Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

mały dom - kto ma lub buduje?;)

> 
odynka

Go??







post czw, 25 mar 2010 - 17:04
Post #21

CYTAT(chwilka @ Thu, 25 Mar 2010 - 14:05) *
A my mieszkamy od 1,5 roku w Mniszku.Wprawdzie ma 110m powierzchni ale kosztował nas bardzo mało,jest naprawdę ekonomiczny.Parterowy,z dwuspadowym dachem.Jeśli będziesz zainteresowana napiszę więcej o nim.


pisz:)

Eliszka o mamo to co oni za kominekk maja? moja bliska rodzina ma kominek od hmm 20 lat? bywamy u nich często i nigdy w życiu nie narzekali:) drudzy znajomi koło których mieszkać będziemy też mają kominek z płaszczem wodnym, wogóle znam wiele "kominkowych" osób;)
myślimy jeszcze nad piecem na ekogroszek ale to wszystko do ustalenia...

czasem niestety trzeba z pewnych rzeczy zrezygnować... a w Pameli jest pomieszczenie gospodarcze;)
Eliszka
czw, 25 mar 2010 - 19:29
Odynko oni są rzeczywiście radykalnym przykładem, nie wszystkie znajome nam kominki tak załatwiają właścicieli, ale przecież paląc codziennie wynosisz popiół, dużo popiołu, otwierasz, dokładasz, czyścisz itp. wtedy też się kurzy, brudzi, rozsypuje. A to środek salonu przecież...

Ja Cię nie chcę zniechęcić, chcę tylko naświetlić pewne sprawy.


Wymieniam "punkty" nad którymi należy się zastanowić budując dom. Bo dom to inwestycja na lata, jeśli nie do końca życia (ja przynajmniej nie zamierzam mieszkać w innym domu niż w tym, który aktualnie wykańczam)
Nad pewnymi sprawami lepiej dobrze się zastanowić niż potem żałować.

Zastanówcie się czy będzie Wam się chciało palić w tym kominku, dokładać kilka razy na dzień itd. Jeśli kupisz piec na ekogroszek to masz czysto, zapominasz o piecu na dzień, dwa, albo tydzień, zależy jaki podajnik kupisz. Tylko musisz mieć dodatkowe pomieszczenie...

Ten post edytował Eliszka czw, 25 mar 2010 - 19:30
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post czw, 25 mar 2010 - 19:29
Post #22

Odynko oni są rzeczywiście radykalnym przykładem, nie wszystkie znajome nam kominki tak załatwiają właścicieli, ale przecież paląc codziennie wynosisz popiół, dużo popiołu, otwierasz, dokładasz, czyścisz itp. wtedy też się kurzy, brudzi, rozsypuje. A to środek salonu przecież...

Ja Cię nie chcę zniechęcić, chcę tylko naświetlić pewne sprawy.


Wymieniam "punkty" nad którymi należy się zastanowić budując dom. Bo dom to inwestycja na lata, jeśli nie do końca życia (ja przynajmniej nie zamierzam mieszkać w innym domu niż w tym, który aktualnie wykańczam)
Nad pewnymi sprawami lepiej dobrze się zastanowić niż potem żałować.

Zastanówcie się czy będzie Wam się chciało palić w tym kominku, dokładać kilka razy na dzień itd. Jeśli kupisz piec na ekogroszek to masz czysto, zapominasz o piecu na dzień, dwa, albo tydzień, zależy jaki podajnik kupisz. Tylko musisz mieć dodatkowe pomieszczenie...

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

odynka

Go??







post czw, 25 mar 2010 - 20:29
Post #23

wiesz ja w poprzednim domu paliłam w starym piecu na drewno i biegałam do piwnicy i dorzucałam drewno i węgiel;) łopatąicon_razz.gif

spokojnie jeszcze mamy czas na zastanowienie się... a kominek prócz ogrzewania daje też takie ciepło wizualne i kiełbaski można zimą upiec;)
Eliszka
czw, 25 mar 2010 - 20:40
CYTAT(odynka @ Thu, 25 Mar 2010 - 20:29) *
kominek prócz ogrzewania daje też takie ciepło wizualne i kiełbaski można zimą upiec;)


dlatego ja tez chcę mieć kominek icon_wink.gif

Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post czw, 25 mar 2010 - 20:40
Post #24

CYTAT(odynka @ Thu, 25 Mar 2010 - 20:29) *
kominek prócz ogrzewania daje też takie ciepło wizualne i kiełbaski można zimą upiec;)


dlatego ja tez chcę mieć kominek icon_wink.gif



--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

milutka
czw, 25 mar 2010 - 22:22
Odynko ta Pamela jest extra, taki mały domek a jaki funkcjonalny icon_smile.gif

Co do kominka, to też u mnie kurzy się masakrycznie.Teraz już tylko sporadycznie , na wieczór rozpalamy a nadal kurz osiada na meble icon_evil.gif

A my w tym naszym domu widzimy jakie błędy popełniliśmy, wszystko zapisujemy i w nowym domu mamy zamiar ich uniknąć.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post czw, 25 mar 2010 - 22:22
Post #25

Odynko ta Pamela jest extra, taki mały domek a jaki funkcjonalny icon_smile.gif

Co do kominka, to też u mnie kurzy się masakrycznie.Teraz już tylko sporadycznie , na wieczór rozpalamy a nadal kurz osiada na meble icon_evil.gif

A my w tym naszym domu widzimy jakie błędy popełniliśmy, wszystko zapisujemy i w nowym domu mamy zamiar ich uniknąć.

--------------------
monilka
czw, 25 mar 2010 - 22:48
Odynko, przy dwupłaszczowym kominku zastanowiłabym się ze względu na pompę. Przy braku prądu musisz gasic kominek w trymiga. Chyba, że mieli byście dodatkowy agregat. Kominek z jednym płaszczem jak najbardziej Si. A o tym ekogroszku pomyślcie. Naprawdę warto.
monilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: pią, 18 maj 07 - 00:18
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 14,364




post czw, 25 mar 2010 - 22:48
Post #26

Odynko, przy dwupłaszczowym kominku zastanowiłabym się ze względu na pompę. Przy braku prądu musisz gasic kominek w trymiga. Chyba, że mieli byście dodatkowy agregat. Kominek z jednym płaszczem jak najbardziej Si. A o tym ekogroszku pomyślcie. Naprawdę warto.
Basia:)
piÄ…, 26 mar 2010 - 07:16
Nasz Mniszek.
https://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/96-mniszek.html

Bez garażu.Mamy kominek raczej dla przyjemności,ogrzewanie jest z pieca na drewno,węgiel.Prosty układ,dziecinnie proste wykonanie.Nasi murarze wzięli 15 tys za postawienie.Żaden inny dom nie jest tak tani w budowie.
Wam potrzebne trzy sypialnie,tyle akurat jest.My kosztem okna w Å‚azience mamy cztery sypialnie.

Basia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 316
Dołączył: sob, 31 paź 09 - 18:09
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 29,865

GG:


post piÄ…, 26 mar 2010 - 07:16
Post #27

Nasz Mniszek.
https://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/96-mniszek.html

Bez garażu.Mamy kominek raczej dla przyjemności,ogrzewanie jest z pieca na drewno,węgiel.Prosty układ,dziecinnie proste wykonanie.Nasi murarze wzięli 15 tys za postawienie.Żaden inny dom nie jest tak tani w budowie.
Wam potrzebne trzy sypialnie,tyle akurat jest.My kosztem okna w Å‚azience mamy cztery sypialnie.



--------------------
Karolka 1993
Monia 1996
Kuba 2006
i marcowa Natalka 2013 :)


Eliszka
piÄ…, 26 mar 2010 - 08:41
CYTAT(milutka @ Thu, 25 Mar 2010 - 22:22) *
A my w tym naszym domu widzimy jakie błędy popełniliśmy, wszystko zapisujemy i w nowym domu mamy zamiar ich uniknąć.


To nie bez podstaw mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie icon_wink.gif ?

Ja mam nadzieję, że ten nasz pierwszy to będzie dla nas jednak icon_wink.gif
Póki co nie widzę w tym swoim poważnych "ale", jednak jesteśmy dopiero na etapie tynkowania w środku. Pewnie coś wyjdzie w użytkowaniu ... ale mam nadzieję, że niewiele... Wprowadzić się mamy plan za rok pewnie...

Ten post edytował Eliszka pią, 26 mar 2010 - 08:41
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post piÄ…, 26 mar 2010 - 08:41
Post #28

CYTAT(milutka @ Thu, 25 Mar 2010 - 22:22) *
A my w tym naszym domu widzimy jakie błędy popełniliśmy, wszystko zapisujemy i w nowym domu mamy zamiar ich uniknąć.


To nie bez podstaw mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie icon_wink.gif ?

Ja mam nadzieję, że ten nasz pierwszy to będzie dla nas jednak icon_wink.gif
Póki co nie widzę w tym swoim poważnych "ale", jednak jesteśmy dopiero na etapie tynkowania w środku. Pewnie coś wyjdzie w użytkowaniu ... ale mam nadzieję, że niewiele... Wprowadzić się mamy plan za rok pewnie...

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Mafia
piÄ…, 26 mar 2010 - 08:48
milutko, zapisuj błędy, tych uniknieś, ale pewnie popełnisz inne. icon_wink.gif My przynajmniej tak mamy.

Kominek faktycznie powoduje powstawanie większej ilości kurzu, ale my palimy praktycznie codziennie i jakoś dajemy radę. Mamy zwykły kominek z wkładem plus ogrzewanie nadmuchowe rozprowadzone na korytarzach. U syna na poddaszu nie ma nawet kaloryferów i jest ciepło w pokoju. Pamiętajcie jeszcze o tym, że kominek wymaga posiadania drewna, które trzeba gdzieś na dworze składować. My na zimę potrzebujemy około 7-8 m3. Rano załącza się piec gazowy, a potem właściwie ogrzewa kominek. Kominek wymaga też pewnej przestrzeni w pomieszczeniu, w którym stoi, bo w pobliżu jest naprawdę gorąco.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 26 mar 2010 - 08:48
Post #29

milutko, zapisuj błędy, tych uniknieś, ale pewnie popełnisz inne. icon_wink.gif My przynajmniej tak mamy.

Kominek faktycznie powoduje powstawanie większej ilości kurzu, ale my palimy praktycznie codziennie i jakoś dajemy radę. Mamy zwykły kominek z wkładem plus ogrzewanie nadmuchowe rozprowadzone na korytarzach. U syna na poddaszu nie ma nawet kaloryferów i jest ciepło w pokoju. Pamiętajcie jeszcze o tym, że kominek wymaga posiadania drewna, które trzeba gdzieś na dworze składować. My na zimę potrzebujemy około 7-8 m3. Rano załącza się piec gazowy, a potem właściwie ogrzewa kominek. Kominek wymaga też pewnej przestrzeni w pomieszczeniu, w którym stoi, bo w pobliżu jest naprawdę gorąco.

--------------------
Mafia
odynka

Go??







post piÄ…, 26 mar 2010 - 10:34
Post #30

my pierwszy dom wynajmowaliśmy drugi wynajmowaliśmy a trzeci budujemy dla siebie;) na przykładzie tych wynajmowanych naprawdę bardzo dużo się już nauczyliśmy a jeszcze pewnie się dużo nauczymy...

będziemy budować Pamelę, wysłaliśmy kilka pytań do projektanta... teraz tylko czekamy na pieniążki aczkolwiek projekt i tak kupimy jakoś z tego co zarabiamy;)

teraz najważniejsze jest wyciagnać moich rodziców żeby pozwolenia załatwili i zacząć działkę uzbrajać...
Ammm
piÄ…, 26 mar 2010 - 13:47
Gratulacje!
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 26 mar 2010 - 13:47
Post #31

Gratulacje!

--------------------

Zelda
piÄ…, 26 mar 2010 - 15:57
odynka gratulacje! wyślij proszę link do projektu
kominek to podstawa 06.gif a najliej jak jest rozprowadzona po całym domu instalacja ,wtedy zimą czasmi nie trzeba dogrzewać
ja kominka obecnie nie mam niestety,ogrzewanie mam gazowe i rachunki zimą koło 400zł ,100m,temperatura koło 20-21,dom ocieplony
odynka ja bym zrobiła na Waszym miejscu poddasze użytkowe,podniesienie dachu przy budowie nie jest jakimś strasznym kosztem dodatkowym, a przyszłościowo dodatkowy pokój można zrobić,bo przerabianie zawsze drożej wyjdzie niż budowanie od początku
zwróc tez uwagę na piec,czy jest dwu czy jedno funkcyjny,zakładam że gazowy bo na olejowy czy węglowy trzeba mieć więcej miejsca tzn na zbiornik z olejem czy węgiel.Olejowy najdroższy z mego dświadczenia.7 lat temu za miesiąc ogrzewania w sezonie zimowym rodzice płaciłi ponad 1000 zł miesięcznie ,ale dom miał koło 260m a temperatura w domu bez dogrzewania 17-18 stopni...brrrrrrr
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post piÄ…, 26 mar 2010 - 15:57
Post #32

odynka gratulacje! wyślij proszę link do projektu
kominek to podstawa 06.gif a najliej jak jest rozprowadzona po całym domu instalacja ,wtedy zimą czasmi nie trzeba dogrzewać
ja kominka obecnie nie mam niestety,ogrzewanie mam gazowe i rachunki zimą koło 400zł ,100m,temperatura koło 20-21,dom ocieplony
odynka ja bym zrobiła na Waszym miejscu poddasze użytkowe,podniesienie dachu przy budowie nie jest jakimś strasznym kosztem dodatkowym, a przyszłościowo dodatkowy pokój można zrobić,bo przerabianie zawsze drożej wyjdzie niż budowanie od początku
zwróc tez uwagę na piec,czy jest dwu czy jedno funkcyjny,zakładam że gazowy bo na olejowy czy węglowy trzeba mieć więcej miejsca tzn na zbiornik z olejem czy węgiel.Olejowy najdroższy z mego dświadczenia.7 lat temu za miesiąc ogrzewania w sezonie zimowym rodzice płaciłi ponad 1000 zł miesięcznie ,ale dom miał koło 260m a temperatura w domu bez dogrzewania 17-18 stopni...brrrrrrr
odynka

Go??







post piÄ…, 26 mar 2010 - 16:08
Post #33

maja projekt na pierwszej stronie wrzucałam;)

17-18 stopni brr mówisz?icon_wink.gif jak wynajmowaliśmy ten pierwszy dom, który wynajęliśmy przed samą zimą i mury miał jakoś z pół roku nie ogrzewane to mieliśmy w domu 10 stopni zimą mimo palenia w piecu;)

w tym domu zimÄ… 16-17 stopni to standard;)
Zelda
piÄ…, 26 mar 2010 - 16:29
CYTAT(odynka @ Fri, 26 Mar 2010 - 16:08) *
maja projekt na pierwszej stronie wrzucałam;)

17-18 stopni brr mówisz?icon_wink.gif jak wynajmowaliśmy ten pierwszy dom, który wynajęliśmy przed samą zimą i mury miał jakoś z pół roku nie ogrzewane to mieliśmy w domu 10 stopni zimą mimo palenia w piecu;)

w tym domu zimÄ… 16-17 stopni to standard;)

jak Oluś miał a grudniu zapalenie krtani i musiałąm spac przy otwartym oknie to myślałąm że zamarznę ...masakra ,ja z tych bardzo ciepło lubnych,więc minimum 19,5 stopnia musi być,ale ze względu na dzieci poświęcam się i 19 na noc ustawiam icon_wink.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post piÄ…, 26 mar 2010 - 16:29
Post #34

CYTAT(odynka @ Fri, 26 Mar 2010 - 16:08) *
maja projekt na pierwszej stronie wrzucałam;)

17-18 stopni brr mówisz?icon_wink.gif jak wynajmowaliśmy ten pierwszy dom, który wynajęliśmy przed samą zimą i mury miał jakoś z pół roku nie ogrzewane to mieliśmy w domu 10 stopni zimą mimo palenia w piecu;)

w tym domu zimÄ… 16-17 stopni to standard;)

jak Oluś miał a grudniu zapalenie krtani i musiałąm spac przy otwartym oknie to myślałąm że zamarznę ...masakra ,ja z tych bardzo ciepło lubnych,więc minimum 19,5 stopnia musi być,ale ze względu na dzieci poświęcam się i 19 na noc ustawiam icon_wink.gif
milutka
piÄ…, 26 mar 2010 - 23:19
CYTAT(maja2006 @ Fri, 26 Mar 2010 - 15:57) *
ja bym zrobiła na Waszym miejscu poddasze użytkowe,podniesienie dachu przy budowie nie jest jakimś strasznym kosztem dodatkowym,



Owszem mogą podnieść parę bloczków do góry, nie jest duży koszt, ale już będą musieli wydać kasę na stabilniejszy strop.


Eliszka no z tym budowaniem trzech domów sprawdza się icon_wink.gif

Odynka cieszę się, że wybraliście Pamelę, na prawdę ładny domek icon_smile.gif Powodzenia icon_smile.gif


Z tymi błędami to jest tak, że najważniejsze u nas, że nie zrobiliśmy gniazdek tv w każdym pokoju i nie wyprowadziliśmy kabla od satelity na dach,mam teraz w salonie płytki i w nowym domu już ich nie chcę icon_wink.gif brakuje mi spiżarki, mogłabym wymieniać i wymieniać, ale nie będę zaśmiecać Odynki tematu icon_wink.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post piÄ…, 26 mar 2010 - 23:19
Post #35

CYTAT(maja2006 @ Fri, 26 Mar 2010 - 15:57) *
ja bym zrobiła na Waszym miejscu poddasze użytkowe,podniesienie dachu przy budowie nie jest jakimś strasznym kosztem dodatkowym,



Owszem mogą podnieść parę bloczków do góry, nie jest duży koszt, ale już będą musieli wydać kasę na stabilniejszy strop.


Eliszka no z tym budowaniem trzech domów sprawdza się icon_wink.gif

Odynka cieszę się, że wybraliście Pamelę, na prawdę ładny domek icon_smile.gif Powodzenia icon_smile.gif


Z tymi błędami to jest tak, że najważniejsze u nas, że nie zrobiliśmy gniazdek tv w każdym pokoju i nie wyprowadziliśmy kabla od satelity na dach,mam teraz w salonie płytki i w nowym domu już ich nie chcę icon_wink.gif brakuje mi spiżarki, mogłabym wymieniać i wymieniać, ale nie będę zaśmiecać Odynki tematu icon_wink.gif

--------------------
odynka

Go??







post sob, 27 mar 2010 - 09:57
Post #36

milutka ośmiecaj;) niech to będzie takie kompendium wiedzy:)

nie gratulujcie mi jeszcze bo nie mamy póki co kredytu jeszcze;) ale projekt wybrany:)
Ammm
sob, 27 mar 2010 - 21:32
CYTAT(milutka @ Sat, 27 Mar 2010 - 01:19) *
Z tymi błędami to jest tak, że najważniejsze u nas, że nie zrobiliśmy gniazdek tv w każdym pokoju i nie wyprowadziliśmy kabla od satelity na dach,


Ja nie mam wyprowadzonych dwóch kabli do anteny na dachu i przez to nie mogę w pełni wykorzystać dekodera n-ki - nie mogę oglądać jednego programu a nagrywać innego.

Za to bardzo jestem zadowolona z mojego pomysłu umieszczenia pralki i suszaki na podeście - dzięki temu pod nimi mam miejsce na proszki do prania, detergenty itp. Wykonawca straszył mnie, że to będzie niewygodne, a uważam to za super patent i polecam każdemu!
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 21:32
Post #37

CYTAT(milutka @ Sat, 27 Mar 2010 - 01:19) *
Z tymi błędami to jest tak, że najważniejsze u nas, że nie zrobiliśmy gniazdek tv w każdym pokoju i nie wyprowadziliśmy kabla od satelity na dach,


Ja nie mam wyprowadzonych dwóch kabli do anteny na dachu i przez to nie mogę w pełni wykorzystać dekodera n-ki - nie mogę oglądać jednego programu a nagrywać innego.

Za to bardzo jestem zadowolona z mojego pomysłu umieszczenia pralki i suszaki na podeście - dzięki temu pod nimi mam miejsce na proszki do prania, detergenty itp. Wykonawca straszył mnie, że to będzie niewygodne, a uważam to za super patent i polecam każdemu!

--------------------

Inanna
sob, 27 mar 2010 - 21:48
CYTAT(Ammm @ Sat, 27 Mar 2010 - 21:32) *
Za to bardzo jestem zadowolona z mojego pomysłu umieszczenia pralki i suszaki na podeście - dzięki temu pod nimi mam miejsce na proszki do prania, detergenty itp. Wykonawca straszył mnie, że to będzie niewygodne, a uważam to za super patent i polecam każdemu!


Też na to wpadłam icon_biggrin.gif , tylko mój podest ma być dość wysoki, tak żeby zmieściła się w nim ogromna szuflada z koszem na brudne ciuchy.

Ten post edytował Inanna sob, 27 mar 2010 - 21:49
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post sob, 27 mar 2010 - 21:48
Post #38

CYTAT(Ammm @ Sat, 27 Mar 2010 - 21:32) *
Za to bardzo jestem zadowolona z mojego pomysłu umieszczenia pralki i suszaki na podeście - dzięki temu pod nimi mam miejsce na proszki do prania, detergenty itp. Wykonawca straszył mnie, że to będzie niewygodne, a uważam to za super patent i polecam każdemu!


Też na to wpadłam icon_biggrin.gif , tylko mój podest ma być dość wysoki, tak żeby zmieściła się w nim ogromna szuflada z koszem na brudne ciuchy.

--------------------



milutka
nie, 28 mar 2010 - 00:33
Odynko to póki co gratulacje wybrania projektu icon_smile.gif

Dziewczyny a jak wyglÄ…da taki podest? icon_smile.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post nie, 28 mar 2010 - 00:33
Post #39

Odynko to póki co gratulacje wybrania projektu icon_smile.gif

Dziewczyny a jak wyglÄ…da taki podest? icon_smile.gif

--------------------
odynka

Go??







post nie, 28 mar 2010 - 18:40
Post #40

no i kurczaki nie szukaliśmy już żadnych projektów a tu... moi rodzice wybrali sobie dom i z uporem maniaka próbuja nas namówić żebyśmy postawili taki sam:P

w pn,wt powinniśmy znać koszty materiałów do niego i koszty sił ludzkich...
> maÅ‚y dom - kto ma lub buduje?;)
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama