Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

rozszerzone pory

> 
Mama Mojzesza
sob, 22 sty 2005 - 10:07
nie wiem skad mi sie to wzielo, myslalam ze nie mam tlustej cery, no i kurcze chyba naprawde nie mam icon_rolleyes.gif
w kazdym razie mam rozszerzone pory, na czole policzkach i chyba tylko na brodzie nie mam icon_rolleyes.gif
jak sie tego pozbyc icon_question.gif
wiem ze mam sobie kupic paseczke z glinka, patrzylam w sklepach ale chyba jakas posucha jest, w kazdym razie jak znajde to sobie kupie, na razie sasiadka pozyczyla mi swoja maseczke na rozszerzone pory dr Eris, czy ona dobra jest?(nic tam o glince nie bylo napisane) 2 razy sobie zrobilam i jeszcze mam (pory znaczy sie)
poszlam do Ives Rocher zeby mi tam cos poradzono, no i wyszlam z zelem do mycia twarzy takim zielonym z peelingiem i maseczka oczyszczajaca z ananasem, bo z glinka nie mieli icon_rolleyes.gif
i w ogole to czy mozna sie tego pozbyc samej, czy lepiej od razu do kosmetyczki isc na jakis zabieg oczyszczania,
a jak juz pojde, to ja sobie wyobrazam to tak: wchodze, spedzam tam 2 godz, i wychodze bez tych rozszerzonych porow (i z pustym portfelem).

Oswieccie mnie
mam bardzo blade pojecie o tych sprawach.
Ale nie chce tych porow!
a tak w ogole to mam 25 lat i zmarszczki icon_eek.gif serio
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post sob, 22 sty 2005 - 10:07
Post #1

nie wiem skad mi sie to wzielo, myslalam ze nie mam tlustej cery, no i kurcze chyba naprawde nie mam icon_rolleyes.gif
w kazdym razie mam rozszerzone pory, na czole policzkach i chyba tylko na brodzie nie mam icon_rolleyes.gif
jak sie tego pozbyc icon_question.gif
wiem ze mam sobie kupic paseczke z glinka, patrzylam w sklepach ale chyba jakas posucha jest, w kazdym razie jak znajde to sobie kupie, na razie sasiadka pozyczyla mi swoja maseczke na rozszerzone pory dr Eris, czy ona dobra jest?(nic tam o glince nie bylo napisane) 2 razy sobie zrobilam i jeszcze mam (pory znaczy sie)
poszlam do Ives Rocher zeby mi tam cos poradzono, no i wyszlam z zelem do mycia twarzy takim zielonym z peelingiem i maseczka oczyszczajaca z ananasem, bo z glinka nie mieli icon_rolleyes.gif
i w ogole to czy mozna sie tego pozbyc samej, czy lepiej od razu do kosmetyczki isc na jakis zabieg oczyszczania,
a jak juz pojde, to ja sobie wyobrazam to tak: wchodze, spedzam tam 2 godz, i wychodze bez tych rozszerzonych porow (i z pustym portfelem).

Oswieccie mnie
mam bardzo blade pojecie o tych sprawach.
Ale nie chce tych porow!
a tak w ogole to mam 25 lat i zmarszczki icon_eek.gif serio

Posty w temacie
M M   rozszerzone pory   sob, 22 sty 2005 - 10:07
kasiarybka   Aniu wiesz co, ja na poczÄ…tek zadbaÅ‚abym o te po...   sob, 22 sty 2005 - 10:25
bulba   Aniu wiesz co, ja na poczÄ…tek zadbaÅ‚abym o te po...   nie, 22 paź 2017 - 20:17
Ola Fisia   Aniu - jak już mówiÅ‚am proponujÄ™ kuracjÄ™ kwas...   sob, 22 sty 2005 - 11:04
M M   Kasiu, jestes wielka :D widze ze jeszcze musze si...   sob, 22 sty 2005 - 11:44
amo   Nie jestem pewna czy to paskudztwo mozna wogole zw...   sob, 22 sty 2005 - 16:18
Coffee   MAM CERE MIESZANA A DO TEGO ROWNIEZ WRAZLIWA, WIEC...   sob, 22 sty 2005 - 20:02
Ola Fisia   Maxim - a próbowaÅ‚aÅ› tego kremu, o którym pisa...   sob, 22 sty 2005 - 20:27
Siunia   Ja natomiast sÅ‚yszaÅ‚am (a raczej czytaÅ‚am na na...   pon, 24 sty 2005 - 15:39
Ola Fisia   Tak, tak byÅ‚a ta seria, masz pewnie na myÅ›li ten...   pon, 24 sty 2005 - 16:25
Ola Fisia   Aniu - jeszcze coÅ›, źle napisaÅ‚am wczeÅ›niej, t...   pon, 24 sty 2005 - 16:32
amo   Mnie Neutrogena nie pomogla :cry:   pon, 24 sty 2005 - 17:28
Siunia   Amo, zmartwiÅ‚as mnie. Bo ja w tej serii z Nautrog...   pon, 24 sty 2005 - 21:38
kasiarybka   Dziewczyny ja wiem, że może w duchu Å›miejecie s...   pon, 24 sty 2005 - 21:45
kasiarybka   Aniu przypomniaÅ‚a mi sie jeszcze jedna, podstawow...   wto, 25 sty 2005 - 08:48
M M   Kasiu Moja Kochana - ja tam sie wcale z Twoich sp...   sob, 29 sty 2005 - 23:54
picard   Maseczki drożdżowe sÄ… bardzo fajne. A jeÅ›li kt...   pon, 19 cze 2017 - 11:09
Å›rubka   Sama mam problem z porami i nie wiem już jak mam ...   pon, 28 sie 2017 - 08:29
blanca89   Maseczka z glinkÄ… bardzo fajnie dziaÅ‚a, ale ja p...   pon, 23 paź 2017 - 12:16
> rozszerzone pory
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 15:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama