Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zapalenie płuc:( ?

> 
lidka21
czw, 20 sty 2005 - 20:44
Dziewczyny mój synek ma zapalenie płuc.Jestem przerażona mały ma zastrzyki Plixym, podobno bardzo dobre bezinwazyjne.Goraczkuje od poniedziałku, kaszle szkaradnie.Nie wiem co jeszcze mozna zrobic, żeby mu pomoc.Moze niestety dziecko któres z Was tez przechodziło zapalenie płuc?Prosze o rady.Jak to Wasze dzieciątka przechodziły.
lidka21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 208
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:00
Nr użytkownika: 422




post czw, 20 sty 2005 - 20:44
Post #1

Dziewczyny mój synek ma zapalenie płuc.Jestem przerażona mały ma zastrzyki Plixym, podobno bardzo dobre bezinwazyjne.Goraczkuje od poniedziałku, kaszle szkaradnie.Nie wiem co jeszcze mozna zrobic, żeby mu pomoc.Moze niestety dziecko któres z Was tez przechodziło zapalenie płuc?Prosze o rady.Jak to Wasze dzieciątka przechodziły.
addera
piÄ…, 21 sty 2005 - 07:19
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17831

własnie przeszliśmy zapalenie płuc icon_confused.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 21 sty 2005 - 07:19
Post #2

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17831

własnie przeszliśmy zapalenie płuc icon_confused.gif

--------------------



moko.
piÄ…, 21 sty 2005 - 08:42
mieliśmy zapalenie płuc we wrześniu,po zapaleniu oskrzeli przyplatało się nam to.......byliśmy leczeni antybiotykami doustnymi, kaszel był okropny,
pomagało nam oklepywanie młodego codzinnie kilka razy......minęło i od tej pory męczą nas tylko zapalenia oskrzeli icon_sad.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 21 sty 2005 - 08:42
Post #3

mieliśmy zapalenie płuc we wrześniu,po zapaleniu oskrzeli przyplatało się nam to.......byliśmy leczeni antybiotykami doustnymi, kaszel był okropny,
pomagało nam oklepywanie młodego codzinnie kilka razy......minęło i od tej pory męczą nas tylko zapalenia oskrzeli icon_sad.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
fru
czw, 17 lut 2005 - 18:07
mój młodszy syn miał zapalenie płuc gdy miał miesiąc życia. pojechałam z nim do szpitala i zostalismy tam n a10 dni. cały czas dostawał dożylnie antybiotyk, karmiłam go jak zwykle na żadanie, było oczywiście częste oklepywanie i inhalowanie solą fizjologiczną. dziecko szybko wyzdrowaiało, maly dużo jadł. po wyjściu już nie chorował, gdy juz podrósł bardzo mało dawałam mu nabiału, mleka ze sklepu raczej minimalne ilości, chociaż kupuję mleko acidofilne, kefity i kwaśne jogurty, białko dostarczam mu też inaczej. zamiast słodyczy najczęściej kupujemy owoce suszone itd ; od kilku lat w ogóle nie choruje , a jeśli już ma katar albo kaszel to obchodzi się bez antybiotyków, myślę ze odpowiednia dieta też jest ważna, /no i nie zawsze da się obejść wirusy./
fru


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 128
Dołączył: czw, 30 wrz 04 - 15:24
SkÄ…d: gdynia
Nr użytkownika: 2,139




post czw, 17 lut 2005 - 18:07
Post #4

mój młodszy syn miał zapalenie płuc gdy miał miesiąc życia. pojechałam z nim do szpitala i zostalismy tam n a10 dni. cały czas dostawał dożylnie antybiotyk, karmiłam go jak zwykle na żadanie, było oczywiście częste oklepywanie i inhalowanie solą fizjologiczną. dziecko szybko wyzdrowaiało, maly dużo jadł. po wyjściu już nie chorował, gdy juz podrósł bardzo mało dawałam mu nabiału, mleka ze sklepu raczej minimalne ilości, chociaż kupuję mleko acidofilne, kefity i kwaśne jogurty, białko dostarczam mu też inaczej. zamiast słodyczy najczęściej kupujemy owoce suszone itd ; od kilku lat w ogóle nie choruje , a jeśli już ma katar albo kaszel to obchodzi się bez antybiotyków, myślę ze odpowiednia dieta też jest ważna, /no i nie zawsze da się obejść wirusy./

--------------------
mama starszych ch?opców i Przemka /2005/ - pozdrawiamy wszystkie mamy
user posted image
oreiro.
czw, 17 lut 2005 - 20:07
Też jesteśmy po zapaleniu płuc i też 10 dni w szpitalu byłyśmy z Mają.
Trzymaj siÄ™!!!
No i zdrówka!!!
oreiro.


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,271
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 14:56
SkÄ…d: Barlinek
Nr użytkownika: 1,354

GG:


post czw, 17 lut 2005 - 20:07
Post #5

Też jesteśmy po zapaleniu płuc i też 10 dni w szpitalu byłyśmy z Mają.
Trzymaj siÄ™!!!
No i zdrówka!!!

--------------------
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl

Martyna Marianna (04.11.2002)
user posted image
Maja Helena (04.01.2005)
user posted image
irenakikis
czw, 19 wrz 2019 - 14:01
Można kupić dobry sprzÄ™t od Sanity – inhalator dla dzieci stworzony wÅ‚aÅ›nie z myÅ›lÄ… o najmÅ‚odszych wiÄ™c myÅ›lÄ™, że siÄ™ dobrze sprawdzi i bÄ™dziecie zadowoleni. SprzÄ™t na dobrym poziomie i miÅ‚y wyglÄ…d sprawia, że dziecko nie bÄ™dzie siÄ™ go obawiaÅ‚o.
irenakikis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 19 wrz 19 - 13:50
Nr użytkownika: 53,321




post czw, 19 wrz 2019 - 14:01
Post #6

Można kupić dobry sprzÄ™t od Sanity – inhalator dla dzieci stworzony wÅ‚aÅ›nie z myÅ›lÄ… o najmÅ‚odszych wiÄ™c myÅ›lÄ™, że siÄ™ dobrze sprawdzi i bÄ™dziecie zadowoleni. SprzÄ™t na dobrym poziomie i miÅ‚y wyglÄ…d sprawia, że dziecko nie bÄ™dzie siÄ™ go obawiaÅ‚o.
> Zapalenie pÅ‚uc:( ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 09:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama