Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

BLIZNIAKI

> 
mama_do_kwadratu
pią, 07 kwi 2006 - 23:10
CYTAT(kasiaW28)
Ale nie ważne, ważne to ze  mnie to nie powinno spotkac...boje sie tego troszkę

Jakie kobiety mają większą szansę na urodzenie bliźniąt?
icon_arrow.gif które same są z bliźniąt,
icon_arrow.gif w których rodzinie występowały bliźnięta (zwiększona skłonność do powstawania ciąż bliźniaczych dwuzygotycznych jest prawdopodobnie dziedziczona przez kobiety, nawet jeśli nie odkryto jeszcze genu odpowiedzialnego za dziedziczenie tej skłonności. Występowanie bliźniąt w rodzinie ojca nie odgrywa tu żadnej roli.),
icon_arrow.gif które długo brały hormonalne tabletki antykoncepcyjne,
icon_arrow.gif które raz już urodziły bliźnięta, (choć osobiście znam tylko dwie rodziny, które po bliźniętach zdecydowały się na dziecko - i nie były to ciąże wielopłodowe) - podobno jednak występowanie spontanicznych ciąż bliźniaczych u kobiet, które urodziły już bliźnięta jest ok. 2 razy częstsze!
icon_arrow.gif które mają ponad 35 lat,
icon_arrow.gif które leczyły się na niepłodność - gonadotropina, stosowana w leczeniu niepłodności, wpływa na stymulację owulacji.

źródło: blizniaki.net
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pią, 07 kwi 2006 - 23:10
Post #21

CYTAT(kasiaW28)
Ale nie ważne, ważne to ze  mnie to nie powinno spotkac...boje sie tego troszkę

Jakie kobiety mają większą szansę na urodzenie bliźniąt?
icon_arrow.gif które same są z bliźniąt,
icon_arrow.gif w których rodzinie występowały bliźnięta (zwiększona skłonność do powstawania ciąż bliźniaczych dwuzygotycznych jest prawdopodobnie dziedziczona przez kobiety, nawet jeśli nie odkryto jeszcze genu odpowiedzialnego za dziedziczenie tej skłonności. Występowanie bliźniąt w rodzinie ojca nie odgrywa tu żadnej roli.),
icon_arrow.gif które długo brały hormonalne tabletki antykoncepcyjne,
icon_arrow.gif które raz już urodziły bliźnięta, (choć osobiście znam tylko dwie rodziny, które po bliźniętach zdecydowały się na dziecko - i nie były to ciąże wielopłodowe) - podobno jednak występowanie spontanicznych ciąż bliźniaczych u kobiet, które urodziły już bliźnięta jest ok. 2 razy częstsze!
icon_arrow.gif które mają ponad 35 lat,
icon_arrow.gif które leczyły się na niepłodność - gonadotropina, stosowana w leczeniu niepłodności, wpływa na stymulację owulacji.

źródło: blizniaki.net

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
kasiaW28
sob, 08 kwi 2006 - 00:12
Hmmm no to "problem" może nadal istnieć
Spełniam tylko albo aż jeden warunek, bardzo długo brałam tabletki antykoncepcyjne..z przerwami w sumie 10 lat ( bez przerw to moze jakieś 7)
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post sob, 08 kwi 2006 - 00:12
Post #22

Hmmm no to "problem" może nadal istnieć
Spełniam tylko albo aż jeden warunek, bardzo długo brałam tabletki antykoncepcyjne..z przerwami w sumie 10 lat ( bez przerw to moze jakieś 7)

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
mama_do_kwadratu
sob, 08 kwi 2006 - 00:26
da się żyć z tym problemem
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 08 kwi 2006 - 00:26
Post #23

da się żyć z tym problemem

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
kasiaW28
sob, 08 kwi 2006 - 11:13
mama_do_kwadratu dziękuję za pocieszenie icon_biggrin.gif
Niestety mam inny problem i to dużo poważniejszy icon_confused.gif
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post sob, 08 kwi 2006 - 11:13
Post #24

mama_do_kwadratu dziękuję za pocieszenie icon_biggrin.gif
Niestety mam inny problem i to dużo poważniejszy icon_confused.gif

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
asiaT
nie, 09 kwi 2006 - 23:18
Kasia, ja nie spełniałam żadnego z warunków, a i tak mam bliźniaczki icon_wink.gif da się z tym żyć icon_biggrin.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post nie, 09 kwi 2006 - 23:18
Post #25

Kasia, ja nie spełniałam żadnego z warunków, a i tak mam bliźniaczki icon_wink.gif da się z tym żyć icon_biggrin.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
kasiaW28
nie, 09 kwi 2006 - 23:33
HAHAHAH no to mi pocieszenie.
Zawsze musi byc ten pierwszy raz w końcu skąś się wzięły ciąze mnogie, ktoś je musi zapoczątkować w rodzinie asiaT
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post nie, 09 kwi 2006 - 23:33
Post #26

HAHAHAH no to mi pocieszenie.
Zawsze musi byc ten pierwszy raz w końcu skąś się wzięły ciąze mnogie, ktoś je musi zapoczątkować w rodzinie asiaT

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
asiaT
nie, 09 kwi 2006 - 23:34
ależ oczywiście, że tak. popatrz na moją stopkę - nie tylko tradycję rodzinną można zapoczątkować dzięki bliźniętom icon_wink.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post nie, 09 kwi 2006 - 23:34
Post #27

ależ oczywiście, że tak. popatrz na moją stopkę - nie tylko tradycję rodzinną można zapoczątkować dzięki bliźniętom icon_wink.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
kasiaW28
pon, 10 kwi 2006 - 20:34
asiaT fajna stronka a chłopcy superrr:) ładne dzieci icon_biggrin.gif
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post pon, 10 kwi 2006 - 20:34
Post #28

asiaT fajna stronka a chłopcy superrr:) ładne dzieci icon_biggrin.gif

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
Auruska
sob, 15 kwi 2006 - 22:03
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif
Auruska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 21:33
Nr użytkownika: 5,581




post sob, 15 kwi 2006 - 22:03
Post #29

Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif

--------------------
Aurelia Zuzanna (10.02.2006)

Laura Elena (10.08.2010)
kasiaW28
sob, 15 kwi 2006 - 22:21
CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post sob, 15 kwi 2006 - 22:21
Post #30

CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
Auruska
sob, 15 kwi 2006 - 22:25
CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif
wiem, wiem, ale i tak uwielbiam wszystkie bliźniaki icon_smile.gif I sama bym chciała w daaaaaalekiej przyszłości mieć icon_smile.gif
Auruska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 21:33
Nr użytkownika: 5,581




post sob, 15 kwi 2006 - 22:25
Post #31

CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif
wiem, wiem, ale i tak uwielbiam wszystkie bliźniaki icon_smile.gif I sama bym chciała w daaaaaalekiej przyszłości mieć icon_smile.gif

--------------------
Aurelia Zuzanna (10.02.2006)

Laura Elena (10.08.2010)
grzałka
pon, 17 kwi 2006 - 16:40
CYTAT(kasiaW28)
A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(



co prawda to prawda- dlatego większość bliźniat wychodzi na pierwszy spacer po ukończeniu 3 lat
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 17 kwi 2006 - 16:40
Post #32

CYTAT(kasiaW28)
A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(



co prawda to prawda- dlatego większość bliźniat wychodzi na pierwszy spacer po ukończeniu 3 lat

--------------------
lili11
pon, 17 kwi 2006 - 18:14
CYTAT(grzalka)
CYTAT(kasiaW28)
A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(



co prawda to prawda- dlatego większość bliźniat wychodzi na pierwszy spacer po ukończeniu 3 lat

Grzalka żartujesz. Prawda?? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Co do obowiązków, to spokojnie da sie je przeżyć. Nie przesadzajmy i nie popadajmy w paranoje. Jak dwójka chce jeść to karmi się dwójke na raz. Można też zrobić tak, że zanim na dobre zaczną być głodne karmimy jedno, a potem drugie.
lili11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: wto, 29 lip 03 - 20:19
Nr użytkownika: 946




post pon, 17 kwi 2006 - 18:14
Post #33

CYTAT(grzalka)
CYTAT(kasiaW28)
A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(



co prawda to prawda- dlatego większość bliźniat wychodzi na pierwszy spacer po ukończeniu 3 lat

Grzalka żartujesz. Prawda?? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Co do obowiązków, to spokojnie da sie je przeżyć. Nie przesadzajmy i nie popadajmy w paranoje. Jak dwójka chce jeść to karmi się dwójke na raz. Można też zrobić tak, że zanim na dobre zaczną być głodne karmimy jedno, a potem drugie.

--------------------
Aga mama bliźniąt Lilianki i Patryczka
kasiaW28
wto, 18 kwi 2006 - 15:48
grzalka jak to dopiero po 3 latach icon_eek.gif
Chyba bym nie wytrzymała i dzieci pewnie też icon_biggrin.gif


lili11 masz rację, zawsze jest wyjście. Co jednak nie umniejsza faktu że jest ciężko.
Współczuje tylko kobietom, które mają przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif

A jak minęły święta????[/b]
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 15:48
Post #34

grzalka jak to dopiero po 3 latach icon_eek.gif
Chyba bym nie wytrzymała i dzieci pewnie też icon_biggrin.gif


lili11 masz rację, zawsze jest wyjście. Co jednak nie umniejsza faktu że jest ciężko.
Współczuje tylko kobietom, które mają przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif

A jak minęły święta????[/b]

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
Ciocia Magda
wto, 18 kwi 2006 - 16:07
CYTAT(kasiaW28)
Współczuje tylko kobietom, które mają  przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif


Czyli sądzisz, że jednak z bliźniakami jakoś da się przeżyć? To może wyszukaj jakieś forum dla rodziców trojaczków i napisz, jak im strasznie współczujesz icon_rolleyes.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 16:07
Post #35

CYTAT(kasiaW28)
Współczuje tylko kobietom, które mają  przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif


Czyli sądzisz, że jednak z bliźniakami jakoś da się przeżyć? To może wyszukaj jakieś forum dla rodziców trojaczków i napisz, jak im strasznie współczujesz icon_rolleyes.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
lili11
wto, 18 kwi 2006 - 19:59
CYTAT(kasiaW28)
lili11 masz rację, zawsze jest wyjście. Co jednak nie umniejsza  faktu że jest ciężko.
Współczuje tylko kobietom, które mają  przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif  

A jak minęły święta????[/b]

Zależy jak się patrzy na życie. Wcale nie uważam, żebym miała ciężko, a mój synek jeszcze 1,5 roku temu był bardzo poważnie chory (teraz jest już prawie idealnie) i naprawde trzeba mu było poświęcać dużo czasu. Jak urodziły się dzieci, mój tato był po udarze i po paralizu, mąż nie mógł mi pomóc, bo jest niepełnosprawny.
Dałam rade, wcale nie uważam, żebym miała niesamowicie ciężko z tego powodu. Patrze zawsze na życie w ten sposób, że są ludzie, którzy mają gorzej ciężej. Ciesze się z każdej drobnostki i staram się nie narzekać. To ułatwia mi życie.
Swięta mineły super.
lili11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: wto, 29 lip 03 - 20:19
Nr użytkownika: 946




post wto, 18 kwi 2006 - 19:59
Post #36

CYTAT(kasiaW28)
lili11 masz rację, zawsze jest wyjście. Co jednak nie umniejsza  faktu że jest ciężko.
Współczuje tylko kobietom, które mają  przynajmniej trojaczki- to juz jest prawdziwy problem icon_confused.gif  

A jak minęły święta????[/b]

Zależy jak się patrzy na życie. Wcale nie uważam, żebym miała ciężko, a mój synek jeszcze 1,5 roku temu był bardzo poważnie chory (teraz jest już prawie idealnie) i naprawde trzeba mu było poświęcać dużo czasu. Jak urodziły się dzieci, mój tato był po udarze i po paralizu, mąż nie mógł mi pomóc, bo jest niepełnosprawny.
Dałam rade, wcale nie uważam, żebym miała niesamowicie ciężko z tego powodu. Patrze zawsze na życie w ten sposób, że są ludzie, którzy mają gorzej ciężej. Ciesze się z każdej drobnostki i staram się nie narzekać. To ułatwia mi życie.
Swięta mineły super.

--------------------
Aga mama bliźniąt Lilianki i Patryczka
mamuśka.chłidz...
wto, 18 kwi 2006 - 20:47
lili11 cieszę się, że u was wszystko w porządku. Pamiętam twoja dwójeczkę z Bizzu. Chyba, że przez ta ciąże znowu cos pokręciłam. icon_redface.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 20:47
Post #37

lili11 cieszę się, że u was wszystko w porządku. Pamiętam twoja dwójeczkę z Bizzu. Chyba, że przez ta ciąże znowu cos pokręciłam. icon_redface.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
kasiaW28
wto, 18 kwi 2006 - 22:05
Ms. MEZ nie chodzi mi o użalanie się nad kimś czy mówienie o współczuciu w złym tego słowa znaczeniu.
Chodziło mi o sam fakt porównania ze z bliżniakami musi być cięzej niż z jednym i to samo tyczy się trojaczków itp.

lili11podziwiam Cię i dobrze ze dałaś i dajesz sobie radę. Sa na pewno osoby, które z trójką dzieci nie będą mialy większych problemów.
Ja tylko wyraziłam swoją opinię a przede wszystkim moje obawy co do mnogiej ciązy.
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post wto, 18 kwi 2006 - 22:05
Post #38

Ms. MEZ nie chodzi mi o użalanie się nad kimś czy mówienie o współczuciu w złym tego słowa znaczeniu.
Chodziło mi o sam fakt porównania ze z bliżniakami musi być cięzej niż z jednym i to samo tyczy się trojaczków itp.

lili11podziwiam Cię i dobrze ze dałaś i dajesz sobie radę. Sa na pewno osoby, które z trójką dzieci nie będą mialy większych problemów.
Ja tylko wyraziłam swoją opinię a przede wszystkim moje obawy co do mnogiej ciązy.

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
Ciocia Magda
śro, 19 kwi 2006 - 10:15
CYTAT(kasiaW28)
Ja boję sie takiego  cudu. To na pewno piękne ale  bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak  dwoje naraz  zrobi kupkę i  płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(


Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że osobami, które Cię czytają są właśnie rodzice bliźniąt. Jeśli Cię interesują odpowiedzi na powyższe pytania, to po prostu poczytaj sobie o doświadczeniach rodziców bliźniąt, np. na stronie AsiT. Bo tak się przerażać czyimś zyciem (nie wiedząc o nim zbyt wiele) po prostu nie wypada.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 10:15
Post #39

CYTAT(kasiaW28)
Ja boję sie takiego  cudu. To na pewno piękne ale  bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak  dwoje naraz  zrobi kupkę i  płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby  przejechała taka kareta icon_confused.gif  :(


Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że osobami, które Cię czytają są właśnie rodzice bliźniąt. Jeśli Cię interesują odpowiedzi na powyższe pytania, to po prostu poczytaj sobie o doświadczeniach rodziców bliźniąt, np. na stronie AsiT. Bo tak się przerażać czyimś zyciem (nie wiedząc o nim zbyt wiele) po prostu nie wypada.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
kasiaW28
śro, 19 kwi 2006 - 22:41
Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest forum. Gdybym chciala tylko czytac to ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i dlatego wypowiedzi rodziców bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post śro, 19 kwi 2006 - 22:41
Post #40

Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest forum. Gdybym chciala tylko czytac to ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i dlatego wypowiedzi rodziców bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
> BLIZNIAKI
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:50
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama