Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Wymienic schody

, Bedziemy je jednak reanimowac...
> , Bedziemy je jednak reanimowac...
chaton
pią, 14 paź 2011 - 15:52
Dziewczyny, zwiedzalam dom, ktory generalnie by nam odpowiadal. Blisko do metra, 20 min i jestem w centrum stolicy. Spokoj, cisza, zielen, 5 min od przedszkola i szkoly. Do metra szlabym 10 minut... przez las. icon_smile.gif 110 m2. Oczywiscie nie ma idealnego domu w moim budzecie, wiec tego mankamentem bylby stan nadajacy sie do remontu. Nie jakies mega roboty, tylko dekoracyjne: kuchnia (tutaj mam pomysly), przemalowac sciany, posadzki (to mozemy sami zrobic) i... na dluzsza mete wymienic schody, bo sa byle jakie.
Dom jest dosc nietypowy, wiec przypuszczam, ze trzebaby zrobic je na zamowienie. Nie mam pojecia, ile cos takiego kosztuje i jak do tego podejsc, a przed zaproponowaniem stwki za ten dom chcialabym sie rozeznac. Ktos wie, ile trzeba przeznaczyc pieniedzy na taki wydatek? Czy mozna zamowic czy kupic i zainstalowac samemu, czy konieczny jest specjalista? Gdzie moge sobie poszukac inspiracji?
Kazda rada bedzie mile widziana, bo ja nie mam zielonego pojecia, z ktorej strony to ugryzc.

Ten post edytował chaton pon, 23 kwi 2012 - 09:40
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 14 paź 2011 - 15:52
Post #1

Dziewczyny, zwiedzalam dom, ktory generalnie by nam odpowiadal. Blisko do metra, 20 min i jestem w centrum stolicy. Spokoj, cisza, zielen, 5 min od przedszkola i szkoly. Do metra szlabym 10 minut... przez las. icon_smile.gif 110 m2. Oczywiscie nie ma idealnego domu w moim budzecie, wiec tego mankamentem bylby stan nadajacy sie do remontu. Nie jakies mega roboty, tylko dekoracyjne: kuchnia (tutaj mam pomysly), przemalowac sciany, posadzki (to mozemy sami zrobic) i... na dluzsza mete wymienic schody, bo sa byle jakie.
Dom jest dosc nietypowy, wiec przypuszczam, ze trzebaby zrobic je na zamowienie. Nie mam pojecia, ile cos takiego kosztuje i jak do tego podejsc, a przed zaproponowaniem stwki za ten dom chcialabym sie rozeznac. Ktos wie, ile trzeba przeznaczyc pieniedzy na taki wydatek? Czy mozna zamowic czy kupic i zainstalowac samemu, czy konieczny jest specjalista? Gdzie moge sobie poszukac inspiracji?
Kazda rada bedzie mile widziana, bo ja nie mam zielonego pojecia, z ktorej strony to ugryzc.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
pcola
pią, 14 paź 2011 - 17:11
Chaton,
a potrafisz opisać konstrukcję tych schodów, albo chociaż wkleić fotkę podobnych ?
Nasze nowe schody drewniane kosztowały ok. 12 tys., są proste - bejcowany i lakierowany jesion
bez podstopnic, z balustradÄ… z jednej strony.

O, moje schody są na stronie wykonawcy. Właśnie znalazłam więc wklejam:











Ten post edytował pcola pią, 14 paź 2011 - 17:19
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pią, 14 paź 2011 - 17:11
Post #2

Chaton,
a potrafisz opisać konstrukcję tych schodów, albo chociaż wkleić fotkę podobnych ?
Nasze nowe schody drewniane kosztowały ok. 12 tys., są proste - bejcowany i lakierowany jesion
bez podstopnic, z balustradÄ… z jednej strony.

O, moje schody są na stronie wykonawcy. Właśnie znalazłam więc wklejam:











--------------------



--------------------------
ana
pią, 14 paź 2011 - 17:17
zależy gdzie są umiejscowione - centralnie z salonu czy na uboczu, same trepy(?) czy poręcze również? zastanów się jakie chcesz mieć wnętrze i do tego dobierz drewno
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pią, 14 paź 2011 - 17:17
Post #3

zależy gdzie są umiejscowione - centralnie z salonu czy na uboczu, same trepy(?) czy poręcze również? zastanów się jakie chcesz mieć wnętrze i do tego dobierz drewno

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
chaton
pią, 14 paź 2011 - 19:00
NIestety dom na razie nie nasz, wiec mam niewiele zdjec.
Cos takiego:



Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował chaton pią, 14 paź 2011 - 19:01
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 14 paź 2011 - 19:00
Post #4

NIestety dom na razie nie nasz, wiec mam niewiele zdjec.
Cos takiego:



Uploaded with ImageShack.us

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
pcola
pią, 14 paź 2011 - 19:11
Drewniane, z podestem z tego co widzę i się domyślam. A są w wydzielonym pomieszczeniu - klatka schodowa/korytarz,
czy też w części reprezentacyjnej domu ?
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pią, 14 paź 2011 - 19:11
Post #5

Drewniane, z podestem z tego co widzę i się domyślam. A są w wydzielonym pomieszczeniu - klatka schodowa/korytarz,
czy też w części reprezentacyjnej domu ?

--------------------



--------------------------
Mariola***
pią, 14 paź 2011 - 20:05
Chaton- ja widzę potencjał w tych schodach. Odnawiałabym je jeżeli sa drewniane.
odnosząc się do tego co napisałą pcola- moja mama za podobne dębowe schody u stolarza zapłaciła kilka lat temu 5 tysięcy.
My zamawialiśmy schody w salonie i o cenie pisać nie bedę, dużo więcej niż pcola dała za swoje. Tak, że przedział cenowy olbrzymi.

Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 20:05
Post #6

Chaton- ja widzę potencjał w tych schodach. Odnawiałabym je jeżeli sa drewniane.
odnosząc się do tego co napisałą pcola- moja mama za podobne dębowe schody u stolarza zapłaciła kilka lat temu 5 tysięcy.
My zamawialiśmy schody w salonie i o cenie pisać nie bedę, dużo więcej niż pcola dała za swoje. Tak, że przedział cenowy olbrzymi.



--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
ana
pią, 14 paź 2011 - 20:45
https://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,1294197...59,0,2.html?v=2

przeszukaj forum wnętrza mieszkań
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pią, 14 paź 2011 - 20:45
Post #7

https://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,1294197...59,0,2.html?v=2

przeszukaj forum wnętrza mieszkań

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
chaton
pią, 14 paź 2011 - 21:22
CYTAT(pcola @ Fri, 14 Oct 2011 - 20:11) *
Drewniane, z podestem z tego co widzę i się domyślam. A są w wydzielonym pomieszczeniu - klatka schodowa/korytarz,
czy też w części reprezentacyjnej domu ?

Pcola: sa w oddzielnym pomieszczeniu. Nietypowe, bo dom posiada dwa poziomy ze stony sypialni i jeden ze strony dziennej. Pokoje sa wiec na polpietrach.

CYTAT
Chaton- ja widzę potencjał w tych schodach. Odnawiałabym je jeżeli sa drewniane.

Mariola: one sa drewniane, z lat 80-tych, byly poczatkowo lakierowane, poczym wlasciciel je odmalowal okropnie byle jak, jak z reszta wszystko, co zrobiil w domu. Tez sie zastanawialam, czy w pierwszym etapie ichie odmalowac na jakis bez na przyklad, bo remontow to w tym domu bysmy mieli do usranej... ALe sie zastanawiam, czy to nie bedzie zbyt pracochlonne.

pcola: 12 tys zlotych to 3 tys euro, tyle tutaj schody kosztuja.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 14 paź 2011 - 21:22
Post #8

CYTAT(pcola @ Fri, 14 Oct 2011 - 20:11) *
Drewniane, z podestem z tego co widzę i się domyślam. A są w wydzielonym pomieszczeniu - klatka schodowa/korytarz,
czy też w części reprezentacyjnej domu ?

Pcola: sa w oddzielnym pomieszczeniu. Nietypowe, bo dom posiada dwa poziomy ze stony sypialni i jeden ze strony dziennej. Pokoje sa wiec na polpietrach.

CYTAT
Chaton- ja widzę potencjał w tych schodach. Odnawiałabym je jeżeli sa drewniane.

Mariola: one sa drewniane, z lat 80-tych, byly poczatkowo lakierowane, poczym wlasciciel je odmalowal okropnie byle jak, jak z reszta wszystko, co zrobiil w domu. Tez sie zastanawialam, czy w pierwszym etapie ichie odmalowac na jakis bez na przyklad, bo remontow to w tym domu bysmy mieli do usranej... ALe sie zastanawiam, czy to nie bedzie zbyt pracochlonne.

pcola: 12 tys zlotych to 3 tys euro, tyle tutaj schody kosztuja.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
moko.
pią, 14 paź 2011 - 21:45
Chaton a nie myślałaś o częściowej wymianie schodów? Czyli samej balustrady?

Znajmomi tym sposobem zaoszczędzili kupę kasy, czyli wymienili balustradę a stopnie opalil z farby i zabejcowali.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pią, 14 paź 2011 - 21:45
Post #9

Chaton a nie myślałaś o częściowej wymianie schodów? Czyli samej balustrady?

Znajmomi tym sposobem zaoszczędzili kupę kasy, czyli wymienili balustradę a stopnie opalil z farby i zabejcowali.


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
chaton
sob, 15 paź 2011 - 12:13
CYTAT(moko. @ Fri, 14 Oct 2011 - 22:45) *
Chaton a nie myślałaś o częściowej wymianie schodów? Czyli samej balustrady?

Znajmomi tym sposobem zaoszczędzili kupę kasy, czyli wymienili balustradę a stopnie opalil z farby i zabejcowali.


Moko: czytasz w moich myslach!

Wlasnie zwiedzilismy inny dom, o kilka krokow dalej. Rozklad identyczny, dom wyremontowany elegancko, schody... czesciowo wymienione. Czesc wycyklinowana i odmalowana, na stropnie, po ktorej chodzisz nowe deski, bnalustrada nowoczesna... No i to nie ten sam dom w rezaultacie, a drozszy o 30 tysiecy euro. Dalo mi to do myslenia, jak ten pierwszy moze wygladac po remoncie.

A wiecie, gdzie mozna kupic balustrady? I same deski do stopni schodow?
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post sob, 15 paź 2011 - 12:13
Post #10

CYTAT(moko. @ Fri, 14 Oct 2011 - 22:45) *
Chaton a nie myślałaś o częściowej wymianie schodów? Czyli samej balustrady?

Znajmomi tym sposobem zaoszczędzili kupę kasy, czyli wymienili balustradę a stopnie opalil z farby i zabejcowali.


Moko: czytasz w moich myslach!

Wlasnie zwiedzilismy inny dom, o kilka krokow dalej. Rozklad identyczny, dom wyremontowany elegancko, schody... czesciowo wymienione. Czesc wycyklinowana i odmalowana, na stropnie, po ktorej chodzisz nowe deski, bnalustrada nowoczesna... No i to nie ten sam dom w rezaultacie, a drozszy o 30 tysiecy euro. Dalo mi to do myslenia, jak ten pierwszy moze wygladac po remoncie.

A wiecie, gdzie mozna kupic balustrady? I same deski do stopni schodow?

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
mama4
sob, 15 paź 2011 - 15:34
Chaton, pamietaj tylko, ze nawet wymiana moze okazac sie trudnym procesem; my np. zrezygnowalismy poki co z remontowania naszych schodow. Moze poszukaj jakiegos specjalisty, ktory zajmuje sie takimi remontami i zorientuj sie, jaki moze byc koszt wymiany. Podstawowe wersje balustrad, nawet nakladki na stopnie powinnas znalezc w marketach budowlnaych. Ponizej linki z inspiracjami i zdjecia, przed i po remontach.


https://www.customstairsandrailing.com/cust...g-gallery.php26

a w tym linku sa zdjecia, jak w praktyce moze wygladac odnawianie schodow:


https://www.renew-stairs.com/portofolio/pic...sduringjob.html


no i przede wszystkim powodzenia z nowym domem,

marta

mama4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 730
Dołączył: sob, 24 maj 03 - 03:40
Nr użytkownika: 765




post sob, 15 paź 2011 - 15:34
Post #11

Chaton, pamietaj tylko, ze nawet wymiana moze okazac sie trudnym procesem; my np. zrezygnowalismy poki co z remontowania naszych schodow. Moze poszukaj jakiegos specjalisty, ktory zajmuje sie takimi remontami i zorientuj sie, jaki moze byc koszt wymiany. Podstawowe wersje balustrad, nawet nakladki na stopnie powinnas znalezc w marketach budowlnaych. Ponizej linki z inspiracjami i zdjecia, przed i po remontach.


https://www.customstairsandrailing.com/cust...g-gallery.php26

a w tym linku sa zdjecia, jak w praktyce moze wygladac odnawianie schodow:


https://www.renew-stairs.com/portofolio/pic...sduringjob.html


no i przede wszystkim powodzenia z nowym domem,

marta



--------------------
Marta,
z piatka
chaton
sob, 15 paź 2011 - 16:30
Dzieki, mama4 icon_smile.gif .
Wlasnie wyslalismy propozycje kupna do agenta nieruchomosci, ale z cena dosc sporo nizesz niz sobie sprzedawca poczatkowo zyczyl, wiec zobaczymy. Trzymajcie kciuki za pomyslna negocjacje.

Wnetrze domu zrobilabym nowoczesne i proste, nie lubie nadmiaru ozdobek. 08.gif

Ta porecz widzialabym tak:
https://www.customstairsandrailing.com/cust...-gallery.php#17

Albo cos w tym stylu:

https://www.customstairsandrailing.com/cust...-gallery.php#26

Tylko z jasniejszym drewnem i jeszcz cienszymi deskami.

Najbardziej to mi sie podoba styl industrialny.

Myslicie, ze takie porecze mozna gdzies kupic gotowe ? Macie pomysly, gdzie.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post sob, 15 paź 2011 - 16:30
Post #12

Dzieki, mama4 icon_smile.gif .
Wlasnie wyslalismy propozycje kupna do agenta nieruchomosci, ale z cena dosc sporo nizesz niz sobie sprzedawca poczatkowo zyczyl, wiec zobaczymy. Trzymajcie kciuki za pomyslna negocjacje.

Wnetrze domu zrobilabym nowoczesne i proste, nie lubie nadmiaru ozdobek. 08.gif

Ta porecz widzialabym tak:
https://www.customstairsandrailing.com/cust...-gallery.php#17

Albo cos w tym stylu:

https://www.customstairsandrailing.com/cust...-gallery.php#26

Tylko z jasniejszym drewnem i jeszcz cienszymi deskami.

Najbardziej to mi sie podoba styl industrialny.

Myslicie, ze takie porecze mozna gdzies kupic gotowe ? Macie pomysly, gdzie.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
chaton
sob, 15 paź 2011 - 17:28
Zobaczcie to cudo:

https://www.ascenso.fr/les_garde_corps_esca...mbarde_1493.htm

Dokladnie w takim stylu chcialabym schody i mezanine, ktora na razie wyglada tak:



Uploaded with ImageShack.us

... z moja poprawka kolorow scian, ktore na razie sa... jaskrawo pomaranczowe! 29.gif
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post sob, 15 paź 2011 - 17:28
Post #13

Zobaczcie to cudo:

https://www.ascenso.fr/les_garde_corps_esca...mbarde_1493.htm

Dokladnie w takim stylu chcialabym schody i mezanine, ktora na razie wyglada tak:



Uploaded with ImageShack.us

... z moja poprawka kolorow scian, ktore na razie sa... jaskrawo pomaranczowe! 29.gif

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
ana
sob, 15 paź 2011 - 19:31
obecny kolor ścian jest męczący ale łatwo go wymienić

ta pierwsza poręcz metal plus drewniana poręcz nie jest w moim stylu. natomiast druga propozycja myślę że jest udana tylko może być kosztowana ze względu na szkło chartowane którego chyba sporo by było?
popatrz na rozwiązania w linku wcześniej podanym
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post sob, 15 paź 2011 - 19:31
Post #14

obecny kolor ścian jest męczący ale łatwo go wymienić

ta pierwsza poręcz metal plus drewniana poręcz nie jest w moim stylu. natomiast druga propozycja myślę że jest udana tylko może być kosztowana ze względu na szkło chartowane którego chyba sporo by było?
popatrz na rozwiązania w linku wcześniej podanym

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
xxyy
sob, 15 paź 2011 - 19:40
Chaton, kciuki za negocjacje

Mozesz poprosic paru fachowcow o pomysl i wycene realizacji tego pomyslu. Wyceny sa bezplatne i nieobowiazujace, przynajmniej powinny byc i we Francji.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post sob, 15 paź 2011 - 19:40
Post #15

Chaton, kciuki za negocjacje

Mozesz poprosic paru fachowcow o pomysl i wycene realizacji tego pomyslu. Wyceny sa bezplatne i nieobowiazujace, przynajmniej powinny byc i we Francji.
chaton
nie, 16 paź 2011 - 15:02
Kciuki nadal potrzebne! Pan z biura nieruchomosci odpowiedzial, ze przedstawil nasza propozycje sprzedawcy i da znac, jak tylko podejmie on decyzje.
Za nami stoi fakt, ze jest to pierwsz propozycja i ze wlascicel jest za granca, gdzie dostal lokal sluzbowy. Z jednej strony to zle, bo mu sie nie spieszy, a z drugiej dobrze, bo pieniazki na raczke to troche inna sytacja, niz jak nowy kredyt czeka...
Nastawiamy sie na kontratak, jesli ie przyjmie propozycji. Zrobilismy ja o 10 tysiecy euro mniej, niz mozemy. Zaczynamy wierzyc w to, ze dom moze byc... nasz.

Co do schodow, okazuje sie, ze wyceny sa bezplatne... z planu. Kazde przemieszczenie sie robotnika kasuja ok 50 euro, ktore moga potem odjac od ceny robot. 21.gif Znalazlam tez kit w Leroi Merlin, gdzie mozna sobie zaplanowac balustrady, wyliczyc koszty wszystkich czesci i wydrukowac liste zakupow.
Krotko mowiac: w mojej glowie ja juz tam mieszkam.
W przyszlym tygodniu urodziny Nico, cos czuje, ze dostanie... zestaw do majsterkowania! 37.gif
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post nie, 16 paź 2011 - 15:02
Post #16

Kciuki nadal potrzebne! Pan z biura nieruchomosci odpowiedzial, ze przedstawil nasza propozycje sprzedawcy i da znac, jak tylko podejmie on decyzje.
Za nami stoi fakt, ze jest to pierwsz propozycja i ze wlascicel jest za granca, gdzie dostal lokal sluzbowy. Z jednej strony to zle, bo mu sie nie spieszy, a z drugiej dobrze, bo pieniazki na raczke to troche inna sytacja, niz jak nowy kredyt czeka...
Nastawiamy sie na kontratak, jesli ie przyjmie propozycji. Zrobilismy ja o 10 tysiecy euro mniej, niz mozemy. Zaczynamy wierzyc w to, ze dom moze byc... nasz.

Co do schodow, okazuje sie, ze wyceny sa bezplatne... z planu. Kazde przemieszczenie sie robotnika kasuja ok 50 euro, ktore moga potem odjac od ceny robot. 21.gif Znalazlam tez kit w Leroi Merlin, gdzie mozna sobie zaplanowac balustrady, wyliczyc koszty wszystkich czesci i wydrukowac liste zakupow.
Krotko mowiac: w mojej glowie ja juz tam mieszkam.
W przyszlym tygodniu urodziny Nico, cos czuje, ze dostanie... zestaw do majsterkowania! 37.gif

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
pcola
pią, 21 paź 2011 - 16:15
Chaton,

trzymam kciuki w takim razie &&&&&&&&&&&&&&
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pią, 21 paź 2011 - 16:15
Post #17

Chaton,

trzymam kciuki w takim razie &&&&&&&&&&&&&&

--------------------



--------------------------
chaton
pią, 21 paź 2011 - 17:16
CYTAT(pcola @ Fri, 21 Oct 2011 - 17:15) *
Chaton,

trzymam kciuki w takim razie &&&&&&&&&&&&&&


Pcola propozycja zostala odrzucona, pisalam na watku o kuchni, nie chcialam sie tu powtarzac. Zastanawiamy sie nad kontra, na razie zwiedzamy inne domy w okolicy. W podobnym stylu, wiec moze jeszcze podciagne kiedys ten temat. icon_wink.gif
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post pią, 21 paź 2011 - 17:16
Post #18

CYTAT(pcola @ Fri, 21 Oct 2011 - 17:15) *
Chaton,

trzymam kciuki w takim razie &&&&&&&&&&&&&&


Pcola propozycja zostala odrzucona, pisalam na watku o kuchni, nie chcialam sie tu powtarzac. Zastanawiamy sie nad kontra, na razie zwiedzamy inne domy w okolicy. W podobnym stylu, wiec moze jeszcze podciagne kiedys ten temat. icon_wink.gif

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
pcola
pią, 21 paź 2011 - 21:42
Egh, myślałam że gość jednak do Was wrócił ... icon_sad.gif

pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pią, 21 paź 2011 - 21:42
Post #19

Egh, myślałam że gość jednak do Was wrócił ... icon_sad.gif



--------------------



--------------------------
ciacho
pią, 21 paź 2011 - 23:25
nie wiem czy to jeszcze aktualne ale przy wymianie schodów możesz pomyśleć o schodach stalowych z trepami drewnianymi - ja mam takie i wyglądają bardziej nowocześnie niż drewniane a przy ew. chęci remontu można wymienić trepy

ja mam schody zabiegowe - 17 stopni i koszt docelowy (bo nie mam jeszcze trepów, tzn. mam ale ze starych desek bo dom wciąż na etapie wykańczania więc szkoda kłaść na schodach docelowego drewna) wyszedłby ok. 12 tys. zł

jeżeli byłabyś zainteresowana to mogę podać stronę www producenta u którego zamawialiśmy www.despaw.pl

to są moje schody jeszcze bez trepów https://despaw.pl/photos_/image/sw1.jpg
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post pią, 21 paź 2011 - 23:25
Post #20

nie wiem czy to jeszcze aktualne ale przy wymianie schodów możesz pomyśleć o schodach stalowych z trepami drewnianymi - ja mam takie i wyglądają bardziej nowocześnie niż drewniane a przy ew. chęci remontu można wymienić trepy

ja mam schody zabiegowe - 17 stopni i koszt docelowy (bo nie mam jeszcze trepów, tzn. mam ale ze starych desek bo dom wciąż na etapie wykańczania więc szkoda kłaść na schodach docelowego drewna) wyszedłby ok. 12 tys. zł

jeżeli byłabyś zainteresowana to mogę podać stronę www producenta u którego zamawialiśmy www.despaw.pl

to są moje schody jeszcze bez trepów https://despaw.pl/photos_/image/sw1.jpg

--------------------
> Wymienic schody, Bedziemy je jednak reanimowac...
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama