Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Meble tradycyjne czy nowoczesne?

> 


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 06 wrz 2017 - 13:58
Post #41

Nie lubię dziwnych, futurystycznych wnętrz. Dla mnie najlepsze są klasyczne meble kalwaryjskie takie jak te tapczany. Czegóż tak naprawdę od mebli chcieć więcej?
muppet
pon, 18 wrz 2017 - 21:07
Ja wolÄ™ nowoczesne. Najlepiej takie z bajerami.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 18 wrz 2017 - 21:07
Post #42

Ja wolÄ™ nowoczesne. Najlepiej takie z bajerami.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 09 paź 2017 - 14:27
Post #43

A może hiszpański Disign - czysta i prosta forma, perfekcja detalu. Warto zobaczyć. Cieszy oko https://barcelonaconcept.pl/


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 19 paź 2017 - 06:44
Post #44

A dla mnie najistotniejszy przy wyborze mebli, był materiał z jakiego są wykonane. I od razu wiedziałam, że chcę mieć w domu meble z litego drewna, które będą solidne i nie są podatne na żadne mody i zawsze wyglądają dobrze. Jedyne czego się obawiałam to wysokiej ceny takich mebli, ale na szczęście znalazłam firmę Urok Drewna, która ma piękne drewniane meble, w bardzo przystępnej cenie. Kupiłam cały komplet mebli do sypialni (łóżko, komoda i szafki nocne, które mnie po prostu urzekły swoją prostotą - https://www.urokdrewna.pl/szafki-nocne). Teraz planuję zakup mebli do salonu.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 19 paź 2017 - 10:58
Post #45

Nowoczesne wyglądają lepiej moim zdaniem Na przykład takie designerskie fotele są super. Marzą mi się takie.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 15 lis 2017 - 13:53
Post #46

Tradycyjne! Takie wiesz - w angielskim stylu! Uwielbiam to




icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

EDIT

I do tego taka lampa wiszÄ…ca https://www.brigante.pl/lampy-wiszace/385-l...ight-p0105.html
i jestem w niebie:)


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 21 lis 2017 - 14:43
Post #47

Jeżeli chodzi o mnie to mnie się podobają od jakiegoś czasu meble industrialne... Tak planuję coś kupić dla siebie, znalazłam tutaj https://nel-meble.pl/content/21-meble-industrialne wiele przydatnych informacji na temat tego typu mebli. Jeżeli dotychczas nie mieliście styczności z nimi, warto poznać je bliżej. Myślę, że też Wam się spodobają icon_smile.gif Według mnie takie meble sprawiają, że wnętrza są o wiele ciekawsze.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 23 lis 2017 - 09:59
Post #48

Mi to duzo bardziej podobaja sie nowoczesne meble, jednak nie mozna tez przesadzić z tą nowoczesnością i pamietać tez o tym zeby byly praktyczne icon_smile.gif U mnie w domu tez jest duzo dodatkow tak np. kupilam sobie ostatnio kosz na śmieci do kuchni ze sklepu https://www.bentlex.pl fajna opcja, kosz otwiera sie samoczynnie


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 28 lis 2017 - 10:58
Post #49

Ja też uwielbiam takie innowacyjne formy, nie tylko zresztą mebli. :) Znalazłam ostatnio świetne kinkiety nowoczesne, wymieniłam kilka lamp i świetnie mi teraz pasują do mebli w sypialni zwłaszcza. :) Lubię takie wzornictwo, to mój styl. :)


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 06 gru 2017 - 11:38
Post #50

Nie uważacie przypadkiem, że styl skandynawski jest kompromisem pomiędzy tradycyjnym, a nowoczesnym.
Drewniane dodatki sprawiają, że nie jest tak surowo, a szarości dodają trochę nowoczesności.

Takie sofki udało się wypatrzeć:

na stronie: https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/me...koju-martinelli i chyba pójdę w tym kierunku.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 12 gru 2017 - 08:41
Post #51

Może przydadzą Ci się szafki szkolne ubraniowe? To też jest jakieś rozwiązanie jeśli chodzi o ciekawe meble.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 13 gru 2017 - 13:59
Post #52

Ja myślę, że wszystko zależy od aranżacji wnętrza i od gustu. Ja przykładowo zajmuję się teraz wyposażaniem pokoju dziecięcego i chce zakupić meble podobne do tych https://mirat.eu/komody-dla-dzieci,c140.html . Bardzo mi się podobają pod względem konstrukcji i kolorystki, a cena nie jest na nie wygórowana. Także myślę, że będzie to dobry wybór.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 08 lut 2018 - 11:26
Post #53

Lubie stylowe, eleganckie i ekskluzywne meble icon_smile.gif Długo szukałam połączenie jakości i stylowego nowczesnego stylu do mebli kuchennych aż w końcu trafiłam na sklep internetowy https://www.exceleo.pl/sklep/kuchnia.html . Meble kuchenne włoskie z gwarancją satysfakcji każdego klienta icon_wink.gif
Patunia009
pon, 13 sie 2018 - 13:11
Ja natomiast cenie sobie prostotę i minimalizm, im bardziej proste i minimalistyczne tym lepiej. W salonie najlepiej to wszystko w zabudowie, bez frykasów ananasów, elegancko, prosto i z szykiem icon_smile.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post pon, 13 sie 2018 - 13:11
Post #54

Ja natomiast cenie sobie prostotę i minimalizm, im bardziej proste i minimalistyczne tym lepiej. W salonie najlepiej to wszystko w zabudowie, bez frykasów ananasów, elegancko, prosto i z szykiem icon_smile.gif
Beja06
śro, 10 paź 2018 - 08:36
Dlaczego twierdzisz, że są pionierami, przecież teraz praktycznie wszędzie można kupic drewniane meble. W jednym zgodzę sie z Tobą, że jakość i niebanalność to już inna sprawa, z którą faktycznie różnie bywa. Jednak jak się chce poświęcić trochę czasu to można kupić takie piękne i solidnie zrobione, chociażby mebledoktor24.pl, gdzie nie raz juz kupowaliśmy i następne do pokoju córki też będą od nich i zapewne zdecydujemy się na kolekcję modern.
Beja06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: wto, 19 kwi 16 - 15:11
Nr użytkownika: 47,428




post śro, 10 paź 2018 - 08:36
Post #55

Dlaczego twierdzisz, że są pionierami, przecież teraz praktycznie wszędzie można kupic drewniane meble. W jednym zgodzę sie z Tobą, że jakość i niebanalność to już inna sprawa, z którą faktycznie różnie bywa. Jednak jak się chce poświęcić trochę czasu to można kupić takie piękne i solidnie zrobione, chociażby mebledoktor24.pl, gdzie nie raz juz kupowaliśmy i następne do pokoju córki też będą od nich i zapewne zdecydujemy się na kolekcję modern.
Alinka33
pon, 05 lis 2018 - 10:00
Dla mnie tylko tradycja - podobają mi się takie rustykalne kuchnie w stylu włoskim i taką zamierzam sobie kiedyś sprawić, jak na nią oczywiście zarobię icon_smile.gif
Alinka33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 05 lis 18 - 09:54
Nr użytkownika: 52,278




post pon, 05 lis 2018 - 10:00
Post #56

Dla mnie tylko tradycja - podobają mi się takie rustykalne kuchnie w stylu włoskim i taką zamierzam sobie kiedyś sprawić, jak na nią oczywiście zarobię icon_smile.gif
śrubka
wto, 11 gru 2018 - 10:02
Co komu się podoba, a lubię nowoczesne rozwiązania, ale jednocześnie by były proste.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 11 gru 2018 - 10:02
Post #57

Co komu się podoba, a lubię nowoczesne rozwiązania, ale jednocześnie by były proste.
śrubka
wto, 15 sty 2019 - 09:30
Ja jestem za nowoczesnymi, które są o wiele skromniejsze w wyglądzie, praktyczniejsze i prostsze.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 15 sty 2019 - 09:30
Post #58

Ja jestem za nowoczesnymi, które są o wiele skromniejsze w wyglądzie, praktyczniejsze i prostsze.
nikkola
wto, 22 sty 2019 - 13:43
Moim zdaniem przede wszystkim minimalistyczne. Tzn. osobiście nie przepadam za wszelkimi zdobieniami i jakimiś udziwnieniami na meblach. Im prostsze - tym lepsze. Więc chyba one bardziej wpisują się w nurt nowoczesnych, chociaż też nie zawsze jest to takie oczywiste.
nikkola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 17 sty 19 - 12:24
Nr użytkownika: 52,576




post wto, 22 sty 2019 - 13:43
Post #59

Moim zdaniem przede wszystkim minimalistyczne. Tzn. osobiście nie przepadam za wszelkimi zdobieniami i jakimiś udziwnieniami na meblach. Im prostsze - tym lepsze. Więc chyba one bardziej wpisują się w nurt nowoczesnych, chociaż też nie zawsze jest to takie oczywiste.
zofialipska
śro, 26 cze 2019 - 10:17
Mi podobają się nowoczesne i oryginalne meble. Ostatnio widziałam w biurowcu ławki użytkowe o ciekawym kształcie, jak się okazało były wykonane z polipropylenu spienionego . Nigdy nie widziałam takich mebli, ale te te były świetne. czytałam że sporo się z niego produkuje np mebli dla dzieci, bo są wytrzymałe i ultra lekkie, a w przeciwieństwie do takich samych mebli z plastiku, są przyjazne środowisku
zofialipska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: wto, 21 maj 19 - 12:13
Nr użytkownika: 53,073




post śro, 26 cze 2019 - 10:17
Post #60

Mi podobają się nowoczesne i oryginalne meble. Ostatnio widziałam w biurowcu ławki użytkowe o ciekawym kształcie, jak się okazało były wykonane z polipropylenu spienionego . Nigdy nie widziałam takich mebli, ale te te były świetne. czytałam że sporo się z niego produkuje np mebli dla dzieci, bo są wytrzymałe i ultra lekkie, a w przeciwieństwie do takich samych mebli z plastiku, są przyjazne środowisku
> Meble tradycyjne czy nowoczesne?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama