowa @ śro, 10 paź 2007 - 15:25) *
catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


TO ja jeszcze tutaj icon_wink.gif
Catering w Hula Kuli jest obowiazkowy - niczego, poza owocami, nie można wniesc z zewnatrz. Nam bardzo zalezalo na torcie, ktorego we wspolpracujacej cukierni nie robili - nawet tutaj nie bylo odstepstw.

Fajna jest Junior English School, ale tam tylko weekend (cenowo bardzo korzystnie, dobre opinie slyszalam):
https://www.juniorenglish.pl/urodziny.htm

Tyle tylko, ze tam terminy szybko uciekają.

Moim zdaniem coś bardzo fajnego to urodziny w Muzeum Techniki - mozliwe w tygodniu, ale tylko o 14, dlatego tam nie mielismy 21.gif

https://www.muzeum-techniki.waw.pl/index.php?page=imprezy
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post śro, 10 paź 2007 - 18:28
Post #4

CYTAT(Ania Karolkowa @ śro, 10 paź 2007 - 15:25) *
catering (nie wiem czy obowiązkowy, czy można przynieść własne jedzenie)


TO ja jeszcze tutaj icon_wink.gif
Catering w Hula Kuli jest obowiazkowy - niczego, poza owocami, nie można wniesc z zewnatrz. Nam bardzo zalezalo na torcie, ktorego we wspolpracujacej cukierni nie robili - nawet tutaj nie bylo odstepstw.

Fajna jest Junior English School, ale tam tylko weekend (cenowo bardzo korzystnie, dobre opinie slyszalam):
https://www.juniorenglish.pl/urodziny.htm

Tyle tylko, ze tam terminy szybko uciekają.

Moim zdaniem coś bardzo fajnego to urodziny w Muzeum Techniki - mozliwe w tygodniu, ale tylko o 14, dlatego tam nie mielismy 21.gif

https://www.muzeum-techniki.waw.pl/index.php?page=imprezy

--------------------


Agnieszka AZJ
śro, 10 paź 2007 - 19:14
Z bemowskich sal zabaw, moim zdaniem najlepsze jest "Kolorado" na Konarskiego. Do tej samej firmy należy też Kamelot w Wola Parku - ale tam jest dużo ciaśniej. Poza tym - dla mnie to, że "Kolorado" nie jest w żadnym centrum handlowym jest dużą zaletą, bo wtedy urodziny są urodzinami, a nie dodatkiem do zakupów icon_wink.gif No i są tam armatki pneumatyczne do strzelania piłeczkami icon_smile.gif

Jest jeszcze "Eldorado" przy Carrefourze, ale (poza tym, że przy supermarkecie icon_wink.gif) mają tam niesympatyczne i ponure salki urodzinowe, a sama część zabawowa jest tak oddzielona, że trudno namierzyć dziecko, kiedy trzeba juz wychodzić icon_wink.gif

W "Kolorado" można albo zamówić ich catering, albo przynieść wszystko własne - ja tak robiłam bo to i tańsze i smaczniejsze. Obsługa nie robi żadnych "wstrętów", jak się ma swoje żarcie i po imprezie grzecznie wszystko sprzątają. Najlepsza jest duża salka z oknem na bawiące się dzieci, ale ta jest najdroższa. Fajnie też jest przy stole na antresoli, bo też ma się dobry widok na dzieci, a jest się trochę na uboczu.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 10 paź 2007 - 19:14
Post #5

Z bemowskich sal zabaw, moim zdaniem najlepsze jest "Kolorado" na Konarskiego. Do tej samej firmy należy też Kamelot w Wola Parku - ale tam jest dużo ciaśniej. Poza tym - dla mnie to, że "Kolorado" nie jest w żadnym centrum handlowym jest dużą zaletą, bo wtedy urodziny są urodzinami, a nie dodatkiem do zakupów icon_wink.gif No i są tam armatki pneumatyczne do strzelania piłeczkami icon_smile.gif

Jest jeszcze "Eldorado" przy Carrefourze, ale (poza tym, że przy supermarkecie icon_wink.gif) mają tam niesympatyczne i ponure salki urodzinowe, a sama część zabawowa jest tak oddzielona, że trudno namierzyć dziecko, kiedy trzeba juz wychodzić icon_wink.gif

W "Kolorado" można albo zamówić ich catering, albo przynieść wszystko własne - ja tak robiłam bo to i tańsze i smaczniejsze. Obsługa nie robi żadnych "wstrętów", jak się ma swoje żarcie i po imprezie grzecznie wszystko sprzątają. Najlepsza jest duża salka z oknem na bawiące się dzieci, ale ta jest najdroższa. Fajnie też jest przy stole na antresoli, bo też ma się dobry widok na dzieci, a jest się trochę na uboczu.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
zilka
czw, 11 paź 2007 - 05:02
Edukado przyjemne, bylismy tam na urodzinach kolezanki Flo.

Poza tym mozesz zrobic urodziny w np. numery-litery na wilczej ale to takie spokojniejsze bo tam jest dosc malo miejsca

Pole golfowe w Wilanowie organizuje urodziny dla dzieci 08.gif

Mam pelno namiarow w swoim komputerze wiec jeszcze dopisze pozniej

Ale jak wrzucisz w google urodziny dzieci to wychodzi tego pelno - teraz jest takich miejsc bardzo duzo i mozna znalezc cos fajnego, ja takich klasycznych Hula-Kul jednak nie trawie.

A tak na marginesie to moja Flo po praktycznie kazdych urodzinach z jakich wychodzimy mowi "mamo ale bylo super, ja tez chce miec takie urodziny" 08.gif Miala oczywiscie zupelnie inne i zgadnijcie co? Byly najlepsze 08.gif
Aczkolwiek gdyby sie uparla przy Hula-Kuli to bym jej tam zrobila...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 05:02
Post #6

Edukado przyjemne, bylismy tam na urodzinach kolezanki Flo.

Poza tym mozesz zrobic urodziny w np. numery-litery na wilczej ale to takie spokojniejsze bo tam jest dosc malo miejsca

Pole golfowe w Wilanowie organizuje urodziny dla dzieci 08.gif

Mam pelno namiarow w swoim komputerze wiec jeszcze dopisze pozniej

Ale jak wrzucisz w google urodziny dzieci to wychodzi tego pelno - teraz jest takich miejsc bardzo duzo i mozna znalezc cos fajnego, ja takich klasycznych Hula-Kul jednak nie trawie.

A tak na marginesie to moja Flo po praktycznie kazdych urodzinach z jakich wychodzimy mowi "mamo ale bylo super, ja tez chce miec takie urodziny" 08.gif Miala oczywiscie zupelnie inne i zgadnijcie co? Byly najlepsze 08.gif
Aczkolwiek gdyby sie uparla przy Hula-Kuli to bym jej tam zrobila...


--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
zilka
czw, 11 paź 2007 - 05:05
Pogadaj z nimi https://www.stwor.waw.pl

Oni maja animatorow i organizuja je w roznych miejscach


Cleo ma fajnego animatora, mezczyzne, na urodzinach Michasi bylo pare osob z forum to sie moga wypowiedziec, nam sie bardzo podobal 03.gif
Tylko do niego musisz znalezc jakis "lokal"

Ten post edytował zilka czw, 11 paź 2007 - 05:06
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 05:05
Post #7

Pogadaj z nimi https://www.stwor.waw.pl

Oni maja animatorow i organizuja je w roznych miejscach


Cleo ma fajnego animatora, mezczyzne, na urodzinach Michasi bylo pare osob z forum to sie moga wypowiedziec, nam sie bardzo podobal 03.gif
Tylko do niego musisz znalezc jakis "lokal"

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
A_KA
czw, 11 paź 2007 - 09:23
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif.
Siedzę i trawię to wszystko co napisałyście icon_wink.gif.
Wszystkie polecane przez Was miejsca mi się podobają, więc mam problem 08.gif

Szukam więc czegoś z dogodnym dojazdem dla mnie. Ja niezmotoryzowana, po odebraniu Karoli z przedszkola muszę mieć czas na dojechanie tam na 17,30-18,00. I reszta rodziców z dziećmi też icon_wink.gif.

Podoba mi się Kolorado na Konarskiego. Blisko pracy męża (dodatkowy plus, bo on raczej za szybko się nie urwie z pracy). Wchodziłam na ich stronkę, zdjęcia wyglądają w porządku... Fajnie też, że można swoje jedzonko przynieść (jak mówiła Agnieszka AZJ, na stronie tej informacji nie znalazłam). Armatki na piłki też się spodobają dzieciakom icon_wink.gif. Kupiłabym tylko tort u nich (mam nadzieję, że dobre mają).

Ceny też atrakcyjne. 80 zł za wynajęcie salki + 16-18 za dziecko w zależności od dnia tygodnia. Można też zamówić stół urodzinowy (bez wynajęcia salki jak rozumię?) za 50 zł. W sumie to dzieciaki i tak przy stole nie siedzą tylko biegają i szaleją 08.gif

Przejadę się może jutro tam, obejrzę naocznie... i może już zamówię salkę.

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 11 paź 2007 - 09:23
Post #8

Dzięki dziewczyny icon_smile.gif.
Siedzę i trawię to wszystko co napisałyście icon_wink.gif.
Wszystkie polecane przez Was miejsca mi się podobają, więc mam problem 08.gif

Szukam więc czegoś z dogodnym dojazdem dla mnie. Ja niezmotoryzowana, po odebraniu Karoli z przedszkola muszę mieć czas na dojechanie tam na 17,30-18,00. I reszta rodziców z dziećmi też icon_wink.gif.

Podoba mi się Kolorado na Konarskiego. Blisko pracy męża (dodatkowy plus, bo on raczej za szybko się nie urwie z pracy). Wchodziłam na ich stronkę, zdjęcia wyglądają w porządku... Fajnie też, że można swoje jedzonko przynieść (jak mówiła Agnieszka AZJ, na stronie tej informacji nie znalazłam). Armatki na piłki też się spodobają dzieciakom icon_wink.gif. Kupiłabym tylko tort u nich (mam nadzieję, że dobre mają).

Ceny też atrakcyjne. 80 zł za wynajęcie salki + 16-18 za dziecko w zależności od dnia tygodnia. Można też zamówić stół urodzinowy (bez wynajęcia salki jak rozumię?) za 50 zł. W sumie to dzieciaki i tak przy stole nie siedzą tylko biegają i szaleją 08.gif

Przejadę się może jutro tam, obejrzę naocznie... i może już zamówię salkę.



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 11:57
Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 11:57
Post #9

Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy
A_KA
czw, 11 paź 2007 - 12:12
CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:57) *
Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy


A dlaczego Was przeraziła??


A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 11 paź 2007 - 12:12
Post #10

CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:57) *
Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy


A dlaczego Was przeraziła??




--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 12:32
dziki tłum
ciemnawo
rodzice stłoczeniu przy wejściu

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 12:32
Post #11

dziki tłum
ciemnawo
rodzice stłoczeniu przy wejściu

A_KA
czw, 11 paź 2007 - 12:47
Hmmm... może w weekend byłyście...

My byliśmy na urodzinkach we wtorek. Nie było dzikich tłumów. Były wynajęte jednocześnie dwie salki urodzinowe. Rodziców było bardzo mało w tej drugiej grupie, bo i tam dzieci były nieco starsze. Nasi rodzice 6-latków raczej wszyscy byli, ale głównie w salce siedzieliśmy, więc nie przeszkadzaliśmy zbytnio icon_wink.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 11 paź 2007 - 12:47
Post #12

Hmmm... może w weekend byłyście...

My byliśmy na urodzinkach we wtorek. Nie było dzikich tłumów. Były wynajęte jednocześnie dwie salki urodzinowe. Rodziców było bardzo mało w tej drugiej grupie, bo i tam dzieci były nieco starsze. Nasi rodzice 6-latków raczej wszyscy byli, ale głównie w salce siedzieliśmy, więc nie przeszkadzaliśmy zbytnio icon_wink.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
.uzytkownik.usun...
czw, 11 paź 2007 - 14:30
CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 12:57) *
Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy



Myśmy byli w sali dla młodszych. Nie na urodzinach tylko rekreacyjnie. Nie wyobrażam sobie tam urodzin ale może dziwna jestem. Na ścianach wiszą obrazki z paczkami czipsów tudzież m&msów. Przyzwyczajona jestem, że wystrój sal dla dzieci jest jednak nieco inny i już tak chamskiej komercji nie jestem w stanie przełknąć.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post czw, 11 paź 2007 - 14:30
Post #13

CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 12:57) *
Hula Kula (sala dla starszych) mnie przeraziła
Gabę takoż
szybko stamtąd zmykaliśmy



Myśmy byli w sali dla młodszych. Nie na urodzinach tylko rekreacyjnie. Nie wyobrażam sobie tam urodzin ale może dziwna jestem. Na ścianach wiszą obrazki z paczkami czipsów tudzież m&msów. Przyzwyczajona jestem, że wystrój sal dla dzieci jest jednak nieco inny i już tak chamskiej komercji nie jestem w stanie przełknąć.

Z
A_KA
czw, 11 paź 2007 - 15:02
Na dużej sali CHYBA tego nie było... Albo ja nie zwróciłam uwagi icon_wink.gif

Ale faktycznie - uważam to za przegięcie...

My to chodziliśmy kiedyś rekreacyjnie głównie do Bajlandii. Ale to dawno było - jak jeszcze było to wesołe miasteczko. Teraz podobno go nie ma i sama Bajlandia jest już malutka...

Karola była jeszcze z kilka miesięcy temu u koleżanki na urodzinach w Blue City. Nie wiem dokładnie jak toto się nazywało. Karola była zadowolona i ślubny też (to on był tam z Karolką). Ja znam to miejsce tylko z ich opowiadań (skąpych) i z kilku zdjęć.

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 11 paź 2007 - 15:02
Post #14

Na dużej sali CHYBA tego nie było... Albo ja nie zwróciłam uwagi icon_wink.gif

Ale faktycznie - uważam to za przegięcie...

My to chodziliśmy kiedyś rekreacyjnie głównie do Bajlandii. Ale to dawno było - jak jeszcze było to wesołe miasteczko. Teraz podobno go nie ma i sama Bajlandia jest już malutka...

Karola była jeszcze z kilka miesięcy temu u koleżanki na urodzinach w Blue City. Nie wiem dokładnie jak toto się nazywało. Karola była zadowolona i ślubny też (to on był tam z Karolką). Ja znam to miejsce tylko z ich opowiadań (skąpych) i z kilku zdjęć.



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
agabr
czw, 11 paź 2007 - 18:38
Sluchajcie ale ja nie rozumiem czegos , Ania chcialabys robic swoje urodziny w sklepie? Generalnie nie jestem fanka wymiany flory bakteryjnej w kulkach ale robienie imprezy pomiedzy sprzetem rtv a ciuchami wydaje mi sie nie teges.Zobacz muzea warszawskie robia imprezy , wiele galerii, czy sal specjalnie przygotowanych ale nie sklep.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 18:38
Post #15

Sluchajcie ale ja nie rozumiem czegos , Ania chcialabys robic swoje urodziny w sklepie? Generalnie nie jestem fanka wymiany flory bakteryjnej w kulkach ale robienie imprezy pomiedzy sprzetem rtv a ciuchami wydaje mi sie nie teges.Zobacz muzea warszawskie robia imprezy , wiele galerii, czy sal specjalnie przygotowanych ale nie sklep.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
Agnieszka AZJ
czw, 11 paź 2007 - 19:52
Dlatego ja, jeżeli już nie w domu (i nie w ZOO, i nie u Cleo icon_wink.gif), kinderbale robiłam w "Kolorado", bo tam miałam poczucie, że urządzam urodziny, a nie zajmuję się dziećmi, których rodzice poszli robić zakupy icon_wink.gif

Co nie przeszkadzało mi zostawiać własnych dzieci komuś na urodzinach i lecieć po zakupy. Szczególnie Julkę, bo z rodzicami z jej przedszkola kompletnie nie miałam wspólnych tematów.

W "Hula Kula" byłyśmy raz i to z 5 lat temu. Wtedy zniechęcił mnie surowy do przesady wystrój (żeby nie powiedzieć - kompletny brak wystroju) salki urodzinowej - gołe szare ściany, stół w rogu, brak miejsc do usiąścia i dziura w ścianie z widokiem na bawiące się dzieci. Może się od tego czasu zmieniło...

Ten post edytował Agnieszka AZJ czw, 11 paź 2007 - 19:55
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 19:52
Post #16

Dlatego ja, jeżeli już nie w domu (i nie w ZOO, i nie u Cleo icon_wink.gif), kinderbale robiłam w "Kolorado", bo tam miałam poczucie, że urządzam urodziny, a nie zajmuję się dziećmi, których rodzice poszli robić zakupy icon_wink.gif

Co nie przeszkadzało mi zostawiać własnych dzieci komuś na urodzinach i lecieć po zakupy. Szczególnie Julkę, bo z rodzicami z jej przedszkola kompletnie nie miałam wspólnych tematów.

W "Hula Kula" byłyśmy raz i to z 5 lat temu. Wtedy zniechęcił mnie surowy do przesady wystrój (żeby nie powiedzieć - kompletny brak wystroju) salki urodzinowej - gołe szare ściany, stół w rogu, brak miejsc do usiąścia i dziura w ścianie z widokiem na bawiące się dzieci. Może się od tego czasu zmieniło...

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
A_KA
czw, 11 paź 2007 - 20:21
W sklepie to nie za bardzo w sumie... ale...
1. Kolorado w sklepie nie jest
2. HulaKula też nie
2. Bajlandia - o ile jest w sklepie to kiedyś nie było możliwości zostawienia tam dziecka bez opieki (własnej), niby ogłaszali, że zajmują się dzieckiem... ale ten teren nie był do ogarnięcia... tam wszystkie dzieci chyba były z rodzicami...

Poza tym... Karolka chce urodziny w miejscu gdzie można się wspinac, zjeżdżac, skakac... tzn. chce takie urodziny jak Bruno icon_wink.gif.
Kolorado wydaje mi się najodpowiedniejsze...


PS. duża sala HulaKula ma nadal takie okienka na salę do zabaw dzieci (przy czym namierzyc je w ten sposób to chyba tylko cudem można icon_wink.gif). Sale są kolorowe... choc... przydałby się im już remont. I minusem jest jeszcze to, że sufity na sali zabaw są hmmm... po prostu nie wykończone - szare, takie bylejakie. No ale może dzieci to nie zwracają na to uwagi...



A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 11 paź 2007 - 20:21
Post #17

W sklepie to nie za bardzo w sumie... ale...
1. Kolorado w sklepie nie jest
2. HulaKula też nie
2. Bajlandia - o ile jest w sklepie to kiedyś nie było możliwości zostawienia tam dziecka bez opieki (własnej), niby ogłaszali, że zajmują się dzieckiem... ale ten teren nie był do ogarnięcia... tam wszystkie dzieci chyba były z rodzicami...

Poza tym... Karolka chce urodziny w miejscu gdzie można się wspinac, zjeżdżac, skakac... tzn. chce takie urodziny jak Bruno icon_wink.gif.
Kolorado wydaje mi się najodpowiedniejsze...


PS. duża sala HulaKula ma nadal takie okienka na salę do zabaw dzieci (przy czym namierzyc je w ten sposób to chyba tylko cudem można icon_wink.gif). Sale są kolorowe... choc... przydałby się im już remont. I minusem jest jeszcze to, że sufity na sali zabaw są hmmm... po prostu nie wykończone - szare, takie bylejakie. No ale może dzieci to nie zwracają na to uwagi...





--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Dominika_
czw, 11 paź 2007 - 20:24
CYTAT(Agnieszka AZJ @ czw, 11 paź 2007 - 19:52) *
W "Hula Kula" byłyśmy raz i to z 5 lat temu. Wtedy zniechęcił mnie surowy do przesady wystrój (żeby nie powiedzieć - kompletny brak wystroju) salki urodzinowej - gołe szare ściany, stół w rogu, brak miejsc do usiąścia i dziura w ścianie z widokiem na bawiące się dzieci. Może się od tego czasu zmieniło...


Sala młodego była w stylu morskim icon_wink.gif - na srodku stół - łodka, do tego skrzynie na skarby i duzo puf - pni drzew do siedzenia. Plus stół dla rodziców. Także nie najgorzej.
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post czw, 11 paź 2007 - 20:24
Post #18

CYTAT(Agnieszka AZJ @ czw, 11 paź 2007 - 19:52) *
W "Hula Kula" byłyśmy raz i to z 5 lat temu. Wtedy zniechęcił mnie surowy do przesady wystrój (żeby nie powiedzieć - kompletny brak wystroju) salki urodzinowej - gołe szare ściany, stół w rogu, brak miejsc do usiąścia i dziura w ścianie z widokiem na bawiące się dzieci. Może się od tego czasu zmieniło...


Sala młodego była w stylu morskim icon_wink.gif - na srodku stół - łodka, do tego skrzynie na skarby i duzo puf - pni drzew do siedzenia. Plus stół dla rodziców. Także nie najgorzej.

--------------------


Agnieszka AZJ
czw, 11 paź 2007 - 20:39
CYTAT(Dominika_ @ czw, 11 paź 2007 - 22:24) *
Sala młodego była w stylu morskim icon_wink.gif - na srodku stół - łodka, do tego skrzynie na skarby i duzo puf - pni drzew do siedzenia. Plus stół dla rodziców. Także nie najgorzej.


No to się zmieniło icon_smile.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 20:39
Post #19

CYTAT(Dominika_ @ czw, 11 paź 2007 - 22:24) *
Sala młodego była w stylu morskim icon_wink.gif - na srodku stół - łodka, do tego skrzynie na skarby i duzo puf - pni drzew do siedzenia. Plus stół dla rodziców. Także nie najgorzej.


No to się zmieniło icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 20:58
Ano, byliśmy tam w Hula Kula w sobotę icon_smile.gif

Namawiam CIę na Kolorado icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 20:58
Post #20

Ano, byliśmy tam w Hula Kula w sobotę icon_smile.gif

Namawiam CIę na Kolorado icon_smile.gif
> Gdzie w Warszawie urodzinki dla 6 latki?, które Centrum Zabaw polecacie?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama