Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
59 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

> 
brak czyli fiolk...
śro, 15 mar 2006 - 13:21
No dobra, powoli zaczyna mnie przyciskać ten trzeci krzyżyk a spadnie mi na kark w maju.
No i tak sobie pomyślałam, że poszukam może innych pięknych trzydziestoletnich rocznik 76, którym ten trzeci krzyżyk ciąży bądź nie ciąży, które przechodzą to z kryzysem lub bez, które czują się samotne i stare lub wręcz odwrotnie...
Wypowiedzcie siÄ™ drogie mi Trzydziestki jak to z Wami jest?
Ja, przyznam się szczerze, że czuję się bardzo dobrze, nadal młoda nadal sprawna, póki co nie pomarszczona, póki coatrakcyjna dla MAlżona, tylko strasznie mnie drażni szczególnie teraz, jak szukam pracy, że na wiele stanowisk mnie nie chcą, bo mam te 30 i nie jest to niczym umotywowane poza wiekiem.
A przecież nagle nie straciłam jasności umysłu...
I tylko tu mi wiek przeszkadza, no i czasem ta myśl, że postudiowałoby sie jeszcze cos innego .... Ale to przecież jeszcze można zrobić...

Hmm. jak z Wami jest?
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 15 mar 2006 - 13:21
Post #1

No dobra, powoli zaczyna mnie przyciskać ten trzeci krzyżyk a spadnie mi na kark w maju.
No i tak sobie pomyślałam, że poszukam może innych pięknych trzydziestoletnich rocznik 76, którym ten trzeci krzyżyk ciąży bądź nie ciąży, które przechodzą to z kryzysem lub bez, które czują się samotne i stare lub wręcz odwrotnie...
Wypowiedzcie siÄ™ drogie mi Trzydziestki jak to z Wami jest?
Ja, przyznam się szczerze, że czuję się bardzo dobrze, nadal młoda nadal sprawna, póki co nie pomarszczona, póki coatrakcyjna dla MAlżona, tylko strasznie mnie drażni szczególnie teraz, jak szukam pracy, że na wiele stanowisk mnie nie chcą, bo mam te 30 i nie jest to niczym umotywowane poza wiekiem.
A przecież nagle nie straciłam jasności umysłu...
I tylko tu mi wiek przeszkadza, no i czasem ta myśl, że postudiowałoby sie jeszcze cos innego .... Ale to przecież jeszcze można zrobić...

Hmm. jak z Wami jest?
Maciejonka
śro, 15 mar 2006 - 14:27
Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
Troche się dołowałam-no bo juz nie dwadzieścia kilka lat tylko, no właśnie trzydzieści.
Ale ponoć 30-to latki są zwariowane. Jedna trzydziestka mi tak powiedziała. Inna, że to jest właśnie dobry wiek na wszystko-juz nie masz -eścia co kojarzy się z beztroska poniekad, tylko -eści, wiesz co możesz, ile i jak.
No i po trzydziestce to ponoć mąż (nie-mąż) ma uciechę.
Ale ja jeszcze nie wiem. Wiem, ze muszę cos z włosami zrobić i moze pozbyć się kilku kilogramów icon_wink.gif
Ale czuje sie nadal młodo, pięknie i sprawnie.

Ja na dzis mam zaklepane Martini. Białe.
GDZIE TEM MÓJ MĄŻ???
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post śro, 15 mar 2006 - 14:27
Post #2

Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
Troche się dołowałam-no bo juz nie dwadzieścia kilka lat tylko, no właśnie trzydzieści.
Ale ponoć 30-to latki są zwariowane. Jedna trzydziestka mi tak powiedziała. Inna, że to jest właśnie dobry wiek na wszystko-juz nie masz -eścia co kojarzy się z beztroska poniekad, tylko -eści, wiesz co możesz, ile i jak.
No i po trzydziestce to ponoć mąż (nie-mąż) ma uciechę.
Ale ja jeszcze nie wiem. Wiem, ze muszę cos z włosami zrobić i moze pozbyć się kilku kilogramów icon_wink.gif
Ale czuje sie nadal młodo, pięknie i sprawnie.

Ja na dzis mam zaklepane Martini. Białe.
GDZIE TEM MÓJ MĄŻ???

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Styka
śro, 15 mar 2006 - 14:40
Wszystkiego najlepszego, Maciejonko!! icon_biggrin.gif Ja też niedługo (21.03) kończę trzydziestkę. icon_biggrin.gif
Styka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 593
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 14:25
SkÄ…d: ze wsi :-)))
Nr użytkownika: 605




post śro, 15 mar 2006 - 14:40
Post #3

Wszystkiego najlepszego, Maciejonko!! icon_biggrin.gif Ja też niedługo (21.03) kończę trzydziestkę. icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Ewuni (09.2002), Basi (01.2004), Maćka (08.2008) i Helenki (08.2010) :-)
aga_mama
śro, 15 mar 2006 - 14:47
Maciejonka, wszystkiego najlepszego!!!

i ja dołączam do pięknych trzydziestoletnich icon_lol.gif Urodziny mam dopiero w październiku więc jeszcze przez kilka miesięcy będę "-eścia". Czuję się młodo, czasem beztrosko, nie mam doła związanego z upływem czasu, czasem noszę warkoczyki, ubieram się na sportowo, nawet studiów jeszcze nie skończyłam (ale to chyba nie wyraz młodości tylko lenistwa w moim przypadku icon_lol.gif - ale obiecałam sobie że przed czterdziestką je skończę icon_wink.gif ). Julka czasem pyta czy jestem jeszcze dziewczyną czy już kobietą, więc staro chyba nie wygladam icon_lol.gif . A tak na serio, to wiek nie ma dla mnie większego znaczenia, ważne jest to co się czuje w środku, bywają ludzie dwudziestoletni o dojrzałym i poważnym wnętrzu i sześćdziesięciolatkowie z radością życia nastolatka icon_smile.gif

Mąż ma uciechę z kobietą po trzydziestce? Muszę mu powiedzieć, nie będzie sie mógł doczekać października icon_cool.gif
aga_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,966
Dołączył: czw, 14 sie 03 - 13:26
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 986

GG:


post śro, 15 mar 2006 - 14:47
Post #4

Maciejonka, wszystkiego najlepszego!!!

i ja dołączam do pięknych trzydziestoletnich icon_lol.gif Urodziny mam dopiero w październiku więc jeszcze przez kilka miesięcy będę "-eścia". Czuję się młodo, czasem beztrosko, nie mam doła związanego z upływem czasu, czasem noszę warkoczyki, ubieram się na sportowo, nawet studiów jeszcze nie skończyłam (ale to chyba nie wyraz młodości tylko lenistwa w moim przypadku icon_lol.gif - ale obiecałam sobie że przed czterdziestką je skończę icon_wink.gif ). Julka czasem pyta czy jestem jeszcze dziewczyną czy już kobietą, więc staro chyba nie wygladam icon_lol.gif . A tak na serio, to wiek nie ma dla mnie większego znaczenia, ważne jest to co się czuje w środku, bywają ludzie dwudziestoletni o dojrzałym i poważnym wnętrzu i sześćdziesięciolatkowie z radością życia nastolatka icon_smile.gif

Mąż ma uciechę z kobietą po trzydziestce? Muszę mu powiedzieć, nie będzie sie mógł doczekać października icon_cool.gif

--------------------
Aga mama Julci


Weroniczki


Marcinka


i Hani
brak czyli fiolk...
śro, 15 mar 2006 - 15:01
[quote="Maciejonka"]Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
quote]

Maciejonko, no to 100 lat!!!

Życzę Ci pięknych chwil "pieknej trzydziestoletniej", obyś nie zgnuśniała i żeby nigdy do głowy nie przyszła Ci taka myśl: " tego to mi już nie wypada" 08.gif , no i żeby Twój Mąż był z Tobą i poczuł jaka niezwykła moc drzemie w młodej niezwykłej Trzydziestolatce 02.gif


Fiolka (10 maja 2006 = 30-tka)
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 15 mar 2006 - 15:01
Post #5

[quote="Maciejonka"]Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
quote]

Maciejonko, no to 100 lat!!!

Życzę Ci pięknych chwil "pieknej trzydziestoletniej", obyś nie zgnuśniała i żeby nigdy do głowy nie przyszła Ci taka myśl: " tego to mi już nie wypada" 08.gif , no i żeby Twój Mąż był z Tobą i poczuł jaka niezwykła moc drzemie w młodej niezwykłej Trzydziestolatce 02.gif


Fiolka (10 maja 2006 = 30-tka)
Coffee
śro, 15 mar 2006 - 15:19
dolacze do tych 30latek w licpu icon_confused.gif
a stale czuje jakbym miala 18 icon_biggrin.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post śro, 15 mar 2006 - 15:19
Post #6

dolacze do tych 30latek w licpu icon_confused.gif
a stale czuje jakbym miala 18 icon_biggrin.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Tobatka
śro, 15 mar 2006 - 15:24
Od miesiąca jestem 30-tką i jakoś różnicy nie czuję.. Jedynie na tydzień przed i po urodzinach, kiedy wszyscy mi wkoło wypominali...

Więc spokojnie, kobietki - więcej gadania w tym, niż to wszystko warte icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 15 mar 2006 - 15:24
Post #7

Od miesiąca jestem 30-tką i jakoś różnicy nie czuję.. Jedynie na tydzień przed i po urodzinach, kiedy wszyscy mi wkoło wypominali...

Więc spokojnie, kobietki - więcej gadania w tym, niż to wszystko warte icon_wink.gif
kasiunia
śro, 15 mar 2006 - 15:47
zgłaszam się icon_smile.gif
czuję się młodo, trzydziestka (stuknie w czerwcu) mi nie ciaży, męża mam młodszego o 2 lata i dopóki w liceum w któym uczę jestem mylona z uczennicami to wszystko jest ok icon_smile.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post śro, 15 mar 2006 - 15:47
Post #8

zgłaszam się icon_smile.gif
czuję się młodo, trzydziestka (stuknie w czerwcu) mi nie ciaży, męża mam młodszego o 2 lata i dopóki w liceum w któym uczę jestem mylona z uczennicami to wszystko jest ok icon_smile.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

miskap
śro, 15 mar 2006 - 16:00
Maciejonko 100 lat !!!
I ja się dołaczam do tego grona (trzydziestka we wrześniu). Jestem w ciąży (pierwszej) więc czuję się młodo i rześko choć ciężko( ze względu na kilogramy) icon_biggrin.gif . I też chyba nie wyglądam na swoje lata bo rodzice moich uczniów mówią, że nie wyglądam jakbym co najwyżej studia dopiero skończyła icon_smile.gif
miskap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: wto, 05 paź 04 - 14:33
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 2,156




post śro, 15 mar 2006 - 16:00
Post #9

Maciejonko 100 lat !!!
I ja się dołaczam do tego grona (trzydziestka we wrześniu). Jestem w ciąży (pierwszej) więc czuję się młodo i rześko choć ciężko( ze względu na kilogramy) icon_biggrin.gif . I też chyba nie wyglądam na swoje lata bo rodzice moich uczniów mówią, że nie wyglądam jakbym co najwyżej studia dopiero skończyła icon_smile.gif

--------------------
poprawianie błędów mile widziane



Potwora
śro, 15 mar 2006 - 16:12
Ja w kwietniu dołączę do trzydziestek.

Maciejonko 1000000000 lat!!!!!!!!!!!!!!!!


Czuję się normalnie, jak zawsze icon_rolleyes.gif no nic się gwałtownie przecież nie zmienia. Poza tym przed nami jeszcze ok 10 lat młodości icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif a potem wiek średni icon_lol.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post śro, 15 mar 2006 - 16:12
Post #10

Ja w kwietniu dołączę do trzydziestek.

Maciejonko 1000000000 lat!!!!!!!!!!!!!!!!


Czuję się normalnie, jak zawsze icon_rolleyes.gif no nic się gwałtownie przecież nie zmienia. Poza tym przed nami jeszcze ok 10 lat młodości icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif a potem wiek średni icon_lol.gif
brak czyli fiolk...
śro, 15 mar 2006 - 16:16
Nie ukrywam, że ten post napisałam również po to, żeby sprawdzić, jak licznie reprezentowany jest rocznik 76 na tym forum wink.gif
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 15 mar 2006 - 16:16
Post #11

Nie ukrywam, że ten post napisałam również po to, żeby sprawdzić, jak licznie reprezentowany jest rocznik 76 na tym forum wink.gif
ds
śro, 15 mar 2006 - 16:28
Maciejonko 100 lat.
Mi też 30-stka stuknie w maju. Jak to mój mąż stwierdził ostatnio " zmiana kodu - trójka z przodu"...bardzo zabawne, on już ma to za sobą icon_smile.gif
Ja nie czuję się jakoś specjalnie gorzej, no niestety chyba tylko trochę gorzej wyglądam bo po ciąży za bardzo przytyłam , no ale mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę, chociaż kocham słodycze a one mnie icon_smile.gif
Ostatnio tylko przyszła taka myśl, że trzeba szybko o drugie dziecko się starać bo po 30-tce już trudniej podobno....
pozdrawiam rocznik i fajnie, że nas trochę jest icon_lol.gif
Dorota
ds


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: czw, 01 lip 04 - 10:59
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1,908




post śro, 15 mar 2006 - 16:28
Post #12

Maciejonko 100 lat.
Mi też 30-stka stuknie w maju. Jak to mój mąż stwierdził ostatnio " zmiana kodu - trójka z przodu"...bardzo zabawne, on już ma to za sobą icon_smile.gif
Ja nie czuję się jakoś specjalnie gorzej, no niestety chyba tylko trochę gorzej wyglądam bo po ciąży za bardzo przytyłam , no ale mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę, chociaż kocham słodycze a one mnie icon_smile.gif
Ostatnio tylko przyszła taka myśl, że trzeba szybko o drugie dziecko się starać bo po 30-tce już trudniej podobno....
pozdrawiam rocznik i fajnie, że nas trochę jest icon_lol.gif
Dorota
amania
śro, 15 mar 2006 - 17:05
mnie też w maju czeka zmiana pierwszej cyfry na trójkę

na ten zlot pojadę już jako stateczna trzydziestolatka icon_lol.gif

jakoś nie myślę o tym szczególnie, nie przeżywam

za to mój mąż przeciwnie, cały czas ma nadzieję, że nastąpi u mnie wtedy nagła zmiana temperamentu
znaczy, że wulkanem seksu się stanę icon_lol.gif


Maciejonko impreza.gif najlepszego!
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 15 mar 2006 - 17:05
Post #13

mnie też w maju czeka zmiana pierwszej cyfry na trójkę

na ten zlot pojadę już jako stateczna trzydziestolatka icon_lol.gif

jakoś nie myślę o tym szczególnie, nie przeżywam

za to mój mąż przeciwnie, cały czas ma nadzieję, że nastąpi u mnie wtedy nagła zmiana temperamentu
znaczy, że wulkanem seksu się stanę icon_lol.gif


Maciejonko impreza.gif najlepszego!

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
domi
śro, 15 mar 2006 - 17:41
Ja jeszcze przez 2 tygodnie jestem 30-latkÄ… icon_wink.gif .

amania> mój też tak myślał ale biedactwo rozczarował icon_rolleyes.gif . U mnie to podziałało w drugą stronę icon_razz.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post śro, 15 mar 2006 - 17:41
Post #14

Ja jeszcze przez 2 tygodnie jestem 30-latkÄ… icon_wink.gif .

amania> mój też tak myślał ale biedactwo rozczarował icon_rolleyes.gif . U mnie to podziałało w drugą stronę icon_razz.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
AJA
śro, 15 mar 2006 - 17:54
Maciejonka 100 lat impreza.gif

Mnie stuknie 27.03
Ale mam pocieszenie małżonkowi stuknęła w lutym icon_lol.gif
Więc ja mówię, że jestem młodsza icon_lol.gif icon_lol.gif

Kompletnie się tym nie przejmuje. Zmieniłam właśnie fryzurkę i lepiej się czuję. Będe chyba taka do końca życia.
Moim zdaniem to jest tak: człowiek psychicznie zatrzymuje się na pewnym etapie życia i dlatego "czuje się" jakby miał cały czas tyle samo lat mimo upływu czasu.

Jedynym mankamentem wieku jest właśnie znalezienie pracy. icon_confused.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 15 mar 2006 - 17:54
Post #15

Maciejonka 100 lat impreza.gif

Mnie stuknie 27.03
Ale mam pocieszenie małżonkowi stuknęła w lutym icon_lol.gif
Więc ja mówię, że jestem młodsza icon_lol.gif icon_lol.gif

Kompletnie się tym nie przejmuje. Zmieniłam właśnie fryzurkę i lepiej się czuję. Będe chyba taka do końca życia.
Moim zdaniem to jest tak: człowiek psychicznie zatrzymuje się na pewnym etapie życia i dlatego "czuje się" jakby miał cały czas tyle samo lat mimo upływu czasu.

Jedynym mankamentem wieku jest właśnie znalezienie pracy. icon_confused.gif

--------------------



Maciejonka
czw, 16 mar 2006 - 12:44
Dziękuje za życzenia!!
Martini pękło (trochę mnie teraz gniecie na żołądku ale co tam icon_biggrin.gif ).
Jeszcze jedno chłodzi się w lodówce (lubie akurat zimne). Ale to juz na sobotę.

Fajnie mieć 30 lat! Polecam icon_wink.gif
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post czw, 16 mar 2006 - 12:44
Post #16

Dziękuje za życzenia!!
Martini pękło (trochę mnie teraz gniecie na żołądku ale co tam icon_biggrin.gif ).
Jeszcze jedno chłodzi się w lodówce (lubie akurat zimne). Ale to juz na sobotę.

Fajnie mieć 30 lat! Polecam icon_wink.gif

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
m4rusia
czw, 16 mar 2006 - 13:38
Muszę przyznać , że 1976 to piękny rocznik. Ja jestem trochę młodsza ale zawsze miałam słabość do facetów z tego rocznika.
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 16 mar 2006 - 13:38
Post #17

Muszę przyznać , że 1976 to piękny rocznik. Ja jestem trochę młodsza ale zawsze miałam słabość do facetów z tego rocznika.

--------------------
mamami
czw, 16 mar 2006 - 20:45
To i ja się zgłaszam.
Nie mam ani jednego siwego wlosa, ani zmarszczek wiec chyba nie jest tak źle.
A co do ciÄ…zenia...to mi ciÄ…zy, ale nie trzydziestka icon_lol.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 16 mar 2006 - 20:45
Post #18

To i ja się zgłaszam.
Nie mam ani jednego siwego wlosa, ani zmarszczek wiec chyba nie jest tak źle.
A co do ciÄ…zenia...to mi ciÄ…zy, ale nie trzydziestka icon_lol.gif
brak czyli fiolk...
czw, 16 mar 2006 - 21:19
Mamami,
kurcze nawet nie wiedziałam, że Ty ten sam rocznik co ja jesteś!

Ale ten czas leci, nie wiem czy pamietasz jak kiedyś dawno temu kupowałam od Ciebie ciuszki (super zresztą - bluzę Kuba nosi do dzis, jakas uniwersalna icon_lol.gif ) po Michałku, a Ty już trzeciego dzidziusia mieć będziesz dzielna Kobieto Trzydziestoletnia icon_smile.gif

Pozdrawiam Cie gorÄ…co
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post czw, 16 mar 2006 - 21:19
Post #19

Mamami,
kurcze nawet nie wiedziałam, że Ty ten sam rocznik co ja jesteś!

Ale ten czas leci, nie wiem czy pamietasz jak kiedyś dawno temu kupowałam od Ciebie ciuszki (super zresztą - bluzę Kuba nosi do dzis, jakas uniwersalna icon_lol.gif ) po Michałku, a Ty już trzeciego dzidziusia mieć będziesz dzielna Kobieto Trzydziestoletnia icon_smile.gif

Pozdrawiam Cie gorÄ…co
mamami
czw, 16 mar 2006 - 22:27
Fiolka doskonale nawet pamiętam co ode mie kupowałaś icon_smile.gif
Oj czas leci nieubłagaie, trochę mnie to przeraża. jest poniedziałek a za chwileczkę piatek i już kolejny tydzień uciekł.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 16 mar 2006 - 22:27
Post #20

Fiolka doskonale nawet pamiętam co ode mie kupowałaś icon_smile.gif
Oj czas leci nieubłagaie, trochę mnie to przeraża. jest poniedziałek a za chwileczkę piatek i już kolejny tydzień uciekł.
> PiÄ™kne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteÅ›cie?
Start new topic
Reply to this topic
59 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama