Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
89 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

> 
kindzior
sob, 16 wrz 2006 - 02:11
no to i ja za pozwoleniem sie przykleje.
szukałam rocznika '82 ale chyba chwilowo utraciłam wzrok i dzis go odzyskałam icon_lol.gif
jestem maj '82 a na stanie mam 1-maż,1-córeńka,1-kot i kilka rybek w akwarjum.
fajnie,ze jestescie '82 icon_biggrin.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 16 wrz 2006 - 02:11
Post #21

no to i ja za pozwoleniem sie przykleje.
szukałam rocznika '82 ale chyba chwilowo utraciłam wzrok i dzis go odzyskałam icon_lol.gif
jestem maj '82 a na stanie mam 1-maż,1-córeńka,1-kot i kilka rybek w akwarjum.
fajnie,ze jestescie '82 icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
Aga H
sob, 16 wrz 2006 - 08:44
jako, ze dyskusja bardzo żywa icon_wink.gif to pozwolę sobie zapytać, czym się zajmujecie piękne '82?? jakieś studia jeszcze, ćzy już tylko dom, praca...
w ogóle coś o sobie napiszice
Ja kończe studia - ostatni rok mi został- teraz zaoczne, matematykę. Jestem sobie samotną mamą, mieszkam z rodzicami, którzy mnie namówili, zeby jeszcze rok posiedzieć w domu z małą i nie iść dopracy. Z jednej strony szkoda mi tego czasu, z drugiej wiem, że to niezapomniane chwile. Nadal czuję się młodo, za młodo na to wszystko, choć już "stara baba" ze mnie.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 08:44
Post #22

jako, ze dyskusja bardzo żywa icon_wink.gif to pozwolę sobie zapytać, czym się zajmujecie piękne '82?? jakieś studia jeszcze, ćzy już tylko dom, praca...
w ogóle coś o sobie napiszice
Ja kończe studia - ostatni rok mi został- teraz zaoczne, matematykę. Jestem sobie samotną mamą, mieszkam z rodzicami, którzy mnie namówili, zeby jeszcze rok posiedzieć w domu z małą i nie iść dopracy. Z jednej strony szkoda mi tego czasu, z drugiej wiem, że to niezapomniane chwile. Nadal czuję się młodo, za młodo na to wszystko, choć już "stara baba" ze mnie.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
mamcia kaculi
sob, 16 wrz 2006 - 14:31
Ja też 82-listopad.Siedzę w domu patrzę jak moje maleństwo rośnie,gotuje,sprzatam i studiuję zaocznie-3 rok filologia angielska.Mój synek 4.5 roczku od września ruszył do przedszkola wiec duuuuzo wolnego czasu..Jakos się kręci icon_smile.gif
mamcia kaculi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: czw, 14 wrz 06 - 19:34
Nr użytkownika: 7,489




post sob, 16 wrz 2006 - 14:31
Post #23

Ja też 82-listopad.Siedzę w domu patrzę jak moje maleństwo rośnie,gotuje,sprzatam i studiuję zaocznie-3 rok filologia angielska.Mój synek 4.5 roczku od września ruszył do przedszkola wiec duuuuzo wolnego czasu..Jakos się kręci icon_smile.gif
kindzior
sob, 16 wrz 2006 - 15:42
no a ja z zawodu jestem fotografem,jednak nie pracuje w swoim zawodzie choć bardzo bym chciała.ułozyło sie jednak inaczej i tez nie załuje.pracuje w firmie kosmetycznej,a po pracy mam czas dla rodziny,dla której lubie bardzo gotować. icon_wink.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 16 wrz 2006 - 15:42
Post #24

no a ja z zawodu jestem fotografem,jednak nie pracuje w swoim zawodzie choć bardzo bym chciała.ułozyło sie jednak inaczej i tez nie załuje.pracuje w firmie kosmetycznej,a po pracy mam czas dla rodziny,dla której lubie bardzo gotować. icon_wink.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
Aylin
sob, 16 wrz 2006 - 20:46
Witam icon_smile.gif

Coś tu zaczęło się dziać icon_smile.gif Ja w lipcu się obroniłam i jestem mgr filologii angielskiej icon_smile.gif A obecnie pracuję, pracuję i pracuję icon_smile.gif No i czekam na upragnionego dzidziolka icon_smile.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post sob, 16 wrz 2006 - 20:46
Post #25

Witam icon_smile.gif

Coś tu zaczęło się dziać icon_smile.gif Ja w lipcu się obroniłam i jestem mgr filologii angielskiej icon_smile.gif A obecnie pracuję, pracuję i pracuję icon_smile.gif No i czekam na upragnionego dzidziolka icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
kindzior
sob, 16 wrz 2006 - 22:45
widze,że wiekszosć teraz jest zaganiana,a ta praca..........
fajnie,że jest ale czasem tez by sie przydało tak porzadnie poleniuchować.
no ale sa tez w życiu bardzo fajne rzeczy takie jak oczekiwanie na te istotki,które przez 9 miesiecy mieszkaja w brzuszkowym domku i czekaja na spotkanie z nami.
ja mysle,ze to jedna z najwspanialszych rzeczy i cud,co potrafi ludzkie ciało icon_biggrin.gif icon_razz.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 16 wrz 2006 - 22:45
Post #26

widze,że wiekszosć teraz jest zaganiana,a ta praca..........
fajnie,że jest ale czasem tez by sie przydało tak porzadnie poleniuchować.
no ale sa tez w życiu bardzo fajne rzeczy takie jak oczekiwanie na te istotki,które przez 9 miesiecy mieszkaja w brzuszkowym domku i czekaja na spotkanie z nami.
ja mysle,ze to jedna z najwspanialszych rzeczy i cud,co potrafi ludzkie ciało icon_biggrin.gif icon_razz.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
(nie)dzielna
nie, 17 wrz 2006 - 09:12
to i ja trochę więcej o sobie.

staż małżeński 4 lata - z czystej miłości, mąż - starszy pan tuż przed 30-stką icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Na dzieciątko trochę się naczekaliśmy ale wreszcie sie udało.

Właśnie kończę pisać pracę i w październiku mam zamiar się bronić, mam nadzieję, że zdążę oddać pracę icon_lol.gif

Prowadzę działalność więc pracuję w domku, chyba wymarzona praca dla mnie, pracuję kiedy mi sie podoba i w przyjaznej atmosferze, nikt mnie nie ustawia i nie udowadnia, że czegoś tam nie wiem. Projektuję drogi, ulice, kanalizację, gaz, etc. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Od zawsze chciałam być budowlańcem, do kwietnia pracowałam dodatkowo przy budowie autostrady (przez 3 lata), a co najśmieszniejsze w mojej szafie same szpilki (no i z musu 1 para butów roboczych) także widok niecodzienny
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post nie, 17 wrz 2006 - 09:12
Post #27

to i ja trochę więcej o sobie.

staż małżeński 4 lata - z czystej miłości, mąż - starszy pan tuż przed 30-stką icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Na dzieciątko trochę się naczekaliśmy ale wreszcie sie udało.

Właśnie kończę pisać pracę i w październiku mam zamiar się bronić, mam nadzieję, że zdążę oddać pracę icon_lol.gif

Prowadzę działalność więc pracuję w domku, chyba wymarzona praca dla mnie, pracuję kiedy mi sie podoba i w przyjaznej atmosferze, nikt mnie nie ustawia i nie udowadnia, że czegoś tam nie wiem. Projektuję drogi, ulice, kanalizację, gaz, etc. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Od zawsze chciałam być budowlańcem, do kwietnia pracowałam dodatkowo przy budowie autostrady (przez 3 lata), a co najśmieszniejsze w mojej szafie same szpilki (no i z musu 1 para butów roboczych) także widok niecodzienny

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
Aylin
nie, 17 wrz 2006 - 09:33
Oj, jak bym chciałabyć niezaganiana i opiekowac się moim maleństwem. A już czekam, czekam, czekam.............................

hi, hi niedzielna pewnie te twoje buty rzeczywiście robią wrażenie icon_biggrin.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post nie, 17 wrz 2006 - 09:33
Post #28

Oj, jak bym chciałabyć niezaganiana i opiekowac się moim maleństwem. A już czekam, czekam, czekam.............................

hi, hi niedzielna pewnie te twoje buty rzeczywiście robią wrażenie icon_biggrin.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
mamcia kaculi
nie, 17 wrz 2006 - 17:18
[quote="Anek"]Witam icon_smile.gif

Coś tu zaczęło się dziać icon_smile.gif Ja w lipcu się obroniłam i jestem mgr filologii angielskiej icon_smile.gif
Ja też bym juzchciała być pani magister a tu nawet licencjatu nie ma icon_cry.gif
mamcia kaculi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: czw, 14 wrz 06 - 19:34
Nr użytkownika: 7,489




post nie, 17 wrz 2006 - 17:18
Post #29

[quote="Anek"]Witam icon_smile.gif

Coś tu zaczęło się dziać icon_smile.gif Ja w lipcu się obroniłam i jestem mgr filologii angielskiej icon_smile.gif
Ja też bym juzchciała być pani magister a tu nawet licencjatu nie ma icon_cry.gif
vieshack
nie, 17 wrz 2006 - 17:30
Ja studiuję filologie angielska, dziennie. Jeszcze mi troche do końca zostało icon_wink.gif Jestem prawie 5 lat po slubie (rocznica w grudniu), maz rocznik 83, pracuje i studiuje zaocznie. Ja dorabiam korepetycjami, od października będe miec kilka godzin w szkole językowej. Dziecko nieplanowane, ale wyczekane icon_wink.gif Zaczęło właśnie przedszkole.
vieshack


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 366
Dołączył: wto, 24 lut 04 - 11:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,485

GG:


post nie, 17 wrz 2006 - 17:30
Post #30

Ja studiuję filologie angielska, dziennie. Jeszcze mi troche do końca zostało icon_wink.gif Jestem prawie 5 lat po slubie (rocznica w grudniu), maz rocznik 83, pracuje i studiuje zaocznie. Ja dorabiam korepetycjami, od października będe miec kilka godzin w szkole językowej. Dziecko nieplanowane, ale wyczekane icon_wink.gif Zaczęło właśnie przedszkole.

--------------------
Monika, mama Niny (5)

sylwia.wk
wto, 19 wrz 2006 - 17:01
i ja sie dolanczam grudzien 82
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post wto, 19 wrz 2006 - 17:01
Post #31

i ja sie dolanczam grudzien 82

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
Aylin
wto, 19 wrz 2006 - 19:09
Witam Sylwię coraz nas tu więcej icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post wto, 19 wrz 2006 - 19:09
Post #32

Witam Sylwię coraz nas tu więcej icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
Dudek

Go??







post czw, 21 wrz 2006 - 13:16
Post #33

Ej fajni coś się ruszyło
Ja pracuję mąż również czasu mało ale dajemy radę
Staż:w grudniu minie 5 lat marzenie to nasz mały domek z ogródkiem i wszystko układa sie po mojej myśli.
kindzior
śro, 27 wrz 2006 - 11:01
CYTAT(Moniczka_r)
marzenie to nasz mały domek z ogródkiem i wszystko układa sie po mojej myśli.




chyba część z nas,a może nawet każda z nas ma takie marzenia.ja również marzę o małym domku z wielkim ogrodem blisko przyroda i spokój.życie tak pedzi,ze chciałabym mieć dla swojej rodziny taki azyl,do którego wszyscy chca wracać i czuja sie spokojnie i bezpiecznie. icon_biggrin.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post śro, 27 wrz 2006 - 11:01
Post #34

CYTAT(Moniczka_r)
marzenie to nasz mały domek z ogródkiem i wszystko układa sie po mojej myśli.




chyba część z nas,a może nawet każda z nas ma takie marzenia.ja również marzę o małym domku z wielkim ogrodem blisko przyroda i spokój.życie tak pedzi,ze chciałabym mieć dla swojej rodziny taki azyl,do którego wszyscy chca wracać i czuja sie spokojnie i bezpiecznie. icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
śro, 27 wrz 2006 - 13:18
my akurat mieszkamy w domku z wielkim ogrodem, tyle ze to dom rodzicow ale ja wolala bym swoj domek z ladnym trawniczkiem i tyle. icon_smile.gif
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post śro, 27 wrz 2006 - 13:18
Post #35

my akurat mieszkamy w domku z wielkim ogrodem, tyle ze to dom rodzicow ale ja wolala bym swoj domek z ladnym trawniczkiem i tyle. icon_smile.gif

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
Dudek

Go??







post piÄ…, 29 wrz 2006 - 15:04
Post #36

Kindziorku właśnie o taki azyl mi chodzi aby nikt nie mógł niepowołany wejść


Powiedzcie czy macie tak ja:
potrzebuję mojego męża i syna ciągle na okrągło tęsknię nawet jak śmieci idzie wywalić, mam wrażenie, że mam jakąś obsesję ale nikt mi nie jest potrzebny poza nimi
sylwia.wk
piÄ…, 29 wrz 2006 - 15:06
nie ja az tak to niemam!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 15:06
Post #37

nie ja az tak to niemam!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
piÄ…, 29 wrz 2006 - 23:45
CYTAT(Moniczka_r)
Powiedzcie czy macie tak ja:
potrzebuję mojego męża i syna ciągle na okrągło tęsknię nawet jak śmieci idzie wywalić, mam wrażenie, że mam jakąś obsesję ale nikt mi nie jest potrzebny poza nimi


Moniczko świetnie cię rozumiem...
ja nieraz bardzo długo pracuję i przez ten cały czs tęsknie za moją Niunią i mężem.
czasem gdy się pokłócimy,to i tak tesknie,bo mimo kłótni chcę żeby był obok mnie i żebyśmy byli w kąplecie choć wiem,że oboje pracujemy i nie jest to zawsze mozliwe icon_redface.gif
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 23:45
Post #38

CYTAT(Moniczka_r)
Powiedzcie czy macie tak ja:
potrzebuję mojego męża i syna ciągle na okrągło tęsknię nawet jak śmieci idzie wywalić, mam wrażenie, że mam jakąś obsesję ale nikt mi nie jest potrzebny poza nimi


Moniczko świetnie cię rozumiem...
ja nieraz bardzo długo pracuję i przez ten cały czs tęsknie za moją Niunią i mężem.
czasem gdy się pokłócimy,to i tak tesknie,bo mimo kłótni chcę żeby był obok mnie i żebyśmy byli w kąplecie choć wiem,że oboje pracujemy i nie jest to zawsze mozliwe icon_redface.gif

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
sylwia.wk
piÄ…, 29 wrz 2006 - 23:52
ja odnosnie meza jestem nauczona odkad sie poznalismy non stop go niebylo zawod kierowca wink.gif wiec przywyklam!
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 23:52
Post #39

ja odnosnie meza jestem nauczona odkad sie poznalismy non stop go niebylo zawod kierowca wink.gif wiec przywyklam!

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
kindzior
sob, 30 wrz 2006 - 10:19
Sylwia kochana ja wiem,że człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego i dla niego,to rzecz najzwyklejsza w świecie ale i tak ci współczuje,że nie masz męża przy swoim boku.
ale za to masz przy sobie największego skarba synka,który jest jakąś częścią twojego męża icon_wink.gif
Pozdrawiam...
kindzior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 19:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,282




post sob, 30 wrz 2006 - 10:19
Post #40

Sylwia kochana ja wiem,że człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego i dla niego,to rzecz najzwyklejsza w świecie ale i tak ci współczuje,że nie masz męża przy swoim boku.
ale za to masz przy sobie największego skarba synka,który jest jakąś częścią twojego męża icon_wink.gif
Pozdrawiam...

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image
> A rocznik 82?DZiewczyny pobudka
Start new topic
Reply to this topic
89 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama