Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Mielec

> 
renata19750702
wto, 10 lip 2007 - 13:10
Witam,
na forum jestem już 1,5 roku (mój synej ma prawie dwa lata icon_smile.gif ). Muszę z przykrością stwierdzić, że grupa regionalna: podkarpackie jest jedną z najmniej aktywnych. Może podkarpackie dziewczyny nie mają tyle problemów, co mamuśki z innych województw. Przeglądając inne grupy dyskusyjne, też żadko spotykam np. namiary na lekarzy z podkarpackiego, stąd wniosek, że rzeczywiście słabo udzielamy się na forum. A przecież mogłybyśmy się podzielić sporą wiedzą choćby z przebytych problemów. A może jednak znajdzie się tu ktoś z moich okolic?
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 10 lip 2007 - 13:10
Post #1

Witam,
na forum jestem już 1,5 roku (mój synej ma prawie dwa lata icon_smile.gif ). Muszę z przykrością stwierdzić, że grupa regionalna: podkarpackie jest jedną z najmniej aktywnych. Może podkarpackie dziewczyny nie mają tyle problemów, co mamuśki z innych województw. Przeglądając inne grupy dyskusyjne, też żadko spotykam np. namiary na lekarzy z podkarpackiego, stąd wniosek, że rzeczywiście słabo udzielamy się na forum. A przecież mogłybyśmy się podzielić sporą wiedzą choćby z przebytych problemów. A może jednak znajdzie się tu ktoś z moich okolic?

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
renata19750702
piÄ…, 13 lip 2007 - 14:09
No tak, to znowu ja. Chyba naprawdę nie ma tu nikogo z Mielca.... Szkoda, bo byłoby fajnie, gdybyśmy i my podyskutowału na różne tematy. Nie wierzę, że nie nękają was tematy, na które podyskutować mogą tylko dziewczyny z regionu, np. gdzie do pediatry, gdzie jaki lekarz, gdzie kupować ubranka, do którego ginekologa, co na katar, jakie zabawy z dzieciakami itd. Trudno, jestem trochę zawiedziona i pewnie wrócę do postów tematycznych z całego kraju. Pozdro dla wszystkich mielczanek... 41.gif
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post piÄ…, 13 lip 2007 - 14:09
Post #2

No tak, to znowu ja. Chyba naprawdę nie ma tu nikogo z Mielca.... Szkoda, bo byłoby fajnie, gdybyśmy i my podyskutowału na różne tematy. Nie wierzę, że nie nękają was tematy, na które podyskutować mogą tylko dziewczyny z regionu, np. gdzie do pediatry, gdzie jaki lekarz, gdzie kupować ubranka, do którego ginekologa, co na katar, jakie zabawy z dzieciakami itd. Trudno, jestem trochę zawiedziona i pewnie wrócę do postów tematycznych z całego kraju. Pozdro dla wszystkich mielczanek... 41.gif

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
cilla
sob, 14 lip 2007 - 09:33
Ja nie jestem z Mielca a z Rzeszowa ale tez zauważyłam właśnie, że grupa z Podkarpacia jest mało aktywna. icon_sad.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post sob, 14 lip 2007 - 09:33
Post #3

Ja nie jestem z Mielca a z Rzeszowa ale tez zauważyłam właśnie, że grupa z Podkarpacia jest mało aktywna. icon_sad.gif

--------------------

Kocurek
sob, 14 lip 2007 - 23:20
Taki lajf icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post sob, 14 lip 2007 - 23:20
Post #4

Taki lajf icon_wink.gif

--------------------
ASAL
pon, 16 lip 2007 - 14:18
Witam wkoncu znalazlam kogos z Mielca, szkoda tylko ze nas tutaj tak malo icon_sad.gif.... mam pytanko, wrocilam niedawno do mielca i musze wybrac sie do ginekologa - poloznika i nie mam pojecia do ktorego.. jak mogla bys mi kogos polecic .. dziekuje i pozdrawiam
ASAL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 10 lip 07 - 19:35
Nr użytkownika: 15,360

GG:


post pon, 16 lip 2007 - 14:18
Post #5

Witam wkoncu znalazlam kogos z Mielca, szkoda tylko ze nas tutaj tak malo icon_sad.gif.... mam pytanko, wrocilam niedawno do mielca i musze wybrac sie do ginekologa - poloznika i nie mam pojecia do ktorego.. jak mogla bys mi kogos polecic .. dziekuje i pozdrawiam
renata19750702
wto, 17 lip 2007 - 08:29
Zawsze polecam doktora Błaszczaka, choć taki temat już tu na forum był i różnie z tymi polecanymi lekarzami jest. W każdym razie, to on prowadziła moją ciążę- byłam w trakcie toksoplazmozy i przy obecnym czynnym konflikcie serologicznym - miałam przeciwciała. Lekarz wspaniały, a przy tym pamięta swoje pacjentki, nie trzeba mu przypominać, po co się przyszło, co się zażywa itd. Podobnego zdania jest moja siostra i przyjacółka, które też były pod jego opieką. Lekarz ten ma jeszcze jedną zaletę: pracuje w szpitalu i wrazie "w" można liczyć na jego pomoc w każdej chwili, bo chętnie przyjeżdża do swoich pacjentek, nawet po godzinach pracy. Przyjmuje prywatnie 3 razy w tygodniu.
Jeśli nie zależy CI na super przyjaznej atmosferze, to polecam CI doktora Cebula - ordynatora oddziału. Niezły z niego specjalista, choć jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Napewno skreśl sobie dr Mościckiego - ma za dużo pacjentek (przyjmuje jeszcze o 22.00 !!!), nie pamięta ich, często trzeba mu przypominać, jakie badania się robiło, po co się przyszło, co się zażywa, jakie problemy się miało itd.
Poza tym wyznaje stare zasady - jak coś się złego dzieje, a nie da się z tym nic kompletnie zrobić, to nic CI nie powie.
PODSUMOWUJĄC: dr Błaszczak pytany udzieli CI odpowiedzi na każde pytanie językiem, który zrozumie najprostsza kobieta, dr Cebulak lubi się popisywać i trochę za bardzo straszy: odpowie Ci często językiem naukowym i dalej nic nie wiesz, no chyba, że ma dobry humor, to może coś zrozumiesz...
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 17 lip 2007 - 08:29
Post #6

Zawsze polecam doktora Błaszczaka, choć taki temat już tu na forum był i różnie z tymi polecanymi lekarzami jest. W każdym razie, to on prowadziła moją ciążę- byłam w trakcie toksoplazmozy i przy obecnym czynnym konflikcie serologicznym - miałam przeciwciała. Lekarz wspaniały, a przy tym pamięta swoje pacjentki, nie trzeba mu przypominać, po co się przyszło, co się zażywa itd. Podobnego zdania jest moja siostra i przyjacółka, które też były pod jego opieką. Lekarz ten ma jeszcze jedną zaletę: pracuje w szpitalu i wrazie "w" można liczyć na jego pomoc w każdej chwili, bo chętnie przyjeżdża do swoich pacjentek, nawet po godzinach pracy. Przyjmuje prywatnie 3 razy w tygodniu.
Jeśli nie zależy CI na super przyjaznej atmosferze, to polecam CI doktora Cebula - ordynatora oddziału. Niezły z niego specjalista, choć jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Napewno skreśl sobie dr Mościckiego - ma za dużo pacjentek (przyjmuje jeszcze o 22.00 !!!), nie pamięta ich, często trzeba mu przypominać, jakie badania się robiło, po co się przyszło, co się zażywa, jakie problemy się miało itd.
Poza tym wyznaje stare zasady - jak coś się złego dzieje, a nie da się z tym nic kompletnie zrobić, to nic CI nie powie.
PODSUMOWUJĄC: dr Błaszczak pytany udzieli CI odpowiedzi na każde pytanie językiem, który zrozumie najprostsza kobieta, dr Cebulak lubi się popisywać i trochę za bardzo straszy: odpowie Ci często językiem naukowym i dalej nic nie wiesz, no chyba, że ma dobry humor, to może coś zrozumiesz...

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
minek
wto, 29 sty 2008 - 12:37
Cześć witam szystkich mielczan na forum. Ja jestem z okolic Mielca. I właśnie poszukuję dobrego lekarza pediatry. Mój syn ma 5 lat i ciągle choruje na anginę. Może znacie dobrego pediatrę? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
minek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pią, 25 maj 07 - 13:16
Nr użytkownika: 14,553




post wto, 29 sty 2008 - 12:37
Post #7

Cześć witam szystkich mielczan na forum. Ja jestem z okolic Mielca. I właśnie poszukuję dobrego lekarza pediatry. Mój syn ma 5 lat i ciągle choruje na anginę. Może znacie dobrego pediatrę? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Gosia:)
wto, 08 kwi 2008 - 21:41
Ja również jestem z Mielca. icon_smile.gif
Minek jedyny lekarz jakiego mogę Ci polecić do dr. Kozłowska.
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
SkÄ…d: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post wto, 08 kwi 2008 - 21:41
Post #8

Ja również jestem z Mielca. icon_smile.gif
Minek jedyny lekarz jakiego mogę Ci polecić do dr. Kozłowska.

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
KtoÅ› :) Termin 18.10.2016
asiorek82
wto, 29 kwi 2008 - 10:14
Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam
asiorek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 113
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 21:37
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 4,751

GG:


post wto, 29 kwi 2008 - 10:14
Post #9

Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam

--------------------


"Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa,ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień......"
renata19750702
wto, 29 kwi 2008 - 11:33
Witaj Asiorek, może kiedyś uzbiera się nas na tyle, by zorganizować mini zlocik icon_smile.gif
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 29 kwi 2008 - 11:33
Post #10

Witaj Asiorek, może kiedyś uzbiera się nas na tyle, by zorganizować mini zlocik icon_smile.gif

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Kocurek
wto, 29 kwi 2008 - 12:13
CYTAT(asiorek82 @ Tue, 29 Apr 2008 - 11:14) *
Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam


A skąd Koleżanka, jeśli można zapytać? icon_wink.gif ja z Rzeszowa.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 29 kwi 2008 - 12:13
Post #11

CYTAT(asiorek82 @ Tue, 29 Apr 2008 - 11:14) *
Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam


A skąd Koleżanka, jeśli można zapytać? icon_wink.gif ja z Rzeszowa.

--------------------
Gosia:)
czw, 01 maj 2008 - 20:18
Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif

RENATA jak miewa się synek?? Mini zlocik? czemu nie.. Musimy sie tylko lepiej poznać. icon_smile.gif

Asiorek skad jesteÅ›??
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
SkÄ…d: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post czw, 01 maj 2008 - 20:18
Post #12

Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif

RENATA jak miewa się synek?? Mini zlocik? czemu nie.. Musimy sie tylko lepiej poznać. icon_smile.gif

Asiorek skad jesteÅ›??

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
KtoÅ› :) Termin 18.10.2016
asiorek82
piÄ…, 02 maj 2008 - 10:37
Witam
Jesteśmy z Jasła do rzeszowa mam jakies 1,5 godz jestem chętna na mini zlocik byłoby suuuper.
Pozdrawiam.



asiorek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 113
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 21:37
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 4,751

GG:


post piÄ…, 02 maj 2008 - 10:37
Post #13

Witam
Jesteśmy z Jasła do rzeszowa mam jakies 1,5 godz jestem chętna na mini zlocik byłoby suuuper.
Pozdrawiam.





--------------------


"Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa,ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień......"
renata19750702
piÄ…, 02 maj 2008 - 20:28
Gosia Jaś super poza... anginą, która się przyplątała icon_smile.gif Na majówkę nie ma więc co liczyć - siedzimy w domku i już.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post piÄ…, 02 maj 2008 - 20:28
Post #14

Gosia Jaś super poza... anginą, która się przyplątała icon_smile.gif Na majówkę nie ma więc co liczyć - siedzimy w domku i już.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Gosia:)
piÄ…, 02 maj 2008 - 21:35
Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?

Asiorek masz kawałek.. My od dłuższego czasu wybieramy się do Rzeszowa na plac zabaw , kulki itd...

Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
SkÄ…d: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post piÄ…, 02 maj 2008 - 21:35
Post #15

Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?

Asiorek masz kawałek.. My od dłuższego czasu wybieramy się do Rzeszowa na plac zabaw , kulki itd...



--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
KtoÅ› :) Termin 18.10.2016
Kocurek
pon, 05 maj 2008 - 12:24
CYTAT(Gosia:) @ Thu, 01 May 2008 - 21:18) *
Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif


Podobno zarząd IKEA jest zainteresowany zakupem gruntów pod budowę sklepu w Świlczy - tak czy siak, od "jest zainteresowany" do rzeczywistego otwarcia sklepu jest bardzo daleka droga. Jedyne, co na pewno wiadomo, to to, że nic nie wiadomo na pewno.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 05 maj 2008 - 12:24
Post #16

CYTAT(Gosia:) @ Thu, 01 May 2008 - 21:18) *
Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif


Podobno zarząd IKEA jest zainteresowany zakupem gruntów pod budowę sklepu w Świlczy - tak czy siak, od "jest zainteresowany" do rzeczywistego otwarcia sklepu jest bardzo daleka droga. Jedyne, co na pewno wiadomo, to to, że nic nie wiadomo na pewno.

--------------------
renata19750702
pon, 05 maj 2008 - 14:48
[quote name='Gosia:)' date='Fri, 02 May 2008 - 20:35' post='7620364']
Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?[quote name='Gosia:)'

Mieszkam na Osiedlu Wolności, w domu, niedaleko piekarni Trybulec. Mam blisko do Placu Zabawa pod lasem

Gosia, a chodzicie na nasz mielecki Plac Zabaw z piłeczkami, ten na Smoczce?

Ten post edytował renata19750702 pon, 05 maj 2008 - 14:49
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post pon, 05 maj 2008 - 14:48
Post #17

[quote name='Gosia:)' date='Fri, 02 May 2008 - 20:35' post='7620364']
Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?[quote name='Gosia:)'

Mieszkam na Osiedlu Wolności, w domu, niedaleko piekarni Trybulec. Mam blisko do Placu Zabawa pod lasem

Gosia, a chodzicie na nasz mielecki Plac Zabaw z piłeczkami, ten na Smoczce?

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
Gosia:)
pon, 05 maj 2008 - 21:48
Renata znam te rejony.. mąż jest z tamtych stron. icon_smile.gif

Na placu zabaw byłam raz. Jest całkiem przyjemnie.
Mam nadzieję, ze powstanie wiecej takich miejsc. Np w budujacej sie galerii na smoczce powinno być wydzielone miejsce do zabawy dla maluchów.

Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
SkÄ…d: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post pon, 05 maj 2008 - 21:48
Post #18

Renata znam te rejony.. mąż jest z tamtych stron. icon_smile.gif

Na placu zabaw byłam raz. Jest całkiem przyjemnie.
Mam nadzieję, ze powstanie wiecej takich miejsc. Np w budujacej sie galerii na smoczce powinno być wydzielone miejsce do zabawy dla maluchów.

Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
KtoÅ› :) Termin 18.10.2016
Kocurek
wto, 06 maj 2008 - 10:18
CYTAT(Gosia:) @ Mon, 05 May 2008 - 22:48) *
Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..



Może i będzie, ale na pewno nieprędko. Kraków jest o tyle bez sensu (chodzi mi o zakupy w tamtejszym IKEA) że droga jest koszmarna, zakorkowana, trzeba dodatkowo przewalic cały Kraków, a wiezienie mebli to już straszny koszt. Ja np. wreszcie znalazłam szafki do łazienki takie, po których mnie nie odrzuca icon_wink.gif właśnie w IKEA, ale póki co - pomarzyc mogę.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 06 maj 2008 - 10:18
Post #19

CYTAT(Gosia:) @ Mon, 05 May 2008 - 22:48) *
Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..



Może i będzie, ale na pewno nieprędko. Kraków jest o tyle bez sensu (chodzi mi o zakupy w tamtejszym IKEA) że droga jest koszmarna, zakorkowana, trzeba dodatkowo przewalic cały Kraków, a wiezienie mebli to już straszny koszt. Ja np. wreszcie znalazłam szafki do łazienki takie, po których mnie nie odrzuca icon_wink.gif właśnie w IKEA, ale póki co - pomarzyc mogę.

--------------------
Gosia:)
śro, 07 maj 2008 - 21:10
Kocurek Ja z braku laku strzeliłam takie do łazienki, od których mnie odrzuca icon_wink.gif
Pocieszam się tym, ze dzieci szybko je zniszczą icon_twisted.gif i moze kupimy takie, które nam będą sie dodobać.
Przed remontem łazienki zjechalismy cały Rzeszów i nic nie upatrzylismy. Są, owszem, łajne meble do łazienki w RCMB ale nie do naszej małej klitki- łazienki.
Meble z Ikea ogólnie mi sie podobają tylko podobno są nietrwałe. Uwielbiam za to wszystkie dodatki.

Byłaś z dziecmi na Podpromiu (bodajże) na placu zabaw?? Ja tam jest?
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
SkÄ…d: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post śro, 07 maj 2008 - 21:10
Post #20

Kocurek Ja z braku laku strzeliłam takie do łazienki, od których mnie odrzuca icon_wink.gif
Pocieszam się tym, ze dzieci szybko je zniszczą icon_twisted.gif i moze kupimy takie, które nam będą sie dodobać.
Przed remontem łazienki zjechalismy cały Rzeszów i nic nie upatrzylismy. Są, owszem, łajne meble do łazienki w RCMB ale nie do naszej małej klitki- łazienki.
Meble z Ikea ogólnie mi sie podobają tylko podobno są nietrwałe. Uwielbiam za to wszystkie dodatki.

Byłaś z dziecmi na Podpromiu (bodajże) na placu zabaw?? Ja tam jest?

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
KtoÅ› :) Termin 18.10.2016
> Mielec
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama