Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szukam fajnego jeziora:))

> 
grubassek:)
pon, 21 maj 2012 - 22:35
witam. w tym roku wakacje chcielibysmy spedzic zupelnie inaczej niz zwykle- tzn. chcemy wybrac się nad jezioro:)
nie mamy wielkich wymagań jesli chodzi o nocleg ... ALE mamy wymagania co do jeziora:)
moze któraś z Was zna miejsce którego szukamy i podpowie nam- za co z góry WIELKIE DZIĘKI:)
oto nasze wymogi:icon_smile.gif
- Kaszuby lub Mazury
- jezioro zadbane i czyste,"płytkie"- głownie zależy mi na tym żeby zejscie było delikatne- tzn. żeby dzieci spokojnie mogly bawić się we wodzie
- dostęp do sprzetu wodnego, np. rowerki wodne
- mało ludzi
- nocleg blisko jeziora
- cisza i spokój
jesli coś jeszcze wpadnie mi do glowy to dopiszęicon_smile.gif
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 21 maj 2012 - 22:35
Post #1

witam. w tym roku wakacje chcielibysmy spedzic zupelnie inaczej niz zwykle- tzn. chcemy wybrac się nad jezioro:)
nie mamy wielkich wymagań jesli chodzi o nocleg ... ALE mamy wymagania co do jeziora:)
moze któraś z Was zna miejsce którego szukamy i podpowie nam- za co z góry WIELKIE DZIĘKI:)
oto nasze wymogi:icon_smile.gif
- Kaszuby lub Mazury
- jezioro zadbane i czyste,"płytkie"- głownie zależy mi na tym żeby zejscie było delikatne- tzn. żeby dzieci spokojnie mogly bawić się we wodzie
- dostęp do sprzetu wodnego, np. rowerki wodne
- mało ludzi
- nocleg blisko jeziora
- cisza i spokój
jesli coś jeszcze wpadnie mi do glowy to dopiszęicon_smile.gif

--------------------
Agnieszka AZJ
pon, 21 maj 2012 - 22:40
Takie rzeczy to tylko w Erze icon_wink.gif

Czyste, z płytką wodą i sprzętem jest w Nartach k. Szczytna, ale ludzi tam sporo.
Byłam kiedyś koło Kościerzyny w ośrodku Kormoran - tam było dość spokojnie i jezioro fajne dla dzieci, ale to było jakieś 6 lat temu, więc nie wiem, jak tam jest teraz.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 21 maj 2012 - 22:40
Post #2

Takie rzeczy to tylko w Erze icon_wink.gif

Czyste, z płytką wodą i sprzętem jest w Nartach k. Szczytna, ale ludzi tam sporo.
Byłam kiedyś koło Kościerzyny w ośrodku Kormoran - tam było dość spokojnie i jezioro fajne dla dzieci, ale to było jakieś 6 lat temu, więc nie wiem, jak tam jest teraz.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
grubassek:)
pon, 21 maj 2012 - 22:48
Kormoran powiadasz.... szukam ... juz szukam:)) i dzieki za pierwszy odzew:)
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 21 maj 2012 - 22:48
Post #3

Kormoran powiadasz.... szukam ... juz szukam:)) i dzieki za pierwszy odzew:)

--------------------
katarakta
czw, 24 maj 2012 - 10:54
Zapraszam tutaj.
Wody pod dostatkiem, do wyboru do koloru ( no moze nie doslownie ). Okolica przecudna, duzo atrakcji.
https://www.przechlewo.pl/
https://www.przechlewo.maxmedia.pl/

Ten post edytował *zacma* czw, 24 maj 2012 - 10:57
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post czw, 24 maj 2012 - 10:54
Post #4

Zapraszam tutaj.
Wody pod dostatkiem, do wyboru do koloru ( no moze nie doslownie ). Okolica przecudna, duzo atrakcji.
https://www.przechlewo.pl/
https://www.przechlewo.maxmedia.pl/

--------------------
2007, 2011
Kitka*
czw, 24 maj 2012 - 12:43
Grubassek, to może okolice Chojnic? My byliśmy w miejscowości Charzykowy-jeziro spore, żaglówki, kajaki, rowerki wodne. Piaszczysta plaża, bezpieczne kąpielisko. Nocleg mieliśmyu co prawda oddalony od jeziora, ale to dlatego, że zamawialiśmy w środku sezonu, z dnia na dzień praktycznie, z pewnością mozna znaleźć coś duzo bliżej.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post czw, 24 maj 2012 - 12:43
Post #5

Grubassek, to może okolice Chojnic? My byliśmy w miejscowości Charzykowy-jeziro spore, żaglówki, kajaki, rowerki wodne. Piaszczysta plaża, bezpieczne kąpielisko. Nocleg mieliśmyu co prawda oddalony od jeziora, ale to dlatego, że zamawialiśmy w środku sezonu, z dnia na dzień praktycznie, z pewnością mozna znaleźć coś duzo bliżej.

--------------------

katarakta
pią, 25 maj 2012 - 11:09
To co ja podalam i Kitka to sa jedne okolice. Odleglosc ok 30 km. Jezior jest sporo. Osrodkow sporo bo wszystko sie slicznie rozrasta. Moze kiedys sie tam przeprowadze.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post pią, 25 maj 2012 - 11:09
Post #6

To co ja podalam i Kitka to sa jedne okolice. Odleglosc ok 30 km. Jezior jest sporo. Osrodkow sporo bo wszystko sie slicznie rozrasta. Moze kiedys sie tam przeprowadze.

--------------------
2007, 2011
grubassek:)
sob, 26 maj 2012 - 22:08
dzięki dziewczyny zaraz zajrzę na podane stronki... bo ciągke szukamy i zdecydować się nie możemy.... a wyjechać gdzieś trzeba- chcoiaz kilka km od domu, ale trzeba zmienić otoczenie chociaż raz w roku:)))
początkowo myślelismy o górach ale z czterolatkami stweirdzilismy ze jeszcze musimy sie wstrzymać z uwagi na długą podróż i nie ma chyba sensu męczyć dzieci chodzeniem itp itd... więc pozostaje jezioro lub morze... ale skoro nad morzem jestemsy co chwilke to chcielibysmy ...chyba... jezioro:)
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post sob, 26 maj 2012 - 22:08
Post #7

dzięki dziewczyny zaraz zajrzę na podane stronki... bo ciągke szukamy i zdecydować się nie możemy.... a wyjechać gdzieś trzeba- chcoiaz kilka km od domu, ale trzeba zmienić otoczenie chociaż raz w roku:)))
początkowo myślelismy o górach ale z czterolatkami stweirdzilismy ze jeszcze musimy sie wstrzymać z uwagi na długą podróż i nie ma chyba sensu męczyć dzieci chodzeniem itp itd... więc pozostaje jezioro lub morze... ale skoro nad morzem jestemsy co chwilke to chcielibysmy ...chyba... jezioro:)

--------------------
siłaczka
sob, 26 maj 2012 - 22:21
A ja polecam miejscowośc Danowskie, tam zupełny spokój a na plaży nawe zjeżdżalnia dla dzieci jest.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post sob, 26 maj 2012 - 22:21
Post #8

A ja polecam miejscowośc Danowskie, tam zupełny spokój a na plaży nawe zjeżdżalnia dla dzieci jest.
Digitalis7
pon, 04 cze 2012 - 20:39
ja niezmiennie polecam (reklama) spełnia wszystkie warunki przez Ciebie podane, byliśmy tam rok temu i wrócilismy mega zadowoleni icon_wink.gif
Digitalis7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: czw, 26 lis 09 - 08:29
Nr użytkownika: 30,354

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 20:39
Post #9

ja niezmiennie polecam (reklama) spełnia wszystkie warunki przez Ciebie podane, byliśmy tam rok temu i wrócilismy mega zadowoleni icon_wink.gif
Rybkanitka
nie, 29 lip 2012 - 20:59
A może jezioro Wielewskie?
Byłam tam rok temu - jest super duże, fajne kapielisko we wsi Wiele- a woda jest taka przejrzysta, ż ejak Ci maluch do niej wejdzie po szyje to stopy na luzie widaćicon_smile.gif Przepiękne i fajne zejścia do wody.
Tu wynalazłam parę fotek i opis: Jezioro Wielewskie, naprawe fajne miejsce!
Rybkanitka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: sob, 28 lip 12 - 18:02
Nr użytkownika: 40,738




post nie, 29 lip 2012 - 20:59
Post #10

A może jezioro Wielewskie?
Byłam tam rok temu - jest super duże, fajne kapielisko we wsi Wiele- a woda jest taka przejrzysta, ż ejak Ci maluch do niej wejdzie po szyje to stopy na luzie widaćicon_smile.gif Przepiękne i fajne zejścia do wody.
Tu wynalazłam parę fotek i opis: Jezioro Wielewskie, naprawe fajne miejsce!

--------------------
Lubię życie:)
marek124
czw, 27 lip 2017 - 16:03
Chojnice? icon_smile.gif
marek124


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 27 lip 17 - 15:58
Skąd: Mąż
Nr użytkownika: 50,095




post czw, 27 lip 2017 - 16:03
Post #11

Chojnice? icon_smile.gif
Mięta
śro, 21 sie 2019 - 08:33
Polecam ośrodek Przystanek Tleń w Borach Tucholskich. https://www.przystanektlen.pl Smaczne jedzenie oraz ładne otoczenie.
Głównym punktem Borów Tucholskich jest Park Narodowy, ale równie ciekawe jest miejsce, które znajduje się w jego pobliżu. Mowa tu o akwedukcie usytuowanym w Fojutowie.

Jest to najdłuższy tego typu obiekt na terenie naszego kraju. Otoczone lasami są efektowne jeziora.

Ostatnio wypoczywaliśmy tam z dzieciakami. Polecam na miejscu szczególnie kajaki.


Ten post edytował Mięta czw, 29 sie 2019 - 12:00
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post śro, 21 sie 2019 - 08:33
Post #12

Polecam ośrodek Przystanek Tleń w Borach Tucholskich. https://www.przystanektlen.pl Smaczne jedzenie oraz ładne otoczenie.
Głównym punktem Borów Tucholskich jest Park Narodowy, ale równie ciekawe jest miejsce, które znajduje się w jego pobliżu. Mowa tu o akwedukcie usytuowanym w Fojutowie.

Jest to najdłuższy tego typu obiekt na terenie naszego kraju. Otoczone lasami są efektowne jeziora.

Ostatnio wypoczywaliśmy tam z dzieciakami. Polecam na miejscu szczególnie kajaki.
> szukam fajnego jeziora:))
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:56
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama