Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

gdzie warto zabrac dziecko w gdansku (trojmiescie) ?

> 
gosiagosia
śro, 25 sty 2012 - 13:56
dziecko ma 3 lata, no bedzie mial 3,5 jak juz pojedziemy ale chce to jakos zaplanowac. 2 lata temu bylo wszystko spontanicznie i final taki, ze jechalismy 2 dni, bo kolejka do akwarium byla tak dluga, ze zanim bysmy weszli to musielibysmy juz wracac, a pogoda byla lipna wiec na drugi sloneczny w miare dzien pojechalismy dopiero do zoo w gd.

moze sa jakies fajne atrakcje gdzie warto dziecko zabrac? zoo mamy zaklepane, akwarium chyba poczeka az bable beda starsze. co jeszcze jest w trojmiescie do zobaczenia ?
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 25 sty 2012 - 13:56
Post #1

dziecko ma 3 lata, no bedzie mial 3,5 jak juz pojedziemy ale chce to jakos zaplanowac. 2 lata temu bylo wszystko spontanicznie i final taki, ze jechalismy 2 dni, bo kolejka do akwarium byla tak dluga, ze zanim bysmy weszli to musielibysmy juz wracac, a pogoda byla lipna wiec na drugi sloneczny w miare dzien pojechalismy dopiero do zoo w gd.

moze sa jakies fajne atrakcje gdzie warto dziecko zabrac? zoo mamy zaklepane, akwarium chyba poczeka az bable beda starsze. co jeszcze jest w trojmiescie do zobaczenia ?

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
wiktore
śro, 25 sty 2012 - 14:48
Gosiagosia ja wlasnie jestem z dzieciakami w trojmiescie. Jest luzno i w Akwarium i wszędzie indziej. Polecam Centrum nauki eksperyment w Gdyni na Al. Zjednoczenia 96/98. Dziecko w kazdym wieku cos znajdzi etu dla siebie. Moja 2 latka najbardziej lubila byc zamykana w wielkiej mydlanej bańce icon_smile.gif
Akwarium dziala w kazdy dzien opórcz poniedziałków.
Mozna tez Dar pomorza zwiedzic. Blyskawicy niestety nie.
Reszta to nei wiem bo my głownie stawiamy na spacery- karmienie łabędzie, których jest tu mnóstwo icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post śro, 25 sty 2012 - 14:48
Post #2

Gosiagosia ja wlasnie jestem z dzieciakami w trojmiescie. Jest luzno i w Akwarium i wszędzie indziej. Polecam Centrum nauki eksperyment w Gdyni na Al. Zjednoczenia 96/98. Dziecko w kazdym wieku cos znajdzi etu dla siebie. Moja 2 latka najbardziej lubila byc zamykana w wielkiej mydlanej bańce icon_smile.gif
Akwarium dziala w kazdy dzien opórcz poniedziałków.
Mozna tez Dar pomorza zwiedzic. Blyskawicy niestety nie.
Reszta to nei wiem bo my głownie stawiamy na spacery- karmienie łabędzie, których jest tu mnóstwo icon_smile.gif
domi
śro, 25 sty 2012 - 16:35
Oprócz tego co napisała wiktore, to warto pojechać na Długą do Gdańska. Nic specjalnego tam teraz nie ma, ale zawsze stoi jakiś mim, ktos na czyms gra.... moja Dominika zawsze lubi tamtędy przechodzić. Na Westerplatte można popłynąć ... aczkolwiek tam dla dzieci nie ma nic ciekawego, jedynie sama frajda, że się płynie 06.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post śro, 25 sty 2012 - 16:35
Post #3

Oprócz tego co napisała wiktore, to warto pojechać na Długą do Gdańska. Nic specjalnego tam teraz nie ma, ale zawsze stoi jakiś mim, ktos na czyms gra.... moja Dominika zawsze lubi tamtędy przechodzić. Na Westerplatte można popłynąć ... aczkolwiek tam dla dzieci nie ma nic ciekawego, jedynie sama frajda, że się płynie 06.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
grzałka
śro, 25 sty 2012 - 18:11
wejdź na forum pomorskie, tam jest o tym parę wątków
Akwarium w sezonie to porażka, my zawsze odwiedzamy poza sezonem i wtedy jest fajnie
dla 3-latka to plac zabaw na plaży w Gdyni, experyment też może być, przejażdżka na Hel tramwajem wodnym plus foki, ale najlepiej w porze karmienia
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 25 sty 2012 - 18:11
Post #4

wejdź na forum pomorskie, tam jest o tym parę wątków
Akwarium w sezonie to porażka, my zawsze odwiedzamy poza sezonem i wtedy jest fajnie
dla 3-latka to plac zabaw na plaży w Gdyni, experyment też może być, przejażdżka na Hel tramwajem wodnym plus foki, ale najlepiej w porze karmienia

--------------------
gosiagosia
śro, 25 sty 2012 - 19:06
ok. dzieki dziewczyny
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 25 sty 2012 - 19:06
Post #5

ok. dzieki dziewczyny

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Agalu
śro, 25 sty 2012 - 20:12
Gdzie można zabrać dziecko w trójmieście?
Gosia jak to : Do nas hehe 03.gif
nie wiem kiedy się co prawda wybieracie ale po 5 lutym zapraszam gdybyście byli w pobliżu icon_smile.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 20:12
Post #6

Gdzie można zabrać dziecko w trójmieście?
Gosia jak to : Do nas hehe 03.gif
nie wiem kiedy się co prawda wybieracie ale po 5 lutym zapraszam gdybyście byli w pobliżu icon_smile.gif

--------------------




Gaja
śro, 25 sty 2012 - 20:25
gosiagosia - Akwarium w Gdyni moim zdaniem jest super. Byliśmy tam raz zimą - pusto, mało turystów i raz w lipcu - dużo ludzi. Ale wiedzieliśmy, że tak będzie, więc pojechaliśmy na ok 10.00. Kolejka idzie raz dwa. Jedna osoba stoi w kolejce, duga może się przejść z dzieckiem na spacer.
Michał za pierwszym razem jak był, miał 4 latka. Było OK i był zainteresowany. Jest też tam taki dział, miejsce, gdzie dzieci mogą głaskać ryby.
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post śro, 25 sty 2012 - 20:25
Post #7

gosiagosia - Akwarium w Gdyni moim zdaniem jest super. Byliśmy tam raz zimą - pusto, mało turystów i raz w lipcu - dużo ludzi. Ale wiedzieliśmy, że tak będzie, więc pojechaliśmy na ok 10.00. Kolejka idzie raz dwa. Jedna osoba stoi w kolejce, duga może się przejść z dzieckiem na spacer.
Michał za pierwszym razem jak był, miał 4 latka. Było OK i był zainteresowany. Jest też tam taki dział, miejsce, gdzie dzieci mogą głaskać ryby.

--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
grubassek:)
śro, 25 sty 2012 - 20:27
a ja polecam Loopy's World - świetna zabawa dla dziecka i doroslych. ja po godzinie biegania wymiekałam, ale dzieci pelne energii i zadowolenia:)
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 18,200




post śro, 25 sty 2012 - 20:27
Post #8

a ja polecam Loopy's World - świetna zabawa dla dziecka i doroslych. ja po godzinie biegania wymiekałam, ale dzieci pelne energii i zadowolenia:)


--------------------
Dor
śro, 25 sty 2012 - 20:41
CYTAT(grubassek:) @ Wed, 25 Jan 2012 - 20:27) *
a ja polecam Loopy's World - świetna zabawa dla dziecka i doroslych. ja po godzinie biegania wymiekałam, ale dzieci pelne energii i zadowolenia:)

tylko cena niestety powalajaca jak dla mnie.

Ja jeszcze polecam Hewelianum https://hewelianum.pl/
i to https://www.archeologia.pl/index.php?n=2&m=5
Dor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 634
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 16:37
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 354




post śro, 25 sty 2012 - 20:41
Post #9

CYTAT(grubassek:) @ Wed, 25 Jan 2012 - 20:27) *
a ja polecam Loopy's World - świetna zabawa dla dziecka i doroslych. ja po godzinie biegania wymiekałam, ale dzieci pelne energii i zadowolenia:)

tylko cena niestety powalajaca jak dla mnie.

Ja jeszcze polecam Hewelianum https://hewelianum.pl/
i to https://www.archeologia.pl/index.php?n=2&m=5

--------------------
Dorota mama Michała 03.07.2000
grzałka
śro, 25 sty 2012 - 20:55
hewelianum dla 3,5 latka za wczesnie imho
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 25 sty 2012 - 20:55
Post #10

hewelianum dla 3,5 latka za wczesnie imho


--------------------
CrazyMary
śro, 25 sty 2012 - 21:10
Ciuciu - w Gdańsku - pokaz ręcznego wyrobu słodyczy. Ja nie byłam, ale Marta była z klasą i bardzo jej się podobało.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 21:10
Post #11

Ciuciu - w Gdańsku - pokaz ręcznego wyrobu słodyczy. Ja nie byłam, ale Marta była z klasą i bardzo jej się podobało.

--------------------


Dor
śro, 25 sty 2012 - 21:12
https://hewelianum.pl/index.php/wystawy,energia_niebo_slonce

myślę, że ta wystawa może być już dla takiego malucha
Dor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 634
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 16:37
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 354




post śro, 25 sty 2012 - 21:12
Post #12

https://hewelianum.pl/index.php/wystawy,energia_niebo_slonce

myślę, że ta wystawa może być już dla takiego malucha

--------------------
Dorota mama Michała 03.07.2000
gosiagosia
śro, 25 sty 2012 - 21:21
Agalu, my chcemy w lato jechac dopiero icon_smile.gif


no to do akwarium moze nam sie uda. chce w tym roku znalezc domek gdzies blisko gd albo w samym gdansku, zeby nie tracic czasu na dojazdy a i zeby morze bylo blisko.

do tego loopys to nie wiem czy jest sens, bo u nas tez jakies tam gaje i landie sa, moze okrojone ale my nawet tu nie chodzimy na razie.

na aecheologie tez raczej za wczesnie, nie chce dzieciakow meczyc chociaz sama bym chetnie to zobaczyla.

no to na razie mamy zoo, akwarium i morze.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 25 sty 2012 - 21:21
Post #13

Agalu, my chcemy w lato jechac dopiero icon_smile.gif


no to do akwarium moze nam sie uda. chce w tym roku znalezc domek gdzies blisko gd albo w samym gdansku, zeby nie tracic czasu na dojazdy a i zeby morze bylo blisko.

do tego loopys to nie wiem czy jest sens, bo u nas tez jakies tam gaje i landie sa, moze okrojone ale my nawet tu nie chodzimy na razie.

na aecheologie tez raczej za wczesnie, nie chce dzieciakow meczyc chociaz sama bym chetnie to zobaczyla.

no to na razie mamy zoo, akwarium i morze.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Tusiol
śro, 25 sty 2012 - 21:23
Coś na kształt Centrum Eksperymentu w Gdyni to Edupark w Gdańsku. Mniejsze, ale też fajnie.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 25 sty 2012 - 21:23
Post #14

Coś na kształt Centrum Eksperymentu w Gdyni to Edupark w Gdańsku. Mniejsze, ale też fajnie.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
amore
czw, 26 sty 2012 - 12:08
Jak latem- to tramwajem wodnym na półwysep,odpływa z Gdyni lub Gdańska,molo w Sopocie-można z tamtąd popływać pirackim statkiem po zatoce-fajna sprawa.No i oczywiście jak dopłyniecie na Półwysep to fokarium na Helu:)
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post czw, 26 sty 2012 - 12:08
Post #15

Jak latem- to tramwajem wodnym na półwysep,odpływa z Gdyni lub Gdańska,molo w Sopocie-można z tamtąd popływać pirackim statkiem po zatoce-fajna sprawa.No i oczywiście jak dopłyniecie na Półwysep to fokarium na Helu:)
Agalu
czw, 26 sty 2012 - 12:44
CYTAT(amore @ Thu, 26 Jan 2012 - 14:08) *
Jak latem- to tramwajem wodnym na półwysep,odpływa z Gdyni lub Gdańska,molo w Sopocie-można z tamtąd popływać pirackim statkiem po zatoce-fajna sprawa.No i oczywiście jak dopłyniecie na Półwysep to fokarium na Helu:)


no jak latem sie wybieracie to super sprawa
a ja myślałam że teraz niedługo sie wybieracie 03.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 12:44
Post #16

CYTAT(amore @ Thu, 26 Jan 2012 - 14:08) *
Jak latem- to tramwajem wodnym na półwysep,odpływa z Gdyni lub Gdańska,molo w Sopocie-można z tamtąd popływać pirackim statkiem po zatoce-fajna sprawa.No i oczywiście jak dopłyniecie na Półwysep to fokarium na Helu:)


no jak latem sie wybieracie to super sprawa
a ja myślałam że teraz niedługo sie wybieracie 03.gif

--------------------




Gremi
czw, 26 sty 2012 - 20:05
CYTAT(grzałka @ Wed, 25 Jan 2012 - 20:55) *
hewelianum dla 3,5 latka za wczesnie imho

stanowczo sie nie zgodze. Bywam tam ze swoja mała od dwoch lat. Mała uwielbia to miejsce i my tez. Mówię tu szczególnie o wystawie "energia, niebo, słońce". Dodatkowo czasem organizowana jest tzw. BERTA. Fantastyczne zajecia dla dzieci z różnych dziedzin. My bylismy z mała (wtedy niespełna 3 letnia) na zajeciach z chemii. Super zabawa
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 20:05
Post #17

CYTAT(grzałka @ Wed, 25 Jan 2012 - 20:55) *
hewelianum dla 3,5 latka za wczesnie imho

stanowczo sie nie zgodze. Bywam tam ze swoja mała od dwoch lat. Mała uwielbia to miejsce i my tez. Mówię tu szczególnie o wystawie "energia, niebo, słońce". Dodatkowo czasem organizowana jest tzw. BERTA. Fantastyczne zajecia dla dzieci z różnych dziedzin. My bylismy z mała (wtedy niespełna 3 letnia) na zajeciach z chemii. Super zabawa


--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
gosiagosia
czw, 26 sty 2012 - 22:54
tyle, ze my bedziemy oprocz 3latka miec jeszcze roczniaka ze soba. czasu raczej bedzie malo, wiec chcemy zeby oboje mieli frajde z wycieczek
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 26 sty 2012 - 22:54
Post #18

tyle, ze my bedziemy oprocz 3latka miec jeszcze roczniaka ze soba. czasu raczej bedzie malo, wiec chcemy zeby oboje mieli frajde z wycieczek

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
agnese
czw, 26 sty 2012 - 23:50
gosiagosia- to w tym eksperymentu w Gdyni nawet roczniak sie odnajdzie icon_smile.gif ja polecam byłam tam z wtedy 2,5 latkiem i był zafascynowany - szczególnie wnętrznościami człowieka icon_smile.gif
fokarium też jest fajnie bo wszystkie dzieci raczej lubią zwierzęta, ale jak bym miała wybierać to lepiej akwarium, bo tam bardziej różnorodnie icon_smile.gif
no i zdecydowanie polecam zoo, ale tam to sobie zarezerwujecie trochÄ™ czasu icon_smile.gif ja kocham to zoo
na wjeździe do zoo- przy skrzyżowaniu jest też restauracja w której jadłam pyszne jedzonko icon_smile.gif
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post czw, 26 sty 2012 - 23:50
Post #19

gosiagosia- to w tym eksperymentu w Gdyni nawet roczniak sie odnajdzie icon_smile.gif ja polecam byłam tam z wtedy 2,5 latkiem i był zafascynowany - szczególnie wnętrznościami człowieka icon_smile.gif
fokarium też jest fajnie bo wszystkie dzieci raczej lubią zwierzęta, ale jak bym miała wybierać to lepiej akwarium, bo tam bardziej różnorodnie icon_smile.gif
no i zdecydowanie polecam zoo, ale tam to sobie zarezerwujecie trochÄ™ czasu icon_smile.gif ja kocham to zoo
na wjeździe do zoo- przy skrzyżowaniu jest też restauracja w której jadłam pyszne jedzonko icon_smile.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
gosiagosia
piÄ…, 27 sty 2012 - 00:16
my juz w zoo bylismy wiec mniej wiecej wiemy co i jak. a co do eksperymentu, to musze przemyslec. na razie Szymek wie gdzie ma wszystko co na glowie, konczyny, brzuszki a z wnetrznosci to zna serce...tylko ;/ moze mu sie odmieni, ale na dzien dzisiejszy to mysle, ze by sie nudzil, bo wiem jak wyglada jak sie do niego mowi a on nie wie o czym icon_smile.gif za to na pewno podobaloby mu sie towarzystwo innych dzieci, zwlaszcza starszych icon_smile.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post piÄ…, 27 sty 2012 - 00:16
Post #20

my juz w zoo bylismy wiec mniej wiecej wiemy co i jak. a co do eksperymentu, to musze przemyslec. na razie Szymek wie gdzie ma wszystko co na glowie, konczyny, brzuszki a z wnetrznosci to zna serce...tylko ;/ moze mu sie odmieni, ale na dzien dzisiejszy to mysle, ze by sie nudzil, bo wiem jak wyglada jak sie do niego mowi a on nie wie o czym icon_smile.gif za to na pewno podobaloby mu sie towarzystwo innych dzieci, zwlaszcza starszych icon_smile.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> gdzie warto zabrac dziecko w gdansku (trojmiescie) ?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama