Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Meble kuchenne na wysoki połysk

, Ma ktoÅ›?
> , Ma ktoÅ›?
Kotelka
pon, 09 mar 2020 - 10:17
Obecnie mam takie meble i nie wiem czemu tak wiele osób sie ich boi. Fakt,ze na ciemnych będzie widać wszystko ale nie będzie tutaj miało znaczenia czy są to meble matowe czy moze ciemne meble błyszczące ( matowe sa wręcz bardziej problematyczne bo błyszczące o wiele szybciej sie wyciera).

Meble kupowałam w sklepie internetowym, zdecydowałam sie na meble gotowe bo kuchnia jest dosć prosta jeśli chodzi o urządzenie i postanowiłam nie wydawać aż takiej duzej kasy na meble na wymiar: https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/


Mam dokładnie takie icon_smile.gif

Ten post edytował Kotelka wto, 31 mar 2020 - 14:03
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post pon, 09 mar 2020 - 10:17
Post #21

Obecnie mam takie meble i nie wiem czemu tak wiele osób sie ich boi. Fakt,ze na ciemnych będzie widać wszystko ale nie będzie tutaj miało znaczenia czy są to meble matowe czy moze ciemne meble błyszczące ( matowe sa wręcz bardziej problematyczne bo błyszczące o wiele szybciej sie wyciera).

Meble kupowałam w sklepie internetowym, zdecydowałam sie na meble gotowe bo kuchnia jest dosć prosta jeśli chodzi o urządzenie i postanowiłam nie wydawać aż takiej duzej kasy na meble na wymiar: https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/


Mam dokładnie takie icon_smile.gif
Baasia
pon, 07 mar 2022 - 13:02
Świetnym wyjściem w kuchni są przede wszystkim meble na wymiar. Osobiście polecam te od firmy EM-Meble z Radomska. Mam je już trzeci rok i sprawdzają się idealnie.
Baasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: pią, 23 lut 18 - 08:18
Nr użytkownika: 51,538




post pon, 07 mar 2022 - 13:02
Post #22

Świetnym wyjściem w kuchni są przede wszystkim meble na wymiar. Osobiście polecam te od firmy EM-Meble z Radomska. Mam je już trzeci rok i sprawdzają się idealnie.

--------------------
> Meble kuchenne na wysoki poÅ‚ysk, Ma ktoÅ›?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama