Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

pilnie potrzebny "dobry" ginekolog Kraków

> 
Mućka
sob, 03 lis 2007 - 14:06
Witam wszystkie mamuśki icon_smile.gif
Jak w temacie potrzebuję pilnie dobrego ginekologa, najlepiej na Kasę Chorych (w ostateczności prywatnie ale za rozsądną kwotę)
Jeszcze gdyby to był facet to byłoby super icon_biggrin.gif
Może mi ktoś kogokolwiek polecić?? byłabym wdzięczna..
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
SkÄ…d: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post sob, 03 lis 2007 - 14:06
Post #1

Witam wszystkie mamuśki icon_smile.gif
Jak w temacie potrzebuję pilnie dobrego ginekologa, najlepiej na Kasę Chorych (w ostateczności prywatnie ale za rozsądną kwotę)
Jeszcze gdyby to był facet to byłoby super icon_biggrin.gif
Może mi ktoś kogokolwiek polecić?? byłabym wdzięczna..

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
agajda
piÄ…, 30 lis 2007 - 15:47
też poszukuje, czyżby nie było takiego????wszyscy za pieniądze????
agajda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 165
Dołączył: wto, 02 sty 07 - 23:43
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 9,557




post piÄ…, 30 lis 2007 - 15:47
Post #2

też poszukuje, czyżby nie było takiego????wszyscy za pieniądze????
Gruszka
pon, 17 gru 2007 - 14:17
Ja niezmiennie polecam dr Radecką - na Kutrzeby na NFZ. Tyle że nie jest facetem.... icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 17 gru 2007 - 14:17
Post #3

Ja niezmiennie polecam dr Radecką - na Kutrzeby na NFZ. Tyle że nie jest facetem.... icon_biggrin.gif

--------------------
tissaia
sob, 05 sty 2008 - 19:47
Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale polecam z głębi serca i z pełną odpowiedzialnością dra Jacka Drzewickiego. Przyjmuje przychodni na Pachońskiego ( i pracuje z nim najlepsza na świecie położna- skarb- pani Misia icon_smile.gif ) oraz prywatnie w Osteomedzie na Kazimierza Wielkiego.
Chodziłam przez 3/4 ciąży na NFZ, potem z racji różnych zawirowań także prywatnie. Nie widzę u niego ŻADNEJ różnicy w traktowaniu pacjentek NFZ-owskich i "prywatnych". A, pracuje w Narutowiczu -i cieszy sie tam naprawdę dobrą opinią!
Chodzę do niego już dość długo i zawsze wszystko jest tak, jak ma być.

tel. na Pachońskiego: 12 415 92 92
Osteomed: 12 423 40 43
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post sob, 05 sty 2008 - 19:47
Post #4

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale polecam z głębi serca i z pełną odpowiedzialnością dra Jacka Drzewickiego. Przyjmuje przychodni na Pachońskiego ( i pracuje z nim najlepsza na świecie położna- skarb- pani Misia icon_smile.gif ) oraz prywatnie w Osteomedzie na Kazimierza Wielkiego.
Chodziłam przez 3/4 ciąży na NFZ, potem z racji różnych zawirowań także prywatnie. Nie widzę u niego ŻADNEJ różnicy w traktowaniu pacjentek NFZ-owskich i "prywatnych". A, pracuje w Narutowiczu -i cieszy sie tam naprawdę dobrą opinią!
Chodzę do niego już dość długo i zawsze wszystko jest tak, jak ma być.

tel. na Pachońskiego: 12 415 92 92
Osteomed: 12 423 40 43

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
sara2006
śro, 09 sty 2008 - 18:12
Polecam dobrego lekarza też pracuje w szpitalu w Narutowiczu
nazywa sie lek. med. Janusz Dziedzic ginekolog - położnik
przyjmuje w przychodni na KOMOROWSKIEGO
w szpitalu w Narutowiczu
i jeżeli ktoś jest z okolic Krakowa to jest jeszcze w miejscowości Czernichów.
Ma swój prywatny gabinet ale tego to nie wiem gdzie. Ma kontrakt podpisany z jakimś szpitalem we Warszawie
I przyjmuje na NFZ lub prywatnie bierze 50 zł za wizytę.



Ale gość jest superowy mało takich





Podaje numer telefonu 602-617-987
sara2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: pią, 03 lis 06 - 12:42
SkÄ…d: przeginia narodowa kolo krakowa
Nr użytkownika: 8,317




post śro, 09 sty 2008 - 18:12
Post #5

Polecam dobrego lekarza też pracuje w szpitalu w Narutowiczu
nazywa sie lek. med. Janusz Dziedzic ginekolog - położnik
przyjmuje w przychodni na KOMOROWSKIEGO
w szpitalu w Narutowiczu
i jeżeli ktoś jest z okolic Krakowa to jest jeszcze w miejscowości Czernichów.
Ma swój prywatny gabinet ale tego to nie wiem gdzie. Ma kontrakt podpisany z jakimś szpitalem we Warszawie
I przyjmuje na NFZ lub prywatnie bierze 50 zł za wizytę.



Ale gość jest superowy mało takich





Podaje numer telefonu 602-617-987

--------------------
[/img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3ee9beed98f9dc3.html[img]
tissaia
piÄ…, 11 sty 2008 - 17:35
Dziedzic robił mi USG, na którym pierwszy raz w życiu zobaczyłam mojego synka icon_smile.gif Byłam u niego raz, jak mój gin wyjechał, no i miałam też z nim do czynienia jak leżałam parę razy na patologii w Narutowiczu i mogę potwierdzić, że jest naprawdę dobrym lekarzem. I podobny jest do Ś.P. Obywatela GC icon_smile.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 11 sty 2008 - 17:35
Post #6

Dziedzic robił mi USG, na którym pierwszy raz w życiu zobaczyłam mojego synka icon_smile.gif Byłam u niego raz, jak mój gin wyjechał, no i miałam też z nim do czynienia jak leżałam parę razy na patologii w Narutowiczu i mogę potwierdzić, że jest naprawdę dobrym lekarzem. I podobny jest do Ś.P. Obywatela GC icon_smile.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Pusiak
wto, 27 maj 2008 - 12:07
temat stary ale dopiero teraz trafiłam, polecam dr Sowińskiego, ma prywatną praktykę na Karmelickiej i przyjmuje w Narutowiczu. Prywtanie wizyta kosztuje kolo 50 zł. rodziłam u neigo moje dzieci, jest specjalista w dzidzinie chorób kobiecych ale i jest ginekologiem-połoznikiem.
Jeśli chodzi o problem z piersiami to polecam dr Rosęicon_wink.gif
Pusiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: pon, 19 maj 08 - 10:08
SkÄ…d: Krk
Nr użytkownika: 19,901




post wto, 27 maj 2008 - 12:07
Post #7

temat stary ale dopiero teraz trafiłam, polecam dr Sowińskiego, ma prywatną praktykę na Karmelickiej i przyjmuje w Narutowiczu. Prywtanie wizyta kosztuje kolo 50 zł. rodziłam u neigo moje dzieci, jest specjalista w dzidzinie chorób kobiecych ale i jest ginekologiem-połoznikiem.
Jeśli chodzi o problem z piersiami to polecam dr Rosęicon_wink.gif

--------------------
....bo z karuzeli bliżej nam do gwiazd

Z góry przepraszam za literówki ;/

Aleksandra ur. 10.12.2006
Hubert ur. 08.12.2002
e_Ena
śro, 06 sie 2008 - 14:15
Podpisuję się pod tym co napisała sara2006 i Tissaia icon_smile.gif. Dr Dziedzic prowadził obie moje ciąże i złego słowa na niego nie powiem, wręcz przeciwnie wybija się wysoko ponad innych lekarzy jakich znam.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 06 sie 2008 - 14:15
Post #8

Podpisuję się pod tym co napisała sara2006 i Tissaia icon_smile.gif. Dr Dziedzic prowadził obie moje ciąże i złego słowa na niego nie powiem, wręcz przeciwnie wybija się wysoko ponad innych lekarzy jakich znam.
naples
czw, 18 wrz 2008 - 18:56
moje znajome z krakowa polecaja, do tego opinie icon_smile.gif :

1. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Malgorzata Radecka
Adres: Przychodnia Towarzystwa Rozwoju Rodziny, Bronowicka 73
NFZ/Prywatnie: prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 40 zl badanie (dla studentek i uczacych sie),pozostali 50 albo 55, recepta chyba 10 zl,ale nie jestem pewna,cytologia 28 zl.
Godziny przyjmowania: pn 17-19,pt 12-14.30 (ale trzeba sprawdzac,bo sie zmieniaja)
Nr telefonu:6383434
Czas oczekiwania na wizytÄ™:roznie,trzeba dzwonic pare dni wczesniej i sie umowic.
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): nie ma usg,ale mozna sie z nia umowic,bo robi gdzie indziej,plastikowe wzierniki sa,piersi bada (o ile nie idzie sie do niej pod koniec cyklu tak jak ja zwykle;) )
Inne: bardzo mila,mloda i sensowna pani,delikatna!

2.Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Jagoda Jaworska
Adres: ul. Długa 38, przychodnia, II piętro, rejestracja- parter, wejście od pl.Słowiańskiego
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: czw. 14.30- 18.00, pt. tak samo chyba
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:różnie, ale niedługo- nawet ok tygodnia
Dostępne bajery: USG na miejscu bez problemu, badanie piersi- można się umówić z pielęgniarką, cytologia, plastikowe wzierniki.
Inne: bardzo miła, dokładna, interesuje się pacjentem.
Jak usłyszała, że poprzedni gin przepisał mi anykoncepcję wogóle bez badań prawie spadła z krzesła i natychmiast zrobiła USG dopochwowe i badanie na fotelu, wypisała skierowanie na cytologię i badanie piersi.

3.Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Piotr Wołos
Adres: ul. DÅ‚uga 38
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: środa 9.30-11.30
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:ja się umówiłam dzień przed
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG, wzierniki plastikowe, i wyposażenie takie samo, jak w poprzednim poście
Inne: Pan dr robi bardzo dobre wrażenie. Dopytywał się dokładnie, co mi się działo przy których tabletkach, że zmieniałam itp. Konkretny się wydaje. Co do badań- nie przetestowałam, ale z tego, co widziałam 3/4 pacjentek wychodziło z gabinetu z wynikami USG, więc pewnie robi je bez problemu.

4. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Marcin Opławski
Adres: Floriańska 24 / 1a
NFZ/Prywatnie prywatnie - prywatnie cena 60 zł ( ale jest adekwatna do usługi )
Godziny przyjmowania: codziennie także w sobotę i niedzielę przy telefonicznym umówieniu się i bez rejestracji w poniedziałki i czwartki w godzinach 16-17
Nr telefonu: 0-501-48-58-33.
Czas oczekiwania na wizytę: można się umówić przez telefon zawsze o każdej porze - kiedyś brakowało mi tabsów i byłam u niego wieczorem w niedziele
Dostępne bajery - zajebiście wyposarzony gabinet
A TO JEGO STRONKA - https://www.ginekolog-krakow.pl/

5. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Tadeusz Diaków
Adres: Armii Krajowej, przychodnia studencka SCAN MED
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: pon. 13.15 - 15.00
wt. 14.00 - 20.00
czw. 13.15 - 15.00
pt. 13.15 - 14.30
Nr telefonu: do rejestracji - (12)629 88 00
komórka do niego - 602-37-14-37
ale najlepiej osobiście
Czas oczekiwania na wizytę: niby miesiąc jak sie rejestruje w rejestracji ale wystarczy go zapytać w godzinach kiedy przyjmuje i można bez problemu być przyjętym od razuu
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): bardzo ładny gabinet - wszystko jest.
USG miałam niedawno dopochwowe i cytologie - oczywiście wszystko za darmo
Inne: bardzo sympatyczny lekarz i rozmawia ze mną zawsze o studiach co słychać - jakbym była jego znajomą.

Znalazłam w necie, że przyjmuje też prywatnie.
https://www.profeminae.krakow.pl/


6. Miasto:Kraków
Nazwisko lekarza:Tomasz Homa
Adres:ul. Oboźna4
NFZ/PrywatniePrywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań:pierwsza wizyta 100zł, każda następna -70zł, wizyta+usg 80zł, samo usg chyba 50zł, nie wiem ile za wypisanie recepty, cytologia- 30zł.
Godziny przyjmowania:aktualnie coś sie pozmieniało/ trzeba dzwonić.
Nr telefonu:12 423-37-81
Czas oczekiwania na wizytę:Niestety bardzo długo, od 1m-ca do 3/4 nawet...icon_sad.gif
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi):Gabinet jest dobrze wyposażony, usg, jakieś kamerki dopochwowe, wzierniki chyba plastikowe(nie jestem pewna, nie pamiętam).
Inne: Ponoć jeden z lepszych lekarzy w krk, polecam szczególnie jeżeli występują problemy zdrowotne, lub problemy z zajściem, bądź donoszeniem ciąży. Lekarz dokładny, konkretny, budzi zaufanie, szczegółowo wyjaśnia wszystko pacjentce. Nie spoczął "na laurach" jak zdarza sie to lekarzom, którzy wyrobili sobie już dobrą opinie. Pewnie dlatego tak długie terminy, ale jeżeli sprawa jest nagląca, przyjmuje z dnia na dzień. Delikatny.
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post czw, 18 wrz 2008 - 18:56
Post #9

moje znajome z krakowa polecaja, do tego opinie icon_smile.gif :

1. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Malgorzata Radecka
Adres: Przychodnia Towarzystwa Rozwoju Rodziny, Bronowicka 73
NFZ/Prywatnie: prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 40 zl badanie (dla studentek i uczacych sie),pozostali 50 albo 55, recepta chyba 10 zl,ale nie jestem pewna,cytologia 28 zl.
Godziny przyjmowania: pn 17-19,pt 12-14.30 (ale trzeba sprawdzac,bo sie zmieniaja)
Nr telefonu:6383434
Czas oczekiwania na wizytÄ™:roznie,trzeba dzwonic pare dni wczesniej i sie umowic.
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): nie ma usg,ale mozna sie z nia umowic,bo robi gdzie indziej,plastikowe wzierniki sa,piersi bada (o ile nie idzie sie do niej pod koniec cyklu tak jak ja zwykle;) )
Inne: bardzo mila,mloda i sensowna pani,delikatna!

2.Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Jagoda Jaworska
Adres: ul. Długa 38, przychodnia, II piętro, rejestracja- parter, wejście od pl.Słowiańskiego
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: czw. 14.30- 18.00, pt. tak samo chyba
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:różnie, ale niedługo- nawet ok tygodnia
Dostępne bajery: USG na miejscu bez problemu, badanie piersi- można się umówić z pielęgniarką, cytologia, plastikowe wzierniki.
Inne: bardzo miła, dokładna, interesuje się pacjentem.
Jak usłyszała, że poprzedni gin przepisał mi anykoncepcję wogóle bez badań prawie spadła z krzesła i natychmiast zrobiła USG dopochwowe i badanie na fotelu, wypisała skierowanie na cytologię i badanie piersi.

3.Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Piotr Wołos
Adres: ul. DÅ‚uga 38
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: środa 9.30-11.30
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:ja się umówiłam dzień przed
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG, wzierniki plastikowe, i wyposażenie takie samo, jak w poprzednim poście
Inne: Pan dr robi bardzo dobre wrażenie. Dopytywał się dokładnie, co mi się działo przy których tabletkach, że zmieniałam itp. Konkretny się wydaje. Co do badań- nie przetestowałam, ale z tego, co widziałam 3/4 pacjentek wychodziło z gabinetu z wynikami USG, więc pewnie robi je bez problemu.

4. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Marcin Opławski
Adres: Floriańska 24 / 1a
NFZ/Prywatnie prywatnie - prywatnie cena 60 zł ( ale jest adekwatna do usługi )
Godziny przyjmowania: codziennie także w sobotę i niedzielę przy telefonicznym umówieniu się i bez rejestracji w poniedziałki i czwartki w godzinach 16-17
Nr telefonu: 0-501-48-58-33.
Czas oczekiwania na wizytę: można się umówić przez telefon zawsze o każdej porze - kiedyś brakowało mi tabsów i byłam u niego wieczorem w niedziele
Dostępne bajery - zajebiście wyposarzony gabinet
A TO JEGO STRONKA - https://www.ginekolog-krakow.pl/

5. Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Tadeusz Diaków
Adres: Armii Krajowej, przychodnia studencka SCAN MED
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: pon. 13.15 - 15.00
wt. 14.00 - 20.00
czw. 13.15 - 15.00
pt. 13.15 - 14.30
Nr telefonu: do rejestracji - (12)629 88 00
komórka do niego - 602-37-14-37
ale najlepiej osobiście
Czas oczekiwania na wizytę: niby miesiąc jak sie rejestruje w rejestracji ale wystarczy go zapytać w godzinach kiedy przyjmuje i można bez problemu być przyjętym od razuu
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): bardzo ładny gabinet - wszystko jest.
USG miałam niedawno dopochwowe i cytologie - oczywiście wszystko za darmo
Inne: bardzo sympatyczny lekarz i rozmawia ze mną zawsze o studiach co słychać - jakbym była jego znajomą.

Znalazłam w necie, że przyjmuje też prywatnie.
https://www.profeminae.krakow.pl/


6. Miasto:Kraków
Nazwisko lekarza:Tomasz Homa
Adres:ul. Oboźna4
NFZ/PrywatniePrywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań:pierwsza wizyta 100zł, każda następna -70zł, wizyta+usg 80zł, samo usg chyba 50zł, nie wiem ile za wypisanie recepty, cytologia- 30zł.
Godziny przyjmowania:aktualnie coś sie pozmieniało/ trzeba dzwonić.
Nr telefonu:12 423-37-81
Czas oczekiwania na wizytę:Niestety bardzo długo, od 1m-ca do 3/4 nawet...icon_sad.gif
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi):Gabinet jest dobrze wyposażony, usg, jakieś kamerki dopochwowe, wzierniki chyba plastikowe(nie jestem pewna, nie pamiętam).
Inne: Ponoć jeden z lepszych lekarzy w krk, polecam szczególnie jeżeli występują problemy zdrowotne, lub problemy z zajściem, bądź donoszeniem ciąży. Lekarz dokładny, konkretny, budzi zaufanie, szczegółowo wyjaśnia wszystko pacjentce. Nie spoczął "na laurach" jak zdarza sie to lekarzom, którzy wyrobili sobie już dobrą opinie. Pewnie dlatego tak długie terminy, ale jeżeli sprawa jest nagląca, przyjmuje z dnia na dzień. Delikatny.


--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Cortinka230
śro, 08 kwi 2009 - 08:11
Ja polecam dr. Baran-Musiał ze szpitala Rydygiera w Nowej Hucie. Lekarka przyjmuje i prywatnie i na NFZ. Moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem i to tylko dzi ęki niej zdcydowałam się spróbować jeszcze raz...
Cortinka230


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,199
Dołączył: pon, 16 cze 08 - 19:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 20,319




post śro, 08 kwi 2009 - 08:11
Post #10

Ja polecam dr. Baran-Musiał ze szpitala Rydygiera w Nowej Hucie. Lekarka przyjmuje i prywatnie i na NFZ. Moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem i to tylko dzi ęki niej zdcydowałam się spróbować jeszcze raz...

--------------------

Anio?ku pami?tamy o Tobie i kochamy bardzo mocno ( 13.06.2008 [*])

Mama_Zosia

Go??







post śro, 27 maj 2009 - 14:55
Post #11

Hej

Naprawdę fantastyczny lekarz z Krakowa - dr Bacz - przyjmuje na Rataja w Małopolskim Centrum Medycznym, wizyta kosztuje jakieś 80zł ale lekarz jest wprost nie z tej ziemi. Straszne inteligentny, bardzo wyedukowany, świetny kontakt z pacjentem, mogłabym go chwalić godzinami naprawdę polecam !
anax
śro, 16 lut 2011 - 16:36
Czy ktoÅ› wie gdzie przyjmuje teraz P.dok.Radecka na NFZ
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post śro, 16 lut 2011 - 16:36
Post #12

Czy ktoÅ› wie gdzie przyjmuje teraz P.dok.Radecka na NFZ

--------------------


tombek
wto, 08 mar 2011 - 03:47
radze podjechac do Wroclawia do dr Swidraka o ile masz taka mozliwos,c moja kolezanka jezdzi do niego z Poznania
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post wto, 08 mar 2011 - 03:47
Post #13

radze podjechac do Wroclawia do dr Swidraka o ile masz taka mozliwos,c moja kolezanka jezdzi do niego z Poznania
mama_misia
wto, 18 paź 2011 - 14:24
Jesli chodzi o Kraków to ja polecam dr Jerzego Jakubowicza.Nie wiem jaki jest cel Twojej wizyty,ale lekarz nie prowadzi ciąży.Ja trafiłam do niego z podejrzeniem torbiela.Wyleczył mnie i pomomo ze chodziłam prywatnie absolutnie jakoś mój portfel nie odczuł tych wizyt.
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post wto, 18 paź 2011 - 14:24
Post #14

Jesli chodzi o Kraków to ja polecam dr Jerzego Jakubowicza.Nie wiem jaki jest cel Twojej wizyty,ale lekarz nie prowadzi ciąży.Ja trafiłam do niego z podejrzeniem torbiela.Wyleczył mnie i pomomo ze chodziłam prywatnie absolutnie jakoś mój portfel nie odczuł tych wizyt.
mama_misia
nie, 04 gru 2011 - 17:18
Dziewczyny a ile płacicie za usg piersi i cytologie ? Czy to tez w niektórych gabinetach jest w ramach samej wizyty czy trzeba dopłacac?
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post nie, 04 gru 2011 - 17:18
Post #15

Dziewczyny a ile płacicie za usg piersi i cytologie ? Czy to tez w niektórych gabinetach jest w ramach samej wizyty czy trzeba dopłacac?
marta_29
wto, 07 lut 2012 - 12:15
Ja w Gabiencie Harmonia płacę za USG piersi 120 zł, wydaje mi się, że to przyzwoita cena. Obsługa też bardzo miła.
marta_29


Grupa: Zbanowani
Postów: 27
Dołączył: pon, 16 sty 12 - 19:57
Nr użytkownika: 39,089




post wto, 07 lut 2012 - 12:15
Post #16

Ja w Gabiencie Harmonia płacę za USG piersi 120 zł, wydaje mi się, że to przyzwoita cena. Obsługa też bardzo miła.

--------------------
Chodź zabiorę Cię tam, gdzie w kolorach jest świat...
mama_misia
piÄ…, 17 lut 2012 - 15:55
Ok, dziękuje za info w neomedzie byłam i zapłaciłam 100zł
Chyba lepiej jest wyszukac tego tańszego miejsca.
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post piÄ…, 17 lut 2012 - 15:55
Post #17

Ok, dziękuje za info w neomedzie byłam i zapłaciłam 100zł
Chyba lepiej jest wyszukac tego tańszego miejsca.
OlaUla
śro, 10 gru 2014 - 14:42
dziewczyny a była któraś z Was u dra Sobiesława Kaszowicza? przyjmuje na Kluczborskiej i to jest praktycznie pod moim domem
OlaUla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 17 paź 11 - 12:15
Nr użytkownika: 38,055




post śro, 10 gru 2014 - 14:42
Post #18

dziewczyny a była któraś z Was u dra Sobiesława Kaszowicza? przyjmuje na Kluczborskiej i to jest praktycznie pod moim domem
juliad
wto, 17 lut 2015 - 15:48
Polecam doktora Pawła Wojas, https://www.favore.pl/127970_doswiadczony-g...alopolskie.html
juliad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 10 lut 15 - 14:52
Nr użytkownika: 45,344




post wto, 17 lut 2015 - 15:48
Post #19

Polecam doktora Pawła Wojas, https://www.favore.pl/127970_doswiadczony-g...alopolskie.html
haniam
pon, 12 paź 2015 - 16:32
ja chodze od lat do doktora Bałasza na Królowej Jadwigi 15. Jestem bardzo zadowolona - wspaniale prowadził dwie ciążę. W zeszłym roku z bardzo dobrym skutkiem operował mnie. Zawsze jest dostępny pod telefonem. Ma ogromne doświadzczenie i świetnie rozładowuje atmosferę podczas wizyt. Na miejscu w gabinecie można zrobić wszystkie badania z krwi, wymazy i do tego usg pełen zakres. Nie trzeba chodzić do kilku miejsc wszystko jest na miejscu.
haniam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 12 paź 15 - 16:24
Nr użytkownika: 46,546




post pon, 12 paź 2015 - 16:32
Post #20

ja chodze od lat do doktora Bałasza na Królowej Jadwigi 15. Jestem bardzo zadowolona - wspaniale prowadził dwie ciążę. W zeszłym roku z bardzo dobrym skutkiem operował mnie. Zawsze jest dostępny pod telefonem. Ma ogromne doświadzczenie i świetnie rozładowuje atmosferę podczas wizyt. Na miejscu w gabinecie można zrobić wszystkie badania z krwi, wymazy i do tego usg pełen zakres. Nie trzeba chodzić do kilku miejsc wszystko jest na miejscu.
> pilnie potrzebny "dobry" ginekolog Kraków
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama