Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wieczorne usypianie

, usypianie
> , usypianie
sakiko
czw, 11 wrz 2014 - 22:11
Mam pytanko, czy ktos ogarnia wieczorem swoje dzieciaczki samodzielnie, czy jest to w-ogole mozliwe , i od jakiego momentu ?
Moje pyszczaki msja 8m-c i od urodzenia zawsze ktos- mi pomaga , z ksrmieniem i usypia'niem jednego z nich , na' codzien jestem z nimi sama i zasranawiam sie czy bedzie taki moment ze bede mogla ogarnac ich sama ? I jak to zrobic?
sakiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 239
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 18:03
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 8,609




post czw, 11 wrz 2014 - 22:11
Post #1

Mam pytanko, czy ktos ogarnia wieczorem swoje dzieciaczki samodzielnie, czy jest to w-ogole mozliwe , i od jakiego momentu ?
Moje pyszczaki msja 8m-c i od urodzenia zawsze ktos- mi pomaga , z ksrmieniem i usypia'niem jednego z nich , na' codzien jestem z nimi sama i zasranawiam sie czy bedzie taki moment ze bede mogla ogarnac ich sama ? I jak to zrobic?

--------------------
<a
netty5
czw, 11 wrz 2014 - 22:38
U mnie na szczęście nie było problemu bo ja mam straszne śpiochy i nawet większość zdjęć z tego okresu mamy jak dzieci śpią: w łóżeczkach , na fotelach , w wózku , w fotelikach samoch.....itd....
W dzień na drzemkę w tym okresie dawałam im butlę z kaszką kładłam się pomiędzy nimi i sprawa załatwiała się dalej sama. Czasem zasypiałam razem z nimi.
Wieczorem też przeważnie nie miałam problemu. Czasem przy chorobie czy ząbkowaniu pomagała mi mama.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 11 wrz 2014 - 22:38
Post #2

U mnie na szczęście nie było problemu bo ja mam straszne śpiochy i nawet większość zdjęć z tego okresu mamy jak dzieci śpią: w łóżeczkach , na fotelach , w wózku , w fotelikach samoch.....itd....
W dzień na drzemkę w tym okresie dawałam im butlę z kaszką kładłam się pomiędzy nimi i sprawa załatwiała się dalej sama. Czasem zasypiałam razem z nimi.
Wieczorem też przeważnie nie miałam problemu. Czasem przy chorobie czy ząbkowaniu pomagała mi mama.

--------------------
sakiko
piÄ…, 12 wrz 2014 - 09:20
No dobrze a co z kapiela? Mylas ich sama ? Ja na razie jakos nie wyobrazam sobie tego w pojedynke bo u mnie wieczorem jest jeden wielki krzyk wiec zeby ogarnac jednego drugi by krzyczal i jeczal , bo to juz nawet nie jest placz, nie wiem czy nie skonczyloby sie to wezwaniem policji przez sasiadow 41.gif 29.gif
sakiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 239
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 18:03
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 8,609




post piÄ…, 12 wrz 2014 - 09:20
Post #3

No dobrze a co z kapiela? Mylas ich sama ? Ja na razie jakos nie wyobrazam sobie tego w pojedynke bo u mnie wieczorem jest jeden wielki krzyk wiec zeby ogarnac jednego drugi by krzyczal i jeczal , bo to juz nawet nie jest placz, nie wiem czy nie skonczyloby sie to wezwaniem policji przez sasiadow 41.gif 29.gif

--------------------
<a
netty5
sob, 13 wrz 2014 - 11:15
sakiko a siedzą już samodzielnie?Bo ja wstawiałam dwie miski do wanny robiłam bąbelki i dziecieki siedziały na przeciwko siebie i miały radochę.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 13 wrz 2014 - 11:15
Post #4

sakiko a siedzą już samodzielnie?Bo ja wstawiałam dwie miski do wanny robiłam bąbelki i dziecieki siedziały na przeciwko siebie i miały radochę.

--------------------
sakiko
sob, 13 wrz 2014 - 20:05
Oj tak , tez ich raz wssdzilam razem do wanienki to zaczely ciagac sie za wlosy 03.gif a potem kazdy w swoja strone i chcieli wyjsc z wanienki icon_wink.gif niedlugo nie bede miala wyjscia i bede musiala ich ogarnac sama ojj co to bedzie 37.gif
sakiko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 239
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 18:03
Skąd: Ostrołęka
Nr użytkownika: 8,609




post sob, 13 wrz 2014 - 20:05
Post #5

Oj tak , tez ich raz wssdzilam razem do wanienki to zaczely ciagac sie za wlosy 03.gif a potem kazdy w swoja strone i chcieli wyjsc z wanienki icon_wink.gif niedlugo nie bede miala wyjscia i bede musiala ich ogarnac sama ojj co to bedzie 37.gif

--------------------
<a
krupczatka
wto, 30 wrz 2014 - 14:00
Mi zawsze mąż pomaga, ewentualnie mama, jak jesteśmy u dziadków maluchów icon_smile.gif
Ale sama, oj nie wiem, jaką musiałabym mieć wprawę icon_smile.gif
krupczatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 30 wrz 14 - 13:56
Nr użytkownika: 44,574




post wto, 30 wrz 2014 - 14:00
Post #6

Mi zawsze mąż pomaga, ewentualnie mama, jak jesteśmy u dziadków maluchów icon_smile.gif
Ale sama, oj nie wiem, jaką musiałabym mieć wprawę icon_smile.gif
ameliaa32
czw, 18 gru 2014 - 10:44
A jakie macie łóżka?Bo nie jestesmy pewni czy takie łóżko piętrowe to dobre rozwiązanie dla 5-latków?Nie będa się kłócić kto ma spać na dole a kto na górze?

Ten post edytował Ciocia Magda czw, 18 gru 2014 - 11:17
Powód Edycji: edycja moderatora
ameliaa32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 11 gru 14 - 16:03
Nr użytkownika: 44,996




post czw, 18 gru 2014 - 10:44
Post #7

A jakie macie łóżka?Bo nie jestesmy pewni czy takie łóżko piętrowe to dobre rozwiązanie dla 5-latków?Nie będa się kłócić kto ma spać na dole a kto na górze?
netty5
czw, 18 gru 2014 - 16:51
My mamy wysuwane.Takie co to się jedno wysuwa spod drugiego. Oszczędność miejsca i wygoda.Jak dla nas super.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 18 gru 2014 - 16:51
Post #8

My mamy wysuwane.Takie co to się jedno wysuwa spod drugiego. Oszczędność miejsca i wygoda.Jak dla nas super.

--------------------
> wieczorne usypianie, usypianie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama