Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Co na ściany w korytarzu

, I kto ma fototapetÄ™
> , I kto ma fototapetÄ™
CrazyMary
pon, 13 paź 2008 - 10:30
Szykujemy się do remontu. Cały czas zastanawiam się co położyc na scianach w przedpokoju.W tej chwili jest okropna stara boazeria. Samo wygładzenie i pomalowanie ścian to moim zdaniem za mało, bo chciałabym coś zmywalnego (przy dzieciach zwykła farba byłaby po kilku miesiącach do odmalowania). Na razie koleżanka radzi mi tynk strukturalny i na to farba zmywalna. Znacie jeszcze jakieś inne możliwości?

Wymyśliłam też na fragmencie ściany położenie fototapety, mozna kupić teraz bardzo ciekawe. Ale nie mam pojęcia jakiej one są jakości, a kupując przez internet, dowiem się dopiero jak przyjdą do domu. Jesli to zwykłe papierowe tapety to czy można je czymś pokryć, na przykład pociagnąć lakierem? Macie fototapety w domu? Jak z ich trwałoscią? (Zwłaszcza że mam kota, co też nie jest bez znaczenia).
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 10:30
Post #1

Szykujemy się do remontu. Cały czas zastanawiam się co położyc na scianach w przedpokoju.W tej chwili jest okropna stara boazeria. Samo wygładzenie i pomalowanie ścian to moim zdaniem za mało, bo chciałabym coś zmywalnego (przy dzieciach zwykła farba byłaby po kilku miesiącach do odmalowania). Na razie koleżanka radzi mi tynk strukturalny i na to farba zmywalna. Znacie jeszcze jakieś inne możliwości?

Wymyśliłam też na fragmencie ściany położenie fototapety, mozna kupić teraz bardzo ciekawe. Ale nie mam pojęcia jakiej one są jakości, a kupując przez internet, dowiem się dopiero jak przyjdą do domu. Jesli to zwykłe papierowe tapety to czy można je czymś pokryć, na przykład pociagnąć lakierem? Macie fototapety w domu? Jak z ich trwałoscią? (Zwłaszcza że mam kota, co też nie jest bez znaczenia).

--------------------


agarad
pon, 13 paź 2008 - 13:07
Ale tynk strukt. chyba jest porowaty więc mycie może być uciązliwe.
My mamy bejcowane ściany, można toto nakładać różnymi packami i wówczas osiąga się ciekawe efekty.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 13:07
Post #2

Ale tynk strukt. chyba jest porowaty więc mycie może być uciązliwe.
My mamy bejcowane ściany, można toto nakładać różnymi packami i wówczas osiąga się ciekawe efekty.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

renata19750702
śro, 15 paź 2008 - 08:13
Ja mam tapetę z włókna szklanego - można kupić przeróżne od gładkich do wzorzystych - ja mam wzór koszyka. Przykleja się to do ściany specjalnym klejem, na to farba bez wypełniacza - żeby zachować strukturę tapety i ostatnia warstwa to lakier. W użytkowaniu sprawdza się rewelacyjnie - wszystko z tego zmyjesz wodą z płynem. Tu masz linka, żeby zorientować się jak to wyglada: https://www.semin.com.pl/produkt.php?id=17.
Ja taką tapetę kupowałam w zwykłym sklepie z farbami, pędzlami i innymi tego typu akcesoriami.
Jakbyś chciała zobaczyć jak to wygląda na końcu, to mogę wieczorkiem zrobić zdjęcie swojej ściany i tu wkleić - u mnie to będzie już 5 lat użytkowania.

Ten post edytował renata19750702 śro, 15 paź 2008 - 08:14
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post śro, 15 paź 2008 - 08:13
Post #3

Ja mam tapetę z włókna szklanego - można kupić przeróżne od gładkich do wzorzystych - ja mam wzór koszyka. Przykleja się to do ściany specjalnym klejem, na to farba bez wypełniacza - żeby zachować strukturę tapety i ostatnia warstwa to lakier. W użytkowaniu sprawdza się rewelacyjnie - wszystko z tego zmyjesz wodą z płynem. Tu masz linka, żeby zorientować się jak to wyglada: https://www.semin.com.pl/produkt.php?id=17.
Ja taką tapetę kupowałam w zwykłym sklepie z farbami, pędzlami i innymi tego typu akcesoriami.
Jakbyś chciała zobaczyć jak to wygląda na końcu, to mogę wieczorkiem zrobić zdjęcie swojej ściany i tu wkleić - u mnie to będzie już 5 lat użytkowania.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
CrazyMary
śro, 15 paź 2008 - 08:49
Renata, jakbyś mogła, to chętnie zobaczę zdjęcie. icon_smile.gif

Agarad - ale jeśli jest pokryty czymś śliskim (moi znajomi pokryli bejcą), to chyba nie ma znaczenia, że jest porowaty). A Ty kładłaś bejcę na co? Na gołą ścianę?
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 08:49
Post #4

Renata, jakbyś mogła, to chętnie zobaczę zdjęcie. icon_smile.gif

Agarad - ale jeśli jest pokryty czymś śliskim (moi znajomi pokryli bejcą), to chyba nie ma znaczenia, że jest porowaty). A Ty kładłaś bejcę na co? Na gołą ścianę?

--------------------


Ciocia Magda
śro, 15 paź 2008 - 09:25
Mi się wydaje, że łatwiej umyć gładką powierzchnię niż nierówną. Mam wrażenie, że na tynku strukturalnym odkładałby mi się kurz (a nie mam zwyczaju szorować ścian, chyba że są plamy punktowe). Ja w przedpokoju (i pokoju dzieci) chcę użyć farby latekstowej - są takie które nadają się nawet do intensywnego szorowania.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 09:25
Post #5

Mi się wydaje, że łatwiej umyć gładką powierzchnię niż nierówną. Mam wrażenie, że na tynku strukturalnym odkładałby mi się kurz (a nie mam zwyczaju szorować ścian, chyba że są plamy punktowe). Ja w przedpokoju (i pokoju dzieci) chcę użyć farby latekstowej - są takie które nadają się nawet do intensywnego szorowania.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
agarad
śro, 15 paź 2008 - 10:42
CYTAT(CrazyMary @ Wed, 15 Oct 2008 - 07:49) *
Renata, jakbyś mogła, to chętnie zobaczę zdjęcie. icon_smile.gif

A Ty kładłaś bejcę na co? Na gołą ścianę?


Tak na gładką ścianę.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 10:42
Post #6

CYTAT(CrazyMary @ Wed, 15 Oct 2008 - 07:49) *
Renata, jakbyś mogła, to chętnie zobaczę zdjęcie. icon_smile.gif

A Ty kładłaś bejcę na co? Na gołą ścianę?


Tak na gładką ścianę.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

myszka
śro, 15 paź 2008 - 10:49
A jak siÄ™ kryje bejcÄ…? I jakÄ… bejcÄ… - takÄ… do drewna? Eeee...

Proszę mi wybaczyć naiwność pytań, ale po prostu pierwsze słyszę, a może być ciekawe. icon_biggrin.gif
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 10:49
Post #7

A jak siÄ™ kryje bejcÄ…? I jakÄ… bejcÄ… - takÄ… do drewna? Eeee...

Proszę mi wybaczyć naiwność pytań, ale po prostu pierwsze słyszę, a może być ciekawe. icon_biggrin.gif

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Mafia
śro, 15 paź 2008 - 10:55
Są to specjalne bejce, nie do drewna, (cos w rodzaju farby), które dają powłokę zmywalną na ścianie. Mam od niedawna, jeszcze nie myłam, więc nie wiem jak się to sprawdza.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 15 paź 2008 - 10:55
Post #8

Są to specjalne bejce, nie do drewna, (cos w rodzaju farby), które dają powłokę zmywalną na ścianie. Mam od niedawna, jeszcze nie myłam, więc nie wiem jak się to sprawdza.

--------------------
Mafia
CrazyMary
śro, 15 paź 2008 - 13:44
Moi znajomi, pokryli bejcą do drewna. Jest nie do zdarcia, umyć można mokrą szmatką, płynem czym chcesz (jak farbą olejną)

Kiedyś sypialnię malowaliśmy jakąś lateksową (chyba duluxa), miała być zmywalna, ale nie była. Po przetarciu szmatką schodziła farba...
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 15 paź 2008 - 13:44
Post #9

Moi znajomi, pokryli bejcą do drewna. Jest nie do zdarcia, umyć można mokrą szmatką, płynem czym chcesz (jak farbą olejną)

Kiedyś sypialnię malowaliśmy jakąś lateksową (chyba duluxa), miała być zmywalna, ale nie była. Po przetarciu szmatką schodziła farba...

--------------------


az
śro, 15 paź 2008 - 14:09
CYTAT(CrazyMary @ Wed, 15 Oct 2008 - 14:44) *
Moi znajomi, pokryli bejcą do drewna. Jest nie do zdarcia, umyć można mokrą szmatką, płynem czym chcesz (jak farbą olejną)

Kiedyś sypialnię malowaliśmy jakąś lateksową (chyba duluxa), miała być zmywalna, ale nie była. Po przetarciu szmatką schodziła farba...


Ja mam zwykłą Tikurillę i szoruję nawet cifem (np maziaje wykonane różnymi technikami przez synka- kredki, pisaki itp). Polecam.

Te lateksowe w połączeniu z sztucznym światłem to się podobno trochę świecą.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post śro, 15 paź 2008 - 14:09
Post #10

CYTAT(CrazyMary @ Wed, 15 Oct 2008 - 14:44) *
Moi znajomi, pokryli bejcą do drewna. Jest nie do zdarcia, umyć można mokrą szmatką, płynem czym chcesz (jak farbą olejną)

Kiedyś sypialnię malowaliśmy jakąś lateksową (chyba duluxa), miała być zmywalna, ale nie była. Po przetarciu szmatką schodziła farba...


Ja mam zwykłą Tikurillę i szoruję nawet cifem (np maziaje wykonane różnymi technikami przez synka- kredki, pisaki itp). Polecam.

Te lateksowe w połączeniu z sztucznym światłem to się podobno trochę świecą.

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
renata19750702
śro, 15 paź 2008 - 18:29
Niżej obiecane zdjęcia - ja pomalowałam tą tapetę lakierem z lekkim połyskiem - oczywiście jak się nie podoba, to zawsze można wybrać półmat lub mat. Mi się podoba icon_smile.gif Wcześniej pomalowałam tapetę na jasnożółty kolor - można oczywiście wybrać dowolny kolor.

Na drugim zdjęciu duże zbliżenie, żeby było widać lepiej.





Ten post edytował renata19750702 śro, 15 paź 2008 - 18:32
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post śro, 15 paź 2008 - 18:29
Post #11

Niżej obiecane zdjęcia - ja pomalowałam tą tapetę lakierem z lekkim połyskiem - oczywiście jak się nie podoba, to zawsze można wybrać półmat lub mat. Mi się podoba icon_smile.gif Wcześniej pomalowałam tapetę na jasnożółty kolor - można oczywiście wybrać dowolny kolor.

Na drugim zdjęciu duże zbliżenie, żeby było widać lepiej.





--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
moko.
czw, 16 paź 2008 - 18:02
oooo podoba mi siÄ™ taka tepeta !
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 16 paź 2008 - 18:02
Post #12

oooo podoba mi siÄ™ taka tepeta !

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
TAQILLA
czw, 23 paź 2008 - 00:31
CYTAT(renata19750702 @ Wed, 15 Oct 2008 - 19:29) *
Niżej obiecane zdjęcia - ja pomalowałam tą tapetę lakierem z lekkim połyskiem - oczywiście jak się nie podoba, to zawsze można wybrać półmat lub mat. Mi się podoba icon_smile.gif Wcześniej pomalowałam tapetę na jasnożółty kolor - można oczywiście wybrać dowolny kolor.

Na drugim zdjęciu duże zbliżenie, żeby było widać lepiej.





tego typu tapety totalnie nie zdaja egzaminu w przypadku posiadaczy kotów - mój z uwielbieniem wręcz łaził po scianach dzięki temu wynalazkowi. Efekt - 6 miesięcy posiadania kota = kategoryczna wymiana tapety. Całe szcęście, że tego typu tapetę mieliśmy jedynie w przedpokoju 29.gif
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post czw, 23 paź 2008 - 00:31
Post #13

CYTAT(renata19750702 @ Wed, 15 Oct 2008 - 19:29) *
Niżej obiecane zdjęcia - ja pomalowałam tą tapetę lakierem z lekkim połyskiem - oczywiście jak się nie podoba, to zawsze można wybrać półmat lub mat. Mi się podoba icon_smile.gif Wcześniej pomalowałam tapetę na jasnożółty kolor - można oczywiście wybrać dowolny kolor.

Na drugim zdjęciu duże zbliżenie, żeby było widać lepiej.





tego typu tapety totalnie nie zdaja egzaminu w przypadku posiadaczy kotów - mój z uwielbieniem wręcz łaził po scianach dzięki temu wynalazkowi. Efekt - 6 miesięcy posiadania kota = kategoryczna wymiana tapety. Całe szcęście, że tego typu tapetę mieliśmy jedynie w przedpokoju 29.gif

--------------------
Olivia 2007
renata19750702
czw, 23 paź 2008 - 08:52
Na szczęście ja kota nie mam. A przy dzieciach ta tapeta sprawdza się rewelacyjnie. Moja przyjaciółka od kilku miesięcy testuje ją w kuchni - oczywiście ma płytki, al tam gdzie stół zdecydowała się na taką tapetę. Też twierdzi, że jest rewelacyjna.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post czw, 23 paź 2008 - 08:52
Post #14

Na szczęście ja kota nie mam. A przy dzieciach ta tapeta sprawdza się rewelacyjnie. Moja przyjaciółka od kilku miesięcy testuje ją w kuchni - oczywiście ma płytki, al tam gdzie stół zdecydowała się na taką tapetę. Też twierdzi, że jest rewelacyjna.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Eliszka
pon, 27 paź 2008 - 12:46
Mam taką tapetę w przedpokoju i w kuchni. W obu pomieszczeniach sprawdza się rewelacyjnie. Malowane było jakąś farbą (nie wiem dokładnie teraz jaką, ale jak ktoś będzie chciał to się dowiem) i na farbę lakierem. Można to zmywać na mokro i nic się nie dzieje. My jesteśmy super zadowoleni. Oczywiście w kuchni, międy meblami - między dolnymi szafami a górnymi są płytki, ale poza tym wszędzie ta tapeta. Nie raz była wysmarowane różnosciami, wszystko ładnie zeszło, nawet paluchy poodciskane przy włączniku światła 29.gif. No i najważniesze - bardzo mi się to podoba.
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 27 paź 2008 - 12:46
Post #15

Mam taką tapetę w przedpokoju i w kuchni. W obu pomieszczeniach sprawdza się rewelacyjnie. Malowane było jakąś farbą (nie wiem dokładnie teraz jaką, ale jak ktoś będzie chciał to się dowiem) i na farbę lakierem. Można to zmywać na mokro i nic się nie dzieje. My jesteśmy super zadowoleni. Oczywiście w kuchni, międy meblami - między dolnymi szafami a górnymi są płytki, ale poza tym wszędzie ta tapeta. Nie raz była wysmarowane różnosciami, wszystko ładnie zeszło, nawet paluchy poodciskane przy włączniku światła 29.gif. No i najważniesze - bardzo mi się to podoba.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Eliszka
pon, 27 paź 2008 - 13:03
A u nas to tak wyglÄ…da




Mając to na ścianie mieliśmy też kota. Problemu nie było. Widocznie nie wpadł na to, że po tm da się wspinać.

Ten post edytował Eliszka pon, 27 paź 2008 - 13:05
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 27 paź 2008 - 13:03
Post #16

A u nas to tak wyglÄ…da




Mając to na ścianie mieliśmy też kota. Problemu nie było. Widocznie nie wpadł na to, że po tm da się wspinać.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

microphone
pon, 24 lis 2008 - 22:21
moim zdaniem lepsze sa tynki, fototapeta po pierwsze blaknie, po drugie ywmaga idealnego nalozenia, w innym przypadku fatalnie sie prezentuje. no i nie zmienisz jej tak latwo, jak przemalujesz tynk, wiec raczej opcja z tynkiem jest korzystniejsza i praktyczniejsza...
microphone


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 24 lis 08 - 22:09
Nr użytkownika: 23,801




post pon, 24 lis 2008 - 22:21
Post #17

moim zdaniem lepsze sa tynki, fototapeta po pierwsze blaknie, po drugie ywmaga idealnego nalozenia, w innym przypadku fatalnie sie prezentuje. no i nie zmienisz jej tak latwo, jak przemalujesz tynk, wiec raczej opcja z tynkiem jest korzystniejsza i praktyczniejsza...
Agga:)
pon, 24 lis 2008 - 23:52
Bardzo fajnie w przedpokoju prezentuje siÄ™ tynk mozaikowy jest nie do zdarcia 08.gif

https://www.allegro.pl/item487729535_tynk_m...ocieplenia.html

Ten post edytował Agga:) pon, 24 lis 2008 - 23:52
Agga:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,703
Dołączył: sob, 11 lis 06 - 16:05
Nr użytkownika: 8,430




post pon, 24 lis 2008 - 23:52
Post #18

Bardzo fajnie w przedpokoju prezentuje siÄ™ tynk mozaikowy jest nie do zdarcia 08.gif

https://www.allegro.pl/item487729535_tynk_m...ocieplenia.html

--------------------
renata19750702
wto, 25 lis 2008 - 07:47
Osobiście takie rozwiązanie mi się nie podoba - Jasiek od razu wpadłby na pomysł, żeby w tym dłubać i ścianę by sz..g trafił
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 25 lis 2008 - 07:47
Post #19

Osobiście takie rozwiązanie mi się nie podoba - Jasiek od razu wpadłby na pomysł, żeby w tym dłubać i ścianę by sz..g trafił

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Agnieszka(mamaMi...
wto, 25 lis 2008 - 09:32
Podobaja mi sie Wasze rozwiazania tapetowe.
Moze przy okazji mini remontu skorzystam z nich icon_smile.gif
U nas na scianach korytarzowych i w kuchni (na sicanie przy ktorej jest stol) mamy "strusie jajo",
czyli naniesiona na sciane farba metoda natryskowa, w roznych odcieniach - bieli, bezu i brazu.
Po wyschnieciu powinno byc to pokryte czyms super utwardzajacym, moze wlasnie jakas bejca czy cos.
Ale u nas zostalo pokryte za slabo i caly czas to sie klei, przyjmuje kurz i brod icon_sad.gif Tylko w kuchni ma to jakis wyglad.
Nie da sie czyscic, a "specjalisci" odradzaja eksperymenotowanie z utwardzaczami na wlasna reke 37.gif.
Trzeba skuc i od nowa sie pobawic...
Dlatego wiosna 2009 wypowiem "natryskowym scianom" mala wojne icon_wink.gif
Pozdrawiam
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post wto, 25 lis 2008 - 09:32
Post #20

Podobaja mi sie Wasze rozwiazania tapetowe.
Moze przy okazji mini remontu skorzystam z nich icon_smile.gif
U nas na scianach korytarzowych i w kuchni (na sicanie przy ktorej jest stol) mamy "strusie jajo",
czyli naniesiona na sciane farba metoda natryskowa, w roznych odcieniach - bieli, bezu i brazu.
Po wyschnieciu powinno byc to pokryte czyms super utwardzajacym, moze wlasnie jakas bejca czy cos.
Ale u nas zostalo pokryte za slabo i caly czas to sie klei, przyjmuje kurz i brod icon_sad.gif Tylko w kuchni ma to jakis wyglad.
Nie da sie czyscic, a "specjalisci" odradzaja eksperymenotowanie z utwardzaczami na wlasna reke 37.gif.
Trzeba skuc i od nowa sie pobawic...
Dlatego wiosna 2009 wypowiem "natryskowym scianom" mala wojne icon_wink.gif
Pozdrawiam

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
> Co na Å›ciany w korytarzu, I kto ma fototapetÄ™
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 01:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama