Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

pediatry, alergologa, dermatologa ... cudotwórcy

, ktoś zna może odpowiedniego lekarza?
> , ktoÅ› zna może odpowiedniego lekarza?
Gremi
piÄ…, 18 maj 2012 - 19:18
Hej
Mam córkę z AZS. Jej stan jest kiepski i od ponad pół roku nie było poprawy. Zaczęło się to jakieś 1,5 roku temu i jest coraz gorzej. Testy alergiczne nie wykazują żadnej alergii, smarujemy małą systematycznie, leki bierze w zasadzie nieustannie i nic. Zaczęłam szukać u niej pasożytów, grzybów i innych możliwych przyczyn. Wyszły u niej lamblie ale nasza pediatra nie chciała jej przeleczyć ze wszystkich pasożytów bo te w badaniach nie wyszły. Potrzebuję lekarza który kompleksowo by ją przebadał w tym kierunku i oczywiście wytępił co trzeba. Nie wiem do kogo się udać i gdzie szukać pomocy. Pomóżcie proszę. Znacie jakiegoś lekarza który mógłby jej pomóc?
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post piÄ…, 18 maj 2012 - 19:18
Post #1

Hej
Mam córkę z AZS. Jej stan jest kiepski i od ponad pół roku nie było poprawy. Zaczęło się to jakieś 1,5 roku temu i jest coraz gorzej. Testy alergiczne nie wykazują żadnej alergii, smarujemy małą systematycznie, leki bierze w zasadzie nieustannie i nic. Zaczęłam szukać u niej pasożytów, grzybów i innych możliwych przyczyn. Wyszły u niej lamblie ale nasza pediatra nie chciała jej przeleczyć ze wszystkich pasożytów bo te w badaniach nie wyszły. Potrzebuję lekarza który kompleksowo by ją przebadał w tym kierunku i oczywiście wytępił co trzeba. Nie wiem do kogo się udać i gdzie szukać pomocy. Pomóżcie proszę. Znacie jakiegoś lekarza który mógłby jej pomóc?

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Fiona89
wto, 05 cze 2012 - 10:14
U nas Nikolka też ma AZS i skazę białkową. Chodzimy do dr Witkowskiej na ul. Jaskółczej. Ja jestem zadowolona, chociaż chodzimy dopiero od pół roku. W sumie całą skórę wyleczyła nam pediatra i dobrała mleko. U alergologa teraz walczymy co naprawdę jest powodem, przepisuje leki. No i kontroluje nas. Wcześniej ja chodziłam do tej Pani doktor z astmą i alergią.
Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post wto, 05 cze 2012 - 10:14
Post #2

U nas Nikolka też ma AZS i skazę białkową. Chodzimy do dr Witkowskiej na ul. Jaskółczej. Ja jestem zadowolona, chociaż chodzimy dopiero od pół roku. W sumie całą skórę wyleczyła nam pediatra i dobrała mleko. U alergologa teraz walczymy co naprawdę jest powodem, przepisuje leki. No i kontroluje nas. Wcześniej ja chodziłam do tej Pani doktor z astmą i alergią.

--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
walizka
śro, 10 lip 2013 - 15:30
gremi, jak sobie poradziłaś z robalami?
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post śro, 10 lip 2013 - 15:30
Post #3

gremi, jak sobie poradziłaś z robalami?

--------------------


> pediatry, alergologa, dermatologa ... cudotwórcy, ktoÅ› zna może odpowiedniego lekarza?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 18:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama