Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

USG bioderek w Gdańsku

> 
MałaGosia

Go??







post piÄ…, 25 cze 2004 - 10:48
Post #1

WItam
szukam miejsce gdzie mogłabym zrobic usg bioderek w Gdańsku na skierowanie. Niestety Szpital Wojewódzki odpada bo oni terminy maja dopiero na sierpień, na Wałowej już nie robią i kierują do Wojewódzkiego. Znalazłam USG na skierowanie na Kartuskiej w MSWiA, ale jak tam byłam na USG ciąży to sprzęt mieli niezbyt ciekawy. Proszę was o pomoc.
M.Madziarek
sob, 26 cze 2004 - 23:37
Hej Gosia.
Ja niestety nie wiem, gdzie w tej chwili robiÄ… USG na skierowanie.
Ja byłam u dr Sieliwończyka na ulMiszewskiego w Gdańsku, ale przyjmuje także w Szpitalu Jankowo. Niestety prywatnie tylko i wyłącznie.
No, ale jest bardzo dobrym lekarzem, może więc będzie Ci odpowiadał.
Jesli chcialabys telefon Gosiu, daj znać smsem, dobrze?
NaprawdÄ™ polecam tego lekarza.
Pozdrawiam Waszą Trójeczkę od naszej Trójki.
Mateuszek ma fajne fotki! icon_smile.gif

Madzia z Natusiem i Rafałem
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post sob, 26 cze 2004 - 23:37
Post #2

Hej Gosia.
Ja niestety nie wiem, gdzie w tej chwili robiÄ… USG na skierowanie.
Ja byłam u dr Sieliwończyka na ulMiszewskiego w Gdańsku, ale przyjmuje także w Szpitalu Jankowo. Niestety prywatnie tylko i wyłącznie.
No, ale jest bardzo dobrym lekarzem, może więc będzie Ci odpowiadał.
Jesli chcialabys telefon Gosiu, daj znać smsem, dobrze?
NaprawdÄ™ polecam tego lekarza.
Pozdrawiam Waszą Trójeczkę od naszej Trójki.
Mateuszek ma fajne fotki! icon_smile.gif

Madzia z Natusiem i Rafałem

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Małgoś.dz
nie, 27 cze 2004 - 10:00
Ten temat już był na naszym podforum poruszany. I chyba wszystkie jednomyślnie zgodziłyśmy się, że dr. Sieliwończuk jest najlepszy. NIestety, tak jak pisze Missy - przyjmuje tylko w prywatnym gabinecie.

Osobiście nie znam żadnego miejsca, gdzie bez problemu można by skorzystać z usg ze skierowaniem.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 27 cze 2004 - 10:00
Post #3

Ten temat już był na naszym podforum poruszany. I chyba wszystkie jednomyślnie zgodziłyśmy się, że dr. Sieliwończuk jest najlepszy. NIestety, tak jak pisze Missy - przyjmuje tylko w prywatnym gabinecie.

Osobiście nie znam żadnego miejsca, gdzie bez problemu można by skorzystać z usg ze skierowaniem.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
anonimowy

Go??







post nie, 27 cze 2004 - 21:02
Post #4

Dzięki bardzo dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif
Juz sie umowilam do tego doktora, w szkole rodzenia i u mnie w przychodni tez bardzo go polecali.
A co do USG bioderek ze skierowania to robia wszystko, zeby tylko czlowiek im zaplacil. Jak dzownilam do wojewodzkiego, to babeczka przez telefon tak zagadala, że można było się domyślić, że jakbym chciała odplatnie to termin z sierpnia znalazlby sie pewnie na przyszly tydzien icon_sad.gif
MałaGosia

Go??







post nie, 27 cze 2004 - 21:05
Post #5

Zapomniałam się zalogować icon_redface.gif
Dzięki bardzo dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif
Juz sie umowilam do tego doktora, w szkole rodzenia i u mnie w przychodni tez bardzo go polecali.
A co do USG bioderek ze skierowania to robia wszystko, zeby tylko czlowiek im zaplacil. Jak dzownilam do wojewodzkiego, to babeczka przez telefon tak zagadala, że można było się domyślić, że jakbym chciała odplatnie to termin z sierpnia znalazlby sie pewnie na przyszly tydzien icon_sad.gif
AniaM**
śro, 14 lip 2004 - 15:54
3 lata temu dr. Sieliwończuk przyjmował bezpłatnie na skierowanie na Al. Zwycięstwa - tam jest taki 3 piętrowy budynek
ale nie wiem jak to wyglÄ…da teraz
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post śro, 14 lip 2004 - 15:54
Post #6

3 lata temu dr. Sieliwończuk przyjmował bezpłatnie na skierowanie na Al. Zwycięstwa - tam jest taki 3 piętrowy budynek
ale nie wiem jak to wyglÄ…da teraz

--------------------



Siunia
śro, 14 lip 2004 - 23:07
icon_smile.gif+-->
CYTAT(AniaM*icon_smile.gif)
3 lata temu dr. SieliwoÅ„czuk  przyjmowaÅ‚ bezpÅ‚atnie na skierowanie na Al. ZwyciÄ™stwa - tam jest taki 3 piÄ™trowy budynek
ale nie wiem jak to wyglÄ…da teraz[/quote]

Tak, Aniu, tak... Ale czyż to nie było dlatego, że dostałaś wypis ze szpitala? icon_wink.gif ze specjalnym skierowaniem? icon_wink.gif

Bo jakieś 3-4 lata temu, dla wszystkich dzieci urodzonych i zameldowanych w Gdańsku badanie bioderek do 5 czy 6 tygodnia po urodzeniu, nasz dr Sieliwońcvzuk wykonywał bezpłatnie. Koszty pokrywało miasto - taką miał umowę icon_wink.gif
Pamietam, że rodziła ze mną dziewczyna (rodziłyśmy w Gdańsku) i niezałapała sie, bo mieszkała (co za tym idzie, zameldowana była również) w Sopocie.
Ale jak rodziłam ok. 1,5 roku temu drugie dziecię, to juz tej "promocji" nie było.
Pozdrawiam
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post śro, 14 lip 2004 - 23:07
Post #7

icon_smile.gif+-->
CYTAT(AniaM*icon_smile.gif)
3 lata temu dr. SieliwoÅ„czuk  przyjmowaÅ‚ bezpÅ‚atnie na skierowanie na Al. ZwyciÄ™stwa - tam jest taki 3 piÄ™trowy budynek
ale nie wiem jak to wyglÄ…da teraz[/quote]

Tak, Aniu, tak... Ale czyż to nie było dlatego, że dostałaś wypis ze szpitala? icon_wink.gif ze specjalnym skierowaniem? icon_wink.gif

Bo jakieś 3-4 lata temu, dla wszystkich dzieci urodzonych i zameldowanych w Gdańsku badanie bioderek do 5 czy 6 tygodnia po urodzeniu, nasz dr Sieliwońcvzuk wykonywał bezpłatnie. Koszty pokrywało miasto - taką miał umowę icon_wink.gif
Pamietam, że rodziła ze mną dziewczyna (rodziłyśmy w Gdańsku) i niezałapała sie, bo mieszkała (co za tym idzie, zameldowana była również) w Sopocie.
Ale jak rodziłam ok. 1,5 roku temu drugie dziecię, to juz tej "promocji" nie było.
Pozdrawiam
- Siunia


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 22 lut 2017 - 12:06
Post #8

Podbijam . Gdzie mozńa teraz zrobić?
> USG bioderek w GdaÅ„sku
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama